וויין רוני במנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏27/8/04.

1. KirkH Member

נו באמת, זה כבר ממש נמוך, מה אסור לבן אדם לחשוב ששחקן זה או אחר הוא לא אותו עילוי שאנשים אחרים רואים בו בלי להיחשב לשונא יונייטד?
    אני ראיתי את מאן יו בעונה שעברה כל כך הרבה שזה יצא לי מכל החורים. ראיתי את רונאלדו ביורו וראיתי אותו גם העונה במוקדמות הצ'מפיונס. אולי אני לא מבין בכדורגל כמוך, אבל אני לא ראיתי הבדל כזה גדול. כן, יש שיפור, אבל לדעתי, הוא לא משמעותי, רונאלדו עדיין מעדיף את ההברקה הוירטואוזית על פס פשוט, רונאלדו עדיין שומר את הכדור צמוד לרגל שלו יותר מדי זמן מה שלעיתים קרובות גורם לכך שהוא מאחר במסירה ומכניס חברים שלו לנבדל. הוא עדיין רך ברמות שמזכירות את אייל ברקוביץ', הוא עדיין עושה הצגות שמתאימות ל"הבימה" על כל עבירה קטנה שהוא סופג, הוא עדיין מדבר הרבה יותר מדי עם השופט...

אני לא אומר שאין לו כישרון, אני לא טוען שאין לו פוטנציאל מאוד גדול, אני לא אומר שעוד, נניח, שלוש ארבע שנים הוא לא יהיה שחקן מהטובים ביבשת (כי זה יכול לקרות, אבל יכול גם לא), אני אומר שנכון להיום המשחק שלו עדיין מאוד מאוד מפוזר ושזה פוגע ביונייטד. אתה יכול להתווכח עם זה, אבל המשחקים האחרונים שלו ביונייטד יותר מתומכים במה שאמרתי כרגע.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אומר הביטוי? I rest my case

מה שמשנה זה שהמשחק הסתיים ב0-0. אולי הוא עבר אותו 80 פעמים באותו משחק (שאני לא זכיתי לראות, לא זוכר כבר למה. למרות שאת מה שקרה בדקה ה90 ראיתי אינספור פעמים), אבל אנחנו מדברות על היעילות של הצוללן ג'ונייר. הוא עבר אותו וסביר להניח שאיבד את הכדור. מנצ'סטר לא הבקיעה שום שער במשחק, למרות שבחלקו שיחקה מול 10 שחקנים. מה זה משנה מה רונאלדו עשה? בשורה התחתונה הוא לא היה שותף לשום גול וזה מה שחשוב.

3. THE STRETFORD END Member

נו חכם אז אותו דבר אפשר לומר על אשלי קול במשחק נגד פורטוגל,אנגליה הפסידה!
    הויכוח היה על העימות האישי בינהם!

ותקרא מה כתבתי על רונאלדו כבר כמה פעמים ותנסה רגע להפנים את מה שכתוב אחרי זה תגיב!

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד (לפחות אני) לא ניסה להאדיר את שמו של אשלי קול בדיון הזה. אנחנו מדברים על רונאלדו, שאולי עושה צחוק מקול אבל לא ממש יודע מה לעשות עם זה.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשה צחוק מקול ב-0:0??

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

טוב שלא הגזמתם. עבר אותו כמה פעמים, אבל קול עצר אותו לא מעט פעמים. מול מגינים כמו נונו ולנטה שגיא הזכיר ואפילו אלומבה המושאל של לידס הוא לא הצליח לעשות דבר. מול יוון הוא אפילו הכשיל שחקן ברחבה וגרם לפנדל ולא הפסיק להגביה לצד השני של המגרש (לא שבמשחק השני מול יוון הוא היה טוב יותר). אני אפילו לא יודע איך קוראים למגן השמאלי של יוון אבל גם הוא עצר את רונאלדו. מגן מהיר עם קצת חוכמהת משחק ויכולת תיקול סבירה מסוגל לעשות צחוק מרונאלדו כמו שקול עשה באנגליה - פורטוגל.

6. THE STRETFORD END Member

אז לסיכום הדברים:
    רונאלדו בן 19 זכה עם יונייטד בעונתו הראשונה בגביע האנגלי,במשחק הגמר כבש והיה המצטיין.
    רונאלדו בן 19 הגיע עם פורטוגל לגמר אליפות אירופה כשהוא השחקן המצטיין בנבחרתו לאורך הטורניר בו כבש ובישל.

רונאלדו רק בן 19 וכבר כולם כולל הכותבים בפורום לא מפסיקים לדבר ולכתוב עליו.

רונאלדו רק בן 19!!!

7. ArsenalFan Member

אתה באמת רציני? דקו, קארבליו, מאניש, אפילו מיגל אבל לא רונאלדו. אגב, זה ת'רד על רוני או על רונאלדו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

לגבי הרכש עצמו- הסכום הוא שערורייה, לא הייתי משלם על רוני היום 25 מיליון פאונד (הבנתי שיכול להיות שזה אפילו יותר) אבל אלו הסכומים היום בכדורגל העולמי כשזה מגיע לרמות של ווין רוני ומנצ'סטר יונייטד, וזה ברור שמכונת המרצ'נדייז תעשה את שלה והכסף יכוסה. מבחינה מקצועית, אני לא חושב שאפשר לטעון שרוני עשה טעות במעבר שלו ליונייטד, גם אם הוא יתגלה כפלופ גדול יותר מג'פרס. רוני עשה מבחינתו צעד מתבקש, כי את הכישרון יש לו ואפילו שיש כאלו שנהנים להריץ עליו כמה בדיחות (חלקן גם מצחיקות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), אי אפשר להתעלם מכך שזה הכישרון הכי בולט של הכדורגל האנגלי בשנים האחרונות ושזה רכש מבטיח עבור יונייטד.

בכל אופן- רוני, סמית', ואן ניסטלרוי. קשה לזכור מתי היה כל כך כיף לשנוא את יונייטד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

8. THE STRETFORD END Member

רציני ביותר,רונאלדו היה השחקן הטוב ביותר בפורטוגל לאורך כל האליפות.
    סקולארי הבין אחרי משחק אחד שאם יש שחקן אחד שחייב להיות בהרכב זה רונאלדו אפילו לפני פיגו.

הסכומים שמשולמים היום הם ממזמן חסרי פרופרציה ולא קשורים ליכולתו של שחקן(כבר היה ויכוח על זה).

אנחנו כל-כך אוהבים ששונאים אותנו זה רק מגביר את ההנאה כשאנחנו מצליחים!

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתאים לך בני לסלף דברים.
    משום מה שכחת שהוא אולי גרם לפנדל, אבל הוא גם כבש את השער היחיד של פורטוגל באותו משחק, ושעד לכניסה שלו פורטוגל לא עברו את החצי.
    החילוף של רונאלדו עשה את השינוי במשחק.

ועדי, כרגע רוני עולה ליוניטד 20 מיליון ליש"ט(כשחצי מהסכום אברטון כבר קיבלה, וחצי היא תקבל בתחילת שנה הבאה).
    ה7 מיליון ליש"ט הבאים יתקבלו רק לאחר שרוני יצליח באנגליה ובמנצ'סטר.
    בשביל שאברטון יקבלו את כל הסכום, רוני צריך לזכות עם יוניטד בליגת האלופות.
    אם לא (גם עם רוני יקח אליפויות וגביעים עם היוניטד ויקצור הצלחות עם נבחרת אנגליה) הם יקבלו רק 5 מיליון ליש"ט...

10. KirkH Member

לא יודע אם זה משמח את אוהדי יונייטד או לא - אבל ספק אם הסכום יגיע אפילו ל-25 מיליון פאונד.

חוץ משני תשלומים של 10 מיליון פאונד יתרת הסכום תלויה יותר ביונייטד מאשר ברוני. אברטון תקבל כסף אם רוני יגיע ל-20 משחקים במדים הלאומיים (חסרים לו שלושה לדעתי) ואחרי זה אם רוני יגיע ל-40 משחקים במדי שלושת האריות.
    אבל רוב הכסף יגיע אם יונייטד תסיים כאלופה או סגנית בליגה האנגלית או בצ'מפיונס בתקופת החוזה של רוני. כמו שזה נראה כרגע - ספק רב שזה באמת יקרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx .
    נו, לפחות חוסכים שם כסף...

11. robson Member

תאמין לי שבתקופה זו היוניטד יזכו ביותר תארים באנגליה מאשר צ'לסקי{ואני לא מתכוון לגביע הליגה...}.

אתם מבינים מי הרים את הראש?....אוהדי צ'לסי...מעניין מה תגידו כשלאברמוביץ' ייצאס הצעצוע היקר שלו
    והוא ייפטר ממנו?....

12. KirkH Member

אין לך מושג כמה אני מחכה ליום שלצאר ימאס מצ'לסי. לא סובל אותו אישית לא אוהב את הדרך שבה הוא מנהל את הקבוצה ואני לא חושב שמה שקורה בכל מה שקשור לשוק ההעברות בכדורגל העולמי בעיקר בהשראתו ראוי להיכלל תחת המושג כדורגל.

ביום שהוא הולך צ'לסי נשארת עם סגל אנגלי מעולה, ים של זרים יקרים למכור והכי חשוב, עם חשבון בנק מאוזן.

פשוט מדהים כמה אוהדי יונייטד כאן בפורום רגישים, אז אמרתי בצחוק שהם לא יקחו תואר ולא סגנות (לא שחס וחלילה אני מאחל להם משהו אחר), ביג דיל. לא צריך להתרגש מזה יותר מדי

13. I M M O R T A L Member

בלי המאפיונר אברמוביץ' הקבוצה שלך לא היתה נאבקת על האליפות אז מה יש לך נגדו?

14. ScottishGunner Member

יש גם דרך לקחת אליפות, וזה לא במיליונים. עם ההגעה של אברמוביץ' צ'לסי זו צ'לסי אחרת, ואני מתאר לעצמי שאנשים שאהבו את צ'לסי לפני אברמוביץ' מתגעגעים לאותה צ'לסי צנועה יותר.

15. KirkH Member

לא אמרתי שאני לא מוקיר ומעריך את העובדה שהוא הציל את צ'לסי מפשיטת רגל כלכלית ומנהלתית. אבל היות ומהיום הראשון הוא אמר שצ'לסי זה רק תחביב - וככזה יום אחד הוא ימאס עליו, אני אישית מחכה ליום הזה.

לכל אחד מגיע לזכות פעם אחד בחיים בלוטו, צ'לסי זכו. עכשיו אפשר לחזור לשפיות.