הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א שוברת את השיאים המביכים של עצמה כל פעם מחדש

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  2. Love Is Red Member

אני מצטער מראש אם אוהדי הפועל ייפגעו ממה שיש לי לומר כאן, אבל מה שקורה בהפועל תל אביב ממתי שהופיע כבירי ובעצם ממתי שטביב הופיע יחד עם השני ששכחתי את שמו, מוני משהו לא? בכל מקרה מעונת 2007 בערך מה שקורה בהפועל תל אביב מבחינת ניהול זה פארסה מצחיקה והזויה ובשנתיים האחרונות ממתי שכבירי הופיע זה בכלל הפך למשהו שדומה יותר למופע ליצנות מלניהול נורמלי של קבוצת כדורגל.
    אוהד הפועל ת"א (ראוליטו נדמה לי) גם השווה את זה לשנים הראשונות של אלונה, אז זה ממש לא דומה, בכל עונה של אלונה הייתה סבלנות למאמנים ולא היו פארסות הזויות כאלו, גם כאשר מרקו בלבול פוטר והגיע במקומו גילי לנדאו זה לא היה דומה ולו בקצת למה שקורה בהפועל תל אביב.

הנה מה שקרה החל מהעונה שעברה:
    הבאתם את מנדיונדו ואת הצוות שלו (שיש לומר שחוץ ממנדיונדו הצוות שלו היה דווקא צוות נהדר) ואז בניתם קבוצה חדשה לחלוטין מבלי להשאיר שחקנים ותיקים כדוגמת שי אבוטבול שעדיין היה יכול לתרום לכם עם הנסיון שלו ועוד מספר שחקנים, ואחר כך הגיע הפארסה עם בן רייכרט, ומנדיונדו פוטר ואז גיא לוי הגיע, ולאחר מכן גוטמן הופיע כמנג'ר ובאמצע העונה גיא לוי פוטר וגוטמן הפך להיות המאמן ועכשיו עוד פעם גוטמן חוזר לעמדת המנג'ר ולוזון המאמן?
    מה קורה פה לעזאזל?
    אפילו במכבי חיפה בעונות הכושלות שלהם לאחרונה לא היה ניהול כל כך מוזר ומצחיק וגם עצוב.

באמת שאני לא מבין מה עובר על כבירי וגוטמן, השניים הללו רוצים להעצים את החובות שיש ממילא להפועל תל אביב?
    או שאולי הם בונים על הסינים המסכנים...?

amn אוהב/ת את זה.
  3. Love Is Red Member

4 מאמנים?
    היו רק 3, מנדיונדו, גיא לוי וגוטמן, או שאני טועה?
    כי באדיר לא ממש היה מאמן, הוא היה רק לזמן קצר.

4. Love Is Red Member

זה בכלל יהיה הזייה, אסף נמני עזב אותנו לטובת אימון בליגה הלאומית ויחזור להיות עוזר בהפועל תל אביב?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אפשר לסכם את הקריירה המקצועית כמאמן של אלי גוטמן. הבן אדם איבד את זה לחלוטין. הבן אדם ראה שכבר הוא נכשל, הבין שאחרי הדרבי הוא בכלל צפוי להיות עמוק עמוק בבוץ ומיהר לקדם את עצמו שיהיה מישהו אחר שיחטוף חיצים.
    מהלך מגוחך של הפחדן מספר 1 בכדורגל הישראלי. אלי גוטמן הוא בדימוס.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

amn, oranfu, oFiRzZz ו-7 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

לא חושב שגיא לוי אימן ביותר משחקים מבאדיר שם.

7. Love Is Red Member

נדמה לי שהוא אימן ביותר משחקים.

8. Butragueño מנהלים

באדיר היה מאמן של הפועל תל אביב בערך לתקופה של חודשיים. בפועל אני לא זוכר לכמה משחקים.

9. Love Is Red Member

חודשיים?
    אתה בטוח?
    גיא לוי אם אני לא טועה אימן איזה סיבוב שלם ובאדיר אימן 6 משחקים.

10. Butragueño מנהלים

אני לא טוען שבאדיר אימן יותר משחקים. לדעתי גיא לוי אימן בפועל יותר ממנו.
    אבל ללא ספק שבאדיר היה אחד מ-4 המאמנים שהיו לרשות הפועל תל אביב בעונה הקודמת.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מהלך גרוע מאוד להפועל לדעתי... אבל ימים יגידו.

12. alexshw Member

גיא לוי אימן שם חודשיים

13. Raulito Madridista

די מביך אותי לראות את הסגידה בהפועל כלפי אלי גוטמן שחרגה כביכול מהצד המקצועי. מה לגוטמן ולניהול כספים למשל, מה לגוטמן ול-'תוכנית הבראה עתידית' עבור המועדון? הוא היה מאמן גדול אבל שיאו כנראה מאחוריו - אומר זאת בצער רעב, לא נותר בו כוח יותר והוא חד וחלק פוחד מכישלון(אם כי טוב שקם עכשיו וזז הצידה מעט ולא חיכה עוד קצת. אסור להפועל להתפתל מול אף-אחד ולהחזיק אף דמות בכוח). אל תהפכו אותו למשהו שהוא לא! קשה לומר שגוטמן נכשל מקצועית כי חלף בסה"כ חודש מפתיחת העונה ולא עושים סיכומים, אני חושב שהוא כן בנה קבוצה טובה ביחס לליגה וצרם לי השחרור של שגיב, אבל בכל הקשור לאנרגיות, דירבון והתנהלות הוא טעה.

וכך גם הפועל ת"א אגב, גם אם המהלך עצמו נכון מקצועית - הדרך, כמו תמיד - מגוחכת, לא ברורה, מפותלת והמועדון הזה פשוט 'שולף מהמותן'. אם רציתם למנות מאמן איך זה קורה במהלך בזק? למה לא דיברו על זה קודם? כבירי מציג שקיפות לכאורה אבל הכל שקרים.

מה שכן, אני חושב שבנמצא לוזון כן מאמן טוב, אסור לבטל לו את ההצלחה במכבי פ"ת - והייתה כזו ללא ספק, וגם הקדנצייה הקודמת שלו בהפועל ת"א פחות משקפת. הוא הגיע למועדון גדול אבל לא לקבוצה גדולה. הוא טעה עם אבוקסיס כנראה אבל הגיע להפועל שנפרדה מורמוט, טועמה, ברדה, אוגבונה, הייתה חסרה את שביט בתחום המנהיגות ולאניימה לקח זמן להיכנס לעניינים וגם אבוטבול היה פצוע. הוא בנה בהפועל קבוצה נ-ו-ר-א-י-ת ואני לא אופטימי אבל כן מקווה שהוא למד והתפכח מאז ועבר עונות טובות למשל בבני-יהודה. הוא מקבל ירושה סבירה מגוטמן בפן המקצועי לדעתי ואני מקווה שהוא יחזיר את האנרגיות כי הפועל לא נראית קבוצה שרוצה לעלות לכר הדשא בכלל.

14. yakov_y YNWA

לפי ווינט, באדיר עוזב לפי בקשה של גיא לוזון.
    יש לי דה זה וו מ-2007...

15. alexshw Member

לאמן במכבי פ"ת כשכל המשפחה סביבך ואין לחץ לתארים או בבני יהודה שגם שם אין כזה לחץ זה לא כמו לאמן במועדונים גדולים.
    לוזון מאמן של אטרף ומוטיבציה. זה אולי מספיק לטווח קצר אבל אחר כך הבלוף שלו בטקטיקות מתפוצץ.

מצב נושא:
הנושא נעול.