הפרמייר ליג, מח' 28: קרב בין ליברפול לסיטי שעשוי להכריע אליפות, ארסנל עורבת בפינה מול ברנטפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏9/3/24.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

התבלבלתי עם 17/18.

2. k_700 Member

אני חושב שאנחנו הולכים להתגעגע לאליפויות של 96-97 נקודות.
    לא ממש רואה את זה קורה בקרוב.

הכניסה הסעודית עם ניוקאסל לליגה, טוטנהאם שמבזבזת בלי הכרה, יונייטד שאולי סוף סוף מעמידה מערכת יציבה עם הנהלה חדשה מהניילונים, צ׳לסי והמיליארד פאונד, וילה שבונה כבר שנתיים קבוצה רצינית וכמובן ארסנל שכבר השלימה את הפער הגדול שהיה בעבר מסיטי וליברפול.
    יותר מדי תחרות בליגה ומקומות לאבד בהם נקודות וגם ההגבלות הכלכליות שהליגה שמה בסוף נותנות עבודה ומאלצות גם את סיטי לעבוד קשה(כשהיא עדיין נחקרת).

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארטטה צריך לקבל פסל מחוץ למגרש על מה שהוא בנה. והוא, כמו שאר הקבוצה, רק ילך וישתבח.

לא זוכר מתי בפעם האחרונה הייתי אופטימי לקראת ביקור באתיחאד.

crazyjoedevola אוהב/ת את זה.
  4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אציין רק שעם שיפוט הוגן, כנראה שלא היינו צריכים להימתח עד השער המאוחר.

כמה נקודות על התקופה האחרונה;

הגנה - קיוויור לא צריך לשחק בצד שמאל, הוא מוגבל מדי. הוא אחלה גיבוי לגבריאל לבלם שמאל, אבל במידה וזיני או טימבר כשירים, הוא לא צריך להיות שם בשום צורה.

גבריאל וסאליבה בהופעה נהדרת, חשוב לביטחון שלהם אחרי לא מעט פאלטות אישיות שלהם בהופעות האחרונות. וייט תענוג.

קישור - ז׳ורז׳יניו טוב מאוד מול האנדר דוגיות שלא נוגעות בכדור רוב המשחק, נותן לנו עוד אופציות מסירה לעומק והוא עושה את זה נהדר.
    הבעיה שמול קישור חזק הוא לא רלוונטי פיזית.

טוב לראות את תומאס מקבל דקות, שכחתי כבר שהוא שחקן ארסנל.

ספסל - מיעוט הדקות של אנקטייה, סמית׳ רואו ו-ויירה מעצבן ומתסכל אותי אישית. במקרה של אדי ו-ויירה הוא גם לא הגיוני מקצועית, הם היו נהדרים בחודש חודשיים שכן קיבלו קרדיט. אמיל לא חזר לעצמו מאז הפציעה, אבל בתכלס הוא לא קיבל מספיק הזדמנויות.

* האברץ בתקופה נהדרת סטטיסטית וכובש בכמויות, שער נהדר שלו אתמול. אני עדיין חושב שברוב דקות המשחק הוא תוקע את השטף ההתקפי ודי נבלע בהתקפה שלנו.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו נהדרים...? אדי פתח בצורה סבירה את העונה ונתן שלושער נגד הקונוסים משפילד. בכל שאר הזמן הפגין את הרמה שאליה שייך, שזה במקרה הטוב אמצע טבלת הפרמיירליג. כשז׳סוס כשיר ובהרכב הנוכחי, בו ז׳ורז׳יניו נראה נהדר באמצע והאברץ בחוד נותן מימד של משחק גובה וחילופי מקום - אין סיבה לסבל שנקרא אנקטייה. מקווה שזו העונה האחרונה שלו אצלנו.

גם על ויירה די ויתרתי. קיבל המון הזדמנויות אבל עושה רושם של חלש מדי מנטלית ופיזית לליגה הזאת. עונה שלישית שלו והוא לא חיבר עדיין רצף משחקים טוב.

סמית׳ רואו זה מקרה אחר ומסכים איתך שצריך לקבל עוד דקות אם אפשר, אבל את מי היית מוציא אתמול עבורו? סאקה? אודגארד? יש פער די רציני בין רמת ההרכב הראשון לשני שלנו, מבין את ארטטה שנמנע מחילופים מוקדמים ומקווה שבקיץ זה ישתפר.

6. Raulito Madridista

חבל שהמשחק קצת מוקדם מדי - יש אנשים שעובדים, אבל ליברפול-מנצ'סטר סיטי זה ללא ספק ההצגה הגדולה ביותר בכדורגל, כבר שנים. מצפה לראות שתי קבוצות שחושבות על מה הן יכולות להרוויח ולא מה הן עלולות להפסיד גם אם הפתיחה סביר להניח תהיה זהירה. העקיצות ההדדיות האלו בין טרנט להולאנד היו אחלה - זה מחמם קצת את האווירה, יש מעט מדי דם רע בין הקבוצות האלה לדעתי, הרבה בזכות המאמנים שזה עוד קרב ראש-בראש אדיר. פפ וסיטי בדרך כלל מפשלים באנפילד, הם קבוצה מפלצתית כבר שנים ולדעתי ניצחו שם רק פעם אחת בשבעה משחקים. ברור שגם ליברפול חזקים מאוד, אבל זה לקח זמן והיו להם איזה שתי עונות של נפילה. נונייס תמיד מפוזר עם הכדור ומחמיץ אבל לכמה בלאגן הוא גורם ופאניקה בצד היריבות, סיטי תצטרך להיות אגרסיבית. אבל בעיקר ליברפול מול השף דה בריינה. מעניין איך ליברפול תסתדר עם הולאנד. שחקן כזה מאלץ אותך להגן נמוך יותר מבדרך כלל.

אני נהנה לראות את ארסנל שוברת שיאים גם של הבלתי מנוצחים וכן הלאה, גם אם יש קבוצה פח ממול זה לא מובן מאליו להבקיע ככה בקצב במשחקי החוץ, מה שכן היא נראית לי כפחות טובה מבין השלוש לצערי.

7. Ori8 Member

הימור: טוטנהאם מפרקת בוילה פארק

oranfu, Sir Alex Ferguson ו-AS R אוהבים את זה.
  8. k_700 Member

רשמנו.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  9. ליברפול לעד Member

אם כבר הימורים אז אני מהמר על 3-2 לסיטי...

10. Sturridge Member

מה שבטוח זה שיהיו שלושה שערים עד דקה 15.

modric19, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. k_700 Member

חמוד ואן דה ון אבל זה פנדל.

ואיזה עונת זוועות יש לרומרו. כבר בגדר נס גלוי אם הוא מצליח לנקות כדור אחרון.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא חכמה כשוילה בהרכב שני.

13. k_700 Member

טילמאנס נמרח על הדשא זה קריקטורה שרצה כבר כמה שנים טובות בהתמדה.
    לא ברור על סמך מה קנה את מעמדו בהרכב בחודשיים האחרונים.
    שחקן של כלום.

נראה לי שאם לווטקינס היו קוראים דארווין נונייז או מרכוס ראשפורד הוא היה נאכל חי על ההחמצות בחצי הראשון.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנביא האמיתי של הפורום :hushed:

15. Scouser Member

בלי סלאח ב11 ועם גומז מגן שמאלי (כשרוברטסון וצימיקאס על הספסל). החלטה רצינית של קלופ להשאיר את רובו בחוץ ולעלות עם קוואנסה בלם במקום ההרכב ה"מתבקש" של גומז בלם ורובו מגן.
    בהתקפה צריך יום גדול של כל השלישייה הפותחת.
    נקווה לטוב.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.