וויין רוני במנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏27/8/04.

1. robson Member

סוף סוף דברי טעם....לא משנה מה אברמוביץ' רק הורס את היופי שבכדורגל...הנחמה שלי היא שכאשר הוא
    ישיג את מבוקשו, אליפות וגביע אירופה, הוא יילך ויחזיר את כולנו לשפיות הכלכלית שצריכה להיות...

2. I M M O R T A L Member

אם הוא מתכוון ללכת רק אחרי 2 התארים האלה אז כנראה הוא ישאר בברידג' עוד הרבה זמן.

3. robson Member

אני לא הייתי בונה על זה .....
    הוא יראה תואר חשוב עד 2007 בוודאות, השאלה היא האם הוא יראה עוד לפני?...
    מתישהוא כל השחקנים בצ'לסי אמורים להתחבר ולהפוך לקבוצה אימתנית....

4. KirkH Member

תגיד איך הפופקורן? אולי תרד כבר מהעץ?

אז סגרתם עונה ללא הפסד, אז שברתם את השיא של פורסט, מה נראה לך שארסנל תיקח עכשיו את כל התארים הבריטיים עד שאהוב ליבך תיירי הנרי יפרוש?

אגב, תנצלו את הזמן, שבת נגמר עוד חלק חשוב בהיסטוריה של הגאנרס - פולהאם עוצרים את התותחנים. תזכרו איפה שמעתם את זה פעם ראשונה...

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/04
  5. ArsenalFan Member

זה הגיוני למדי, קירק. תמיד אנחנו חוזרים מפגרות בינלאומיות כשהשחקנים מפגינים פתאום רבע מהיכולת שהם הפגינו לפני הפגרה, והדוגמאות לכך לא נפסקות. לא יודע אם נפסיד לפולהאם, אבל ארבעה שערים אני חותם שלא נבקיע. וכמובן שנספוג.

צ'לסי, גם לפני אברמוביץ', לא הייתה צנועה אף פעם בכל הקשור לכסף, גם כשהיא הייתה עסוקה בחובות עד מעל לראש.

6. I M M O R T A L Member

מה עשיתם מפולהאם פתאום כולם חושבים שארסנל תאבד שם נקודות? נדבר אחרי המשחק

7. THE STRETFORD END Member

דברים שאומר פרגי על רוניי :

I'm very excited because I can see Wayne playing in several positions.
    "I think he is a total footballer. He can play anywhere. He can play in a midfield position, up front, or just off the front where he made his great impact in the European Championships

I have an open mind," he continued. "His best position will probably be just behind the striker because his options are open to do a lot of things there and he has the ability to beat men, which is really important in that position.

I am excited in the fact that I know I can play him in two or three positions

You could definitely play Wayne with two strikers.

ועל ריבוי החלוצים:
    I don't see that as a problem.

8. I M M O R T A L Member

ממש, אני רוצה לראות אותו מעלה 2 חלוצים + רוני מאחוריהם, איזה שטויות אתה תמשיך לעלות עם 4-4-2 הוא עוד ינסה להפוך את רוני לשחקן אגף זה עם השטויות שלו

9. KirkH Member

לא שאני משווה ביניהם כי זה עלבון שאפילו לסר לוזר לא מגיע, אבל בעונה שעברה קלודיו ראניירי אמר את אותם הדברים. כל עוד אין לו פתרונות בשטח זה לא רציני, העובדה שהדברים באים מהפה של פרגוסון לא הופכת את העניין לכזה שקל לפתור אותו.

ולגבי ריבוי העמדות של רוני. שוב, הבעיה היא לא רוני עצמו. ליונייטד יש את רוד ואן גועל נפש ולואיס סהה שהם חלוצים נטו.

יש את סמית' שיכול לשחק מאחורי החלוץ ובימין.

יש את סקולס שמשחק מאחורי החלוצים בלבד.

יש את רונאלדו שמשחק בימין.

אז להגיד שרוני יכול לשחק בכמה עמדות זה נחמד - רק שהעמדות האלה עמוסות לא פחות מהחוד של יונייטד, מישהו הולך להתייבש העונה, אם זה יהיה סהאה, סמית', רונאלדו, או מישהו אחר זה לא משנה, פרגוסון גדול ככל שיהיה - עדיין מחוייב להעלות רק 11 שחקנים לדשא...

10. robson Member

קירק על רוטציה שמעת?.....ברור שחוץ מון ניסטלרוי שגם הוא יקבל את המנוחה שלו לאף אחד אין מקום בטוח בהרכב.
    רוני וגם סמית יכולים לשחק בימין ואז רונלדו עובר לשמאל וגיגס נח או שרונלדו עצמו נח...יש הרבה אפשרויות כרגע לסר אלכס
    ואני לא רואה את זה בתור דבר רע....תהיה מלחמה על ההרכב, אבל אני מאמין שכל מי שטוב בסופו של דבר ישחק.
    מי שייפגע באמת מכל המהלך יהיה בליון שיותר לא יראה דשא.

11. ArsenalFan Member

דווקא בליון שחקן מוכשר שיכל להתפתח יפה ביונייטד. בזמן שסמית' גנב את הפוקוס במחזורים הראשונים השנה, בליון היה דווקא טוב ממנו. כמו שאתה אומר- דשא הוא לא יראה יותר מדי העונה, אולי בגביע הליגה ובמשחקים חסרי חשיבות אחרים (סטייל משחק החוץ שלה מול מכבי חיפה בליגת האלופות). אני מתפלא שלא ניסו לשדך אותו לאברטון במסגרת העיסקה. מצד שני, אני לא ממש יודע אם זה המצב כי כן דיברו לפני ההחתמה שיונייטד שוקלת להציע שחקנים בתמורה, כך שאולי הוא פשוט לא רצה.

הדרך שלו היא החוצה מיונייטד, זה בלתי נמנע.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים עדי, אני די התאכזבתי מבליון.
    חוץ ממהירות הוא לא הראה כלום, בטח לא ברמות האלה.
    לגיד שסמית' מציג יכולת פחות טובה מבליון זה לא נכון, סמית' הוא האיששבולט אצלנו בפתיחת העונה ומחזיק אותנו מעל המים.

13. robson Member

דווקא דובר על בליון וקלברסון לאברטון{לפחות בתקשורת...}.
    בקשר לדיון פה על סמית' אני מודה ומתוודה שהטלתי ספק ביכולותיו המקצועיות של הבחור, אך הוא הפתיע אותי לטובה,
    ולא רק בלחימה הבלתי פוסקת שלו על כר הדשא מה שהיה סימן ההיכר שלו אלא גם ביכולת הטכנית שלו.

14. I M M O R T A L Member

נו למה שבליון ישאר ביונייטד הרי אפילו על הספסל הוא לא ישב. ליונייטד יש 4 חלוצים טובים-סמית',ואן-צוללן,סאהה ורוני . ולחשוב שכל פעם שניים מהם הולכים לשבת על הספסל..............וכמובן שפרגוסון סתם בלבל ת'סכל כשהוא אמר שרוני יכול לשחק מאחורי החלוץ.

15. robson Member

למה?...
    כי יש אנשים שמעדיפים להיות זנב לאריות מאשר ראש לשועלים.....
    אני חושב שבליון הוא אחד כזה....ועכשיו אחרי שכתבתי את זה הוא יעבור בינואר לפלימות'.... :aaagath: