הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

עזרא כל כך מוכשר שהרבה פעמים הוא מצליח להוציא את עצמו ממצבים שהטמטום שלו הביא אותו. הוא תמיד יעדיף לעשות עוד צעד עם הכדור מאשר לשחרר אותו לשחקן שלידו.

2. עידן444 Member

וזה בדיוק היה המקום של מאמן לכוון.
    אצל שלמה הוא היה חוטף כאפות ויוצא שחקן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. עידן444 Member

בחיי, הוא עשה במכבי חיפה שכונה שאפילו בנתניה שהוא היה בסטטוס של כוכב בקבוצה קטנה הוא לא העיז לעשות.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אלכס. לדעתי עזרא שחקן שמתאים בעיקר לקבוצות שאוהבות להתרכז במתפרצות. הוא מהיר ומתי שהוא פורץ יש לו כשרון. הקטע הוא שהוא מעולם לא פיתח דברים נוספים. אני לא ממש מתגעגע אליו כמו שאני חושב שמוגרבי בכלל מיותר אצלנו. נתן איזה משחק וחצי טוב, בדיוק כמו עזרא. לא הראה שום יציבות. עוד שחקן שהמנטליות שלו היא לא הדבר הכי חזק. נדמה לי שכבר התלונן שהוא רוצה לעזוב. מצדי שיחזור כבר היום לסכנין.

5. Raulito Madridista

ההחלטה שלו ללכת להפועל כלל לא רלוונטית לדיון על היכולת שלו ככדורגלן או על תקופתו במכבי חיפה. היה לו שם מאמן נורמלי? ממש לא. מכבי חיפה הנוכחית קבוצה הרבה יותר בריאה. חן עזרא מתאים הרבה יותר להגדרה של 'נק' אור בזמנים חשוכים' מאשר 'סמל לבינוניות'. בהפועל הוא קיבל חוזה יפה(בהנחה שישלמו לו) והיה חשוב לו לקבל דקות משחק מה שכלל לא היה בטוח שקורה במכבי חיפה. מעבר לכך לא שהוא יהיה מלך השערים או הבישולים אבל הוא חוזר אחרי פציעה ככה שעדיין לא נכון לסכם את העונה שלו בהפועל, ואי-אפשר היה לדעת שככה ייראו פני הדברים מבחינה קבוצתית. והנה חן עזרא עונה לך עם גולאסו! :)

6. Drama2 הסמל מעל הכל

הוא לא קיבל חוזה יפה, הוא קיבל חוזה מקסימום שיכל לקבל.
    ובנוגע לכסף ? אל חשש. נימני לא פרייאר.
    לראייה - מי נמצא בבית הדין כי לא קיבל את מענק החתימה ?

7. עידן444 Member

מוגרבי הוא באמת לא הבחור להגיד עליו שהמנטליות לא חזקה אצלו. קורץ מהחומר הנכון.

8. alexshw Member

שניהם חסרי מוח ויודעים לבעוט. עזרא יותר מוכשר ולדעתי רנה יכול לעשות איתו משהו.

9. עידן444 Member

עזרא יותר מוכשר. מוגרבי עם אופי יותר טוב.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  10. Drama2 הסמל מעל הכל

ואפשר להוסיף לזה שלשניהם טיפטפו מגיל צעיר שהם עילויים של הטבע ונראה לי שזה חלק מהבעייתיות.

11. עידן444 Member

אולי עזרא. לא חושב שמוגרבי.
    והעניין הזה הכי בלט במקרה של פאדי נג׳אר.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אופי יותר טוב מבחינת מה? דווקא עזרא היה מקצוען, גם בין הבודדים אצלנו שרצו לא מעט, גם היה בחור דתי אז פחות היה יוצא. הוא גם לא היה מדליף וכראייה בן דור היה נכנס בו בכל הזדמנות שיש. הדבר היחיד שהפריע לי באופי שלו זה שהוא היה נעלב די בקלות. ולוקח יותר מידי ללב את התגובות של הקהל שהיה מגיב בכעס כשהמהלכים הפשוטים לא היו מצליחים.
    אגב, במרבית העונות אצלנו מלבד שערים גם היה לו כמעט את מספר הבישולים הגבוה ביותר בקבוצה. שוב, אלו היו עונות שאומנם זה לא היה הישג גדול במיוחד, אבל אין לי ספק שאם היו לנו שחקנים נורמלים עם תנועה טובה, הוא בהחלט היה יכול לסיים עם כבות בישולים גדולה יותר.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

שניהם סומנו מגיל צעיר. ההבדל ביניהם הוא שמוגרבי בעל משמעת עצמאית טובה ומוסר עבודה גבוה. לא הסתמך נטו על כישרון (והיה בערמות, היה ניתן לראות בקלות מגיל צעיר כי הוא "שחקן").
    לא פחד ועדיין לא מפחד לקחת החלטות אמיצות גם אם נראות בניגוד להיגיון. וזה לבד ראוי להערכה גדולה. מזכיר מאוד את בן ביטון מהבחינה הזו.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/one/450_250/gg1268559.Xxx

הפועל עדיין לא נראית כמו קבוצת כדורגל מספיק טובה אבל המחצית הראשונה נגד הפועל חיפה הייתה מצוינת. אני לוקח מהמשחק הזה בעיקר את חן עזרא שכבש גולאסו. שער ראשון שלו בהפועל, הגיע הזמן, התגעגענו אליו. הוא שחקן יותר טוב מהכוחות ההתקפיים שיש לנו. והעובדה שכמו ששגיא כהן אמר - זה מתקרב, זה נראה יותר התקפי. השחקנים נראים קצת יותר מאמינים, פחות מאבדים כדורים בצורה מוגזמת. לא חשבנו שיש על מה לדבר לפני המשחק ולעומת זאת בשלב מסוים היה ריח של קאמבק באוויר. מצד שני, להפועל לא היה מה להפסיד והפועל חיפה קבוצה מאוד נאיבית. גם במשחק כזה לא ניצחנו אפילו. אין חדש לגבי מנגה, עושה הכל חוץ מהת'אכלס. הליגה היא סיפור אחר והמשחק נגד בני-יהודה הוא על החיים ועל המוות. אני כן אוהב את האנרגיות של לוזון.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. Drama2 הסמל מעל הכל

איציק שולמייסטר, ברוך הבא. תכף תשוב לספסל עד סוף העונה.
    בעמדה כמו מגן, אני לא מבין איך הוא לא מקבל יותר צ'אנסים.
    הא בעצם אני מבין, צריך להישאר בליגת העל לנוער. מטרה נעלה מאין כמוה, שאלו אותי או את אוהדי חיפה או את אוהדי מ.ת"א

מצב נושא:
הנושא נעול.