וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. The_Arsenal Member

2. The_Arsenal Member

אהההההההההההההההההההההההההההההה גרנד סלאם אלן קרייג!
    עם 2 אאוטס. הוא פשוט מדהים.

8-5 אחרי 7 אינינגים. לא צעקתי ככה במשחק בייסבול מאז דיוויד פריז במשחק 6 נגד טקסס.

עדכון:
    ניצחנו 8-6. משחק אדיר, מת על המשחקים האלה נגד סינסינטי. שני המשחקים שהכי נהניתי השנה היו נצחונות נגדם, ובשניהם חבטנו גראנד סלאם.

קח קצת סרטונים שתוכל להינות:

ההומראן המפלצתי של הולידיי למפלס השני או השלישי:
    http://wapc.mlb.com/play/?content_id=30060765&c_id=stl

הגראנד סלאם של קרייג שניצח את המשחק:
    fb.me/1N2laRjtL

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/13
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

Xxx גדול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אהבתי את התגובה של החובט מקולורדו שלא מאמין שהפיצר גנב לו חבטה מוצלחת. אגב, הנה עוד קליפ מדהים. ראיתי את זה לפני מספר ימים. החובט אולי חשב שהוא פגע בראשו של הפיצר...

לחזור לעניינינו.
    ממה שאני מרגיש אלן קרייג עדיין לא ממש נחשב לכוכב, הא? יש לו בהחלט מספרים יפים והוא מדורג עשירי בליגה באחוזי חבטה. מה שכן חסר לי זה מספר קטן של לונג בול. רק 13 HR? זה קצת מעט בשביל שחקן בסיס ראשון, לא?

מהלילה נראה אם הקבוצה שלך מסוגלת להוציא קצת את האוויר ממפרשי סינסנטי. בוסטון פותחת סדרה מול בולטימור והרייז ישתעשעו בבית עם האיינג'לס.

אנחנו מתקרבים לספטמבר הגורלי ולאחר מה שקרה לפני שנתיים אני לא אגיד דבר...

4. The_Arsenal Member

עולם הבייסבול אוהב הומראנס, או איזה 5 טולז גאי קלאסי כמו מייק טראוט. לכן בחור שמנמן שלא מסוגל לרוץ ולא מסוגל להעיף 30 הומרס בשנה הוא לא כוכב. אבל שחקן שחובט מעל 450 עם RISP, ובאיזור ה-450 עם RISP ו-2 אאוטס, ושחקן שיש לו מעל 400 עם RISP בכל הקריירה, הוא האמא של הכוכבים, והוא אחד מהקלין-אפ היטרס הטובים בליגה היום, לצד כל השמות הגדולים. גם אם אין לו פגז כמו של ברייס הארפר או וירטואוזיות כמו של מייק טראוט.

בכלל, כל הליין-אפ הזה של הקרדינלס לא חובט הרבה הומרס. אנחנו מדורגים 26 בליגה במחלקה הזאת. אבל אנחנו והדוג'רס (מדורגים 27) מראים שזה לא מדד ליכולת התקפית. יותר חשוב אחוזי חבטה, ואחוזי חבטה עם RISP. יש לנו 4 חובטים בטופ טן של ה-NL באחוזי חבטה, ארבעתם מעל 310. שתבין, יש רק קבוצה אחת בליגה חוץ מאיתנו עם יותר מחובט אחד כזה, אטלנטה עם 2. ולנו יש 4. מקומות 1-5 אצלנו בליין-אפ זה ארבעת אלה, ומאט הולידיי שחובט מאז פגרת האולסטאר 330. כל סיבוב כזה זה אינינג מפלצתי בפוטנציה.

עוד נתון אחרון- אנחנו חובטים 330 עם RISP, כשמקום שני חובט 260. אז מי צריך הומראנס?

משחק חשוב היום מול סינסי, כמו כל אחד מעשרת המשחקים הקרובים. פיטסבורג הצליחו להתחזק היום במרלון בירד וג'ון באק מהמטס בתמורה לכלום פחות או יותר, ככה שהם ממש לא מתכוונים לוותר על המקום הראשון.

רד סוקס יסיימו ראשונים, אני אומר לך את זה כל השנה. אז אתה יכול להירגע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/13
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים כבר ראשון בספטמבר...
    הרד סוקס נראים בסדר והרייז מתחילים לאבד משחקים. הפער עומד כרגע על 4.5 משחקים לטובת הקבוצה שלי.

בבית המרכזי של ה-NL הקרב על המקום הראשון עדיין פתוח לחלוטין. לדעתי גם הרדס עדיין במרוץ וברור שאתה לא ממש אוהב את זה גל. בוא נקווה שבתחילת הפלייאוף שתי הקבוצות שלנו יסיימו במקום הראשון בבתים שלהם.

6. The_Arsenal Member

ניצחנו אתמול את סינסינטי 5-4 באינינג ה-16, במשחק שנגמר בשבע בבוקר. הניצחון הכי חשוב העונה. מאט אדאמס שעלה לחבוט במקום אלן קרייג שנפצע, חבט הומראנס באינינג ה-14, וב-16 אחרי שהרדס השוו בתחתית ה-14. מהאחרון הם לא הצליחו להתאושש. ממש הזכיר את מה שראול איבנייז עשה נגד האוריולוז בפוסטסיזון הקודם. ניצחון קריטי, אין מה להוסיף.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה רגילה הקרדינלס כבר בפלייאוף ונלחמים עכשיו רק על הביתיות או לשרוד את המשחקים בלי יתרון ביתיות דרך הוויילד קארד. אני מעריך שנראה עוד מרוץ מעניין ויהיו עוד הרבה משחקים מעניינים.

ב-AL אני עדיין לא אומר דבר. לא הולך לנחס את הקבוצה שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    יש לנו עכשיו פער קטן, אבל הלילה כבר מתחילים סדרה בברונקס. אגב, לפני יומיים ניצחה בוסטון את דטרויט ונתנה למקס שרצר הפסד שני העונה (ניצחון 2-1).

משהו אחר לגמרי. ראיתי באתר הרשמי של הליגה תמונה של ברונסון ארויו. תמיד מעניין לראות את תנועת הרגל שלו בזריקת ה-wind up. בעבר זכור לי אחד מיוחד, זה של הידאו נומו. איך הוא סובב את הגוף לפני הזריקה. ממש מדהים.

http://nimg.sulekha.com/sports/original700/bronson-arroyo-2011-5-23-20-30-15.Xxx

8. The_Arsenal Member

הפסדנו אתמול לרדס, ואנחנו נראים זוועה בזמן האחרון למרות הפוקס של שלשום. המצב כרגע הוא שאנחנו משחק וחצי מאחורי הפיירטס, ומשחק וחצי לפני הרדס. היום מתחילות שתי סדרות פסיכויות- אנחנו נגד הפיירטס, והרדס מארחים את הדוג'רס. כל שבוע כזה הוא סיכוי להתרסקות או להתרוממות. פחד אלוהים.
    אני מקווה שהחזרה הבייתה תחזיר לנו את החובטים שנראים חרא, וגם את הפיצ'רים הפותחים שמסריחים לא פחות. מאני טיים.

הרד סוקס שלך ממשיכים לפתוח פער, והבטיחו מעשית את המקום הראשון. תכניס את השמפניה לפריזר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/13
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא שמתי את השמפניות בתוך הפריזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx מה שכן, אם הקבוצה שוב תתמוטט כמו לפני שנתיים אז באמת יש לנו שוב חבורה של לוזרים!

בהחלט מרוצה מאד מה קורה בקבוצה. אתמול שוב ניצחנו את היאנקיס עם מפגן התקפה טובה. הפער כבר היה 12-3, אבל הביתיים עוד חזרו לתוצאה של 12-9. לשמחתי מייק נאפולי גמר עניין עם הומראן שני במשחק. קסנדר בוחארטס הצליח בפעם הראשונה לחבוט HR והוא עשה את זה מול היאנקיס. אחלה!

בבית המרכזי של ה-NL יש 3 קבוצות שנלחמות חזק חזק על הפלייאוף. סנט לואיס שוב לקחה את ההובלה, אבל סינסי שבמקום השלישי נמצאת רק משחק וחצי אחרי המובילה.

10. The_Arsenal Member

SWEEPPPPP

סוויפ ענק על פיטסבורג. 12-8 בראשון (נכנסנו לגארבג' טיים ב-12-1), 6-0 בשני, ו9-2 בשלישי (היה 9-0 באינינג האחרון כבר...). דומיננטיות מטורפת שמעידה על הצהרת כוונות. אני מתחילת העונה טוחן פה שפיטסבורג יסיימו שלישי ואני דואג בעיקר מסינסי. אז מה אני אגיד עכשיו...
    בכל מקרה, אנחנו סיימו את המשחקים שלנו נגד פיטסבורג וסינסי, בעוד להן נשאר 6 משחקים בינן לבין עצמן, וזה שם אותנו בעמצדה מצויינת למקום ראשון. בלי קשר המשחקים שלנו יותר קלים, רובם בבית, ורק 3 נגד קבוצות עם מאזן חיובי.

בייסבול זה משחק מדהים. אתה יכול להפוך מפסימי לאופטימי תוך 3 משחקים, לפעמים גם תוך אינינג אחד, ולפעמים גם תוך חבטה אחת. שמח שגיליתי אותו בשנים האחרונות.

ורדסוקס יהיו בפלייאוף למרות ההפסד היום אז אל תדאג. אני מת שהיאנקיז יגיעו חזק למאבק על הוויילד קארד כדי שיהיה פלייאוף היסטרי.

ספטמבר אדיר מצפה לנו, והוא כבר עונה על הציפיות.

11. Armstrong Member

אתה באמת חושב שהסוקס יסריחו? אני לא אומר שהם ייזכו בוודאות אבל קשה לי להיות שהם יחוו מלטדאון רציני, הקבוצה נראית נהדר. הדאגה הענקית שלי (כמו תמיד) היא בפיצ'ינג אבל עם פרל אני לא דואג.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היאנקיס יכולים מצדי להיות השנה מחוץ לפלייאוף...כמעט לקחנו סוויפ נחמד, אבל כבר מחר מחכה סדרה קשה בטמפה ביי. אם נעבור את הסדרה הזאת בשלום אני אהיה קצת יותר שמח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. The_Arsenal Member

חדשות נהדרות לרד סוקס- האולסטאר קליי בוכהולץ חזר להגיש אחרי פציעה ארוכה, וגם העלה את מאזנו ל-10-0 בשאטאאוט משותף יחד עם הרליברס נגד טמפה ביי. הניצחון גם מחזק את מעמדה הבלתי מעורער של הרד סוקס במקום הראשון באמריקן ליג איסט. ברכות.
    אפרופו רד סוקס, הקלוזר יואיהרה, כבר עם 10.1 אינינגים מולשמים רצופים. מאזן פסיכי, והוא כרגע הקלוזר הטוב בליגה.

בבית של הקרדינלס הרדס המטומטמים זרקו את הסוויפ המפתיע על הדוג'רס לפח, עם שני הפסדים ביתיים רצופים לקאבס העלובים. במקביל הפיירטס הצליחו לנצח בטעות את הריינג'רס בטקסס פעמיים. מצב הבית כרגע-

קרדינלס
    פיירטס -1
    רדס -3

מתח, מתח, מתח.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/13
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא ספק שאם בוכהולץ' יהיה בריא הקבוצה יכולה להרוויח פיצ'ר פותח מצויין. עכשיו נותר רק להתפלל שיששאר בריא. פספסתי את העניין עם יואיהארה, אבל הלוואי שימשיך ככה. קלוזר הכי טוב? אם היאנקיס יגיעו לפלייאוף ומאריאנו רביירה יכול לסגור משחק אני שם את הכסף על היאנקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. The_Arsenal Member

דווקא ריברה החודש חירבן כמה משחקים, אולי יותר מכל קלוזר אחר בליגה.

טקסס המטומטמים קיבלו סוויפ ביתי מפיטסבורג. שיתביישו. העונש מיידי והם מוצאים את עצמם 3.5 משחקים מאחורי אוקלנד. בילי בין עשה את זה שוב, והקבוצה שלו מאוד קרובה לפלייאוף פעם נוספת. מדהים.

אצלנו בקרדינלס יאדי עזב את הקבוצה בגלל בעיות משפחתיות. יש איזה צרה בריאותית עם אמא שלו. הוא לא בליין-אפ היום פעם שנייה ברציפות ומקווה שנצליח בכל זאת לנצח את מילווקי הבינונית ולסגור סוויפ. כל משחק קריטי.