ואחר כך אומרים שאין חלוצים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏3/7/03.

1. קופירוק Member

אין ספק שצריך לשלב חלוצים צעירים בנבחרת... קטן, ערן לוי, רפאלוב, ארבטיימן ועוד הרבה חלוצים צעירים וטובים שאני לא זוכר כרגע... לדעתי זה הפיתרון הכי טוב למצב שאנחנו נתונים בו כעת.

2. ליהי Member

קופירוק אתה מתעלם מוואחד נתון מדאיג:
    קטן פתח ברוב המשחקים של מכבי חיפה. אני לא זוכרת הרבה משחקים בליגה שהוא לא פתח בהם והוא בכלל לא הרשים. אבל בכלל לא. עזוב את תחילת עונה, דיברנו כבר על למה וכמה ומה הסיבות מהן לא הרשים - העניין הוא שזה המצב, קטן קיבל מיליון הזדמנויות ולרוב לא הוכיח את עצמו.
    בקשר לערן לוי- יחסית לסגל של חיפה אתם לא יכולים לדרוש לתת לו הרבה הזדמנויות כי לא ממש צריכים אותו, עזבו את זה שהוא ממש צעיר. אז אוקיי, נתנו לו כמה וכמה הזדמנויות,גם בגביע המדינה ,גם בגביע הטוטו משחקים שלמים לעתים וגם בליגה כמה דקות מפה ומשם. ובראסמי? - הרבה כשרון,אבל איפה הוא מתחבא? הוא החמיץ ממצבים מגוחכים לפעמים. תקרא לזה רק מזל רע אבל זה סופר, ואנשים זוכרים.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לערן לוי-אני מאמין שהוא צריך להיות ממש דביל[משהו כמו מזרחי] בשביל להרוס לעצמו את הקריירה,הוא כל כך כישרוני שאני מאמין שכמה החמצות[כמה שהם ענקיות] לא יפריעו לו לכבוש את ישראל..

4. קופירוק Member

ליהי קטן שחקן ענק ורק צריך למצוא לו את העמדה בשבילו והוא יתחיל לככב.
    בקשר ללוי כל מה שהיה בעונה שעברה קרה בגלל חוסר ניסיון ואני מאמין שהשנה או שנה הבאה הוא יפרוץ.