הקבוצות האנגליות באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏28/8/03.

1. shmulikwe Member

כמו שARSENAL FAN אמר.. וכל מילה מיותרת...

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/04
  2. shmulikwe Member

סליחה על האיחור בשני ההודעות.. אבל למה אם מול סלטה ויגו הסתפקת בתיקו אחרי תיקו עם צ'לסי במשחק גרוע שלנו בגשר אתה בוכה?

3. ArsenalFan Member

אני בפירוש אמרתי שהתוצאה מצוינת לנו, מה שאני באתי עליו בביקורת היא היכולת הדלה שלנו מול צ'לסי, ובעיקר על השחצנות שהופגנה דווקא אחרי אחד המשחקים החלשים שלנו השנה.

4. the gunner_14 Member

יש סיכוי טוב מאוד שרייס וליונדברג יעלו לשחק היום,גם אשלי קול יעבור מבחן כשירות.
    אולי המצב לא כל כך גרוע אחרי הכל.
    אני חושב שאם רייס יהיה כשיר אז המהירות שלו היום תהיה עדיפה על ברגקאמפ שנראה רע מאוד בשבת.

5. Gooner Member

אני חושב שרייס כבר רגיל לפאולים האלה,אתם יודעים שבליגה הספרדית הוא היה השחקן שנעשו עליו הכי הרבה פאולים?,ובקשר לליונברג,הפציעה שלו לא מפריעה לו לשחק מבחינה תיאורטית,אבל תארו לעצמכם איך ההרגשה תהיה אם הוא ייפול בצורה לא טובה על היד (שתי עצמות שבורות ביד דרך אגב..)

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ני זוכר שכשרביבו היה במכבי חיפה הוא שיחק כמה משחקים עם יד שבורה (הייתי אפילו בדרבי שהוא שיחק ככה), והוא לא יכל להפיק מעצמו את מלוא היכולת. קשה לשחק נורמלי כשאתה כל הזמן חושב על איך ליפול בצורה נכונה ולהימנע ממשחק אגרסיבי. מצד שני גם כשפרדי משחק בלי גפיים הוא יותר טוב מג'ילברטו כך שברור שצריך לשלוח אותו היום לקרב....

7. ArsenalFan Member

ליונגברג וריייס- אם לא ישחקו (הם יעברו מבחן כשירות לפני המשחק)- הם לא השחקנים שאנחנו תלויים בהם בכדי לעבור את צ'לסי. ברור שקודם כל המטרה שלנו הערב היא בהגנה, לשמור על שער נקי שווה עלייה לחצי הגמר, וכאן צפויות לנו הבעיות. אמנם עיקר הפוקוס עבר לרייס ופרדי, אבל בואו לא נשכח שאשלי קול בספק גדול למשחק וגייל קלישי אמור להמשיך ולשחק. זה אותו גייל קלישי שלא מעט בזכות השמירה שלו באגף השמאלי מנצ'סטר יונייטד כבשה נגדנו שני שערים מכלום. סקוט פארקר לא אמור לפתוח היום בהרכב עד כמה שידוע לי (אחרי שהוא היה גרוע נגדנו במשחק הקודם, לא הייתי ממהר להעלות אותו לו הייתי ראניירי), ואם זה יהיה שחקן כמו יספר גרונקיאר שיפרוץ מימין ויטריד את קלישי, צפויות לנו בעיות גם מהאגף הימני בהתקפת צ'לסי. בכל מקרה, הבעייה הכי גדולה שלנו היום תהיה- איך לא- דמיאן דאף, או יותר נכון מי ששומר עליו- לאורן. מעבר לכך, אנחנו חייבים ממרכז ההגנה שלנו משחק טוב מאוד, ורצוי גם שיינס להמן יחסוך קצת בשטויות שלו שעולות לנו ביוקר.

צודק ראניירי כשהוא אומר שהמשחק הזה הוא קריטי לא רק במשמעות שלו בצ'מפיונס ליג. זה די ברור שהדחה שלנו חלילה וחס הערב תמוטט לנו את העונה ומכאן הסיפור בפרמיירשיפ יהיה שונה לחלוטין. המשחק היום הוא קודם כל מבחן לעצבים של הקבוצה. במשחק נגד מנצ'סטר יונייטד בשבת במחצית השנייה כל הקבוצה הייתה לחוצה ועצבנית, אפילו מתוסכלת, ועוד הופעת נפל כזו במובן המנטלי תכניס אותנו למשבר- והפעם משבר אמיתי ורציני, לא תבוסה מקרית בתחילת ספטמבר. אם היריבה לא הייתה צ'לסי, המשחק היום היה הרבה פחות קריטי. לצ'לסי (ולראניירי בפרט) אין מה להפסיד היום, רק לנו יש. זה כשלעצמו מצב מלחיץ, אני מאוד מקווה שנדע לתת הופעה נחושה ויציבה ושנעלה לחצי הגמר בצ'מפיונס ליג.

אגב, ג'ימי פלויד הסלביינק הוא פרובוקטור קטן ומעצבן (וזה לא חדש).

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/04
  8. the gunner_14 Member

בקשר לג'ילברטו סילבה,ונגר אמר בשבוע שעבר שבגלל העיפות של סילבה הוא כנראה לא בונה עליו למשחק מול צ'לסי.
    אבל במקרה שגם רייס ווליונדברג לא ישחקו הוא בטח יהיה בסגל ככה שצריך באמת לקוות שהם לפחות יהיו בסגל.
    למקרה שליונדברג לא יוכל לשחק אז אני מעדיף לראות את קאנו באגף הימני,רק לא ג'ליברטו סילבה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_Eyecrazy.Xxx

9. Gooner Member

וונגר אמר היום שאין לו עוד "מומחה" לצד ימין של המגרש,כל עוד ריי פארלור עדיין פצוע,ווילטורד עדיין לא מוכן,אז כנראה שליונברג ייקבל כמה פיינקילרס,אשלי קול גם אמור לחזור מהפציעה,בעצם השחקן היחיד שלא כשיר למשחק היום הוא ריי פארלור.

10. the_highlander Member

וסיגן
    אגב פרדי ורייס עדיין לא עברו את המבחן כשירות האחרון שלהם לפני המשחק אז זה לא בטוח שהם 100% ישחקו

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע בקשר לרייס וליונברג, אבל היום קראתי שג'ילברטו לא ישחק, וגם לא יהיה בסגל.
    בכל מקרה, כפי שעדי אמר, ארסנל חייבת לעבור גם בלי רייס וליונברג.
    ושוב, אני לא רואה מצב שארסנל לא עוברת.
    כמו בליגה, גם כאן ידרש לוזריות עצומה כדי לא לעבור, במיוחד בגלל שארסנל לא צריכה לכבוש היום בכלל, גם משחק מאופס יתן לה את העלייה.

12. toon-UPON-tyne Member

אוהדי ארסנל, תסבירו לי, מה באמת עם וילטורד?

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא עבר פציעה קשה ותהליך ההחלמה ממנה לוקח יותר זמן מהצפוי. כעיקרון הוא היה אמור לחזור לקבוצה הבכירה כבר בסוף החודש שעבר אבל בינתיים החזרה שלו מתעכבת. לאור היכולת שלנו לאחרונה אני מתחיל להתגעגע אליו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

14. ArsenalFan Member

אגב, לצ'לסי העונה יש רקורד מדהים בצ'מפיונס ליג: צ'לסי כבשה בכל המשחקים שלה בחוץ לפחות שער אחד, ולא ספגה בכלל. מיותר לציין שאם היא תמשיך ברקורד הזה הערב בהייבורי, היא עולה.

15. toon-UPON-tyne Member

ואחרי שכתבת תמשפט הזה, זה לא יקרה יותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx