הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

"הפלוסים" שהוא יוצר ממכבי ת"א לא שווים 60 מיליון שקל בעונה.

בתור בעלים של מכבי הייתי מצפה ממנו להתידד עם דון שמעון אבל הוא רחוק משם. זה בלבד נותן לו קרדיט.

amn אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אני לא בקיא בכל עסקיו וקשריו. תאמינו למה שאתם רוצים. אפשר גם להיות נאיבי.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף על להיות קשקשן.

amn אוהב/ת את זה.
  4. Drama2 הסמל מעל הכל

זה שאתה אומר את זה בביטחון לא הופך את זה לנכון. בנוף של בעלי הקבוצות בכדורגל הישראלי, מיץ' שונה. בהיסטוריה של בעלי מכבי ת"א, מיץ' שונה.

אני שמח שהוא פה ובניגוד לגאיידמק ושאר בעלים שנכנסו לפה במטרה להיות שם דבר בישראל (עסקי/פוליטיקה), מיץ' בנתיים בעלים של מכבי מספיק זמן אבל הוא לא שותף (פעיל לפחות) באף עסק.

כמו ש @Telkiyski אמר והוא צדק, לא צריך לחפש בציציות את העסקים של כבירי/מיץ'/החברה הסינית. כל עוד אנשים באים להשקיע פה, תפקידה של הבקרה/רשות המיסים לבדוק את הדברים האלו. ובניגוד לגאיידמק, מיץ' לא מעלה נורות אזהרה.

amn אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

ברור תורם כסף לטב"ח הערס נטו מטוב ליבו הטהור.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

?????: ??? ?? CMEC ????? ?? ?????? ????

מסתבר שהיה אירוע מיוחד לכבוד הסינים בו השתתפו שחקני הקבוצה והצוות המקצועי, וגם יריב לוין, בוז'י הרצוג וסילבן שלום.

7. Raulito Madridista

אמיר כבירי עד עכשיו פיזר כספים והראה הרבה כוונות טובות אבל אי-אפשר להתעלם מאי תשלום המשכורות ויועצי האחיתופל, כלומר צעד קדימה ושניים לאחור. לכן אני לא יוצא מגדרי. על פניו נראית עסקה טובה כלכלית שתעזור להפועל להתייצב ובתקווה שתכסה חובות עבר. אני חושב שהחסות יפה ושזה עדיף על כלום אבל לצערי לוקח למועדון זמן רב להבריא - הרבה יותר ממה שחשבתי. ובלי קשר כאפיים לאורימור שגם אם השייח של סיטי היה משקיע בריאל מדריד הוא היה מצליח למצוא את החרא שבזה - באמת כישרון :)

ברמה המקצועית מחר מקבלים בראש במושבה נגד באר-שבע אבל גוטמן לפחות מסיק חלק מהמסקנות עם דגני כמגן במקום ורטה וידין במקום שגיב. אמרתי כבר קודם - שנחזור להיות קבוצה לוחמת וכזו שלא מטאטאים אותה בקלות, כדורגל קצת יותר יפה לעין יבוא בהמשך - אם בכלל.

8. Telkiyski Member

ידין במקום שגיב זה נורא.
    לא כי ידין בהרכב, אלא כי שגיב בספסל.
    אין לנו התקפה בשיט, וגם ככה שגיב זה 70% מההתקפה שלנו, אז לא לפתוח איתו?
    הייתי מעלה את ידין במקום גורובסוב.

9. Telkiyski Member

אזלו הכרטיסים למשחק היום.
    כל הכבוד לאוהדים ולהנהלה.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

כל הכבוד לצ'יינה על ה50% הנחה

11. Telkiyski Member

ומי הביא את צ'יינה?

12. Drama2 הסמל מעל הכל

לא יודע, אבל כל הכבוד להם שהם עשו כזה מהלך. אני לא זוכר מתי ספונסר מימן כרטיסי אוהדים, במיוחד במשחק ''גדול''.

13. amn Member

לא צריך למהר להסיק מסקנות, אבל מעניין אותי לשמוע את דעתכם המקצועית על שוינפלד אחרי שעבר הכנה ופותח עונה עם הפועל...

אפתח ואגיד שאני מאוד אוהב את שוינפלד והייתי שמח אם היה מגיע למכבי (אני מכיר אותו עוד מלפני שהגיע למבחנים במכבי נתניה), וחושב שלסגנון המשחק של מכבי הוא היה מאוד מתאים, כקבוצה יוזמת.
    וכדי להבהיר מראש (כי יש אוהדי הפועל שישר "חושדים" בי כי אני אוהד מכבי) - הדיון לא נועד כדי להכפיש את שוינפלד או את הפועל, אלא באמת לשמוע את דעתכם עליו מבחינה מקצועית, שכן אתם אלו שרואים אותו בכל משחק.

אישית לא יצא לי לראות יותר מדי דקות שלו עד כה בהפועל העונה (למרות ששיחק 485 דקות, וכמובן כבש שער במשחק הבכורה בגביע הטוטו), אבל חייב להיות לו קשר לדלות ההתקפית של הקבוצה.
    האם יכול להיות שהוא טוב במשחקים שבהם הקבוצה היא זו שמכתיבה את הקצב ומניעה את הכדור, בעוד שבמשחקים שהקבוצה יותר מסתגרת ומסתמכת על התקפות מעבר (על אף הגול המצויין נגד מכבי בדרבי במשחק הבכורה בהפועל בעונה שעברה) הוא יותר מתקשה?

תיאורטית במכבי אני חשבתי שהוא יהיה מצויין בתור תחליף-בדש, שחקן שמשמש כחלוץ השלישי, שעולה כדי לעזור לגמור משחקים. הסגנון של מכבי הוא כזה ש"מבטיח" לכל חלוץ 2-3 הזדמנויות במשחק, ואני חושב ששוינפלד היה מצליח לנצל אותם.

לכמה הזדמנויות הוא הגיע עד כה העונה בהפועל? איך הוא היה נראה במשחקים? מהתקצירים אני לא זוכר איזה החמצות יוצאות דופן שלו, אבל יכול מאוד להיות שאני גם לא זוכר וגם שפשוט עורכי התקצירים נאלצו לא להכליל את זה עקב הנחיית המנהלת (שהשתנתה / בוטלה?) על הגבלת התקציר ל-3 דקות בלבד.

14. Raulito Madridista

חלוק בדעתי לגביו. הפועל לא מייצרת מצבים - שגיב יודע רק לכדרר וחן עזרא עדיין לא התחבר. גוטמן דורש ממנו המון הגנה ולא תמיד הוא נמצא במקום בו הוא צריך להיות. נוח לו יותר עם עוד חלוץ לצידו. אני חושב שהפוטנציאל שם, מבין למה הפועל נלחמה בכל הכוח להשאיר אותו ומקווה לטוב. בגדול, אמרתי - הוא בטח לא מספיק טוב למכבי ת"א ולגבי העונה שעברה היה לי חשש שזו הייתה הבלחה, חצי שנה שכל כדור פשוט נכנס והכל הסתדר על הצד הטוב ביותר. בואו נגיד את האמת - הוא לא השחקן הכי חכם ולא איזה דריבליסט. מי ירים לו כדור כמו שצריך חוץ מניקוליץ' שאגב גם פתח חלש מאוד והוא מאכזב עד עכשיו.
    - מדברים על כך שהפועל שואפת לצרף את דולי מנגה וגם שחקן התקפה נוסף. אני לא יודע כמה מציאות אפשר למצוא כבר בזמן הקצוב שנותר.

מעדיף לקחת מהמשחק אתמול את הטוב - לא ספגנו וסימיץ' היה טוב | היכולת של שיימן| נראינו כמו קבוצה - קלישאה| חן עזרא מראה פוטנציאל.
    בקרוב אחרי פגרת הנבחרות נפגוש קבוצות שקצת יותר מתאימות למידותינו. מה שאמרתי על חן עזרא חשוב - הקבוצה לא יודעת להשתמש בו

amn אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

לא מחזיק ולא החזקתי ממנו ואין לי בעיה "להודות" בזה.
    עזוב מצבים. כמה פעמים הוא נוגע בכדור ברחבה?
    הוא לא מסוגל לייצר לעצמו כלום.
    הוא שחקן ש90% מהיכולת שלו בנויה על הרמות מהצדדים. עם זה אין לנו ממש מה למכור.
    חייבים חלוץ לידו והאמת? היה מעניין אותי לראות את יחזקאל חלוץ בודד במקומו, כאשר שוינפלד על הספסל. אבל זה לא יקרה בדיוק כמו שגורובסוב לא באמת יירד לספסל.

amn אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.