הפועל תל אביב 2023/24: חולמים באמריקאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/7/23.

1. Raulito Madridista

ביום שישי הייתי במסיבת רווקים בבוקר-צהריים בפתח תקווה, כמעט כולם שם אוהדי הפועל תל אביב ואת אותו חבר הכרתי בשער 5 בערך. היו שם כמה שירים של הפועל שהוסיפו לאווירה שם בבריכה - אשכרה שרים על אוטומט, לא מעכל שירדנו ליגה.
    צרם לי לראות שהאימון המסכם לקראת המשחק היום בוטל בזמנו מחשש שהאוהדים יעשו מחאה ויקללו וכדומה. אם במקום עבודה העובדים נותנים חרא של תוצרת אז גם שולחים אותם לחופש, כשזה קורה שבוע אחר שבוע? אני בספק. והיום לא יודע אם הייתי עולה עם הנוער, הרי האפסים שהורידו אותנו ליגה לא רוצים לשחק. הישאם לאיוס צריך חופש? מאוויס צ’יבוטה? יש לי הרבה מה להגיד אבל אין טעם.

סלים טועמה המסכן הוא היחיד שמחבר בין הסמרטוטים באדום לבין הפועל תל אביב שלי שגדלתי עליה, פעם היינו אימפריה. אפילו פוסט תודה לאוהדים וסליחה מהקהל לא עלה ברשתות החברתיות של המועדון.

הנה עונת הירידה הקודמת שלנו. יותר נקודות, פחות ספיגות, פחות סמרטוטים, אין מה לעשות. כן הייתה התפרקות בדרבי נגד מכבי תל אביב אבל פרט לכך פחות. עשינו 12 נקודות בפלייאוף התחתון שזה לא וואו כמובן אבל..פחות חרפה. וזה בלי אצטדיון בלומיפלד.

2. Mahranlala Member

אפילו לא קרוב לירידה הקודמת. אז הייתה קבוצת ליגת על סבירה, גם אם לא טובה שירדה ליגה רק בגלל מינוס 9 נקודות שהיא כמעט הצליחה לסגור, קבוצה שתפקדה בתנאים בלתי אפשריים. פה מדובר בכישלון מקצועי וניהולי. כרגע הכישלון הזה ממשיך ואם לא יופיע מושיע בדמות ספרא הפועל הולכת לשנים קשות בלאומית.

3. Raulito Madridista

במסיבת רווקים שהייתי בה אמרתי לאחד שהיה שם שהוא אוהד הפועל פתח תקווה - אנחנו בדרך להיות כמוכם. "אנחנו זן נדיר - ציפור משונה. החלומות באוויר - הראש באדמה". תראה על סמך כסף 'לא חוקי' נקרא לזה ככה הפועל תל אביב בנתה סגל חזק לפחות על הנייר ב-2016/17, היו לי ציפיות, אבל כמובן שאתה צודק. היינו צריכים בסה"כ לנצח את הפועל אשקלון בבית ולא עשינו את זה. ואז שיחקנו בלי בלומפילד. אבל אין לי אומץ לבדוק את מאזן הבית שלנו ולא רק העונה. אז היה לנו קשה להבקיע - טוטו תמוז היה שחקן גמור, סער בנבנישתי או סער פדידה בכלל היה הדריבליסט שלנו וקצת עומרי אלטמן. השנה על הנייר יש כוח התקפי אבל ההגנה הכי חלשה איי פעם.

אחרי הירידה הקודמת ראו שחקנים בוכים, לא שהם גדלו על הפועל אבל אריאל הרוש למשל, ובן רייכרט שראיתי את הפוסט שלו והייתי גם כן עצוב. השנה? הבנתי שדן איינבינדר כתב איזה משהו לצאת לידי חובה. רק סלים טועמה בכה.

4. Melikson24 Member

אה עכשיו אמיר כבירי ועופר ינאי נכנסו לסאגת הבעלות של הפועל ת"א. בסדר.
    היה יותר קל לעקוב אחרי העלילה של בית הקלפים מאשר מה שהולך בהפועל ת"א בחצי שנה האחרונה.
    מקווה שמתישהו נזכה לשמוע את האמת ולא רק הודעות שופרות חסרות בושה.

5. alexshw Member

למה רק חצי שנה אחרונה? לפחות 15 שנה.

6. Melikson24 Member

לא הבנתי.
    יש בעלים חדש, יש 8000 מנויים, למה לאיוס נמכר דווקא למכבי ת"א והשחקנים הבכירים קיבלו הודעה שהם צריכים לעזוב?
    יש איזה גוף תקשורת שמוכן להסביר את הסיפור עם ספרא פעם אחת ולתמיד במקום להתעסק בפיקנטריה של העברת בעלות ובזה שחוץ משם משפחה יוקרתי עדיין לא הבנתי מי האיש, מה היכולות שלו ומה הוא רוצה לעשות בהפועל ת"א?

7. italiano Member

כי מכבי תל אביב פראיירים מספיק כדי לשלם מיליון יורו+אחוזים על לאיוס.

צ'יבוטה זה חילוש ואלטמן זה גופה מהלכת. הם מיותרים לגמרי.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיהרו לפרסם שעיסקת ספרא סגורה כדי למכור מנויים, עבד עליהם כי נמכרו עד כה 8500 מנויים כשהחלק המאסיבי הגיע אחרי ההודעה שהעסקה נסגרה.
    בפועל שום דבר לא סגור ומסתמן שגם אם ספרא ירכוש את המועדון בסוף הוא בא בגישה קמצנית שלא עדיפה על קודמיו.

לאיוס יהיה כוכב במכבי, במיוחד אם הם לא יפגעו בזר שיגיע כווינגר שמאלי.

על אלטמן אף אחד לא ישלם קרוב למה שהוא ירוויח. בסוף במקום לשלם לו חוזה מקוצץ בעשרות אחוזים (מה שהוא כבר הסכים אליו), נשלים לו את אותו סכום (במקרה שקבוצה כלשהי תהיה מוכנה בכלל לשלם את היתרה), וגם לא נרוויח אותו מקצועית.

9. Raulito Madridista

לא משוכנע שהישאם לאיוס יהיה כוכב במכבי תל אביב, הקהל שלנו עטף אותו באהבה והיה כל כך סבלני. הוא היה שחקן שבהרכב על עיוור וזה חשוב, מתקזז עם הטיעון "לא היה לו עם מי לשחק". לאיוס לא שיחרר כדור אף פעם בזמן ולא עשה הגנה, מציג את הפועל המגעילה שירדה ליגה אחרי טריליון הפסדים ובלי לרדת לגליץ', זו שחשבה שהאיכות היחסית בחלק הקדמי תנצח לה את המשחקים. לא זוכר גליץ' אחד שלו בשנתיים שלנו כאן. לא אתגעגע אליו וזה הרבה מעבר לכך שאני רגיל שמכבי לוקחים לנו שחקנים ואחרי גילי ורמוט אני חסין. לעשות להם את המוות במשא ומתן ולגרד אפילו מיליון יורו כי השוק הישראלי דל. לטעמי זה סקסי למכבי לקחת לנו אותו

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב פנתה לברדה לתפקיד המנהל המקצועי, אליה סירב.

11. DRORIKO Member

12. Raulito Madridista

בן שהר "חוזר הביתה" להפועל תל אביב - יש סרטון וידאו 'מרגש' מצד המועדון וגם 'פוסט התנצלות\הסבר' של החלוץ. מעט מאוד שחקנים בליגה הלאומית שווים דיון...

קודם כל אני לעולם לא אגיב "בפני שחקן" בצורה גועלית כמו האוהד הרדוד - בלי קללות, בלי איחולים רעים, בלי להעליב. לעניין - הוא לא באמת שחקן בית וכדומה. שיחק בבוגרים עונה אחת כשדרסנו, ליגת האלופות, כולם חלמו להיות בהפועל. הגולים שלו נגד ליון וכדומה לא רלוונטים. הוא חוזר להפועל לא מאהבת הסמל אלא גם בגלל הצעות בינוניות אחרות והוא בסוף הקריירה לחלוטין. לפני כמה שנים בהחלט רציתי אותו. אי אפשר לחרטט אותנו. אשפוט אותו נקי לפי היכולת שלו כמו כל שחקן אחר בתקווה שיעזור לנו לעלות ליגה, לא ארעיף עליו "אקסטרה אהבה". בהצלחה בן.

13. DRORIKO Member

גוני נאור חתם בהפועל. יביא הרבה ערכיות.

14. Raulito Madridista

לצערי הרב לא ראיתי אותו מספיק כדי לשפוט, אבל קודם כל הליגה הלאומית זו קרקע נוחה וברור שהוא יהיה בהרכב ב-90% מהזמן. האמצע שלנו בעונה שעברה היה הכי חלש בליגה, לא היינו מסוגלים להחזיר שום כדור ולעצור מתפרצות, עלוב יותר אפילו מההגנה האיומה שלנו. חשבו שאל ים קנצפולסקי הוא אנדראה פירלו והתבדו. על פניו זו נראית עסקה לא רעה, אני סומך על מכבי חיפה שיש בו משהו, ומסאי דגו עובד טוב עם צעירים. מה שכן מה שקרה עם הבלם ההוא שנחתך אחרי חודש בלבד זה הפועל תל אביב קלאסי.

15. Butragueño מנהלים

דגו אולי עובד טוב עם צעירים (הוא לא) אבל גוני נאור בן 25