הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטעות היחידה זה שהביאו את הזרים. רואים שהם שווים שקל תשעים.
    אני גם חושב שהציפו את הקבוצה בחלוצים,ובכלל משחקים עם חלוץ אחד.

דווקא בנבנישתי נראה יופי של רכש. תמוז אם יוריד 10 קילו אולי יחזור להזכיר את החלוץ שהיה לפני שעזב.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולכים לבוררות, אם כך.

3. Raulito Madridista

אם טוטו תמוז היה דומה למשהו שנקרא שחקן כדורגל אז הוא לא היה מגיע להפועל ת"א במצב הזה ולא בתמורה לנזיד עדשים. 10 קילו הוא יוריד אולי בעשרה חודשים. הוא דומה למאמן שלו, לקורצקי. וברצינות: מתחילה להתפתח ביקורת ככה בשושו לגבי המאמן על ניהול המשחק. חבל שברשצקי לא שותף. עם אוסטוינד ואיתו אולי נראה קצת כמו קבוצת כדורגל. בנישתי לא נראה לי כמו משהו מיוחד. עוד שחקן שבקושי שיחק(או שאני טועה?). שחר הירש כבד מאוד, לא רץ מספיק ונכון שהוא משחק בכנף. אבל הוא ניסה אחד על אחד, עבר יפה וברגל שמאל שלח הרמה איומה. אני מהיציע מרים יותר טוב ברגל החלשה שלי. אותו דבר לגבי מהלך אחר - נתן בין הרגליים לשחק ופרץ יפה אבל למה לא בעט לעזאזל? דווקא גל שיש נראה בכושר טוב וגם דגני מאוד מחויב.

החלוץ הזר השני אתמול, לא ההוא מרמת-גן, ממש לא הרשים אותי ונראה כמו חתול בשק. אדיש, איטי, לא קשור. הייתי מעדיף להביא 4-5 שחקנים נורמליים יותר מאשר עשרה מכל הבא ליד.

4. Raulito Madridista

הדבר החם ברשתות החברתיות: פערים בין אלטמן לפנאתינייקוס - הוא דורש 150 אלף יורו עד לסיום העונה, והיוונים לא יודעים מי זה.
    אלטמן למעשה מצפצף על הכרעת בית המשפט. מצד שני יאללה, צריך לדעת לשחרר, גם אותו וגם את שוינפלד הרי חלון ההעברות נסגר מחרתיים. אין טעם להחזיק בסגל שחקן ממורמר, הפועל צריכה להיות מאוחדת עכשיו. לא אוהב את שניהם אבל גם לא שונא אותם. אפשר להבין ואין מה לבוא בטענות. הפועל צריכה עוד חיזוק וקורצקי אומר שיגיע אבל אני חושש איזה חיזוק יגיע. כביכול הגיעו ברשצקי, בנבישתי שאני לא מחזיק ממנו ואוסטוינד אבל חסרה לנו יצירתיות וגם חלוץ. ההגנה עוד איכשהו סביר ובמקרה הכי גרוע גל שיש ישחק כבלם ושולימייסטר יתחיל לרוץ.

5. Telkiyski Member

איזה פנאתינייקוס נו באמת...
    חסרונו של אלטמן לא הורגש נגד הפועל חיפה והאמת שמה שחסר לנו זה קשר עם כדורי עומק.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תהרגו אותי אבל אני לא מבין מה ההתעקשות להילחם על 3 שחקנים די בינוניים שגם לא רוצים לשחק אצלכם.
    זה מצטרף לכך שאני לא מבין את המינוי של קורצקי ואת רכבת השחקנים הבינונית שהגיעה בינואר.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

לא מצליח להבין איך הקבוצה בפירוק, אבל החוזים תקפים. מדהים.

orimor2212 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  8. Telkiyski Member

לא נלחמים עליהם, נלחמים על זה שיביאו קבוצה שתשלם עבורם והם יעזבו.

חלק מניהול מו"מ שלא תחת השפעת קוקאין כנראה, בניגוד לשנה וחצי האחרונות.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ב2005 כל העיתונים באמסטרדם טענו שיכול להיות שעכשיו מחלקת הנוער אולי בדרך לגסיסה - אחרי שצ'לסי המליונרית החדשה, עלתה על טריק שהיום נעשה בקביעות ואז בכלל לא היה מקובל - וניסתה לפתות את הכוכב הכי גדול של מחלקת הנוער - ג'פרי סארפונג, בן ה-16 בלבד. מאז עברו הרבה מים, לאייאקס לא הייתה ברירה אלה להחתים על חוזים שחקנים מוכשרים מגיל 15 בלבד, עדיין הגדולות מוצאות לא פעם דרך לחסוך עשרות מיליונים ולקנות שחקנים בגילאים מאוד צעירים דבר שמקובל גם פה.

היום ג'פרי סארפונג בדרך להפועל ת"א: זה כמו המערכונים האלה ב"אנחנו במפה" : "היום אתה באייאקס, עוד 12 שנים מתעורר טאק מתחם חודרוב מתכוננים לאשקלון בחוץ, אין משכורת, מים לא זורמים ואתה כל הנסיעה באוטובוס ליד שולמייסטר"

Drama2 ו-amn אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

"בדרך להפועל תל אביב"?
    בכל מקרה, איך הוא?

11. alexshw Member

היו שחקנים שפתחו בהרכב בוגרים של יונייטד ומצאו את עצמם בהפועל. אז מה זה מחלקת הנוער של איאקס :)

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הגזמת, הבן אדם שיחק בליגה היוונית בקבוצת תחתית וMLS בשנתיים האחרונות - אני אוהב אייאקסים לשעבר אבל יש גבול גם למעקב שלי.
    הוא "היה" פוטנציאל גדול כקשר אמצעי - התקפי. זה היה. מה עבר עליו בשנים האחרונות זה אני פחות יודע (היה לו תקופה בברדה עד 2015 שם שוטט הרבה על המגרש בלי הרבה פואנטה, אבל לפחות שיחק. אין לי מושג מה קרה לו ביוון ובארה"ב).

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

"עומרי אלטמן עשה מעצמו צחוק כשיצא לפנאתינייקוס. אנחנו מקווים מאוד שלפחות הוא נהנה בדיוטי פרי ומהעננים הרבים בטיסה". בהפועל ת"א הגיבו בציניות לחלוץ הקבוצה שטען כי הוא מחזיק בהצעה מהמועדון היווני, והוא ישוב היום (ד') לאימונים(Ynet). תגובה צינית אופיינית של הפועל אבל מודה שצחקתי, גם בזמן שראו אותו נלהב בשדה. מה הוא כבר עשה כאן בליגה שלנו כדי שתרצה אותו קבוצת פאר ביוון? האמת שנמאס לי מהסאגה הזו ומבחינתי שיישב ביציע. אם מכבי חיפה רוצה אותו בכל-זאת אפשר לנסות לדחוף את העיסקה הזו, כנ"ל לגבי שוינפלד.

מדברים על ארבייטמן אבל גם בית"ר מעוניינת בו והוא בטח יעדיף להגיע לשם. מעבר לכך חלוצים זה טוב אבל הקישור שלנו חלש. בעצם הכל חלש.
    המשחק הקרוב נגד כפר-סבא ביום ראשון הוא משחק שאין ממנו דרך חזרה, עוד תיקו וירדנו ליגה באופן מוחלט. אסור להיכשל וצריך לשחק עם תעוזה.

14. Raulito Madridista

עדכון: שוינפלד בדרך למכבי בתמורה ל-800 אלף יורו| הפועל החתימה את החלוץ אינדיאל אנדואסה| מחכים לריאן וחבשי, משומר גם קרוב

הגיע הזמן שהסאגה הזו תסתיים. זו נראית לי עסקה טובה(רציתי לכתוב 'מצוינת' ואז קראתי שהרבה כסף עובר לנתניה, אוףף) בהתחשב בנסיבות. שוינפלד לא כזה עילוי, הוא לא רוצה להיות כאן. אז עוד שחקן עובר למכבי, שיהיה. את העזיבה של יחזקאל לקחתי יותר קשה. מעבר לכך, לא מכיר את החלוץ שבדרך ולצערי הפועל החתימה עשרה שחקנים ואף אחד מהם לא שובר שיוויון אמיתי. שלושה שחקנים רציניים - ברשצקי, אוסטוינד ועמית ביטון, השאר על הפנים. אולי היה עדיף ללכת על איכות ולא על כמות. אם ריאן יגיע זה ישנה את התמונה וגם אשמח אם חבשי יצטרף כשגוטליב בדרך החוצה. עכשיו רק לשים סוף לסיפור אלטמן הליצן.

15. עידן444 Member

אין גבול לעזות המצח של הנהלת הפועל ת״א החדשה?
    קניתם 60% משחקן. עפי הפרסומים גם עליהם לא שילמתם(הצ׳קים חזרו) ועכשיו כשמוכרים רוצים 100% לעצמם?
    זה אמיתי כאילו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

amn, orimor2212, oFiRzZz ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.