הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמשיך בדיון של הפועל, יותר מתאים לכאן.

זאת כבר בעיה של הפועל שהציגו את עניין ירידת הליגה כאסון שאין שני לו, כל אוהד כדורגל עם ראש על הכתפיים מבין שכנראה נגזר על הפועל לרדת ליגה השנה כי המועדון הזה נוהל בצורה מחפירה בשנים האחרונות וירידת ליגה הייתה עושה לו רק טוב וגם אין סיכוי שבעונה הבאה הם לא היו עולים ליגה בקלילות(ע"ע נתניה). יכלו לחסוך כסף ולחץ, להביא מאמן רציני ולהודיע בריש גלי שהמועדון עובר תהליך של בניה מחדש ושX יאמן גם בעונה הבאה ויבנה את הקבוצה מחדש בשקט ולא משנה אם יירד או ישאר.

הם בחרו להמשיך באותה הדרך שהביאה אותם למצב הנוכחי, מינוי מאמן לא מתאים(קורצקי מצטרף לרב"ש, פרדי, דומב, מנדיונדו) ומספר מוגזם של שחקני רכש שחלקם הגדול בינוני מאוד(לדוגמא רק בינואר הגיעו 5 חלוצים, וקורצקי משחק רק עם אחד).

2. Telkiyski Member

הטעות הגדולה הייתה שלא הביאו קשר אחד שמכניס כדורים. אחד.
    בלי אוסטוינד ו/או שובשיץ' הסיכויים קטנים עוד יותר.

3. HapoelRG Member

ראיתי את המשחק של הפועל ת"א אתמול ומה שראיתי שם התחלק לשניים- או שחקנים טיפשים מאוד בלי טיפת אינטליגנציה או שחקנים שמנים מאוד בלי כושר.
    המשחק הזה (וגם הקודם) זעק לברשצקי, שהוא לא רק שחקן פי כמה יותר טוב מכולם בהתקפה שם, הוא גם החכם ביותר.
    לא היה שם אף אחד שיתן מסירה לגול.

Raulito ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  4. Telkiyski Member

שחר הירש מדכא אותי יותר מכולם.
    מה זה... מה... לא תורם כלום כאילו....

וכמה טיפשים... כמה.
    רייכרט... לצערי טיפש. שחקן טיפש במרכז המגרש זו בעיה רצינית.
    גם טוטו אדיוט. מנסה מספרת חסרת סיכוי מקו ה16 כשהכדור כבר בא לוולה לרייכרט.
    בנבנישתי הזה זה זגורי. אלטמן משחק לרוחב.למלמ בטירוף.

דיכאון.

והמאמן הערס הזה לא ייתן צאנס לברשצקי כמובן.

יאללה שנרד.גם אין בכלל אווירה שהולכים לרדת.

5. עידן444 Member

אם הם לא מתכוונים לתת צאנס לברשצקי למה הביאו אותו?
    הפועל ת״א לא הרסה כבר מספיק העונה? גם את ברשצקי הם רוצים להכניס לרשימה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Telkiyski Member

הקטע הוא גם שאין לנו פריבילגיה עכשיו להתחיל לייבש שחקנים כאילו יש לנו 18 כאלה מצוינים.

אם זה תלוי בי
    ההרכב הוא
    הרוש
    משומר, דגני, ביטון, שיש
    ידין, רייכרט אוסטוינד, ברשצקי, אלטמן
    איזיקה

ואם שני חלוצים רוצה מנחם "אני אתן לך למצוץ לי ליד כל השחקנים שלי" קורצקי אז שרייכרט יהיה על הספסל ובמקומו צ'יבויקה.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

הייתי בטוח שדודו דהאן מייצג את קורצקי, אני טועה ?

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שאוסטוינד מוסר גדול. השחקן היחידי שהוא יכול להחליף זה רייכרט,וגם רק בגלל שהוא דביל.
    את ורטה לא הייתי מחילף במשומר בשום מצב.
    דווקא בנבנישתי זה רכש לא רע,שחקן שבא להוכיח את עצמו בבמה שהוא קיבל מהפועל.
    הבעיה הכי גדולה זה כל החלוצים שהביאו,שאף אחד מהם באמת שווה משהו.
    הירש ותמוז (אם יחזור קצת לכושר),כל השאר לייצנים.

9. Raulito Madridista

הפועל דווקא לא השתוללה בחלון הנוכחי מבחינת הסכומים ונניח בחרה שלא להשאיר את ניקוליץ' שדרש שכר שמן גם אם הסכים לקצץ בשכרו(מרגיש פספוס בקשר אליו) וכנ"ל שובושיץ'. הבעייה שבמקום להביא 4-5 שחקנים טובים, נניח ברשצקי, עמית ביטון ואולי החלוץ מהפועל רמת-גן - הפועל התפרעה והביאה מכל הבא ליד, וחבל.
    קורצקי מאמן לא טוב והוא חייב לשחרר את הרסן בטח במשחקים נגד התחתית. במשחק נגד כפר-סבא הוא שיחק רק עם שניים אחוריים ואולי צריך לשחק עם אחד, ידין בלבד. מעבר לכך ניהול המשחק היה זוועה וקראתי שהוא עושה 'דווקא' לברשצקי שכביכול הונחת עליו ע"י ההנהלה וחבל.

אני כן חושב שירידת ליגה היא טרגדייה, לא כל סיפור הוא מוצלח כמו מכבי נתניהX2, אבל זה בהחלט עונש שמגיע למועדון(לא לקהל).

המינוי של רב"ש בזמנו היה מתאים. הוא זכה באליפות היסטורית בק"ש וההזדמנות שקיבל במכבי בזמנו הייתה קצרה. אבל אם תשאלו אותי מי המאמן הכושל בהפועל בשנות ה-2000 זה ללא ספק הוא.

10. Telkiyski Member

רבש סיים רביעי עם התקציב השלישי בגודלו בליגה, כשכרגיל בלגאנים בלתי פוסקים מסביב.
    הלוואי שיחזור מחר.

11. DRORIKO Member

amn אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

נו?
    אז אולטראס הפועל הוציאו את הנעליים למכירה פומבית.
    ההכנסות, לטענתם, יהוו שימוש לתפאורות בכדורגל ובכדורסל.

מי שרוצה להתייפייף שיהנה.

orimor2212 ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

אתה באמת לא מבין איפה הבעייתיות פה? זה נראה לך בסדר שהופכים בן אדם אלים שעשה מעשה פלילי לגיבור? הרי אם זה היה קורה בבית"ר כל המדינה היתה גועשת, כל שונאיה היו מצקצקים בלשון בהנאה "הנה עוד פעם החיות אדם האלה". אתם לעומת זאת קבוצה שמדברת כל הזמן על ערכים כמו שלום ואחווה. איך אתה יכולים לחבק אדם כזה?

amn אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

מופתע לשמוע תיאור אופטימי ו-ורוד לעונה המחרידה של רב"ש אצלינו. עונה בה רק עונת שיא של עומר דמארי הביאה את הפועל לפלייאוף העליון. זוכר את ה-5:4 באשדוד? טועמה נתן גול ברגל ימין - עד אז התנדנדנו. רב"ש המאמן שקיבל הכי הרבה יחד חופשית בהפועל מאז ומעולם, יותר מקשטן, יותר מגוטמן. הוא קיבל תקציב עתק, ובזמן שבאר-שבע רק הלכה וגיבשה את עצמה לאט-לאט עם בוזגלו וברדה ועשתה מהפך מקבוצת תחתית לקבוצת צמרת. והוא נכשל בכל החזיתות.

- לא ניצח אף קבוצת צמרת עד לפלייאוף.
    - הדחה מביכה במוקדמות הליגה האירופית דווקא בבלומפילד
    - הדחה מוקדמת מהגביע נגד הפועל חיפה בבלומפילד.
    - סגנון המשחק: הפועל מניעה כדור למוות ואין ת'אכלס.
    באותו נושא: שכטר ודמארי דורכים אחד על השני, עם שני קשרים במרכז האמצע פרוץ ועם שלושה זה יותר מידי הגנתי.
    - בניית הקבוצה: דני עמוס במקום קליימן, ליאור לוי מגן שמאלי, זגורי במקום בוזגלו(קיץ), קולין ואיליץ היו נוראים.
    הוא החטיא בכל דבר אפשרי, בקיצור.

קראתי על מה שעשו האולטראס, התעצבנתי לרגע ואז זה עבר לי. יש הרבה אוהדי הפועל טובים. לא, זה לא מייחד את המועדון שלנו

15. DRORIKO Member

להגיד "עונה מחרידה" זאת הגזמה דור. נכון פתחתם אותה רע(בכל זאת למאמן לוקח זמן לבנות קבוצה) ואני זוכר אפילו שבאחד המשחקים בינואר רב"ש אמר משהו בסגנון "אנחנו הקבוצה עם הכי הרבה נקודות מתחילת השנה" וכולנו הסתלבטנו עליו. אבל לאט לאט הקבוצה התחברה. החיבור בין ורמוט לדמארי היה טוב מאי פעם(הלוואי שגם אצלנו נראה חיבור כזה) זגורי וליאור לוי נתנו את העונה היחידה בקריירה שלהם שהם לא נראו כמו שחקנים מליגה א',הזרים בחלקם סיפקו את הסחורה, ובכלל נראיתם נהדר. זה גם הרביעיה שדפקתם לנו בפליאוף, זה גם המותחנים עם מכבי, שהיום עם איך שהפועל נראית הם בגדר מדע בדיוני. הפועל של אחרי רב"ש היתה גרועה לאין שיעור. אני לא חושב שהיה נכון לזרוק אותו, יכול להיות שהיתה קריסה כמו בעונה השניה של מכבי פ"ת ויכול להיות שהייתם ממשיכים באותו הקו, אבל לשעתו לא היה חכם לפטר אותו,בטח בשביל ליצן כמו דומב.

מצב נושא:
הנושא נעול.