הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/21.

1. oranfu Member

מאנה כבר שיחק אצלנו חלוץ כמה פעמים.
    הוא פשוט לא משחק טוב, לא מסוכן לשער,לא מטריד בכלל את ההגנות עם דריבלים.
    זה לא רק היום, זה כבר בערך שנה ככה.

וכן, אלה בעיות קשות מאוד כי אם חלילה סלאח לא משחק אני לא יודע מאיפה יבואו שערים.
    ובמשחקים קשים יותר אנחנו לא נייצר כל כך הרבה מצבי הבקעה, בסוף הרשלנות הזאת מול השער תעלה לנו.

סיטי:

אחרי המשחק פפ התראיין וביקש מהאוהדים שלהם לבוא לתמוך בהם במשחק נגד סוטון בשבת.
    בחיי זה המועדון היחיד שראיתי בפרמיירליג שלא קרוב בכלל למלא את האיצטדיון שלהם באופן קבוע.

Sir Alex Ferguson, alexshw ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Scouser Member

סיטי באמת מביכה. לא ראיתי אף פעם כזאת ניגודיות בין היכולת המקצועית של מועדון לבין רמת העניין שהוא מייצר. כל עוד הם לא פוגשים מועדון על אחר הם לא מעניינים כלב מת. לא להאמין שאפשר לקנות כרטיסים למשחקי צ'מפיונס שלהם באתר ביום המשחק כאילו זה ליגת העל.

כמובן שיצאו כבר מלא כתבות על איך זלזלו באוריגי וכו', אבל קלופ בעצמו אמר שהם חיכו להצעות הקיץ ובסופו של דבר אוריגי בד"כ אחלה במשחקים גדולים באנפילד, החוכמה היא להביא את עצמך ביכולת שיא גם במשחקים סתמיים בפרמיירליג - שם הוא נראה כמו תייר במקרה הטוב.
    2 דברים נוספים לגבי אתמול:
    - ארנולד התחיל מעולה, הגול על שמו אבל האובר התלהבות שלו בהתקפה יצרה את השטחים שהובילו לשערים. הוא צריך להיזהר יותר.
    - ג'ונס נכנס ושיחק בעמדה מאוד קדמית במקום אחד מהשלישייה, היה אחלה והוא לגמרי יכול לתפוס את הספוט של אליוט מתחילת העונה.

Esomech, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארנולד צריך לשחק בחופשיות הזאת, שחקנים אפורים כמו הנדרסון צריכים לכפות עליו.
    כשאתה משחק בקישור הגנתי וחסר יצירתיות, העובדה שהמגנים שלנו הם כמו קיצוניים חופשיים היא קריטית.
    ארנולד היה אדיר אתמול לדעתי.

ג'ונס שחקן עם יכולות מעולות, הוא חייב להתאים את עצמו לאיך שמשחקים כדורגל היום, במיוחד אצלנו. אני מבין שיש לו דריבל טוב אבל הוא חייב לשחרר את הכדור יותר מהר. לשחרר ולהתפנות, pass and move. הוא יעשה את זה הוא יכול להיות מצוין עבורנו. הוא הראה כבר שהוא יכול גם לעשות עבודת לחץ, גם לשמור פוזשן עם הגוף, גם בעיטה טובה, כל זה בנוסף ליכולות עם הכדור שברור שיש לו ברמה גבוהה. חייב לעבוד על שחרור יותר מהיר. האקסטרה טאץ' הזה בכדור זה הרסני. תיתן ותתפנה. כמו שאליוט עושה באופן אוטומטי אגב.

oranfu ו-הקופ בישראל אוהבים את זה.
  4. הקופ בישראל Member

במחצית השנייה מי שחיפה על העלייה של ארנולד הוא סלאח, זה היה מעולה לראות. סלאח ירד עד למטה לסגור התקפות מעבר כי הבינו שארנולד לא יכול לטחון את הקו, לשחק בחופשיות וגם לצפות ממנו שנייה אחרי העלייה להגיב בריצת 100 מטר מה16 של מילאן לשלנו.

LFC-Gerrard1 ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

כן, סלאח חיפה אתמול על טרנט במחצית השניה.

לגבי ג'ונס, העניין של שחרור מהיר של הכדור הוא נכון.
    אבל צריך להבין מה הסיבה (לדעתי):
    בכל הגילאים הצעירים, הוא היה ה-שחקן של הקבוצה. כזה שכולם מוסרים לו בשביל לייצר משהו.
    בגלל שיש לו גם יכולות טכניות וגם יכולות פיזיות, הוא לא חייב לחרר את הכדור מהר כי אין לו שום בעיה לשמור עליו.
    כלומר, הנטייה הטבעית שלו היא לחפש לייצר משהו כל פעם שמחפש את הכדור וכשהוא מתחיל לשחק אצלנו בבוגרים, הוא לא מרגיש ש"חייב" לשחרר כדור מהר בשביל לשמור עליו.
    אליוט, שלזכותו ייאמר מאוד מחפש את הנעת הכדור המהירה, סגנון שונה. הוא קטן פיזית, הוא היה חייב ללמוד לשחרר כדור מהר מאוד בגילאים צעירים כי הילדים הגדולים יותר היו מפרקים אותו אם היה מכדרר ומכדרר (הוא גם דיבר על זה באיזה ראיון שקראתי איתו).
    לכן ה-pass and move הרבה יותר טבעי לו.

אני מאוד מחזיק מג'ונס, אין לי ספק שיש לו את היכולות האלה ועם הזמן נתחיל לראות את זה יותר.
    מה שכן, יש לו את היכולות גם לרוץ עם הכדור ולייצר דברים עם דריבלים, הוא לא בהכרח חייב לשחרר כדור מהר כל פעם.
    אני דיברתי על זה כבר בדיון שלנו לפני כמה זמן שאני רוצה לראות אותו יוזם יותר עם הכדור. הוא משחק בצורה דיי שמרנית מאז שעלה לבוגרים. אולי זה בגלל שלא היתה לנו הגנה בעונה שעברה והוא בעיקר חשב איך לא לאבד כדור, אבל יש לו את יכולת המסירה ובעיקר את הדריבל והבעיטה בשביל לייצר יותר עם הכדור.

Gianzola01, Liverpool-Forever ו-הקופ בישראל אוהבים את זה.
  6. ZobyGadol Member

אם אני צריך לבחור בין מאטיפ לגומז אני בוחר במאטיפ בכל פעם.

בלם מצוין גם רוב השערים שהבקענו העונה הגיעו בגלל פריצות שלו קדימה.
    השילוב שלו עם ואן דייק פנומנלי.
    הבעיה היחידה שיש לי איתו זה הכשירות. ב-6 שנים יש לו 99 הופעות.

גומז לעומתו בלם בינוני שחוץ ממהירות אין בו כלום רק ואן דייק הצליח להסתיר את כל החולשות שלו. ב-7 שנים יש לו 80 הופעות פשוט בדיחה.

אם זה היה תלוי בי הייתי מטיס את שניהם הקיץ ומחתים בנוסף לקונאטה את סוון בוטמן. מועדון בסדר גודל כזה אם באמת יש לו אמביציה לא יכול להרשות לעצמו להסתמך על בלמים בכירים שהם פצועים כרונית.
    כולם יודעים שעד דצמבר שניהם ישפכו לאגר.

החלטה טובה מאוד לא לשתף את ואן דייק נגד מילאן צריך לעשות איתו "ניהול עומסים" - מקווה לדבר דומה גם נגד פורטו.

את ואן דייק נצטרך לצמד המשחקים נגד אתלטיקו וכמובן בליגה.

משחק גביע זניח מול נוריץ' זה בדיוק התפקיד שמתאים לשחקנים ברמה של גומז ופיליפס.

בטוח שקונאטה יעשה את ההרצה שלו במשחק הזה עם אחד מהם.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@oranfu
    אין לי בעיה עם ההנחות שלך, רק שכרגע ג'ונס צריך לראות שבשנה שלו בבוגרים, הדריבלים בקושי עובדים לו. וגם...הוא לא כל כך זריז אז יש איתו מקרים שעד שהוא משתחרר משחקן זה מאבד מהאפקט כי הוא ממשיך להחזיק בכדור ולא לשחרר ואז כבר חוזרים לסגור אותו.

@ZobyGadol
    שים לב שכרגע גומז מועדף על פני קונאטה, אחרת אתמול קונאטה היה זה שעולה ב11.
    הרוטציה כרגע היא ואן דייק-מאטיפ-גומז-קונאטה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובהמשך לדברים של פפ -

בעבר אמרתי שהנסיונות שלו להלבין את סיטי הם פאתטיים, עכשיו אני באמת תוהה אם הוא פשוט לא מבין באיזה מועדון הוא נמצא ואולי הוא חושב שסיטי היא משהו שהיא לא.

יש לו איזהשהיא סיבה לחשוב שאוהדים בוחרים לא להגיע ולא שהקרחות הקבועות ביציעים הן פשוט בגלל שאין הרבה אוהדים? ממה שידוע לי המחירים של סיטי מאוד נוחים בהשוואה למועדונים הגדולים האחרים (ככה זה כשלא צריך הכנסות באמת) והם גם מחלקים לא מעט כרטיסים בחינם, אז למה הוא מצפה בדיוק? איך שאני רואה את הדברים, האוהד המקומי שהוא בגיל הנכון כדי להגיע למשחק צ'מפיונס ב8 בערב באמצע שבוע כדי לעשות אווירה ורעש הוא בסבירות גבוהה מאוד אוהד מנצ'סטר יונייטד. אולי עוד 5-10 שנים זה ישתנה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

המיין רואד התאים למידותיהם. המגרש הנוכחי גדול מדי עבורם.
    אולד טראפורד מושך הרבה אוהדים מבחוץ. לא רק תיירים, יונייטד חזקה מאוד גם באי של אירלנד וזה לעבור במעבורת.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. oranfu Member

אולי הוא התבקש על ידי הבעלים.
    אנחנו צוחקים הרבה שהם עוברים על החוקים ולא עושים להם כלום, אבל יש גבול כמה אפשר לספר שההכנסות שלהם גבוהות ולזייף כמויות צופים כשכולם רואים בטלויזיה שהיציעים רחוקים מלהיות מלאים.
    הרי יש חקירות נגדם של הרשויות, אולי הם חוששים שבסופו של דבר יפסיקו להחליק להם על העבירות האלה.

צריך גם להכיר בזה שהוא בסופו של דבר הוא ככל הנראה רחוק מאוד מהתדמית שלו.
    מאמן גדול, אבל עובד בשביל בעלים מפוקפקים, השתמש בממריצים כשחקן, המשיך לשחק עם שחקן שנחקר ונעצר בחשד להיותו אנס סדרתי, מעולם לא הכחיש שיש לו חוזה כפול (למרות שנשאל על כך)...

11. Scouser Member

תחשבו שאתמול סיטי ניצחה קבוצה חזקה 6-3 ואף אחד לא מדבר על זה. אם במקום סיטי זו הייתה יונייטד או ליברפול זה היה נכנס ישר ל"קלאסיקות צ׳מפיונס". את מה שהיה אתמול ישכחו לחלוטין עוד שבוע.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

12. alexshw Member

יש לזה גם קשר לסיקור שחקנים. אגוארו אגדת פרמייר ליג אדירה לחלוטין. גם דוד סילבה. עכשיו תשוו את הסיקור סביבם ודיבורים עליהם יחסית אפילו לקיין. לא מדבר על הנרי, סקולס או ג'רארד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Walkon אוהב/ת את זה.
  13. Bruno Fernandes Member

לא מבין מה אתם מתפלאים כל-כך,יספרו לכם שיש למועדון הזה היסטוריה עשירה וכל זה שהיה ערוץ בודד בטלוויזיה סטייל ספרס או המגפייז
    גם ילד בן 12 או 13 היום הולך עם יונייטד ,אלא אם כן הוא ממחוז סטוקפורט ששם יש להם את רוב האוהדים היחיד באנגליה בהשוואה אלינו.
    זה כולה צעצוע של תעמולה ערבית.
    ברור שמשחק גדול שלהם יקבל פחות הייפ \אגדה בהתהוות.
    זה מועדון קטן וכל מילה נוספת מיותרת.
    (נקווה שהחסרי תועלת בהנהלת הליגה רוקמים איזה משהו כי החקירה עדיין פתוחה)

14. k_700 Member

בסדר הם סוגרים פערים.
    הביאו בקיץ את המאמי הלאומי 2.0,
    בקיץ הבא יביאו את המאמי הלאומי האורגינל או את השם הגדול השני לעמדה הזאת.

זה משחק אמצע שבוע בשעה מאוחרת באלופות.
    אני לא בטוח שגם בשמינית הם היו ממלאים.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מועדון שלא מעניין אף אחד, לכן זה גם לא מפתיע שדחפו כ"כ חזק להביא את פפ שיטמיע את הטיקי טאקה שמקה שלו שהפכה את ברצלונה בתחילת העשור לקבוצה הכי אהודה בעולם בערך. לא מפתיע שהיו מוכנים לשים 100 על גריליש, כמעט 150 על קיין, באיזהשהוא מקום לנסות לגנוב מיונייטד את המסורת של להביא את האנגלים הכי טובים בשוק.

לדבר על משחק זה או אחר זה ללכת רחוק, מספיק להסתכל על האליפויות שלהם. זה בא ונשכח, זה פשוט לא מעניין. העונת 100 נקודות שלהם נרשמה בספרי ההיסטוריה אבל מי באמת חושב על זה אפילו כבר היום?

נקודה נכונה מאוד גם לגבי שחקנים, אומר את זה שנים. כמה כבר מדברים על KDB נניח? לא מעט אולי, אבל עכשיו קחו את זה ודמיינו שהיה עושה את זה ביונייטד או בליברפול. אופרה אחרת לגמרי. קשה לצאת משם אגדה אמיתית, לא רק כי זה מועדון לא מעניין אלא כי אין אפילו את האשליה שיש במועדונים אחרים (וכולנו אוהבים להעמיד פנים) שהשחקן הוא לא נטו שכיר חרב.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.