הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - 2022/23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נונייז נתן שנתיים חלשות אצלנו. הגיע להיות האלפא במחיר הזה עם סלאח בדעיכה ודיאז שבדיעבד לא ענה על הציפיות, הכל מוכן עבורו להיות מספר 1 אצלנו. בפועל הוא מספר 5 מתוך 5.
    מה יהיה בעתיד? זה רק אתה יודע @k_700
    אנחנו מדברים על מה שהיה, לא על מה שיהיה.
    אם העונה הוא יהיה מצוין, אני אשמח לכתוב שהוא מצוין, בניגוד אליך אני לא כובל את עצמי לאיזה דעה כדי להוכיח שצדקתי מלכתחילה.
    עד עכשיו - מספר 5.
    בעתיד - אמן מספר 1 כמו שציפו ממנו.
    על בסיס מה שנתן עד היום? ברור שהייתי מוכר אותו. מעדיף עליו לפי עד היום את סולאנקה.
    אבל אנחנו מועדון שמחפש טופ 5 והוא כנראה מספיק אז אין מה להשתדרג.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

לא מסכים איתך, היו תקופות, כולל בעונה שעברה שהוא נראה כמו השחקן התקפה בכושר הכי טוב אצלך וכזה שאתה כן יכול לבנות התקפה שתתאים לצרכים שלו. דברים דינאמיים אצלכם.
    פעם אמרו לי שגאקפו צריך לשחק חלוץ אצלכם, היום אין אוהד אחד שחושב שהוא צריך לשחק חלוץ אצליכם, דוגמא מיני רבות.

הוא פרוייקט? כן.
    הוא צריך לעבוד על הסיומת שלו? כן.
    יש רווח גדול בקצה? לדעתי אם מתגברים על זה אז כן ענק.

אורן מנכס את הדיעה שלו על נונייז לכל אוהד ואוהד פה.
    אני זוכר לא מעט אוהדים שלכם בדיון שלכם פה ממש שבחצי שנה האחרונה רשמו שהם לא מרימים ידיים לגביו ומבינים שיש שם פוטנציאל גדול אם דברים יתחברו.
    האם קיים סיכוי שבליברפול זה לא יתחבר? כן, ברור.
    לא קשה לראות בכלל את כל העסק מתפוצץ בליברפול אחרי קיץ בלי העברה אחת. לא קופץ לי מהראש כמעט אף מקרה של מועדון שלא התחזק בכלל והעסק לא התרסק מהר(טוב נו, פרגוסון הביא פעם רק את קאריק אחרי עונה רעה וזה קפץ למעלה אבל זה פרגוסון....).

מה זה בניגוד אליי? אני טעיתי לא מעט בהערכות של שחקנים. פשוט לא חושב שזה המקרה פה.
    הוא הראה לי מספיק גם בשנתיים האחרונות בליברפול כדי שאני אאמין שהוא חלוץ הרבה יותר טוב מרוב השמות שאורן הקריץ לי לפני חמישה חודשים בדיון אחר(איוואני וכל אלה), אבל שוב נראה.
    חלוץ שהוא בדיחה לא ירים את הקריירה שלו גם במקום אחר(באותו פרופיל), אני בטח לא צריך לספר לך אחרי כל האנדריי ורונין שזכית לראות לאורך השנים.

3. oranfu Member

מי שחושבים אחרת מוזמנים לכתוב את דעתם עליו.

הפוטנציאל גדול? בהחלט.
    אבל כשחלוץ בן 25, אחרי שנתיים בקבוצה, עדיין בגדר "פוטנציאל"...
    כרגע, לצערי, הסימנים הם שהוא אף פעם לא יהיה חלוץ שמוביל קבוצה לתארים ברמות הכי גבוהות.
    עצם זה שגם אחרי שהוא כבר נכנס לכושר הוא חזר לסיים בצורה פתאטית רק מחזק את התחושה שאי אפשר לבנות עליו.

אגב, אני שם לב שעברנו להשוות אותו לסולאנקי, איוואני ואנדריי פאקינג וורונין. נראה לי שעצם ההשוואה לחלוצים האלה מספרת את כל הסיפור.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

נו אל תגזים. וורונין לא מתקרב בכישרון לנונייס. וורונין היה נגר.

5. k_700 Member

מצחיק, אתה זה שהכניס את השמות של איוואני וסולאנקי להשוואה מול נונייז מלכתחילה(באפריל) ואז מתפלא שמדברים עליהם בדיונים שלו.

לא מבין למה אתה מטשטש כל כך את זה שאתה מחזיק לגמרי מסולנקה? סיפרת לי לאורך העונה כמה המספרים שלו מרשימים, זוכר אותך תוהה יותר מפעם אחת בדיוני מחזור איך הוא יראה במועדונים גדולים.
    הינה זה קרה, 65 מליון פאונד, פיקסד פרייס גבוה משל נונייז ורסמוס הויילן.
    עכשיו נראה איך זה ונחזור אליך.

6. DRORIKO Member

הימור שלי-אם נונייז ממשיך לנבול על הספסל עונה הבאה נראה אותו במילאן או רומא כזה. שם לדעתי הוא כן יוכל להתניע את הקריירה שלו. כנראה שליברפול זה גדול עליו.

7. k_700 Member

מסוגל לראות אותו גם מתגלגל לברצלונה, אולי יובה אם דושאן יעבור, צ׳לסי(מה יספיק להם רק ארבעה חלוצים?). לא יהיו חסרות אופציות.

8. oranfu Member

גם השוויתי לאיסק, למשל. למה הוא לא מוזכר פה?
    השוויתי לחלוצים בליגה שעשו עבודה יותר טובה ממנו, זה הכל.

איזה סיבה יש לי לשחק אותה כאילו אני לא מחזיק משחקן אם אני בעצם כן?
    אני לא מחזיק מסולאנקי ולכן אני בספק אם הזכרתי אותו באופן עקבי בשנה שעברה.
    אבל אני מבין שאחרי הטעות לגבי נונייז, צריך להפיל פה טעויות גם על אחרים בפורום.
    אין שום בעיה, אני חשבתי שסלאח לא יהיה הצלחה בליברפול, אין נפילה גדולה מזאת (והיו לי עוד לא מעט).

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.