הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

איזה פירוק בראש שלכם? המצב הכלכלי בהפועל תל אביב בסדר מתמיד. הם רוצים להחתים את דמארי.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

שאלה למי שיודע - מה הקשר בין ניר לקס ליצחק לקס ?
    אפשר גם בפרטי

3. Telkiyski Member

איפה ראית שרוצים את דמארי?

4. Telkiyski Member

היום לפני 10 שנים בדיוק - הפועל מנצחת 4-2 בחוץ את פריס סן ז'רמן.
    מאז אותו ניצחון, הצרפתים הפסידו במסגרת אירופית בבית פעם אחת בלבד, לברצלונה.

היו ימים,
    רק הפועל.

Blanco 7, Nigel de Jong, Raulito ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Drama2 הסמל מעל הכל

צויין בוואלה ספורט. ואיך לא, ב"מימון חיצוני". שיבקש דו"ח עו"ש ב3 חודשים האחרונים מחן עזרא ויראה מה הדיבור.

6. Butragueño מנהלים

גם "מדיה ספורט" תובעת את הפועל. אולי שווה גם לי לבדוק, אולי הפועל חייבת כסף גם לי.

7. Telkiyski Member

תבדוק. אולי באמת.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב שכרגע רוצים אותו אבל אני לא אופתע אם כן. הבעיה שלכם זה שאין מי שיחזיק את הבעלים שלכם וירסן אותו מלעשות את השטויות שהוא עושה.

9. Butragueño מנהלים

10. Raulito Madridista

התגובה הראשונה של כמה אוהדי הפועל ששלחתי להם את התקציר מול פריס אמרו לי - 'יואו! לא יאומן שעבר כבר עשור!'. הייתי בבית-ספר אז בכיתה ט' ואני זוכר שחבר טוב סיפר שהוא עומד לטוס למשחק, איחלתי לו בהצלחה מה שנקרא. אחת ההופעות היותר גדולות של הפועל באירופה ללא ספק, הימים הטובים, עונה ראשונה בה יצרנו שוב שרשרת הצלחות אחרי הקמפיין המדהים ב-2002. אני זוכר כל מהלך מהמשחק הזה - הגול המהיר של טועמה אחרי הבישול של אוגבונה שהוצב בכנף ימין, השער השני אחרי הטעות של השוער, העובדה שפריס השוותה די בקלות אבל רגע לפני המחצית באדיר, שהוצב כבלם, נגח את שער היתרון. בהמשך טועמה בישל לברדה ושגיא כהן התמוגג 'פשוט דליקטס'. 4:2 ענק להפועל בחוץ והברקנו גם בניצחון על ריינג'רס אחרי שעברנו את שלב הבתים אבל חטפנו בגומלין.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/947838/PHW50_wa.Xxx
    http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/947892/PHW53_wa.Xxx
    http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/947856/PHW51_wa.Xxx

סלים טועמה היה ה-שחקן של הפועל באותה עונה, הגדולה בקריירה שלו לדעתי חוץ מ-2002/03. בישול אינסוף שערים, גם בקרנות ומצבים נייחים וגם במשחק עומד, רץ, נלחם ועובדה שיצא לחו"ל והגיע לסטאנדרד ליאז'. ערב קסום הוא הציג וקיבל את הציון מס' 9.
    לגבי הפועל ת"א - בעוד בהתקפה היה לנו ארסנל בלתי-נגמר חוץ מיוליץ' הכושל(איזו נפילה של שום) עם ברדה שפתח בסערה, דה-ברונו שנפצע, טועמה, אפילו דגו, גילי ורמוט - בהגנה זו הייתה קבוצה שערורייתית שאיכשהו גילו את בונדר ודואני. תומר חליבה מגן ימני ופאהס המרגש אבל הישנוני משנו. זו הייתה קבוצה שעם קצת יותר איזון ופחות הרס עצמי הייתה יכולה להתמודד על אליפות אבל היינו חסרים 'רוע' למרות המנהיגים. לפחות סיימנו את העונה עם גביע מול אשקלון ומשחק הגמר מסמל את כל העונה הזו, וגם עם 3:0 ענק בדרבי.
    #מתגעגע הפועל, ימים אדומים#

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה נוראית של פריז(מקום 15) ושל כל הקבוצות הצרפתיות פרט לליון בשיא שליטתה אבל בלי ציניות ניצחון ענק של הפועל, אני ראיתי אז את המשחק ומה שיאמר בעיקר לזכות הפועל מלבד התוצאה זה שהם עלו כדי לנצח ולהבקיע מהדקה הראשונה ולא נשברו אחרי שפריז חזרו ל2-2, כ"כ לא מאפיין קבוצות ישראליות באירופה.

12. Raulito Madridista

בכל כלי התקשורת כתוב שכבירי אמר לשחקנים - "המצב לא קל אבל הפועל לא תלך לפירוק" והוסיף שיש ערבויות לתקציב המועדון עד סוף העונה. הבעייה היא שאף אחד לא מאמין לאף מילה שלו. כמה חבל שהציטוט "אנחנו הפועל תל אביב - לטוב ולרע" - כבר לא תופס, לא שווה כלום. לשחקנים מגיעה שקיפות מלאה וכנה על המצב וגם לנו האוהדים אבל הכל שקר.
    העזיבה של רמי כהן הוכיחה בגדול ולא באשמתו כמובן שכל עניין ניסיון ההבראה הפיננסית נחל כישלון חרוץ והבור הכלכלי רק העמיק ומעמיק ויעמיק.

ובנושא אחר: כדורגל! המשחק בשבת כלכך חשוב לקבוצה. רעננה היא ההיפך הגמור מבית"ר ויהיה קשה. מקווה לראות את שובושיץ' ממשיך בהרכב.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

זה תקף לרוב המועדונים בארץ. הלוואי והיו מקפידים יותר על פירסום דו"חות ורצוי מאזנים שלמים כמו שהפועל פירסמו לפני שנה וחצי.

14. Telkiyski Member

מצד אחד מדברים על פירוק, מצד שני כבירי אומר לשחקנים היום שלא יהיה פירוק ונראה שהוא מתכוון לזה.

אין לי מושג מה קורה פה, כרגיל.

מה שבטוח זה שהפירוק נמצא על השולחן, ככה שכל סגל, דליל וגרוע ככל שיהיה, יתקבל במצב הנוכחי.
    קל להגיד שהפתרון זה פירוק, אבל אני, כמו רוב האוהדים ובכלל אני מניח, לא באמת יודעים מה זה אומר.

15. Butragueño מנהלים

מה קורה אגב עם בעלי המניות שנרכשו ב-2012? יש להם say בעניין? הם יכולים להוביל איזשהו מהלך?

מצב נושא:
הנושא נעול.