הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - 2022/23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/8/22.

1. k_700 Member

אתה סתם מדליק את בוהלי עכשיו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Lebron Member

אם לא הבינו את זה אחרי מופע האימים מול סיטי כבר לא יבינו כנראה

אשכרה הוא הבלם הבכיר מבחינת טוכל.
    הרבה בגללו ההגנה של באיירן נראית כמו בית זונות.

לספוג 3 שערים מפגר מנטלי עם חצי סגל צריך לעורר שם מישהו.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשם שינוי הגזמה במקום. הנתונים הפיזיים המטורפים שלו וגם והיכולת לרוץ קדימה עם הכדור מטעים, מדובר בבלם שעולה לך 1.5 אקספקטד גולז פר משחק. מזכיר לי את לוברן, אחד ל10 משחקים הוא היה נותן לך הצגה עם דומיננטיות גם בהגנה גם בהתקפה, אבל בפועל ב9 האחרים הוא פצצה מתקתקת.

VAR, MaxAaRons, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן לא הרשימה בכלל היום. קבוצה איכותית גם מוציאה משהו מהמשחק הזה.

אצלנו כמובן טן האח ואלה שמהקיץ מנסים לעוות את המציאות יאשימו את הפציעות, כאילו באיירן לא עלתה עם שוער סופר חלש בגלל הפציעה של נווייר, וכאילו אנחנו עלינו ב - 9 שחקנים.

בסוף טן האח החליט לצאת לעונה עם ואן ביסאקה ודאלוט כמגינים הפותחים בימין, כששנה שעברה הם התחלפו לא מעט וכשדאלוט הועדף על ואן ביסאקה בהרכב מול ברייטון עוד לפני שהאחרון נפצע.
    רגילון כרגע הוא שדרוג על שואו ועל מאלסיה ככה שגם כאן אין משהו יוצא דופן.
    גם לינדלוף, טן האח בקיץ הלך איתו במודע כבלם השלישי (כשאנחנו מודיעים תחת כל עץ רענן שאין לו כוונה למכור אותו) בידיעה שוראן פציע וגם כשמשחק הוא רחוק משיאו, ככה שגם כאן זה לא הפתעה שהוא פותח.
    אז מי נשארו? קשר אחד שהגיע בהשאלה בשעה האחרונה של החלון ולא היה האופציה הראשונה של טן האח (וגם לא החמישית) בהירככיה של הרכש אחרת לא היה מגיע ברגע האחרון ומאונט שהיה חלש בכל דקה ששיחק בניגוד להבטחות על 6 ״היברידי״.

לטעון כאילו אוטוטו מעבר לפינה יחזרו לנו נוייר ודה בראונה (שחקני מפתח אמיתים שחסרים בקבוצות אחרות שעדין מתפקדות), ואנחנו פתאום נהיה קבוצה אחרת זה שוב לשקר, כמו בתגובה לרכש בקיץ, וכמו שאנחנו יודעים בכדורגל אין שקרים.

הבעיה העיקרית שלנו היא שאנחנו קבוצה לא מאומנת. אף אחד לא ישכנע אותי שאנחנו אמורים להתפרק מול קבוצה שמשחקים אצלה מילנר ולאלאנה בשנת 2023, או שאנחנו אמורים לספוג 10 שערים ב - 3 משחקים.
    הבסיס והלב של הקבוצה שטן האח בנה נמצא (אוננה, מרטינס, קאסמירו, ברונו וראשפורד), כשגם אם יש חיסורים זה לא משהו שאמור לגרום לנו להתפרק ככה משחק אחרי משחק.

5. k_700 Member

זה צריך להפתיע?

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

כמובן שלא אמרנו מעולם שלינדלוף לא למכירה.
    הכי קרוב לזה היה שלינדלוף לא להשאלה כשאתלטיקו ניסתה להשאיל אותו בינואר.

עוד תיקון חשוב. אין שום משמעות למועד שנרכש אמראבט ולמקום שלו בהיררכיה בעיניו. הוא רצה אותו מתחילת הקיץ, בטח כשהתברר שהוא נכנס למסגרת התקציב שיש. משם זה ממש לא היה תלוי בו אלא באיך המועדון מארגן את הספרים. הרי מול השחקן סיכמת תנאים ביוני לפי כל המקורות הרציניים.

אז אתה מפטר את טן האח עכשיו, כן או לא? למה להתחמק?

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/23
  7. MaxAaRons Member

פחחחחחחחחחח
    כל הדיון שלנו ליכלכך על מאונט (בעיקר במשחק נגד וולבס ) זה ברור שהוא לא יראה טוב מאריקסן באספקט ההגנתי,אם אתה אומר לי הוא ישחק בצד ימין אני עוד איך שהוא יכול להבין אותך אבל לא שהוא חסר בדאבל פיבוט.
    אמארבט זה שחקן שלא פותח אפילו ביריבה שלך על העליה גלאטסריי ,יש להם 3-4 קשרים טובים ממנו.
    אתה באמת נצפה שאנחנו נאכל את החרטות שלך ? ושצמד האפסים הזה יפתח בהרכב אנחנו נתחיל לנצח את כולם?
    רוב השלד העיקרי של הקבוצה העלובה הזו זמין ואנחנו מתפרקים ,משה צודק לגמרי.
    אנטוני או פאליסטרי או אמאד או אנטוני אלאנגה או קיארן ריצארדסון אין שום הבדל השחקן הזה אחד הווינגרים הימנים הגרועים בליגה ,רק אתה מחזיק מהדבר הזה שחקן כדורגל.
    אנטוני אפס מאופס וגם איתו קיבלת בראש יא שמעאק !
    לינדלוף+מרטינז זה בסדר גמור ממה שיש בסגל ,הצמד הכי טוב שלך זה וארן-מרטינז.
    במה וארן יותר טוב ממגוויר ולינדלוף ? קצת יותר מהיר ויותר טכני ,הוא גם אפס מאופס וגם איתו אתה תקבל בראש.
    אתה תמשיך לתרץ עבור הליצן ההולנדי שלך אבל זה לא יעזור לו או לך ,אתה עובד בסוכנות שלו?????

אגב קיי היקר ,אני לא יכול להיות שמח מהפסד דחוק באליאנץ ארנה.
    אם היה נגמר 4-1 גם הייתי מבואס ,אני הייתי שמח על 5-1 ומעלה ,לא נורא ... זה עוד יבוא בהמשך בעונה,המנגר שלך אלוף בלקבל השפלות :).
    היידה טוונטה אנסחדה היידה

8. k_700 Member

מי רושם לך פרספיקשיון לתרופות? מה המספר במשקף?
    רשמתי שתנצח בהרכב כלשהוא כל קבוצה? תרשום את כל זה עוד פעם, תשקר שאמרתי את זה ואז תתנצל פעמיים, כרגיל.

במה וארן יותר טוב מלינדלוף? אתה ראית משחקים בשנה האחרונה? בהכל בערך. ווארן לא יותר מבינוני. פשוט לינדלוף הוא הבלם הכי גרוע באנגליה בפער, רק יח"צ יותר טוב יש לו כי "הוא יוצא עם הכדור קדימה", הוא לא הארי מגווייר והוא חנפן שמוכן לכל תפקיד שתציע לו(בטח מוכן, אין לו ביקוש אפילו בטורקיה).

לא מתרץ כלום. אני לא מצפה לנצח את באיירן באליאנץ גם בהרכב הראשון, אבל עם הסגל הנוכחי? אני מצפה לקבל תבוסה, ככה פשוט.
    כשאין לי שום אפשרות להעמיד קישור שמסוגל להגן או לנשום אחרי 35 דקות של כדורגל נגדם אתה לא משחק כדורגל. אתה נותן ליריבה לשחק נגד קונוסים.
    הסתכלת על הספסל במשחק הזה? מה היה שם חוץ מגארנצ'ו? היטון? השוער הטורקי? ויטק? ראית את הספסל של הקבוצה ממול? כל שחקן שם יכול לעלות לי בהרכב.

מאונט יצטרך לעשות מעט מאוד כשיהיה כשיר כדי להיות יותר אפקטיבי מאריקסן. הוא למעשה רק צריך ריאות מתפקדות ליותר מחצי שעה כי אריקסן לא איתנו אחרי חצי שעה.
    גם אמראבט יצטרך להציג מעט מאוד מהרפרטואר שלו כדי להראות שדרוג גדול על אריקסן או מקטומיני.
    מהראשון הוא יצטרך להראות כושר טוב יותר ומהשני? מספיק שידע לעמוד נכון, ללחוץ נכון ולעצור כדור והופ זה שדרוג במחיר מצחיק.
    לחשוב שבעולם העקום שלנו מקטומיני מתומחר ב45 מליון פאונד ואמראבט בהשאלה של 8.5 מליון פאונד. כבר לא יכול לחכות לבכורה שלו כדי שתשתוק קצת עם הגאלאטסריי שלך. מה הפטיש שלך לקבוצה הזאת? קיבלת בלוק בטורקיה? נחנקת מראחת לוקום? סירבו למכור לך דונר כי אתה גזען?

תמשיכו אתה ומשה לזיין ת'מוח על הרכש 24/7, אתם עושים עבודה טובה ועקבית.
    בינתיים רגילון והויילן נראים מצוין, אל תאכזבו יש עוד כמה שצריכים להתחיל לקבל דקות.

9. alexshw Member

קבוצה שלא ניתנת לאימון ברמה גבוהה.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

10. VAR Member

מישהו חושב שטן האח שכח לאמן אחרי 18/19? או שהטענה היא שאייאקס ההיא לא באמת הייתה קבוצה איכותית?

חייב להבין מה הקטע להיכנס בו אחרי 700 מאמנים שנכשלו במועדון הזה.

הייתי כמובן נותן אשך כדי שיאמן בדורטמונד, אבל לצערי אוהבים שם בינוניות.

11. alexshw Member

לא שכח. הוא לא היה מצליח באיאקס בלי אוברמרס. תאמין שרק עם שחקני עבר של אוטרכט ומילואי באיירן זה לא היה עובד. יונייטד הזו מקרה אבוד. ברור לכל בר דעת ושום נאגלסמן לא יבוא בצורה הזו.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

VAR אוהב/ת את זה.
  12. yonmu Member

אני חושב שהנחת המוצא היא: הוא קיבל זמן, הוא קיבל כסף, לא נראה שהוא מביא את התוצאות המבוקשות.

לכאורה הרבה מאמנים נכשלו ביונייטד מאז פרגוסון, אבל בפועל אף אחד מהם לא הצליח במקום אחר:
    מויס הראה שהוא שייך לדרג ג (סוסיאדד, סנדרלנד, ווסטהאם),
    ואן-חאל הראה שהוא בשלב החצי-פרישה (הפסקות, נבחרות),
    מוריניו המשיך לדעוך לדרג ב ולעשות רק רעש בתקשורת (טוטנהאם, רומא),
    סולשאר למיטב ידיעתי אפילו לא המשיך כמאמן, וגם גיגס, קאריק ורנגניק לא הגיעו לרמות הגבוהות.

אז נכון, יש פה די הרבה שמות, אבל אין פה שם אחד שאפשר להגיד 'הוא הצליח לפני יוניטד, הוא נכשל ביוניטד, הוא הצליח אחרי יוניטד'.
    זה לא שנכשלו פה זידאן, אנצ'לוטי, פפ וקלופ. סתם זרקו מאמן כל פעם לפי 'מה הקהל יאהב'.

כן היית נותן לטן-האח להמשיך כרגע (בערך עד סוף העונה), אבל כרגע, בשורה התחתונה, הוא מקבל משאבים ולא מספק תוצאות.
    זה ההגדרה של כשלון.

oranfu ו-MaxAaRons אוהבים את זה.
  13. VAR Member

הנחת המוצא הזו שגויה. היא מניחה שטן האח הוא סוג של פרגוסון שאחראי על סקאוטינג, רכש, אימון, ניהול משחק, ניהול סגל... בפועל הוא בסך הכל מאמן. ביונייטד הוא נדרש להיות גם סקאוט ולכן מביא את השחקנים שהוא מכיר, שמה לעשות, ברובם טובים לליגה ההולנדית ולא בהכרח למנצ'סטר יונייטד.

הגיע הזמן להתבגר ולהבין שhead coach הוא לא תפקיד מקביל לתפקיד שלך כשאתה משחק פוטבול מנג'ר.

Roma ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. MaxAaRons Member

Younmu למדת מתמטיקה בסיסית ? הנה משווה כדלקמן :
    99% מאוהדי בכדורגל חושבים כמוך לגבי סוגית טן האח.
    0.5% הם הזוים כמו var ואלכס שחושבים שמנהל מקצועי שהיה בוחר להאח את כל הרכש היה הופך את כל העסק לקל ,והאח היה הופך לפפ גוארדיולה
    0.5% היותר הזוים ,ואני חתיכת מניאק אם יש עוד הזוי כמו קיי700.
    שחושב שכל הרכשים של האח זה 10/10.
    והפך לי נגר שאתה מכיר היטב בשם סופיאן אמארבט לקלוד מאקללה של ריאל מדריד.

15. yonmu Member

לא מבין מה הטיעון שלך.
    ברור שיש עוד אנשי מקצוע אחרים. אז? טן-האח לא אחראי עליהם? הם עושים עבודה גרועה? טן-האח לא יכול לעזור כי הוא בא מליגה קטנה?
    אני גם לא שם לב שהוא מביא שחקנים שהוא מכיר. מאונט ואוננה זה שחקנים שהוא חשב לרכוש באיאקס?
    על קיין או אוסימן הוא לא שמע אלא רק על הוילנד?

הסגל של יוניטד בהחלט שווה יותר ממה שהוא מראה עד עכשיו.
    המאמנים שנכשלו ביונייטד לא הצליחו במקומות אחרים.
    השחקנים? להזכיר מה וראן וקאסמירו השיגו בריאל? אנתוני באיקס וסנצ'ו בדורטמונד?

בקיצור, לא מצליח להבין על מי אתה מטיל את האשמה אם לא עליו.

ושוב אומר שלדעתי מגיע לו עוד זמן. יש נקודות חיוביות, יש נאחסים (גרינווד, אנתוני, סנצ'ו), יש פציעות.

@MaxAaRons אין לי שמץ איך מתפלגים אוהדי יוניטד ביחס לטן-האח. בינינו, גם לא מעניין מדי.
    אני לא מבין את טענת ה'מנהל מקצועי'. קשה לטן-האח להביא איתו מנהל מקצועי? ההנהלה לא מרשה לו?
    רוצה להאציל סמכויות תאציל סמכויות.