וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'יטר שבר את הקרסול. גמר את העונה.

2. The_Arsenal Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

זה עוד זכר לחבטה מהסדרה נגד אוריולז שהוא פוצץ לעצמו את הקרסול? אם כן, זאת רשלנות רפואית של היאנקיז. בכל מקרה, אפשר להגיד שלום לעונה הזאת. ג'יטר הוא ביי פאר השחקן הכי טוב של היאנקיז גם הגנתית וגם התקפית.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד את זה ככה - אם היאנקיז היו משחקים ב-30% מהרמה שלהם אז הפציעה הזאת בקושי הייתה מדגדגת מישהו. עצם זה שג'יטר הוא השחקן הטוב ביותר שלהם בפלייאוף (אחרי איבנייז כמובן) והם עדיין נראים כמו כלום אומר את כל מה שצריך לדעת. הוא נתן עונה גדולה והרבה מעל הציפיות שהיו ממנו בשלב הזה של הקריירה אבל הוא בין האחרונים שעליהם תקום ותיפול העונה של היאנקיז.

מוראלית והגנתית זה כבר סיפור אחר.

הסדרה הזאת לא אבודה אבל קשה לראות איך היאנקיז מתאוששים מהמצב הזה. מעל הכל זו השורה התחתונה - הפסד ביתי. במשחק ראשון. אחר כך כבר אפשר להתפנות לביזיון ההתקפי המתמשך או לניהול המשחק החלש של ג'ירארדי ששחק היום לחלוטין את הבולפן יממה לפני שקורודה עולה בפעם הראשונה בקריירה ON SHORT REST. לא ברורה גם ההחלטה לעלות את פלפס באינינג האחרון מול 3 התותחים של דטרויט במקום להמשיך עם רוברטסון, לפחות מול קבררה. בדיעבד זו החלטה שהפסידה את המשחק אבל לבטל את היכולת המזעזעת של כלל הקבוצה ולהפיל את האחריות רק על ג'ירארדי זה אחד הדברים הפחות הוגנים שאפשר לעשות.

סווישר נתן הלילה את המשחק הכי גרוע שאי פעם ראיתי ממנו. התקפית והגנתית.

איירוד ממשיך להיות דחליל אפס. יש לא לפגוע ויש לתת AB'S מביכים ולקרוס מול הגשות בינוניות ומטה. וזה מה שפיסטר היה הלילה. בינוני ומטה. כל הסלחנים למיניהם שביקשו להחזיר אותו קיבלו את מבוקשם. זה הסתיים עם 8 LEFT ON BASES. אם לא הפציעה של ג'יטר הייתי מוכן לחתום על שני האשכים שלי שג'ירארדי יעלה זונת קראק מהארלם לפניו. עכשיו הליין ירד לאשך בודד.

קאנו וגרנדרסון הם צמד הפילים בחדר שאף אחד לא מדבר עליהם בגלל שלכולם נוח להתנפל על איירוד (לא שיש בזה משהו רע, להפך, זו מצווה גדולה ביהדות ללכלך על האפס הזה). מה שקורה איתם זה לא פחות מעילה לוועדת חקירה. סאת'קליף הציע במהלך השידור שאולי משהו עם הראייה של קאנו לא בסדר. אולי כן, אולי לא, לא מעניין אף אחד. אפס מ-22 האחרונים אלה מספרים שחוזה קאנסקו היום היה מתבייש בהם.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדובר רק במשחק אחד ובבייסבול הביתיות לרב לא אומר דבר, אבל ברור לי שמבחינה מנטלית הטייגרס מרגישים עכשיו מצויינים.
    1) לנצח בהארכה אחרי שאתה יורה לעצמך ברגליים באינינג התשיעי זה נהדר. ניצחון כזה אמור לתת לך הרגשה טובה.
    2) ג'יטר גמר את העונה. אני לא מסתיר את העובדה שאין לי שום טיפת אהבה ליאנקיז, אבל אני לא שמח בנפילת אויביי...

קשה לדעת איך הסדרה הזאת תתפתח. כן, על הנייר דטרויט פתאום יכולה לקבל כנפיים ולקבור את היאנקיז 4-0. זה תסריט אחד. תסריט שני זה שדווקא פציעת הקפטן תעזור כי שחקנים יבינו עכשיו שהם צריכים לעשות משהו.

אני חושב שבסופו של דבר פציעת ג'יטר תגמור את סיפור היאנקיז. הקבוצה צריכה עכשיו להשיג 8 ניצחונות כדי לקחת אליפות. למשחק אחד או שניים אפשר להתעלות ולנצח בגלל תחושת גאווה ולחימה. אני ממש לא קובר את ה'גרמנים של הבייסבול', אבל ברור שא-רוד, טשיירה וסווישר יצטרכו עכשיו לקום מהקרשים. שני שחקנים בהתקפה לא ינצחו את הטייגרס וגם לא את ה'וורלד סיריס'.

5. The_Arsenal Member

אני חושב שלקאנו עושים הנחות מכיוון שמבינים שבלעדיו אין ליאנקיז שום סיכוי לעשות משהו. כאילו יש אליו יותר סבלנות פשוט מחוסר ברירה, מחכים שהוא יתפוצץ. לאורך כל העונה ובעיקר בשלבים האחרונים שלה הוא הראה שהוא תותח, לעומת רודריגז עם עונה בינונית למדי. גראנדרסון הוא אולי שם קצת פחות נוצץ מאיי-רוד וקאנו והוא גם חובט בליין אפ באיזור ה- 6-7-8, והוא גם הביא סולו HR אחד חצי חשוב, אז קצת יותר מניחים לו. אבל שלושתם בושה וחרפה, אין ספק בכלל.
    עולה עכשיו שאלה מי יהיה הליד אוף היטר של היאנקיז בהיעדרו של ג'יטר. אני הייתי מפתיע והולך על טישיירה. יש לו אחוזים גבוהים, אבל הוא לא מצליח לתת RBIs ולא מתקרב ל-HR בעצמות שלו. נשמע כמו תכונות שתפורות על ליד אוף היטר.

הייתי הולך על הליין אפ הבא:

טישיירה
    איצ'ירו
    קאנו
    איבנייז
    מרטין
    רודריגז
    סווישר
    גראנדרסון
    נונייז

על הנייר עדיין יש פה את הליין אפ הכי טוב בליגה אולי חוץ מסט. לואיס, אבל כמו שהמצב נראה אי אפשר לצפות לכלום. ווינרים אמיתיים היו לוקחים דבר כמו הפציעה של ג'יטר כדי להוציא מעצמם את המקסימום, אולי זה הזעזוע שהחובטים של היאנקיז היו צריכים, מי יודע. היאנקיז חייבים לנצח את משחק מס' 2, אם הם יגיעו לדטרויט למשחק מס' 3 בפיגור 2-0, למשחק נגד ורלנדר (אפילו שיש את CC מהצד השני), אני חושש שזה כבר בור גדול מידי לצאת ממנו.

de Middenweg,
    התמונה לא כ"כ ורודה מבחינת הטייגרס. יש להם בעיה רצינית בבולפן, והם נכוו ממה שקרה באינינג התשיעי למרות הניצחון. נכון שעדיף להתמודד עם בעיות כשמנצחים, אבל הבעיות שם.

הפכת את היאנקיז לחבורת נגרים בלי ג'יטר, זה ממש לא המצב. רגע אחד של התעלות יכול לעשות להם גם סוויץ' בראש. עדיין על הנייר מדובר בתותחים אחד אחד גם בלי ג'יטר, ואם הם יצדיקו את הרזומה שלהם זאת קבוצה לאליפות גם בלי ג'יטר. אני אישית פשוט חושב שזה לא יקרה, וגם האינסטינקט הראשוני שלי היה להגיד שהנה העונה גמורה, אבל אי אפשר לפסול את זה לגמרי.
    תראה את סט. לואיס למשל (להבדיל...) איך הם הצליחו להתגבר על עזיבה של פוחולס, ופציעה של פורקל, ופתאום יש לך את קוזמה שנותן עונה ראשונה במייג'ור ליג והוא באנקר בליין אפ, והנה יש להם את ההתקפה הכי מסוכנת בליגה.

ד"א, תיזכרו לרגע באינינג השני. בסיסים מלאים, קאנו AB, מוציא חבטה סבירה לחלוטין ובדרך נס זה פוגע לפיצ'ר ביד, קופץ, וקאנו גראונדדאאוט. בלי הנס חנוכה הזה היו פה 2 ראנס של נ"י, 2 RBIs לקאנו שמחזירים לו את הביטחון, טירוף ביאנקי סטאדיום, והכל נראה ורוד. זה היה סיריס צ'יינג'ינג פוקס.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/12
  6. The_Arsenal Member

פורסם הליין-אפ של ג'ירארדי:

איצ'ירו
    קאנו
    טישיירה
    איבנייז
    מרטין
    רודריגז
    גראנדרסון
    סווישר
    ניקס

ליין-אפ טוב בסה"כ, רק שאני הייתי מחליף בין טישיירה לקאנו. למרות שקאנו לא פוגע בכלום, חובט עם כח אש כמו שלו צריך להיות שלישי ולא שני, והסיפור ההפוך עם טישיירה, שהוא עם אחוזים טובים אבל בלי כח. הבשורה הגדולה של הליין-אפ - ראול איבנייז הוא הקלין-אפ היטר של היאנקיז. מי היה מאמין לפני שבוע וחצי שזה מה שיקרה?

7. The_Arsenal Member

אינטנשיונל ווק על איבנייז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx
    מי היה מאמין?

8. Muurad Member

NOT EVEN CLOSE. באמת שערורייה שאין בבייסבול אפשרות לראות וידאו במצבים כאלה.

9. The_Arsenal Member

אני פשוט לא מאמין שהשופט ב-2B לא קרא את זה אאוט. אפילו בלי שידור חוזר זה היה נראה ברור לגמרי שקאנו עשה טאג בזמן. לא ברור.

10. Muurad Member

הרג את המשחק.

11. The_Arsenal Member

טוב, לפחות ניו-יורק הפאתטים ידברו קצת על שיפוט היום במקום לדבר על זה שהם חבורה של אפסים.

רודריגז- 0-3 2k
    קאנו- 0-4 ו-0-26 אחרונים AB.
    גראנדרסון - 0-2 2k

אפסים.

ובינתיים סווישר ממשיך לגבש את מעמדו ב-RF האפס בליגה. שום קאצ' לא בנאלי הוא לא מסוגל לעשות.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היאנקיס לא בדיוק נגרים, אבל דטרויט כן מובילה 2-0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי מה שקרה בבסיס השני. לא צריך להיות מומחה כדי לראות שאינפנטה היה בחוץ. העניין הוא מה עשו היאנקיז בשאר המשחק? מה היה קורה אילולא אביסאיל גרסיה לא היה מכה חבטה יפה? זה לא שהשופט טעה בבסיס הביתי? אז נכון, אינפנטה היה צריך להיות בחוץ, אבל היאנקיז הפסידו את המשחק הזה בעצמם (אי אפשר לנצח עם 4 חבטות במשחק).

אנחנו נראה מה יקרה עכשיו בדטרויט. אני עדיין לא סוגר את הסדרה הזאת אפילו אם דטרויט עולה ליתרון 3-0. כאוהד הרד סוקס אני עדיין זוכר היטב מה קרה ב-2004...והמבין יבין.

ב-NL השיגה סנט לואיס ניצחון במשחק הראשון.

13. The_Arsenal Member

הייתי בטוח שהיאנקיז יפתחו עם סיסי נגד ורלנדר במשחק 3 אבל הם שומרים אותו למשחק 4 כנראה בגלל שהיה להם יום מנוחה אחד פחות מלטייגרס. המשמעות של זה היא 3-0 ואני לא אתפלא אם יהיה שאטאאוט גם מחר. הסדרה גמורה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/12
  14. The_Arsenal Member

אליאור, שאלה לי אליך. אם אומרים לך שאתה צריך לפקוד את חייך בידיים של אחד מהשניים - איי רוד, או אמארה. במי אתה בוחר? אני מצפה לתשובה כנה (אבל הכי חשוב מצחיקה!). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שאוהדי היאנקיז לא יאהבו את העובדה הבאה:
    שום קבוצה שפיגרה בסדרת גמר 2-0 אחרי שני משחקים ביתיים חזרה לקחת את הסדרה...
    זה אומר, או היסטוריה או הביתה...אגב, היאנקיס כן עשו את זה ב'וורלד סיריס' של שנת 1996 מול אטלנטה.

הלילה נראה אם היאנקיז יכולים לנצח את ורלנדר, דבר שיהיה בהחלט משימה לא פשוטה. ממול יעמוד פיל יוז על הגבעה.

ב-NL הצליחה סאן פרנסיסקו להשוות את התוצאה. המשחק השני הסתיים בתוצאת 7-1 לקבוצה הביתית.