וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום בלילה העונה נפתחת, ועוד איך נפתחת... עם משחק של הברייבס אהוביי אצל אלופי העולם פילי. שידור ישיר ב-ESPN בלילה (2 בלילה או 3 בלילה, אני לא סגור על זה), דרק לואו בבכורה במדי הברייבס מול ברט מאיירס, שיהיה לנו בהצלחה.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרק לואו! :aaa8:

8 אינינגים של מאסטרו מול ההתקפה המסוכנת של פילי, נתן 2 היטס בלבד, 0 walks ו-0 runs. מייק גונזאלס היה חייב להסתבך קצת באינינג התשיעי ולהלחיץ, אבל לבסוף זה ניצחון 1-4 לברייבס במשחק פתיחת העונה על האלופה. בהתקפה האאוטפילדר הרוקי שלנו, ג'ורדן שפר (תזכרו את השם, הוזכר ע"י המומחים לפני העונה כאחד המועמדים המובילים לרוקי השנה) עשה בכורה חלומית עם הומראן ב-at bat הראשונה שלו בקריירה ב-MLB.

יש הרבה משחקים מוקדמים היום. הסוקס מול הרייז ב-9 שעון ישראל, המטס מול סינסינטי ב-8, יאנקיז מול בולטימור ב-11, יש לי הרגשה שנקבל לפחות 2 שידורים מה-3 האלה.

one down, 161 to go http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צריך היום לסבול את שני הקבוצות מניו יורק...לצערי אצטרך לחפש את השידור של הרד סוקס באינטרנט.

ניצחון גדול של הברייבס, עכשיו עוד 161 משחקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו מקבלים היום ב-23:00 את המשחק של היאנקיז. אני די מרוצה מהבחירה הזאת, מעניין יהיה לראות את CC בהופעת הבכורה אצל החלאות כמו גם את טשיירה ולראות מה הם יעשו בבולטימור. סבאת'יה ידוע כפותח עונה חלש במיוחד, בעונה שעברה לקח לו משהו כמו 10 משחקים כדי להיכנס ל-zone וזה משהו שיכול להיות בעוכריו בניו יורק שירצו לראות תוצאות כאן ועכשיו.

על קליבלנד אני לא הולך לדבר, קליף לי מגיע מספרינג טריינינג זוועתי שמדאיג אותי ברמות מטורפות, אני מקווה לפתיחה סולידית שלו היום ואפילו לא לתצוגות העל שהתרגלנו אליהן בעונה שעברה. יהיה בסדר.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

rain out בבוסטון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    צפיתי עכשיו בקטע מעניין, צפו איתי... (החלון הגדול)

מאד מעניין שבעצם לא מדברים על ה'יאנקיס והשאר', ומבחינתי זה דבר מעודד. אישית אני משום מה בכלל לא נבהל מהרייז. למרות שגם השנה הן לא יהיו ממש פייבוריטיות לנוכח הקניות של ה'ארורים' משום מה מומחים חושבים שהקבוצה אפילו יותר חזקה מאשר לפני עונה. את האמת? אין לי מושג, אבל הלב אומר שעכשיו שכולם שמים לב אליהם התוצאות לא יהיו שוות.

ממה שהבנתי עקב האכילס של היאנקיס אמור להיות ההגנה ועניין הגיל...דיברו כמובן על העוצמה של היאנקי סטראטינג רוטיישן, אבל לבוסטון יש גם כמה תותחים. הבולפן של הרד סוקס אולי הבולפן הטוב בליגה...? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אחחח, העונה כל כך ארוכה שלך תדעו מה יקרה. האם היאנקיס ממש יתפוצצו לטובה או האם קבוצת הכוכבים הזאת בסוף שוב נשארת ללא תואר. בוסטון אם נשארת בריאה יכולה לפי המומחים אפילו לנצח את ה'ארורים' וטמפה ביי כנראה קבוצה יותר חזקה מאשר לפני עונה.

הכל יכול להיות, אבל אין ספק שהייתי מסכים עם המומחים שהבית הזו הבית הכי חזק בליגה. אני חושב שאליאור ייצטרך לסבול העונה יותר מתמיד. רק לפני שנתיים קבוצה באמת מצויינת ועכשיו יש יותר מדי סימני שאלה. וזה מה שאני אומר, לפני שנה קליבלנד היתה אמורה עוד צעד לכיוון החיובי והסוף ידוע, השנה זה עלול לקרות גם עם הרייז...

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

החששות שלי התממשו, קליף לי בתצוגה מזוויעה של 7 ריצות ב-5 אינינגים מפסיד לנו את המשחק. אם הבחור לא יתאפס על עצמו במהירות, השנה הזאת הולכת להיות העתק לזו הקודמת. אמנם גם אז סבאת'יה פתח גרוע וככל שהעונה המשיכה רק הלך והשתפר אבל לי הוא פיצ'ר שכבר היה בתחתית של התחתית (ולראייה פרס הקאמבק של השנה שבו הוא זכה בעונה שעברה) ויש הרבה חששות שהוא בדרך חזרה לשם. התצוגה היום לא באה לאף אחד שעקב אחרי הקבוצה בספרינג טריינינג בהפתעה, אבל עדיין, הוא האס שלנו ואם הוא לא ייתן את מה שמצפים ממנו אז באמת שאין לנו מה לחפש.

המשחק של היאנקיז עומד להתחיל, באמת מוזר שלא מדברים על הבולפן הרעוע שלהם שלא זכה לחיזוק באוף סיזן ואני עדיין מאמין שאם הם יתקשו שם כפי שהתקשו בעונה שעברה אז צ'מברליין יחזור לשם או אפילו פיל יוז הצעיר יגיע כ-set up, אחרת כל מה שהם עשו בקיץ יילך לפח.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחפש היום את עדי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לא ראיתי הרבה מהמשחק של היאנקיס, אבל סבאת'יה נראה גרוע!?! שום סטרייק אאוט, וויילד פיצ'ס אמיתיים ולבסוף גם כמה base on balls מכריעים.

ניו יורק עוד חזרה לנקודה אחת הבדל, אבל אז הבולפן נחנק. לדעתי המשחק הזה באמת, אבל באמת לא אומר דבר. הדבר המשמעותי היחידי שאפשר להסיק כמסקנה שאם סבאת'יה לא יצליח להביא נצחונות בפעמים הבאות הבחור יקבל מאוהדיו על הראש. אין ספק שלככב בקליבלנד וחצי עונה ב'חור' כמו סן דייגו לא שווים ללחץ האדיר בברונקס. גם טשיירה אתמול היה מאד חלש וכולם יודעים איך האוהדים של היאנקיס. שידברו עם א-רוד...

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחח... אין שמחה כמו שמחה לאיד. אחרי השקעה של 341 מיליון דולר (אני חוזר, 341 מיליון דולר) בקיץ לראות את שני שחקני הרכש היקרים מופיעים ככה בבכורה... תענוג. CC היה מחריד. הסטטיסטיקות שיעידו יותר מכל על כמה גרוע הוא היה הן 0 הסטרייקאאוטים שהוא השיג, כשהוא פיצ'ר של סטרייקאאוטים שלא השיג סטרייקאאוט בפתיחה שלו רק 5 פעמים בכל הקריירה, וה-4 swings and misses בלבד של חובטי האוריולס נגדו ב-4 ושליש אינינגים. מארק טשיירה לא השיג אפילו base hit אחת מול הקהל העוין של האוריולס, שהציק לו כל הערב אחרי שטשיירה, שגדל באיזור בולטימור, העדיף לחתום הקיץ ביאנקיז ולא בקבוצה המקומית. תענוג כבר אמרתי?

ברור שזה חסר משמעות לגמרי להמשך העונה, אבל זה מחמם את הלב.

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתם את עיתוני היום בניו יורק? אשכרה טרגדיה יוונית, כותרות בנוסח "Money for nothing", וכל זה... אחרי הפסד אחד. אמנם תצוגה מזעזעת של סבאת'יה אבל עדיין זה לא אומר כלום, גם בעונה שעברה הוא פתח בצורה חלשה, אפילו יותר חלשה מאיך שהוא היה נראה אתמול ועדיין סיים אותה כפיצ'ר הטוב בליגה ועם חוזה של 161 מיליון דולר.
    הציפיות ממנו בשמיים, לא ראיתי לדוגמא יותר מדי מילות ביקורת על טשיירה שסיים עם 0/4 (וגם הוא ידוע בתור פותח עונה בהילוך ראשון) ואם זה יימשך ככה אני מאמין שהתקשורת תקבור אותו. הוא פשוט נראה לי הטיפוס הזה.

היו מספיק דיבורים לפני החתימה שלו ביאנקיז שהוא חושש מכמות הלחץ שתהיה לו על הכתפיים ואולי יעדיף מקומות עם פחות ציפיות ולחץ, אבל בסופו של דבר הכסף הגדול הכריע, השאלה היא לאן הולכים מכאן. הפתיחה הבאה שלו היא במשחק שיחנוך את האיצטדיון החדש של היאנקיז ואם הוא ייתן תצוגה דומה, אני לא מרחם עליו. צריך להבין שתצוגה מהסוג שהוא נתן אתמול היא בדיוק התגובה לכמות הלחץ שהייתה לו על הכתפיים. מפיצ'ר שמסיים משחקים עם לא פחות מ-6 סטרייק'אאוט בערב, היו לו אתמול 0 כאלו. מפיצ'ר שלא סבל אף פעם מבעיות שליטה היו לו אתמול כמה וכמה זריקות במצבים מכריעים לשום מקום...

למרות שזה מוקדם (בטח כשמדובר בסבאת'יה) ולמרות שב-opening day הרבה אייסים עדיין מסירים את החלודה, יש פה לדעתי פוטנציאל לפלופ המילניום. מי ייתן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/4/09
  10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

גילתם עוד חובב בייסבול בפורום.
    יאנקיז ילכו העונה לתואר בכל הכוח,במיוחד אחרי הבזיזה של פילי,שדווקא שמחתי שזכו באליפות.
    והיי התואר האחרון שלהם היה אי שם בשנת 2000!
    אני לא דואג בקשר להחתמות,ליאנקיז יש חומר בהחלט מ-ד-ה-י-ם שהולך לתת העונה הופעות מדהימות,תסמכו עלי.

סבת'ייה הוא בהחלט אחד הפיצ'רים האהובים עלי מאז ומתמיד,נכון שהוא נתן משחק מזוויע,אבל היי הוא הראה לנו שווה לחכות ולראות אותו כשהוא בעניינים.
    בקשר לחובטים,אני לא דואג ליאנקיז. אני מאוד אוהב את השילוב של הוותיקים והצעירים יותר,מקווה שהוותיקים יתרמו להם בצורה הטובה ויראו להם את הצדדים הורודים שלהם (האמ האמ אלכס רודריגז) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אני יכול להסיק מדבריך שאתה גם אוהד של הכלבים?

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין בבייסבול עד לרמה של לאהוד קבוצה.
    אז......לא.

13. FC_Bayern Member

מה אומר ומה אגיד?
    פתיחת עונה מבוהלת משהו, עם חוסר התמודדות משווע עם הלחץ של הביג אפל טים. חבל ששוב יאנקיז מראים שהם כ"כ שבירים אחרי הוצאה כ"כ גדולה של כסף. זה נראה שגם מיליארד דולר השקעה על רכש לא יעשו את העבודה בברונקס, עצוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx אני מקווה שזה ילך וישתפר כי בכ"ז צריך להיכנס לפרופורציות, זה רק משחק ראשון.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצא לי לראות בESPN שידור ישיר של הבריווס נגד האלופה.
    4-0 נגמר לאטלנטה.
    פילי בהחלט נראתה בהתקפה על הפנים,ההגנה נראתה חסרת אונים.
    יהיה מעניין לראות אותם מחר במשחק החוץ בקולורדו,הם לא יעשו להם חיים קלים,אבל פילדלפיה רוצה ניצחון ראשון העונה.
    ונראה גם אם 2 נצחונות לא ירימו לאטלנטה את האף שהם יסעו לבירה. מחכה למחזור של מחר!

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היאנקיס עדיין ללא ניצחון...,כל זה אחרי עוד הפסד בבולטימור. הרד סוקס הפסידו בבית לטמפה ביי.

אני מניח שאפשר כרגע קצת לצחוק על היאנקיס, אבל באמת אם הכותרות בעיתוני ניו יורק צועקים "money for nothing" בגלל משחק פתיחה גרוע של סבאת'יה אז לדעתי יש שם עיתונאים שלא מבינים עניין. לדעתי סבאת'יה מספיק טוב בשביל להצעיד את ה'ארורים' לתואר, אבל אם העיתונות בניו יורק לא תזהר היא באמת עלולה להכניס את האיש ללחץ. אגב, לדעתי סבאת'יה צריך לרדת במשקל...