הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/21.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין על מה להתווכח. שום שחקן לא גדול יותר ממקום 8.

2. DRORIKO Member

לא היתה תכנית, רונאלדו עזב בדקה ה-90 ולא היה זמן להביא חלוץ אחר. זה לא היה משהו שאתה יכול לצפות לו. ועם כל זה אני שמח שהוא עזב.

3. itzik.miro Member

כה אמר אוהד ארסנל

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

נו באמת. ממאי שלחו את נדבד לתקשורת להכין את הקרקע לעזיבה של רונאלדו.נראה לך שהוא באמת דפק ברז דקה 90 אחרי היורו?
    היה ידוע שהוא עוזב הקיץ, לא ידעו מי תקפוץ עליו ראשונה כי זה תלוי בשלוש אנגליות שרדפו אחרי חלוצים בקיץ האחרון ואיך הדברים התגלגלו לכל אחת.

עכשיו בגלל רונאלדו שעובר 3-4 ימים לסוף החלון לא חשבו על החלוץ הבא...אוקי.

5. itzik.miro Member

הוא דפק ברז דקה 90. אמר שהוא נשאר והתחרט אחרי שאלגרי אמר לו שהוא יותר לא יוכל להבריז מאסיפות אבל אל תיתן לזה להפריע לך.

בכל מקרה אני שמח מאוד שאתה מבסוט מנוכחותו אצלך.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם כל מה שאתה אומר, הסגל שלכם בעייתי נקודה. פשוט היה הייפ מוגזם, מחיר מוגזם וכן הפכו אותו באותו קיץ לואן דייק הבא, אחרת לא היו משלמים עליו 70 מיליון.

סליחה אם אני מבאס אותך, אני פשוט רואה פה קצת ניהול ארסנלי, לשלם על שחקן כזה 70 מיליון כשצ׳סני זה השוער הראשון שלך, ראביו במרכז המגרש וקוואדראדו שמסריח את החולצה שלכם כאילו אנחנו עדיין ב 2017 כל כך הרבה זמן.

7. SoD Member

קטע חדש בכדורגל שחלוץ של 40 שערים לעונה הורס את הקבוצה כי… למה בעצם? לא הצלחתי להבין עדיין. כנראה ששחקנים כמו מסי ורונאלדו פשוט לא מתאימים לכדורגל המודרני :blink:

אלעד אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

ליובה יהיה מאד קשה להיכנס לטופ 4. אפשרי אבל היא תצטרך להגביר הילוך. כבר בשבת יש לה מפגש ישיר מול אטאלנטה.

9. alexshw Member

בגילם לא. לא מתאימים למאמנים שיטתיים. מה בעיה עם זה?

מי עוד תתחרה איתה? הרומאיות ואטלנטה? לרומא יש את מוריניו. בעיקר התחרות מול לאציו כנראה וליובה סגל טוב יותר. אטלנטה לדעתי העונה פחות טובה. הם סופגים גולים קלים מדי.

10. k_700 Member

כל הקיץ רונאלדו היה בהולד למקרה שלוקאקו/קיין מברזיזים לאחת האנגליות כשברקע היה ידוע מאפריל שסולשאייר רוצה חלוץ כאחד מ3 הרכישות שלו.
    עצם זה שרונאלדו מכריז לפני פתיחת היורו שהוא יכריז על ההחלטה שלו בסיום הטורניר כבר מבשר לך את הצפירת השכמה.
    יותר הגיוני שביובנטוס מנסים להתאושש משנה וחצי של קורונה וחוזים איומים שהקבוצה הזאת התחייבה אליהם(ומסרבת להגמל מזה, ע"ע דיבאלה- בהצלחה).

הרי אתה כתבתי לי פה ב27 לאוגוסט שזה וזה וזה וזה וזה הולכים להתפוצץ עכשיו בהתקפה שלכם ולהיות דאבל פיגרס.
    זה היה הרי פרוייקט פינוי ובינוי. אל תעשה לי פליק פלאק שלושה חודשים אחרי.

11. itzik.miro Member

זה היה ניהול ארסנלי פר אקסלנס, דרור וכל מי שעוקב אחרי יובה יודע את זה וזה התחיל עם הרכישה של....אתה יודע מי.

בנוגע לקוואדראדו אתה יורה חץ למטרה הלא נכונה, הוא אחד הטובים והחשובים בקבוצה. שחקן נהדר ובחור נהדר שמתופקד בכל מקום ונותן את הלב.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

גם קוואדרדו הוא מנקודות האור של הקבוצה. כל אוהד שעוקב אחריה על בסיס שבועי יגיד לך את זה. ראביו הוא שודד בטרנינג.

modric19 אוהב/ת את זה.
  13. itzik.miro Member

אני לא כתבתי מי הולך להתפוצץ בדאבל פיגרס או כל קשקוש אחר שהמוח הפורה שלך המציא או הסיק.

אמרתי אז ואומר גם היום ואומר זאת בהמשך - העזיבה שלו תטיב עם הקבוצה לטווח הארוך ותאפשר למועדון לגדול. כרגע הקבוצה מציגה את אותה יכולת שהציגה עם ובלי רונאלדו, בשביל סטטוס קוו לא צריך להשקיע 60 מיליון יורו בשחקן בודד למועדון שלא יכול להרשות זאת לעצמו.

14. SoD Member

למה בגיל 20 מסי עשה הגנה? מי אימן אותו, פפ קראו לו לא? בחיאת, זה כמו שהיו מאוננים על הנוער של ברצלונה או של גרמניה כשהם עפו באוויר ״הנה פצחו את השיטה!!!!!!!״ אז עכשיו ליברפול וסיטי משחקות ככה אז זה הכדורגל וכל דבר אחר לא מתאים

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך?