הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסגל הזה נראה טוב רק כי לוזון עושה עבודה מעולה עד עכשיו. זו קבוצה של מאמן.

2. Raulito Madridista

לוזון אחלה גבר, הוא מוטיבטור גדול ובאמת מאמין בנמצא, אין לו פחדים. ומצד שני הוא לא איזה פאביו קאפלו וניהול המשחק אתמול לא היה מספיק טוב. חן עזרא היה צריך להיכנס קודם כי היה עוזר עם המהירות שלו מול השטחים והבלוף של בית"ר ומעבר לכך שובושיץ' היה נהדר ולא הייתה סיבה להחליף אותו מה גם שאיפה העלימו אותו עד היום?
    אני כן גאה בקבוצה על המשחק אתמול ששווה המון במצבינו, סוף סוף מדברים על הפועל כקבוצת כדורגל ולא על המסביב וגם זה משהו. מצד שני, התחתית לוחצת, החמצנו ניצחון ואם לא ננצח את רעננה בשבת אז זה לא שווה כלום. מעבר לכך מול רוב קבוצות הליגה נצטרך ליזום ולא רק לטוס קדימה ואין לנו את אינטיליגנציית המשחק הזו או היכולת לתת גול ממספר מצבים מינימלי. מקןוה לראות את חן עזרא חוזר לעניינים ואת שובושיץ' באנקר. ההרכב שלי:
    הרוש, ורטה, סימיץ', גוטליב, שיימן, ידין, רייכרט, שובושיץ', אלטמן, חן עזרא ומנגה.

3. DRORIKO Member

הוא עושה עבודה גרועה,הפועל היא ההפך המוחלט מקבוצה של מאמן

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/16
    קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. Blanco 7 Member

הפועל יוצאת מהמשחק בטדי עם כמה נקודות אור להמשך העונה, שהמרכזית לפחות בעיני היא כניסתו של דאמיר שובשיץ' להרכב ולעניינים. לבחור יש טאץ' מעולה ומשחק חכם ביותר והוא חייב להיות באנקר בהרכב שלנו. מקווה שהמשחק אתמול הראה ללוזון שיש לו ביד יופי של שחקן ויהיה חבל מאוד לוותר עליו. החילוף שלו היה בעיני מאוד תמוה אם כי אני קורא הבוקר שהוא היה עייף מאוד. הגענו להרבה מאוד מצבים ועם קצת יותר ריכוז ודיוק התוצאה יכלה להיות שונה לגמרי. לצאת מאוכזב מתיקו בטדי זה לא משהו שחשבתי שיקרה לי העונה, אבל זה קרה. גאה בקבוצה ובמלחמה, עכשיו רק צריך המשכיות. בשבת רעננה שהיא מוקש לא קטן בכלל.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עבודה גרועה? להזכיר לך מה היה המשחק הראשון של לוזון כשהקבוצה עוד הייתה קבוצה של גוטמן?

לוזון משפר את הפועל ממשחק למשחק והופך אותה מבדיחה עצובה לקבוצה נורמלית בליגת העל.

@Raulito
    אתמול לוזון הגיב מהר מאוד לחילוף של יעקב בריהון והכניס את שיש במקום שיימן העייף. בתור אחד שכבר שנים רואה כדורגל, מה האחוז היחסי בין מאמנים שמתמהמים עם חילוף ולוקחים את הזמן בזמן שהקבוצה סובלת משחקן כזה או אחר לבין מאמנים שמגיבים מהר למה שקורה על המגרש? לדעתי הרוב המוחלט היו מתמהמהים ועל זה כל הכבוד ללוזון. שובשיץ'? הבחור לא בכושר מלא, חילוף שלדעתי נבע אך ורק מהסיבה הזו. במחצית השנייה הוא ירד מאוד ביכולת והיה ברור שאין לו את הכוחות למשחק שלם.

בסופו של דבר, אותו סגל נראה תחת אלי גוטמן כמו מועמדת ודאית לירידה. גם היום הפועל לא בדיוק יכולה להיות אופטימית מאוד להמשך העונה, אבל יש ניצוצות. מבחינת מספרים, ואם נוציא את הדרבי שבו ההשפעה שלו הייתה כמעט ולא קיימת, לוזון עם מעל ל-50% הצלחה. איך אפשר בכלל להגיד שהוא עושה עבודה גרועה? (לא מתייחס אליך בשאלה הזו).

6. DRORIKO Member

אין שום שיפור אצל לוזון, עד המשחק נגד בית״ר הקבוצה נראתה כמו כלום ושום דבר, נגד בית״ר היא נראתה טוב כי היא באה כאנדרדוג

7. DRORIKO Member

ואגב יפה שאתה פתאום מתייחס לאחוזים, כשכתבתי לך שרב״ש ביחס לסגל שיש לו הוא בסדר מבחינת צבירת נקודות אמרת לי שזה לא מעניין אותך ושאתה רוצה לראות קבוצה מאורגנת על המגרש, אז הפועל של לוזון אפילו פחות מאורגנת

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלוהים ישמור, אבל יש הבדל בין מאמן שהגיע במהלך העונה לקבוצה שנמצאת במצב קשה מכל הבחינות לבין מאמן שנמצא כאן מיוני ונמצא עם רוב הסגל כבר זמן רב ומספיק זמן בכדי לעצב אותו כרצונו. מה שהיה חשוב בשביל לוזון זה קודם כל להביא תוצאות כדי להרגיע את המערכת, אצל רב"ש אני מצפה כבר לראות יכולת מעבר לתוצאות שגם ככה ממש לא משהו. למה לא להגדיל ראש פעם אחת?

הפועל של לוזון משתפרת, זה שהיא הייתה רעה מאוד לא אומר שהיא לא משתפרת. זה כמובן לא אומר שהיא קבוצה טובה היום, אבל משחק כזה לא הייתי מצפה לראות מהפועל של גוטמן.

9. DRORIKO Member

אני לא יודע איזה שיפור בדיוק ראית. המשחק האחרון לפני בית״ר(נגד אשדוד כמדומני) היה פשוט מזעזע, חשבתי שאני הולך להתעוור

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי אין מה לעשות גבר, זה תהליך שלוקח זמן. אני לא מצפה ממאמן לקחת קבוצה שרחוקה מאוד ממצב אופטימלי ולהפוך אותה ליציבה תוך חודש וחצי. עצם זה שהפועל התחילה להביא תוצאות, שיש לה הבלחות טובות וששחקנים נראים יותר טוב מאשר נראו מקודם אז כן, זה משהו שלוזון הביא לקבוצה. אי אפשר לשכוח שתחת גוטמן הכל כולל הכל היה במצב קטסטרופה.

11. DRORIKO Member

בגלל זה כתבתי עוד בהודעה הראשונה אם לוזון יעשה עבודה טובה. כלומר אני כן חושב שצריך לתת לו את הצ׳אנס לעשות שינוי, רק שבניגוד אליך לא ראיתי עד עכשיו אפילו ניצנים של שינוי.

12. קשר שמאלי Member

זה אמיתי שקרויף מוכן לשלם 1.8 מיליון יורו על שוינפלד?

13. alexshw Member

עזרה להפועל סטייל שחר לבית"ר

14. Telkiyski Member

נקווה שזה אמיתי, אבל אני לא בטוח שזה יעזור.
    בכלל, מוכרים לו שחקנים פעם אחר פעם כדי כאילו להתגבר על הבעיות הכלכליות ובפועל שום דבר לא משתנה. להיפך.

מישהו זוכר את ה800,000 יורו של יחזקאל? זה שינה משהו?

עם מינוס 9 עוד העונה לדעתי הסיכוי של הפועל להישאר בליגה הוא פחות מ50%.

אם התהליך הזה יוכל בסופו של דבר לתת למועדון להתחיל הכל מהתחלה, גם מהלאומית, אני בעד.

15. Raulito Madridista

או.קיי אז כמעט 24 שעות דיברו על הפועל בהקשר כדורגל וכנראה שיום אחד של נחת זה יותר מידי. מצב אחד מסתמן שלמישהו במועדון הזה נפתחו העיניים לפחות קצת ואנשים לא טומנים את הראש בחול ומצד שני הדרך עוד ארוכה וזה מאוד מפחיד אותי. על הנייר הסגל של הפועל עדיין שווה מאבק על פלייאוף עליון אבל בפועל הדברים נראים אחרת עם כל הכבוד לבית"ר ועל כל משחק סביר כזה אפשר לציין תצוגת נפל כמו אשדוד או כפר-סבא(לא אומר שלוזון אשם אבל במשחקים האלה נראינו רע). רוצה לומר שאני לא בטוח שהפועל יכולה להינצל אם יורדו 9 נק' ממאזנה. בלי קשר נשמע לי מצחיק שכל החובות נמחקים ואין עונש של ירידת ליגה. מבחינת הסגל זה לא ייתן כלום להיפטר משחקנים כמו גל שיש למשל או אחרים שמרוויחים גרושים ולמכור את שוינפלד גם במחיר לא רע זה לא יספיק. אבל לא הייתי רוצה לראות את ניקוליץ' או חן עזרא למשל, אלה שהם מצמרת המרוויחים של המועדון - עוזבים. אני ממש מאמין בחן עזרא, עדיין. אולי למכבי חיפה של אשתקד היה את הלוקסוס לספסל אותו. השנה, לנו - לא.

חן עזרא, אלטמן ושובושיץ' יחד בהרכב, זה הקישור ההתקפי שלי מעתה ואילך. ידין ורייכרט באמצע והקפטן ניקוליץ' על הספסל. בחוד? עמאשה.

- גוטמן האפס הוא זה שצריך לקחת אחריות וללכת הביתה, לשחרר אותנו מהחוזה המעיק והשמן שלו. מגעיל

מצב נושא:
הנושא נעול.