הפועל תל אביב 2020/21: זה לא אותו דבר מלבד הגעגוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה נכון עד הקיץ.
    כרגע אנחנו בערך באיזור חדרה ונוף הגליל מבחינה כלכלית.

2. Telkiyski Member

כלומר אתה טוען שמקצועית יכול להיות שרציתם את ורד אבל בגלל קיצוצי חוגג הוא עוזב?
    הוא טוען שביטר לא רוצה אותו (כמו שכל ישראלי מבין ויודע כבר שבוע).

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקצועית הוא לא מתאים כבר, אבל המצוקה הכלכלית של ביתר באה לידי ביטוי במכירה הצפויה של מוחמד.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא חושב שזה מאוד מדויק בקיץ שבו הפועל מקושרת גם לבן שהר, אלירן עטר ושלומי אזולאי הלחם שום.
    אתם די בבירור מנסים למצב את עצמכם באשדוד של העונה החולפת, עם הוצאה יפה.

5. Telkiyski Member

יש מקושרת ויש מה שקורה בפועל.
    בוא נראה אם אחד מהשמות שהזכרת יגיע (שהר, אזולאי, עטר)

כרגע היחיד שחתם זה ורד ועוד בחור מהפועל עכו.
    איאד אבו עביד עזב לב"ש.

לא יודע מה "הוצאה יפה" פה, כאשר גם ורד הגיע ללא עלות (רק שכר).

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו יושבים איתו אם היה מחכה קצת, אבל ורד סגור בהפועל כנראה כבר תקופה, לדעתי עוד לפני סיום העונה.
    הספינים שהריץ בשבועיים האחרונים, כולל הפוסט באינסטגרם, מבול הראיונות אתמול ולקיחת הצד של לה פמיליה בסכסוך עם חוגג נועדו רק כדי לרכך את המעבר שלו, הכל היה מתוכנן בקפדנות. עוד פוליטיקאי עם סטופקס.

כנראה שבית"ר רצו אותו בשכר ומעמד שהולם יותר קשר התקפי שכבש 5 שערי ליגה בשנתיים האחרונות והפועל היו מוכנים לשים יותר, מי יודע למה.
    אבל הנקודה היא שאין הבדלים כלכליים יותר בין הקבוצות ואם יש הם אולי לטובת הפועל.

7. Raulito Madridista

מעניין מה שאתה אומר בזמן שוויתרו על אבו עביד שלבטח לא היה אחד המשתכרים הגבוהים בסגל ועושים פוזות מול הקפטן האהוב עומרי אלטמן. זה שמשה חוגג רצה לקצץ לשחקנים שהביאו תועלת כמעט אפסית ביחס לשכר שלהם והוא רגוע כי אנחנו רק בחודש יוני - לא בהכרח מצביע שבית"ר ירושלים בדרך לעונה פיננסית. הניסנובים הם גם הבעלים הקמצניים בליגה אז לא חושב שוורד קיבל שכר גבוה. תזכיר לי מתי בפעם האחרונה הפועל תל אביב שילמה על שחקן? היה דבר כזה מאז בן רייכרט או ארון שוינפלד?
    שמענו רק את הצד של ורד והוא לא האפיפיור כמובן אבל הוא טוען שאלי אוחנה לא חזר אליו בוואטספ עד עכשיו. חוגג אמר לפני איזה שלושה שבועות שרוצים אותו, המאמן ההולנדי מכיר את ורד יותר מהמנהל המקצועי או ממשה חוגג? לא רצו אותו. אם לא הגישו לו שום הצעה, אפילו לא עלובה..

8. Raulito Madridista

פוסט הפרישה של עומר דמארי, אני התרגשתי:

https://img.wcdn.co.il/f_auto,q_auto,w_700,t_18/1/6/4/0/1640982-46.Xxx

"אחרי 26 שנות קריירה החלטתי שהגיעה הזמן לפרוש. לא האמנתי שזה יגמר בגיל 32 אבל לא תמיד הכל עובד לפי התוכניות. ההחלטה לפרוש לא הייתה קלה עבורי אך הפציעה האחרונה הכריעה. לאחר הפציעה בעונה שעברה, הבנתי שכבר לא אצליח לחזור ליכולת שלי. הראש רוצה, אך הגוף מסרב לבצע את הפעולות כמו פעם. באמת שרציתי, האמנתי וגם ניסיתי בכל כוחי.

לצד זה, היו לי תקופות נהדרות, כבשתי לא מעט שערים, גם שערים חשובים בנבחרת ישראל, שיחקתי באוסטריה, גרמניה וארה"ב וזכיתי להכיר אנשים מדהימים ובחברים לכל החיים. אבל תמיד היה מקום בליבי לקבוצה שהייתה בשבילי הבית, הפועל ת"א. אמנם לא גדלתי בהפועל אך החיבור ביני ובין המועדון, ובראש הראשונה הקהל, היה מיידי.

המועדון היה עבורי הרבה מעבר למקום עבודה. תמיד נשארתי נאמן למועדון ולקהל, גם ששילמתי על כך מחיר אישי. אך תמיד ידעתי שנאמנות ועמידה בעקרונות הם חלק בלתי נפרד ממני. מעולם לא חיפשתי להיות סמל, תמיד הייתה לי מודעות וביקורת עצמית. התרחקתי מאור הזרקורים, לא ניסיתי, זה בא בטבעיות, כמו כל דבר שעשיתי במהלך הקריירה.

היום אני מתחיל את פרק ב' שלי, אימון במחלקת הנוער של המועדון שאני כל כך אוהב - ואנסה לתרום לדור הצעיר מהניסיון המקצועי שלי ואולי, מי יודע, גם לעזור להם להגיע למקומות שרציתי להגיע - ולא הצלחתי. אני כל כך שמח שנפלה בחלקי הזכות להמשיך ולהיות חלק מהמועדון הענק הזה - ומקווה שאמשיך להיות חלק ממנו גם בעתיד.
    לסיום, ברצוני להודות למשפחה שלי. הוריי, אשתי היקרה, הילדים, שליוו אותי לכל מקום בעולם, נתנו לי את הכוח לקום בבוקר לאימון ולהמשיך להתמיד בספורט שעיצב אותי כאדם. אני רוצה להודות למאמנים, השחקנים שחלקתי איתם חדר הלבשה, החברים שאספתי בדרך ולכל מי שליווה ותמך, נתראה בקרוב שוב על הדשא".

הוא באמת לא ניסה להתחנף לקהל או היה צריך לעשות הרבה, זו הייתה אהבה ממבט ראשון. כמו שאמרתי - מצפה לטקס פרישה אמיתי ומרגש ואני בעד שילוב שחקני עבר גדולים במערכת מה שהתפספס שנים רבות למען האמת. אחד הגדולים שלבשו את החולצה האדומה, תודה על הכל עומר. האוהדים אמרו יפה: הרכש הכי מרגש שלנו הקיץ.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל רוכשת בלם צעיר מעכו. רז שלמה יבדוק אופציות באירופה לפני שיחתום אצלנו או בנוף הגליל */aaarse

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוויזר לא בלם, קיצוני/חלוץ.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלבד טוויזר, הביאו גם בלם משם.

12. Mahranlala Member

עונש בזיוני.
    6 משחקי ליגה על סך הכל תנועה שעשה. לא יאמן.

Roma אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

היה ברור מראש שיקבל עונש שכזה אחרי הפסטיבל שעשו פה.

14. Mahranlala Member

אני לא מבין למה להדגיש דווקא משחקי ליגה שזה קרה בכלל במשחק גביע. בסופו של דבר צריך לדרוש שהעונש ירוצה בחלקו ממשחקי גביע הטוטו

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. G.B7 ירוק עולה

העונש צריך להיות החל מכל משחק רשמי, אם זה לא ככה זה דפוק.
    מה שכן העונש לגיטימי לגמרי ואי אפשר להיתמם, קלינגר התנהג בצורה לא לגיטימית בשום צורה, גם אם ההחלטה של השופט הייתה לא נכונה (בעייני כן נכונה אבל זה כבר דיון אחר).
    בכל מקרה גם הצעד השני אמור להיענש גם אם זה יהיה בצורה מאוד מינורית. תחושת בטן זה לא יקרה (תקנו אותי אם אני טועה).

מצב נושא:
הנושא נעול.