הפרמייר ליג, מח' 3: קלאסיקו של קרחות הולנדיות, ארסנל מארחת את ברייטון, ניוקאסל VS. טוטנהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏31/8/24.

1. k_700 Member

בוא נראה.
    שניה אחרי שנאמר שהחוזה הזה נסגר פיטרו לו את כל צוות המאמנים הקרוב אליו, הדליפו שיהיו לו הרבה פחות סמכויות בבחירה של שחקני רכש(משהו שגם הוא בעצמו אישר תוך כדי הקיץ) ובקשר לפיצויים נמוכים יותר? ובכן נגלה את זה כנראה בקרוב. לא היו לו אופציות אחרות אלא לקבל את החוזה הזה כי במועדון גם רצו לשדר שהם ״מאמינים בו״ אחרי ששני מאמנים שרצו סירבו להגיע למרות שניהלו לו מומ במאי מעל לראש.
    נרמז כבר שיורו, זירקזי ואוגרטה זה שחקנים שהצוות המקצועי עקב אחריהם הרבה זמן ופרופיל שמתאים למה שהם חיפשו.

דה ליכט זו כנראה הסכמה משותפת שלו עם המועדון(גם בגלל המחיר, הנסיון והגיל שלו), מאזראווי זה שחקן שהתפשרו לזרוק לו.
    את קונה הוא לא הכיר(דובר שהמועדון עקב אחריו בשתי אליפויות שונות) ואני מרשה לעצמי להניח שהוא לא דחף את המועדון להחתים את אובי מרטין אלא ההיפך.

אבל בדוק זה קשקוש.

2. k_700 Member

סובו חלש,
    גם ג׳וטה היה חלש היום.
    שניהם ההרסו פה מצבים נהדרים.

זירקזי נראה לא מסונכרן עם הקבוצה לא בבילד אפ ולא בקצב.
    ממש מפתיע כשזורקים אותך למשחק ראשון מול ליברפול ואתה נראה ככה.

קולייר עושה אחלה עבודה בלחץ, איפה הוא ואיפה קאסמירו היום.
    הוא יכול להיות הקשר אחורי הכי בינוני וסתמי בעולם וזה שיפור.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הבעיה לבעוט קיבינימט?

נראים טוב, הבעיה ששיחקנו עד עכשיו העונה נגד 3 קבוצות תחתית, מחזור הבא נגד נוטינגהאם פורסט סיפור אחר לגמרי.

שמח מאוד, תוצאה מצויינת.
    נהנתי לראות אותנו ברוב הדקות, העמידה של השחקנים מוצאת חן בעיני מאז תחילת הפרי סיזן כבר. אני אוהב את הטקטיקה הזאת יותר מזאת של העונה שעברה. הלוואי וימשיך ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/24
  4. k_700 Member

כל הכבוד לסלוט.
    קלופ אכל לא מעט מרור בטראפורד בשנים האחרונות הוא צולח גם את זה בכדורגל נהדר, משחק לחץ מצוין, גראבנברח מעל כולם כשלסאח ודיאז נראים כאילו נולדו לכדורגל שלו.
    אם לא האלאנד בכושר של מסי החודש האחרון זה החודש של גראבנברח בליגה הזאת.

אני פקפקתי שהוא מאמן ברמה לדרישות האלה ובינתיים נראים מצוין ב2 וחצי משחקים.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. MaxAaRons Member

טוב אז כמו שאמרתי על דה ליכט,בלם סביר מינוס.
    ברור למה בראנתוויט וטודיבו היו המטרות הבכירות ורק אחרי שהם נפלו הלכו על דה ליכט.
    לא יותר טוב מהארי מגוויר.

6. Sir Alex Las' Killa

לכבוד: מאמן יונייטד, אריק טן האח.

הנדון; התראה לקראת פיטורים.

בעקבות תצוגות הפח החזורות והנשנות אנו נאלצים להודיע לך כי המשך עבודתך במועדון יבחן מקרוב.
    במידה ולא נראה שיפור ניכר במשחקים הקרובים, אתה מוזמן להתחיל לארוז - ישרמוט.

בכבוד רב, בעלי המועדון.

7. VAR Member

אז מה, נגמר הhoneymoon? איזה שוק.

8. k_700 Member

לא רואה שם שום חוסר רצון מקאסמירו כמו שהבטחת ביום שחתם כי הוא ברזילאי שבא לקחת חוזה שמן. הוא מנסה ורוצה הוא כבד וזקן ולכן לא יכול.
    היה שחקן העונה שלנו בעונה הראשונה שלו ואחד מהשחקנים הכי טובים בליגה לאורך כל העונה ההיא. לא סתם לא הגעת לפה פעם אחת באותה עונה.
    מאז- נגמר וזה טבעי. אף שחקן לא משחק לנצח ברמות הגבוהות בטח לא כזה שסחב קילומטראז׳ ארוך בהרכב של הקבוצה הכי גדולה בעולם למשך עשור בלי פציעות.
    אפשר לדון אם היה שווה או לא להביא בזמנו מבלי להתייחס גם לטיימינג ולמה היה על המדף באותו הקיץ(אני הצעתי פאלהינה ב-15 לפני שהקיץ יצא לדרך, אבל נכון לסוף החלון קאסמירו היה אופציה מצוינת).

מה עם סאנצ׳ו? יגשים מתישהו את החלום להיות המסי הבא>>>>סלאח? יש לי הרגשה שהאי שיוויון הזה יראה מצחיק גם כשסלאח יהיה בן 40 וסאנצ׳ו כבר יהיה די ג׳יי בן 30.

9. alexshw Member

כששואלים למה קרוס פרש עכשיו? כמה חבל, הוא מצוין. ההיפך. החלטה מעולה. צריך לדעת לפרוש בזמן לפני שצוחקים עליך, או לפני שאתה מתעלל בגוף שלך.

10. Rushie Member

מאמנים מתחלפים ויונייטד עדיין הביץ׳ שלנו. כיף גדול.
    אהבתי את ההופעה של כולם וקרדיט לסלוט על זה. משהו לשים לב אליו זה שמדקה 60 בערך נראה שלסובו וגראבנברח נגמר האוויר והם התחילו לעשות קצת שטויות עם הכדור ברגל. הם בסוף חבר׳ה צעירים שצריכים שינהלו להם את הדקות.

11. oranfu Member

משחק טוב מאוד שלנו.
    חושב שדיאז היה הכי חלש על הדשא עד הגול הראשון. אבל לפחות היה קליני היום ובכלל בינתיים העונה נראה שיפור אצלו בהיבט הזה.

ג'וטה לא היה במשחק, מקאליסטר חלש מאוד ותסלחו לי אבל גם רוברטסון לא ממש איתנו.
    מצד שני גרבנבראח עם משחק מאוד מרשים (גם) היום.

העבודה השחורה של סובוסלאי חשובה מאוד אבל הוא חייב להתעורר על עצמו עם הכדור. כשהוא לא בעט מול פאקינג שער ריק יכולתי להרוג אותו.

אנחנו לא בשליטה מלאה כל הזמן, אבל זה נראה טוב ולפרקים הנעת הכדור והמשחק ההתקפי שלנו ממש מלהיבים.

זה היה מבחן כי בסוף למשחק כזה הם מסוגלים להרים את הרמה (וגם ככה המשחק שלהם זה להתגונן ולחפש לעקוץ), אבל יונייטד הם פח אשפה. טן-האח לא מאמן, אפשר לתת לו גם עוד איזה 500 מיליון לרכש (כמו שאמר סוכן השחקנים א.נימני "במנצ'סטר יונייטד לא מוציאים מספיק כסף"...).
    אני מרגיש ביטחון מלא להגיד שזה המאמן הכי גרוע שדרך שם מאז שפרגוסון פרש.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

:lol: I see what you did there

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תענוג של משחק, לאוהדים הותיקים כמונו שזוכרים את יונייטד owning אותנו בניינטיז ובתחילת שנות האלפיים, כל ניצחון כזה מוחק עוד זכרון של הפסד מעצבן. ועדיין אני חייב להגיד שאני לא זוכר אותנו לעולם מושפלים ככה בהפרשים כאלה באופן עקבי. חגיגה.

במקצועי סלוט כמובן עשה בית ספר לטן האח, ניכר שזה לא אותה רמה בכלל. טקטית ידענו בדיוק מה אנחנו עושים והשלב היחיד שיונייטד היוותה איום היה כשהורדנו את הרגל מהגז אחרי ה3, שזה דבר שצריך לנקות מהמשחק מבחינתנו. בליגה הזאת היו דברים מעולם ואין סיבה להיות בלחץ פתאום. 2 המצבים של זירקזי היו טובים אבל כמובן שיש גם אליסון ולא אוננה (לאן הוא הלך בגול של סלאח רק הוא יודע) אז מצליחים לשמור על שער נקי שלישי רצוף. מעניין מתי פעם אחרונה זה קרה בליגה, אני מאוד אופתע אם קרה ב2 עונות האחרונות.

חראפנברח בהופעה מצוינת, מאק אליסטר גדל לתוך המשחק וסובוסלאי ממשיך עם קבלת החלטות רעה אבל מלא עבודה בלי כדור. ההחמצה שלו מ5 מטר זה משהו שאסור שיקרה גם ב7-0. בהגנה הרגשתי שכולם היו דיי טובים למעט פאשלות ספציפיות וברובן לא משמעותיות למעט אולי אנדי שלא קפץ לכדור עם זירקזי. בהתקפה ג'וטה עשה המון עבודה בלי כדור אבל לא ממש היווה איום, והווינגרים ממשיכים לחגוג תחת סלוט. סלאח עם 2 בישולים פנטסטיים ודיאז עם 2 סיומות חדות מאוד.

אחלה יורש לקלופ עד כה. בחירה טובה מאוד.

Liverpool-Forever, LFC-Gerrard1 ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. MaxAaRons Member

אתה הליצן היחיד בפורום שחושב שמדובר באיזה מנגר על.
    אתה חושב שזה מגניב ? #קיי700גרמני.

15. golding מנהלים

לפעמים נדמה שאוהדי ליברפול בפורום הזה קצת מנותקים מהמציאות. אני מבין את התסכול מזה שלא החתמתם אף שחקן, זה מצב לא הגיוני ובלתי נתפס בהתחשב במציאות הנוכחית ובעובדה שמדובר במועדון ענק עם המון משאבים. אבל כבר שנתיים יש כאן תמימות דעים, בקרוב כותבים שהם לא אוהדי ליברפול, שהאיכות והעומק ההתקפיים של הקבוצה הם הטובים בליגה, ואתם מנסים לעבוד עלינו שההוא זקן מדי, האחר פציע, השלישי past his prime (בגיל 27, כן?), ושצריך להחליף חצי מהם.

זאת קבוצה שבקלות הייתה יכולה להתמודד עם ארסנל וסיטי אם רק היה מגיע עוד קשר, ואולי עוד שחקן הגנה ורסטילי ואיכותי. באסה לכם כי יש כאן חומר לאליפות.