וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ב-2003...עכשיו החכמים באים עם זה. אותי מצער שהוא לא נתפס בזה כשהוא שיחק במדי הארורים. שון, לדעתי הספורט האמריקאי פשוט מלא בסמים אסורים. בייסבול, פוטבול, כדורסל, מה לא. בכל מקרה אני מקווה שהוא יצעד בדרכו של רוג'ר קלמנס וכך אולי ייזרק מהיאנקיס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אגב למאני רמירז עדיין אין קבוצה. פשוט מגוחך ששחקן שכזה בוכה על עוד כמה מיליונים, מה אחרי שהוא פורש הוא ייצטרך לפרנס את עצמו בעבודות ניקיון...?

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/09
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים הודה א-רוד שהוא השתמש בשנותיו בטקסס ריינג'רס בסמים אסורים. והנה עוד יאנקי מסומם...קלמנס, פטיט, ג'יאמבי ועכשיו רודריגז...

בכלל שמישהו פעם ולתמיד יפתח בחקירה רצינית כי כמו שכבר אמרתי הספורט האמריקני מלא בסמים אסורים.

3. Pipe Member

I gotta say that i've seen the interview in full and i get the feeling that he's being truthful. Maybe im just being naive, but i believe that he hasnt used drugs since 2003 and that he didnt know what exactly he was taking at the time. Either way, im pretty surprised by the reaction of the MLB to this revelation.

i dont know how their system generally works - and judging by the famous 103 player list of players who have failed a drug test that is not being published by the govt, i guess its not that strict - but in any other sport he would have been banned or at least heavily fined .He got some criticism and bad publicity, but hes probabvly not gonna get snactioned, and will keep he's juge contract, which is ridiculous.

My feeling is that baseball will be heading (if not already) in the same direction as cycling - loss of sponsership deals, loss of fans and los of interest, unless some really big steps would be taken. And by steps i mean a complete strict policy like in athletics, swimming and cycling that would eliminate the cheaters, or in contrast, a straight up approval of enhancing substances. The current cover up startegy is not going to be useful, that's for sure.

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שנוצרה תחושה שמחליקים את זה (עד כמה שאפשר להחליק דבר כזה) כי אם כמה שלא רוצים להאמין זה כבר די ברור לכל שאין אחד שלא השתמש בסטרואידים בתקופה ההיא. אני לא קונה את הבולשיט של A-Rod על כך שהוא לא ידע מה בדיוק הוא לוקח, כי עם כמה שהוא היה "צעיר-נאיבי-מטומטם" לדבריו הוא הטיפוס האחרון שיכניס לגוף שלו חומרים שהוא לא יודע מה האפקט שלהם. אי אפשר לדעת אם הוא השתמש בחומרים גם בתקופה שלו ביאנקיז, מה שלא יפתיע אף אחד כמובן, אבל מילה טובה הוא בהחלט צריך לקבל והיא על כך שהוא קם והודה כמו גבר 24 שעות בלבד לאחר פירסום הידיעה. זה היה המעשה הנכון לעשות ואפשר לומר שיש לרוג'ר קלמנס ובארי בונדס דבר או שניים ללמוד ממנו בקטע הזה...

זה לא סוד שהתדמית של הבייסבול הולכת ונהרסת בהדרגה. זה התחיל מבארי בונדס הידוע לשמצה (המשפט שלו אגב אמור להתחיל עוד שבועיים אם אני לא טועה), המשיך בדו"ח מיטשל לפני שנה ועכשיו השיא פחות או יותר כשמגלים שאפילו השחקן הטוב ביותר בעסק hands down היה חלק מהרמאים. עצוב אבל זה מה יש.

אחד הסיפורים ההזויים מה שקורה איתו. לא יודע איזה בולשיט סקוט בוראס מכניס לו לראש אבל הוא חייב לצאת מהסוטול ולהבין שהצעות טובות יותר מ-25 מיליון לשנה כפי שהדודג'רס הציעו לו הוא כנראה לא הולך לקבל. קבוצות מפחדות לתת לו חוזה ארוך טווח כפי שהוא רוצה, גם בגלל הגיל אבל בעיקר בגלל חשש שהוא יתחיל לזרוק זין כפי שעשה ברד סוקס בתקופה שלפני הטרייד.

בכלל, הוא צריך להבין שאם היאנקיז לא הציעו לו מגה הצעה, הוא כנראה לא באמת שווה את מה שהוא חושב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה קודם כל לא מפרסמים את רשימת ה-103 השחקנים. מה קרה, אולי מפחדים מכמות ה'דגים הגדולים' שנמצאים שם?

אתמול כבר יצא שחקן אחד בגלוי נגד רודריגז. הפיצר של יוסטון רוי אוסבאלט דורש שימחקו את השנים של א-רוד מדפי ההיסטוריה. את האמת? הוא צודק לגמרי. גם את השיא של בארי בונדס צריכים למחוק.

אני מקבל את הרושם שבאד סליג וארגון השחקנים מעוניינים כמה שיותר להעלם את העניין הזה. בנוסף לזה אני בכלל לא משוכנע שהיום לא משתמשים. האם בכלל בודקים בקביעות? העובדה שמכים היום פחות הום ראן אולי מוכיחה שמשתמשים פחות, אבל אני עדיין חושד ש-big sluggers כמו ריאן הווארד, אלברט פוחולס ואולי גם דיויד אורטיז לא נקיים לגמרי.

העברה בולטת אחת בימים האחרונים: בובי אבראו לאיינג'לס. לדעתי צעד מאד טוב של ל.א שמשום מה תמיד נמצאת מחוץ לזרקורים, אבל עם שחקנים כמו טורי האנטר, וולאד גררו, בובי אבראו ואחרים, אני מאד לא בטוח שהיאנקיס בורחים לכולם.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יהיה א-רוד?

העניין עם רודריגז שלדעתי הוא גם בזמנו ביאנקיס השתמש בסמים. למה? המספרים שלו בתקופתו בטקסס ואחרי בתקופה בניו יורק נשארו בסה"כ די דומים. A-ROD הודה שהוא השתמש בסמים בגלל הלחץ של החוזה. אז דווקא בניו יורק הוא הפסיק? רק לפני יומיים ראינו שאותו בן דוד שהזריק לו עדיין מסתובב לידו אחרי המשחק ההכנה מול טורונטו.

מבחינתי באד זליג גם מרחם על השחקנים האחרים ברשימה. אני רוצה לדעת את כ-ל האמת. אני מטיל ספק בכישורים של שחקנים כמו פוחולס, ראיין הווארד ואפילו דויד אורטיז. אני הבנתי בסה"כ שיש אחוז נכבד של צופים ואוהדים שנשארים די אדישים לרמאות הזאת. אם מתברר ששחקן ברד סוקס השתמש או עדיין משתמש בסמים אז אני מצפה שאפשטיין יזרוק אותו מהקבוצה אפילו אם מדובר בכוכב ענק כמו אורטיז.

עניין הסמים הורס את המשחק ואת הספורט. בכל מקרה היאנקיז לא יפסידו דבר בנושא הזה. אפילו אם ירחיקו את רודריגז מהקבוצה היאנקיס כבר ייפתחו את הכיס בשביל לרכוש את מאני רמירז (האם הוא נקי?)...
    לא סתם רודריגז עדיין לא חתם בדודג'רס, שום קבוצה לא תשלם את הדרישות המוגזמות של סקוט בוראס אלא אם כן הציפייה היא שהיאנקיז תהיו בבעיה...

בעוד כשבוע תפתח עונת הבייסבול בסדרה יפה כשכל הכוכבים הבינלאומיים מצטרפים למדינות שלהם לטורניר שדומה לאליפות העולם. אני בהחלט מצפה לזה, אבל מבחינתי הגיע הזמן לעשות בדיקות רציניות בנושא הסמים. A-ROD השתמש בסמים אסורים, מאיפה קיבל אותם? מי הדריך אותו מתי ואיך להשתמש? אלה רק שתי שאלות כי יש לי עוד...

נפגש פה בימים יותר שמחים...

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה, מישהו עוקב פה אחרי ה-WBC שנמצאת בעיצומה בימים אלה?

שי מעניין אותי לדעת מה היו התגובות בהולנד (אם בכלל היו) לניצחון הסנסציוני על הרפובליקה הדומיניקנית, ניצחון שנחשב ללא ספק בכלל להפתעה הכי גדולה בתולדות הבייסבול הבינלאומי. הרי בייסבול הוא לא בדיוק ספורט לאומי בהולנד, עיקר השחקנים בנבחרת ההולנדית מגיעים מהאנטילים ההולנדיים בקאריביים, שם כן משחקים את המשחק.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת? פשוט מדהים עד כמה המשחק הזה לא עשה כותרות אמיתיות. המשחק בכלל לא שודר בשום תחנה הולנדית ומתגובות של אנשים אחרי המשחק ראיתי בהחלט כעס רב על זה.

הלילה הנבחרת משחקת נגד המארחת פורטו ריקו וסביר להניח שתפסיד. המקומיים שמארחים את השלב הראשון לבטח מוזהרים ולא יזלזלו ביריבה הכתומה. אני מנחש שהקרב על כרטיס לשלב הבא אמור להיות במשחק השלישי כשהולנד משחקת נגד פנמה שכבר ארזה את החפצים.

חוץ מזה אני חושב שהאמריקאיים מאד מרוכזים והם נראים מספיק טובים בנתיים בשביל להיות לפחות בחצי הגמר. לפני שלוש שנים הם הושפלו ולדעתי הם לוקחים עכשיו ברצינות את הטורניר הזה. אל תשכחו שבייסבול הוא ספורט שהאמריקאיים המציאו...

בנוסף לזה הבנתי אתמול משדרי ESPN שקובה השאירה רושם מצויין. האם כמה שחקנים לא יחזרו הביתה...?

מבחינתי הטורניר הזה כבר מושלם, הולנד לקחה משחק אחד מול קבוצת כוכבים מהרפובליקה הדומיניקנית. עכשיו הכל בונוס.

חדשות MLB חשובות:
    א-רוד יעבור ניתוח באגן וייעדר לפחות עד מאי.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקתי עכשיו משהו וזה ממש לא מוצא חן בעיניי...
    אם הולנד מפסידה הלילה היא משחקת במשחק האחרון מול ... הרפובליקה הדומניקנית...איזה מין שיטה דפוקה זאת? פנמה פשוט גמרה את הטורניר.

בקיצור, הולנד לא תגיע למיאמי...כן, אולי כצופים...ממש לא ברור לי מי המציא את שיטת המשחקים המאד לא אופיינית הזאת.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובה תמיד מאבדת כמה שחקנים אחרי כל טורניר בינלאומי גדול ובכל זאת הם ממשיכים להעמיד קבוצות חזקות טורניר אחר טורניר. בקובה ענפי הספורט הפופולאריים הם בייסבול, בייסבול וגם בייסבול וזו התוצאה. הם גם תמיד סוג של unknown quantity עבור רוב הצופים בעולם כי הם משחקים בליגה הקובנית חסרת החשיפה. אם היה אפשר להוסיף לסגל הקיים שלהם את כל הקובנים שערקו לארה"ב בכלל הם היו מפלצתיים.

שי שלב הבתים הראשון בטורניר משוחק בשיטת דאבל-אלימיניישן. שיטה קצת מוזרה אבל יש לה את היתרונות שלה. השיטה הזו מפגישה בין שתי המנצחות של המשחקים הראשונים ובין שתי המפסידות של המשחקים הראשונים. מי שניצחה במפגש בין שתי המנצחות מעפילה לשלב הבא, מי שהפסידה בין שתי המפסידות (כמו פנמה) מודחת, כשזו שהפסידה בין שתי המנצחות (כנראה הולנד) לזו שניצחה בין שתי המפסידות (רפובליקה דומיניקנית) נפגשות שוב כדי להילחם על העלייה. בהחלט משונה, ויכול להיות שהולנד היתה יכולה לנצח את פנמה ולעלות שלב על חשבון הרפובליקה אם הבתים היו משוחקים בשיטה נורמלית, אבל יש לשיטה הזו גם את היתרונות שלה, כמו זה שאין בה משחקי גארבג' טיים חסרי חשיבות לדוגמא. הרבה יותר קשה לאנדרדוגיות לעלות בשיטה הזו כי הן צריכות בכל מקרה 2 נצחונות על 2 קבוצות עדיפות עליהן, זה כן...

אגב אנדרדוגיות, הפתעה נוספת (אם כי בקנה מידה קטן יותר) נרשמה כשאוסטרליה פירקה את מכסיקו 17-7.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקחה לפורטו ריקו 8 אינינגים בשביל לפצח את הגנת הולנד. הכתומים הובילו בגבורה עד אז 1-0, אבל הבדל האיכות בסוף עשה את שלו. המקומיים חגגו כאילו הם זכו באליפות וכל זה לאחר מפגן אמיץ של שחקנים ששום אוהד בצפון ומרכז אמריקה שמע עליהם.

השיא היה מבחינתי שזורק בן 19 בשם חואן קרלוס סולבראן (בחור שנולד באנטיליים) העיף את 'פאדג' רודריגז בסטרייק אאוט מרשים והקאצ'ר הוותיק היה בבירור נסער כי הוא לא היה מסוגל לעכל שפרחח שכזה מעיף אותו ללא בעיה. פנטסטי!

הלילה מפגש נוסף נגד טחאדה, אורטיז, חוזה רייס וכו'...מבחינתי להולנד מגיעה לעלות למיאמי, אבל מה לעשות שהטורניר הזה משוחק בצורה אחרת. מה לעשות, אלה החיים...

גם לאיטליה מגיעות הרבה מחמאות. היא העיפה עם הרבה חוצפה בבית של האורחת קנדה את הקבוצה המקומית. עכשיו היא צריכה לשחק פעם נוספת מול קבוצת הכוכבים של וונצואלה...

אני חש המון גאווה לנבחרת שלי, נבחרת עם רב מוחלט של חבר'ה שבאים מהאנטיליים ההולנדים שלבטח עושה טוב לשם הלא טוב של האנשים האלה בהולנד, אבל אני חש תסכול אדיר שכנראה לא נעלה לשלב הבא. הקבוצה הזאת רחוקה מלהיות טובה, אבל מול קבוצות הכוכבים של פורטו ריקו והרפובליקה הדומיניקנית אני חושב שמגיעה לקבוצה של הולנד לפחות להגיע למיאמי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/09
  12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי מה באמת היחס ליוצאי האנטילים ההולנדיים בהולנד? האם הזלזול בהצלחת נבחרת הבייסבול הוא בעיקר מכיוון שהיא מורכבת ברובה משחקנים שבאים משם?

דווקא ריק ואנדנהורק מהפלורידה מארלינס, שהיה סופר-מרשים מול הרפובליקה הדומיניקנית, הוא הולנדי אסלי יליד איינדהובן.

הופעה סופר-מרשימה של ההולנדים בטורניר עד כה, מההפתעות הנעימות ביותר בתולדות הבייסבול הבינלאומי ללא ספק. שהפיצ'רים האלמוניים של הולנד יחזיקו את ההתקפה האימתנית של פורטו ריקו על ה-0 עד לאינינג ה-8... מי היה מאמין. חשוב אגב לציין שהולנד משחקת בטורניר הזה (וגם שיחקה בטורניר הקודם) בלי גדול שחקניה בכל הזמנים אנדרו ג'ונס. כיום הוא כבר מעבר לשיא, אבל בשיאו באטלנטה ברייבס הוא היה האאוטפילדר הכי טוב ב-MLB בהליכה. למרות החיבה שלי לרפובליקה הדומיניקנית והרצון שלי לראות אותם לוקחים את הטורניר הזה אני אשמח אם הולנד תנצח הלילה. כי מגיע לבחורים האלה, פשוט מגיע להם.

הניצחון של איטליה על קנדה אמש הוא גם סוג של סנסציה. אומנם לאיטליה יש לא מעט מייג'ור-ליגרז אמריקאים שאוזרחו לכבוד הבייסבול דרך סבתא-רבא סיציליאנית, אבל הם עדיין נחשבו לאנדרדוג מול נבחרת קנדית שעשתה לארה"ב הרבה צרות ומכילה בהרכב שמות כמו ג'ייסון ביי, ג'סטין מורנו, ראסל מרטין וג'ואי ווטו. מול ונצואלה זו כבר כנראה תהיה אופרה אחרת...

מי שרוצה לראות את הדייסוקה הבא מוזמן לחפש את הפיצ'ר היפני יו דארוויש ולבדוק מתי הפעם הבאה שהוא מגיש. עכשיו כשהטורניר עובר לשלב הבא שלו סביר להניח שנראה יותר שידורים של היפנים. והוא אמור להיות הדבר הגדול הבא שיוצא מהאיים ל-MLB.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

להולנד יש בעיה קשה עם הצעירים ממוצא האיים, באיים עצמם יש שחיתות נוראית וברחובות הולנד יש הרבה בעיות עם עבריינות של הנוער שלהם. ביחד עם החבר'ה ממרוקו, הצעירים האלה הופכים בעיקר את הערים הגדולות למוקדי פשע רציניים. הצלחת הנבחרת היא קודם כל לדעתי הצלחת הספורט באיים האנטיליים, אבל אחוז גדול של ההולנדים מאד לא סובלים אותם. (גם הערבים לא, אבל כל עוד הם נגדנו אז יאללה מה רע...)

אני בעיקר מחכה לראות מה הקבוצות של המזרח הרחוק יעשו? קוריאה ויפן עברו לשלב הבא.

לגבי איטליה, בדיוק איתי, הסבא של הסבא של פרנק קטלאנאטו וניק פונטו הגיעו מסציליה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגע נזכרתי גם שיש לברייבס פיצ'ר צעיר נפלא בשם יאיר יוריינס שפרץ בשנה שעברה לתודעה ולרוטציה שלנו, גם כן מהאנטילים ההולנדיים וגם כן לא בסגל של הולנד לטורניר. בכלל לא מעט מייג'ור ליגרז לא רצו לבוא או במקרים רבים לא קיבלו אישור מהקבוצות שלהם להופיע בטורניר. זו תופעה שקרתה בכל אחת מהמשתתפות בטורניר, אבל בנבחרות הקטנות יותר הפגיעה הרבה יותר משמעותית מבנבחרות כמו ארה"ב שיכולות לבחור מתוך מאות שחקנים לגיטימיים.

הנבחרות האלה תמיד מציעות אותו הדבר, והן תמיד יריבות מסוכנות. תמיד יש לשחקנים שם יסודות מעולים, חובטים ממושמעים (אם כי תמיד יש להן קצת בעייה באספקט של הכוח, וכאן הידקי "גודזילה" מאטסוי מאוד יכל לעזור לנבחרת היפנית), ובעיקר שחקני הגנה ללא דופי, כיאה למדינות עם חינוך כל כך פדנטי ויסודי בכל תחום בחיים. יפן על הנייר עדיפה מקוריאה, עם מספר שחקני MLB ויתר הסגל מהליגה היפנית החזקה, בעוד שבקוריאה כמעט כל הסגל מהליגה המקומית, אבל הנה, הקוריאנים גברו על היפנים אמש 1-0 ובכך השיגו את המקום הראשון בבית האסיאתי במשחק על המיקום.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השדר שידר בהתלהבות: they did it, they did it...והשאר היסטוריה...
    http://www.youtube.com/watch?v=0ynkgSzDsHU

הולנד מנצחת בפעם שנייה ברציפות את הדומיניקנים, הפעם 2-1 בהארכה. את האמת? אני הסתכלתי רק עד להארכה וגם זה בפרקים קצרים. אני כל כך פחדתי משחיטה שוויתרתי על המשחק. איך קבוצה עם כוכבים כאלה לא מסוגלת לנצח קבוצה שלא מסוגלת לשים הום ראן על הלוח?

עזבו התקפה, ההגנה פשוט מפלצתית. אם זה זלזול של היריבה (אז אחרי המשחק הראשון הם ידעו מי אנחנו...) או סתם עניין של כושר. 'ביג פאפי', רוברסון קאנו, פדרו מרטינז, חוזה רייס, מיגל טחאדה, והנלי רמירז צריכים באמת להתבייש. אפילו עם יד אחד הם צריכים לפרק אותנו...

עכשיו מיאמי...
    בית עם ארה"ב, וונצואלה וכמובן פורטו ריקו. מ-ד-ה-י-ם באמת מדהים שהגענו לחופי ארה"ב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    אני בפרוש לא רוצה להתבכיין עכשיו, בטח אנחנו לא, אבל הצד השני של ההגרלה הרבה יותר קלה. אני רחוק מלזלזל בקבוצות שם, אבל בטח לנבחרת כמו ארה"ב ההגרלה שלה יותר רצינית מאשר זו של נגיד יפן.

בכל מקרה הולנד משחקת נגד השמות הכי גדולים ואולי יותר טוב. נגד איזה 'שוסי' יפני או 'קים' קוריאני היינו לבטח מפסידים. נגד קובה אין לנו שום השגים רציניים כי הם תמיד מנצחים אותנו. המאזן בינינו הוא משהו כמו 50-3 לטובתם...

אז עדיף כמה כוכבים מפונקים, לא?

עריכה:
    עוד לא עזבנו את פורטו ריקו...מחכה לנו עוד משחק על המקום הראשון...יאללה, למי אכפת, עלינו כבר :aaa025:

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/09