הפרמייר ליג, מח' 20: המוליכה החדשה ליברפול מארחת את ניוקאסל, ארסנל מתארחת בקראבן קוטג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏29/12/23.

1. Sturridge Member

19 הפסדים ב- 2023 אבל תראו איך מאונט נראה ביונייטד.
    שכנעת אותנו, עדיף את מודריק עם פלוס 3 שערים ומינוס 80 מיליון.

אברהם נתן 15 שערי ליגה, מאז סיימת עונות עם ז’ורג’יניו מלך שערים. מה קורה או לא קורה איתו באיטליה לא מוציא יותר טוב את ג׳קסון וקודמיו.
    כנ״ל מאונט.

בשורה התחתונה מעל מיליארד פאונד ריסקו אותך למקום 11, לא ברור לי איך להתעסק במה אחרים עושים היום מוציא אותך טוב.
    מה בכלל הטענה, שהיה יותר גרוע היום? היית יורד ליגה עם טומורי במקום דיסאסי ותמי במקום ג׳קסון?

Sir Alex Ferguson, Scouser Tommy ו-EO11 אוהבים את זה.
  2. MaxAaRons Member

אין שום בעיה לוותר על מאונט.
    לא קשר לדאבל פיבוט ,לא קשר ל433 ,לא טכני,איכותי ויעיל מספיק לשליש האחרון לשחק 10 ב4231.

זה שחקן שאתה משחק איתו במערך של 352 על תקן של שחקן חופשי.
    או שאתה מעבה איתו קישור מעמדת מוצא של שחקן כנף.
    כמו שאמר לי gianzola האח ,כמו שפרגוסון היה עושה במשחקי צאמךיונס עם פארק ג'י סונג.
    הבנאדם רצה אחרי עונה וחצי עלובות 300 אלף בשבוע אם אידיוט כמו בוהלי לא הסכים לשוד הזה אז זה אומר דרשני.

אברהם פח של חלוץ, אין מה לדבר.
    אובדי רומא יסכימו שהקבוצה שלהם בינונית והם מתים להטיס אותו לאנגליה גם במחיר הפסד ממה שקנו אותו.
    תשאל יגידו לך.

טומורי זה כמובן טעות של בית סוהר.
    הבלם הטוב באיטליה ויש בקושי 3 בלמים שעדיפים עליו בפריימר ליג.
    רק קיי700 יגיד לך אחרת.
    רק טומורי זה שחקן שצלסי לא הייתה צריכה למכור.

3. k_700 Member

טומורי בצ׳לסי הנוכחית היה יכול בכיף להשאר.
    בדיאשיל, פופנה בין הפציעות ודיסאסי לא משדרגים בכלום עליו.
    זה כמובן לא הופך אותו לשוס גדול.
    שלושתם נראים דאון גרייד גם על צ׳אלובה.

בוהלי לא הסכים לתת 250 אלף פאונד בשבוע למאונט אבל התחייב לעסקה של 90 מליון על מודריק עם חוזה ל9 שנים.
    שיהיה לו לבריאות.

לדבר על כמה הצעירים שלך הם אוברייטד אחרי שהשקעת מיליארד פאונד בשנה והקבוצה נראית מעט פחות טוב מוולבס זה מותרות שהיו מותרים לדיון ב2020 לא ב2024.

4. k_700 Member

כמובן. מכניס את מקטומיני במקום מאיינו.
    היה נחמד ירח הדבש של קובי בהרכב, חוזר האליל של המאמן הזה.
    במקום להטיס את אנטוני החוצה ולהכניס את אמאד הולך על החילוף האפור שרשום לו בפנקס.
    עלוב ביותר.

וכמובן, מי זורק זין ומאבד את דומינגז בשער? הבן האובד של המאמן. אין כבר דרך להסביר את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/23
  5. Ori8 Member

כוכב גיבס-וייט.
    מעניין איפה יהיה בקיץ

6. Footballover Member

לא הבנתי מה הטענה שלך, שהיינו צריכים להשאר עם האדסון אודוי ואברהם? היית בדיוק באותו מקום היום, זה שחקנים לא רלוונטיים.

התרסקת למקום 12 בעונה שעברה עם שחקנים מנוסים שהיו במגמת ירידה במשך שנה וחצי. כל אחד מהם היה חייב לעוף. אין שחקן אחד שעזב שצריך להצטער עליו, ואתה מנסה לצייר את זה כאילו איבדנו איזה יהלומים בדרך. בטח ובטח שחקני נשמה כמו מאונט שגדלו במועדון מגיל 0 ועשו טוורקינג ליונייטד בהזדמנות הראשונה.

7. k_700 Member

הלוואי שבמאן סיטי.
    איך מתאים לי. שימכרו את פודן כזה וילכו עליו.

סוריאנו, מייק איט הפנד.

אגב, הגול הזה שכפול של השער הראשון.
    שוב מקטומיני לא מצליח לעבד מידע במתפרצת, שוב משאיר את השחקן שלו פנוי לבחור פינה. כמה פעמים כבר קיבלתי פלאשבק לשער כזה מב2017 בערך? משער שקרוב ל100.

8. alexshw Member

עדיין לא מבין למה נלחמים בחוקי טבע.

9. k_700 Member

טן האח הפסיד את המשחק הזה.
    לא הפציעות ולא החולים.

המאצ׳ אפ הפיזי נגדם היה רע מהמאצ אפ נגד ווסטהאם(אותו הסגנון) מלפני שבועיים. לא יצרנו כלום במחצית הראשונה אבל לפחות במרכז השדה נראינו לא רע, בטח הגנתית.
    מוציא את מיינו, מכניס את מקטומיני במחצית ושם הפסדת את המשחק.
    חמש שניות מהקיק אוף של המחצית נוצר חור באמצע, הם יכלו לשחק את המשחק המהיר שלהם שוב ומול מקטומיני צריך להוציא שתי מתפרצות כדי שהוא יסדר שני שערים.

לפחות בחצי שעה של אמאד הוא הראה בדיוק מה ההבדל בינו לבין אנטוני.
    מסוגל לייצר לעצמו מצבים טובים, לשחק קרוב לאחרים, לעשות הגנה יעילה, להוציא מתפרצות, להכנס לאמצע, להחליף מקום עם גארנצ׳ו.
    לא צריך לבזבז עוד דקה אחת של אנטוני על חשבונו.
    כמובן שזה לא יקרה.

הפרצוף של דייב בראייסלפורד ליד פרגוסון אומר הכל, מחכים שהעסקה תאושר כדי להתחיל לכרות ראשים.

10. Raulito Madridista

14 הפסדים למנצ'סטר יונייטד רק העונה בכל המסגרות. צעד קדימה ושניים לאחור, ויחד עם החצי השני של העונה שעברה - עוד שבעה - ממש מספרי ברזל, 21 הפסדים, מעניין איפה זה עומד ביחס לשנים הגרועות האחרות. אמנם אסטון וילה של השנה קבוצה חביבה מאוד אבל כל הכותרות אחרי המחזור שעבר, עם כל הכבוד לקאמבק - היו כל כך מוקדמות. לא יאומן שכל כך הרבה אוהדים נופלים בפח הזה או שפרשנים מוכנים לשחק את המשחק.
    לא בהכרח קשור להערב, ארסנל ועניין ההובלה בכריסמס - קצת בעייה הייתי אומר, אחרי הניצחון על מנצ'סטר סיטי נשבר מחסום פסיכולוגי, ההפסד הביתי לווסטהאם במשחק די רע - "תיקן" את המצב. תמיד עולה לי לראש הקבוצה של 2002-03 שסיימה בלי תואר, הנרי הפסיד לרוד.

11. MaxAaRons Member

שחקן מצוין.
    פורסט עשו עסקה מצוינת ווולבס יצאו קוקסינלים אחו שרמוטה שמכרו אותו.

חחחחחחחחח
    במה פודן יותר טוב ממנו?
    אני חשבתי שאתם כבר בפורום הזה הבנתם שפודן זה לא אנדרס אינייסיטה.
    חחחח היה פה מטומטם אוהד ארסנל שאמר שיש לו תקרה של כדור זהב.

12. k_700 Member

וולבס הביאו שחקן הרבה יותר טוב במקומו, בפחות כסף וכזה שמתאים לסגנון שלהם הרבה יותר(קוניה(עוד שער)).

אתה באמת שואל אותי במה פודן יותר טוב מגיבס ווייט? בהכל. מאיזה סעיף להתחיל? בערך כמו לשאול אותי במה מוסיאלה יותר טוב מסביצר.

לא הבנת עוד שאורי מטריל אותך פה? פעם ב..הוא מוציא תסכול על ההתקפה שלו מהתלהבות מהנגריה שהולכת בפורסט.
    פעם זה היה תתנו לי איוואני, היום הניגרי לא רלוונטי אז הוא עבר להתלהב חודש מגיבס ווייט. הוא יודע מה מדליק אותך.
    עושה לך ספויילר- מומלץ לבדוק מול מי משחק וורד פראוס בעוד שבועיים. שם הוא ינסה לייצר לך את הErection הבא.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעת מקצועית בצד, עם החוזה שהם תפרו לו, הם הולכים למכור אותו בהמון כסף.

14. Ori8 Member

תגיד, אתה מודע לזה שלא לכולם יש קבצי אקסל על כל משתמשי אייסוקר וקירות בבית עם תמונות של כולם ודגשים על מה מדליק את מי ואיך לעצבן את ההוא?

יש פשוט אנשים שכותבים את דעתם. וזהו. פשוט כזה.

שחקן מעולה שלא יישאר שם מן הסתם.
    תמיד ידעו שהוא כישרון, עכשיו הוא מתחיל לממש.
    פחות טוב מההוא, יותר טוב מזה, מעניין את הטוסיק.

15. חניבעל להרכב Member

תמיד האמנתי שיש דבר כזה התאקלמות קשה, ושיש תהליכים בכדורגל, אבל אם אנתוני מרשה לעצמו להיות כזה ליצן, כשאנחנו בכזה שפל, אז שיילך הביתה.

מה זה הדבר הזה?! צריך גם לתת את הדעת על אדון טח האח, לפני חודשיים במשחק באיסטנבול היה לי רע על הלב לראות איך כל מסירה של הבלמים שלהם עוברת את הקישור שלנו ומגיעה עד איקרדי, אתם יודעים במה השתפרנו מאז? בכלום. לא ציפיתי שאחרי חודשיים השחקנים שלנו פתאום ידעו לשחק טיקי טאקה, אבל שלא יהיה מגרש פרוץ במשך חודשיים, לפני ההתחכמויות שלו, שידאג לא' ב'.