הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד להם (באמת) ושירדו ליגה (גם באמת).

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

על מה כל הכבוד להם? שהם הולכים לחבק את המסתננים בשביל ללקק לאוהדים שלהם?(בטח הירש שהאוהדים לא סובלים אותו והוא צריך לקנות את אצלם נקודות זכות) שיעשו סיור בדרום תל אביב ויראו מה התושבים המקומיים עוברים שם בלילות.אנשים שמפחדים לצאת מהבית, זקנות שכבר מייחלות ליום מותם. אגב אני ממליץ גם לך לעשות סיור כזה, אחרי שתסיים את הקפה ברוטשילד קח קו 5, זה בסך הכל כמה דקות נסיעה.

אגב יש פה עוד משהו מקומם ואני מדבר על הארגון "בועטים את הגזענות". מדובר באירגון שמצהיר בכל מקור שהיעוד שלא הוא להוציא את האלימות והגזענות מהמגרשים, לכאורה מטרה ראויה, אבל איך זה קשור לעזזל למתקן חולות? אגב זה אולי לא יפתיע אתכם, אבל מי שמממן את האירגון זאת הקרן החדשה לישמעאל

oFiRzZz ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

"הביעו סולידריות עם סבלם של הפליטים"...זה הכי הצחיק אותי בפוסט המלוקק והטיפשי שלהם.
    בפועל מי שהכי סובלים מאותם מהגרי עבודה הם תושבי העיר שאותה אמורה לייצג הפועל ת"א.

4. DRORIKO Member

יותר מזה אחי, מסתבר שגם בני יהודה שלחה לשם את קבוצת הנוער שלה , וזאת הקבוצה של שכונת התקווה כן? אגב מעניין שבניגוד להפועל בני יהודה לא פרסמו על המפגש בקבוצת הפייסבוק שלהם, מעניין מאד למה

5. DRORIKO Member

אגב גם מעניין שבני סכנין הלכו להזדהות עם המסתננים. המגזר הערבי הוא המגזר שהכי מתעב את אותם. שאני אזכיר לכם מה קרה בכפר מנדא?
    אבל סכנין הם חכמולוגים גדולים, האפריקאים לא גרים אצלם אז מה אכפת להם להתיפיף, ואם על הדרך אפשר לדחוף אצבע בעין ל"מפלצת הציונית" אז מה רע

@Mamadu

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    אני באמת מעריך שאתה מתייג אותי כשאתה כותב דברים שקשורים לערבים, לפחות אתה נותן לי הזדמנות לתקן את השטויות שאתה כותב לפעמים.
    איך אתה קובע שהערבים הם שהכי מתעבים את הפליטים?
    על סמך המקרה של כפר מנדא? מקרה בודד שהתרחש בכפר מאוד אלים, שעד היום יש בו קרבות כמעט על בסיס שבועי עם אלות, אבנים וזיקוקים בין משפחות על תוצאות הבחירות. מה אתה יודע על הפליטים שגרים בכפרים והערים הערביות?
    בסכנין יש מלא סודנים שעובדים וחיים ואף אחד לא פגע בהם. בכפר מנדא עצמה עד היום יש סודנים והם עובדים וחיים, ובעוד מלא כפרים וערים ערביות ככה המצב. על סמך מה אתה אומר שהערבים מתעבים את הפליטים?

אני ממש מקווה שתפסיק עם הקביעות שלך בנושאים שקשורים לערבים כשאתה יודע שאין לך מספיק היכרות עם אותם נושאים.
    לגבי סכנין, ההנחה שלך לגבי מטרת המעשה שלהם היא כמובן מגוחכת. צא מהסרט שסכנין והערבים חושבים על "המפלצת הציונית" בכל דבר שהם עושים.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשיתי בחיי יותר מסיור בדרום תל אביב, אבל תודה על הדאגה. אני מציע שתמחק את גיבוב השטויות הגזעני שלך ותחזור לגבב שטויות על כדורגל.

8. DRORIKO Member

כן טיפשי מצדי לחשוב שקבוצה שעושה אירוע הוקרה לעזמי בשארה ומקבלת כספים מקטאר יש לה משהו נגד הציונות

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש, סכנין קיבלה כסף מקטאר אז היא נגד הציונות. כן, האוליגרכים עומדים בתור כדי לרכוש את סכנין ולבנות לה איצטדיון, היא יכולה והייתה צריכה לוותר על הכסף מקטאר. יאללה גם ברסה היא נגד הציונות. כמה קל לאהוד קבוצה עשירה ולהטיף מוסר לקבוצה שבקושי משיגה את תקציב המינימום?
    כבר התייחסתי בעבר לגבי הנושא של עזמי בשארה. בקצרה אני אומר: סכנין לא הוקירה אותו על פועלו נגד ישראל, סכנין הודתה לו על זה שעזר לה להשיג תרומה כספית. סכנין הייתה פושטת רגל ובלי איצטדיון אם לא הכסף של הקטארים.
    ללא שום קשר, המדינה הציונית בעצמה מנהלת מגעים ובקשר עסקי עם מדינות המפרץ "הטרוריסטיות", אני אל קונה את הצביעות וההצגות של אלה שמבקרים את סכנין על זה שקיבלה כסף מקטאר.
    אני באמת מכבד אותך, אבל אתה סתם זורק אמירות שטחיות ולא מבוססות. כי הרי גם אם מה שאתה אומר נכון (שאם סכנין קיבלה כסף מקטאר אז היא נגד הציונות), מה זה קשור למה שהם עשו עם הפליטים? זו סתם דמגוגיה. סכנין היא קבוצת כדורגל, היא לא מתיימרת לשנות את המצב הפוליטי בישראל ולא מתעסקת בציונות.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שפיכת כל כך הרבה מלל על משהו כל כך לא מעניין.
    לבקר במתקן חולות זה לא מועיל במיוחד למישהו, אבל גם לא מזיק בשום צורה. אפשר לחשוב..

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@orimor2212
    לא הבנתי אם אתה פונה אליי או לדרוריקו.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לכולם.
    לא מבין למה צריך לעשות עניין מביקור של הפועל במתקן חולות בשם הנפצה כלשהי.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביקור עצמו פחות עניין אותי, אלא הדברים הלא נכונים שנכתבו על ידי אחרים.
    לא אני עשיתי מהביקור קץ הציונות.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תתקן טעויות כל עוד אתה יכול, פשוט הדיון בכלל לא אמור לעלות.

15. DRORIKO Member

בדיעבד זה לא מזיק(או מועיל,תלוי בהשקפת עולם) מהסיבה שהביקור משום מה הסתיים בקול ענות חלושה(קיבל מעט מאד טוקבקים ובקושי ציוץ בטויטר) אבל המטרה שלו היתה ליצור תהודה גדולה יותר, ממש לתת דה לגיטימציה למסתננים ולחלופין להציג את כל מי שתומך במתקן חולות כגזען שצריך לבעוט בו(הרי סלוגן של המפגש הוא "בועטים את הגזענות" לא?) אז במקרה זה לא יצר תהודה,אבל אם זה כן היה מייצר תהודה זה היה משנה את האקט? אם האמרה האומללה של יאיר גרבוז לא היתה מקבלת כותרות בעיתונים זה היה הופך אותה לפחות אומללה? אסור היה לדון בה?
    בסופו של דבר הרבה גורמים יצאו פה פארשים, שחקני הפועל שמלקקים לקהל שלהם(מעניין אם כששחר הירש שיחק במכבי חיפה הוא היה מנג'ס למועדון שישלח שחקנים לחולות) ארגון "בועטים את הגזענות" שחשף את ערוותו והתגלה כבסך הכל עוד שלוחה של הקרן החדשה, וגם התקשורת שחיבקה את הקמפיין הזה (בידיעות למשל נתנו כותרת "שחקני הפועל בעטו בגזענות") שזה לא מפתיע לאור זה שתקשורת הספורט,כמו התקשורת הכללית, היא תל אביבית ושמאלנית. זאת הסיבה שמצד אחד היא הגנה על בני סכנין עם כל הקטע של עזמי בשארה(אני עדיין זוכר את מודי,מלר ואילדיס גוערים באיציק זוהר על זה שהעז לגנות את זה) ומצד שני עושה פסטיבל מכל קללה שיוצאת מהיציעים של בית"ר. בוא נגיד שאם היית מציב קלפיות בכל אחת מגופי חדשות הספורט זהבה גלאון היתה ראש ממשלה עם ממשלת שמאל יציבה של 80 חברי כנסת. מספיק לעקוב בטוויטר אחרי עיתונאיי הספורט בטויטר כדי לראות לאיפה נושבת שם הרוח.

מצב נושא:
הנושא נעול.