וויין רוני במנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏27/8/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx :aaarofl:

2. Rudess Member

חחח קבאנגי אתה גאון!!!! :aaarofl:

3. Rudess Member

אתה לא מכיר את יחזקאל סטרטפורד שלנו? המילה אובייקטיבי לא מופיעה אצלו בלקסיקון.
    רק תעליב את פרגוסון או היונייטד והוא כבר ישלוף את הציפורניים וייכנס להעלבות אישיות כנגדך.

רונלדו לא גאון ולא בטיח, הוא סה"כ שחקן לא תכליתי כמו שאמרת שרץ על הקו מבזבז את האוויר ואז לא עושה כלום. לא אשכח את המשחק של פורטוגל נגד אנגליה ביורו 2004 שאשלי קול השתין עליו מצחוק כל פעם שהוא הגיע לאגף שלו. פעם אחת הוא לא עבר את אשלי במשחק הזה.

4. robson Member

תראה אני לא יודע מי קבוצתך האהודה, אבל של נעליך מעל רגליך כשאתה מדבר על האחים נוויל...
    שניהם שחקנים שללא כישרון גדול אך עם מקצוענות אמיתית עשו קריירה שאף יוצא ריבר לא יעשה בחיים.
    אתה צריך יותר מאצבעות כף יד אחת על מנת לספור את מספר התארים שהם זכו בקריירה שלהם, למרות
    שקשה לי להאמין שהאיש שקיבל מייל מוונגר יודע לספור!....וכן מר רודס מוטב שתרענן את זכרונך מכיוון
    שרונלדו דווקא כן עבר את קול כמה פעמים{לא יותר מידי לשמחתי...}, אבל בטח אז קיבלת מייל מטוני אדאמס.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/04
  5. THE STRETFORD END Member

רובסון כל מילה זהב אבל עזוב מדובר בילדים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם,חבל על התגובה,
    גארי ופיל נוויל מיליונרים,משחקים במועדון הטוב בעולם,זכו כבר בכל תואר אפשרי,כל-כך פשוט וכל-כך טוב!
    אבל בכל זאת:
    Dyer היקר
    פיל נוויל זכור לי כמבשל שני שערים חשובים ביותר בקריירה שלו,הראשון לקאנטונה שניצחנו 1-0 בניוקאסל
    השני לקין בחג המולד כשניצחנו את ניוקאסל 2-0 באולד-טראפורד באותה עונה נפלאה כשיונייטד נתנה לכם פור של 12 נקודות ובסופו של דבר זכתה בדאבל!!!לך תמכור תותים וד'ש לרוניי שלא חשב אפילו בכיוון שלכם!

אגב רונאלדו(זה שלא עושה כלום,סתם מעביר ומאבד כדורים בכידרורים מיותרים....)כבש ובישל בניצחון של פורטוגל היום נגד לטביה...מעניין!

עוד דבר רובסון קיבלתי מייל אישי מטוני אדאמס וזה מתחיל ככה:
    אוהד יקר......
    ובסוף המייל הוא מודה ל Rudess על זה שהוא עזר לו במשך הקריירה שלו ובמיוחד מההתנזרות משתייה חריפה.

אני אומר לך ל Rudess הזה יש קשרים בארסנל משהו.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, ואתה אוביקטיבי בצורה מדהימה.

ובקשר לאשלי קול, לא יודע מה כולם ראו באותו משחק, אני ראיתי 3! 3 העברות על סף הרחבה שאשלי קול עשה על רונאלדו.
    הבעייה שפיגו לא ניצל אף אחת מהם.
    ואתה יודע, אני צריך לחפש סרטון קטן שמראה מה קורה כשרונאלדו ואשלי קול נפגשים, בוא נאמר שאשלי קול לא נשאר על הרגליים.

7. Fernando Cavenaghi Member

בדיוק בגלל זה אתה אמור להיות מודאג, זה אומר שעכשיו לפי הסטטיסטיקה יש לו איזה 80 התקפות מבוזבזות.

ולמען האמת מול לטביה גם אני יכול לכבוש ובשל.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תזלזל, תשאל את צ'כיה(שעשו זאת בקושי ברבע שעה האחרונה), את טורקיה(שאותה לטביה העיפה בדרך ליורו), ואת גרמניה(שעשתה עם לטביה תיקו 0-0 ביורו) כמה המשימה לא פשוטה.

ובנצור, בגלל שחזרת, אני אתה. :aaa021:

9. KirkH Member

אתה יודע מה משה, לטובת כל הפורום באמת כדאי שתמצא את הסרטון הזה. רק מה, אם לא אכפת לך, הפעם, אל תחתוך את סוף הסרטון, תן לו לרוץ, הוא מדגים בדיוק מושלם את הנקודה שלי. רונאלדו באמת פירפר את אשלי קול, הוא עובר אותו תוך 5 שניות משהו כמו שלוש פעמים, קול כל כך מבולבל שהוא נופל על התחת, אבל בוא ספר לכולנו איך נגמר אותו מהלך גדול? מה בדיוק רונאלדו עשה עם המהלך הזה אתה יודע? שניה אחרי זה הוא מנסה למסור על הקו והכדור יוצא החוצה. עוד התקפה ענקית של יונייטד, ממש מטיל איימה על הגנות הליגה.

10. THE STRETFORD END Member

KirkH
    בדיוק מה שאמרתי,המשחק ההוא נגד ארסנל היה בתחילת העונה!,אפשר היה לראות את הכישרון העצום של רונאלדו כשהוא משפיל את אשלי קול(מגן מצויין בלי כל קשר)ואז מבזבז את ההזדמנות,
    ככל שהעונה התקדמה רונאלדו שיפר את יכולת המסירה,הסיום שלו ושיחרור הכדור בזמן למקום הנכון!

Fernando Cavenaghi
    "בדיוק בגלל זה אתה אמור להיות מודאג, זה אומר שעכשיו לפי הסטטיסטיקה יש לו איזה 80 התקפות מבוזבזות.
    ולמען האמת מול לטביה גם אני יכול לכבוש ובשל"

איך אפשר להגיב למישהו שאפילו לא רואה כדורגל?

11. Fernando Cavenaghi Member

מותר לדעת על מה אתה מדבר? כי אני כבר באמת לא עוקב

12. robson Member

תראו אין חולק על זה שרונלדו הוא כישרון גדול, ותקשיבו טוב אני גם מודה שיש עוד הרבה עבודה
    עד שהוא יהפוך לשחקן שממש משפיע על המשחק, אפילו ון ניסטלרוי רטן בתחילת העונה שעברה על חוסר התכליתיות של הפורטוגזי הצעיר אך הוא בדרך הנכונה. כולנו ראינו את ההבדלים של רונלדו בתחילת העונה שעברה לבין רונלדו של היורו. ביורו כמעט כל המהלכים של פורטוגל שהסתימו בשער או שהתחילו אצל רונלדו או שהסתימו אצלו. עכשיו צריך לזכור שמדובר בילד בן 19 שלא נח כבר שנה וחצי ומופעל עליו לחץ אדיר גם ביוניטד ועכשיו גם בנבחרת פורטוגל בעיקר עם פרישתו של פיגו. כל השינוי הזה בא מסיבה אחת פשוטה שהוא למד לשחק כדורגל, אומנם יש עוד הרבה עבודה אך הוא עוד יהיה שחקן ענק!, כל מי שחושב אחרת או שהוא לא מבין בכדורגל או שהשנאה ליוניטד העבירה אותו על דעתו.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותו המשחק קול לא הפסיק לעצור אותו, במשחק בין אנגליה לפורטוגל קול לא נתן לו לגעת בכדור ועצר אותו אינספור פעמים (באמת לא נראה לי שראיתי משהו כזה אי פעם, שחקן שעוצר יותר מ-20 פעמים בקלות שחקן אחר גם אחרי שנפגע באחת מרגליו). טוב, העיקר שיש לך סרטון שמראה על פעם אחת שהוא הצליח לעבור אותו ובעט את הכדור החוצה, כרגיל.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מול פורטוגל היה המשחק הכי טוב של קול ביורו. הוא פשוט עשה עבודת קודש משמאל, ולא נתן לרונאלדו לנשום.
    בכל מקרה, אשלי קול לא בהכרח הפרמטר להשוות. אני חושב שבליגת האלופות, שבה נונו ואלנטה עשה לו את המוות בשמינית הגמר, הוא יאכל חצץ מכל מגן סביר.

15. THE STRETFORD END Member

באנגליה פורטוגל קול נתן את משחק חייו אין ספק בכלל,לא הייתי אומר שהוא עשה זאת בקלות אבל בהחלט ניצח באותו יום את רונאלדו בעימותים בינהם,אז מה?
    אותו רונאלדו קירקס אותו בתיקו 0-0 באולד טראפורד.

אשלי קול מגן מצויין,רונאלדו שחקן מצויין,יהיה מעניין לראות אותם מתמודדים שוב פעם העונה.