וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוסטון על ליתרון 2-1 אחרי קרב פיצרים נוסף. ג'ון לאקי היה מצוין עם 8 K, ורלנדר גם היה מצוין, אבל טעה פעם אחד כשמייק נאפולי העיף את הכדור ליציע הנכון. סנט לואיס? עוד ניצחון אחד והחבר'ה שלך גל ב'וורלד סיריס'.

הלילה שוב שני משחקים. האם נראה קרב בינינו גל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

2. shlomydavid מנהלים

http://img51.imageshack.us/img51/9905/ry72.Xxx

הרד סוקס ביתרון 1:2 על דטרויט, סנט לואיס קרובה לוורלד סירייס.

תקציר הניצחון של הרד סוקס על דטרויט.

תקציר הניצחון של סנט לואיס על הדודג'רס.

הלילה - המשחק החמישי ב-NLCS (המגישים הפותחים):

23:00: לוס אנג'לס דודג'רס (זאק גריינקי) - סנט לואיס קרדינלס (ג'ו קלי)

* המשחק אמור להיות משודר כאן.

הלילה - המשחק הרביעי ב-ALCS (המגישים הפותחים):

3:00 בלילה: דטרויט טייגרס (דאג פיסטר) - בוסטון רד סוקס (ג'ייק פיבי)

* המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ FOX.

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט וביס).

3. The_Arsenal Member

עוד רבע שעה ג?ו קלי עולה לסגור סיפור מול גריינקי. משחק מאוד חשוב ומי שחושב שהסדרה גמורה חי בסרט. אם גריינקי ינצח, קארשו יעלה למשחק מס? 6. כשקארשו משחק הם פייבוריטים על אוטומט, כך שבקלות אני רואה תסריט של משחק מס? 7, ושם אמור לעלות ריו שיש לו יתרון פסיכולוגי אדיר על החובטים שלנו. בקיצור, אני זוכר טוב מאוד מה היה מול הג?איינטס אשתקד. גמור, זה לא.

גו קארדס!

4. shlomydavid מנהלים

* המשחק בין הדודג?רס לקרדינלס מועבר בשידור ישיר בספורט לייב.

רק עכשיו שמתי לב כי זה לא מופיע בממיר.

5. The_Arsenal Member

סעמק. מילאנו את הבסיסים בלי אאוטס כבר באינינג הראשון, ובמקום להוציא לגמרי את הרוח והאמונה מהמפרשים של הדוג?רס יצאנו מזה בלי כלום. אנחנו עוד נצטער...

6. The_Arsenal Member

הפסדנו את המשחק באשמת שני אנשים היום:
    1. מולינה. משחק זוועה. 0 מ-4, וכל אחד בצבע- 2 דאבל פלייז (בשני המקרים היה רץ בשלישי ואאוט אחד), 2 סטרייקאאוטס, ושש LOB. נורא.
    2.מאת'יני. ניהול משחק בזיוני. השאיר את קלי יותר מדי, ויתר על המשחק מוקדם יותר כשהכניס את החבר'ה הפחות טובים של הבולפן למרות שמחר יש יום מנוחה, וגם מסיבה לא ברורה העלה את צ'יימברס לפינצ' היט האחרון במשחק ולא את רובינון שהפציץ הומר אתמול. הומראן של החובט הזה היום היה שווה לנו 7-6. מאמן מפגר.

המשחק הבא יהיה מורט עצבים. וואקה יצטרך לתת תצוגת סיי יאנג רביעית ברציפות שלו מול קארשו האיום כדי להשאיר לנו צ'אנס לנצח. אני בטוח שההפסד לסן פרנסיסקו בשנה שעברה יושב לשחקנים בראש.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/13
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב-AL הסדרה בשיוויון. כמו שדי ציפיתי הטייגרס השוו. לא אופתע אם הסדרה הזאת הולכת למשחק שביעי. למרות שהתקפת בוסטון התעוררה (12 חבטות) המקומיים היו יותר יעילים עם החבטות שלהם. למרות 9 חבטות מוצלחות של דטריוט היא ניצחה 7-3.

היום בלילה משחק 5 בסדרה. אניבל סנשז יקבל הזדמנות נוספת מול ג'ון לסטר. האם נקבל שוב קרב פיצרים?
    המשחק יתחיל ב-3 בלילה שעון ישראל.

8. The_Arsenal Member

שי, מול החובטים בעולם צפה שהם למדו את הפיצ?ר קצת ולכן הפעם השנייה בסדרה כמעט תמיד תניב שיפור לחובטים. היה אפשר לראות את זה גם במשחק של ה-NL אתמול כשהחובטים של הדוג?רס הרגו את ג?ו קלי.

9. shlomydavid מנהלים

http://img51.imageshack.us/img51/9905/ry72.Xxx

דטרויט השוותה מול הרד סוקס, הדודג'רס נשארו בחיים מול סנט לואיס.

תקציר הניצחון של דטרויט על בוסטון.

תקציר הניצחון של דודג'רס על הקרדינלס.

הלילה - המשחק החמישי ב-ALCS (המגישים הפותחים):

3:00 בלילה: דטרויט טייגרס (אניבל סאנצ'ז) - בוסטון רד סוקס (ג'ון לסטר)

* המשחק יועבר בשידור ישיר בערוצים ספורט לייב ו-FOX.

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט וביס).

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לציין שהתלהבתי מאוד בכמה פעמים שראיתי את בוגארטס. לא הבנתי למה הוא לא קיבל הזדמנות בסדרה הזו במקום דרו האפסון הזה ואני שמח (הימרתי על בוסטון היום, כן אני עד כדי כך מגעיל) לגלות שפרל הוא לא איזה שמרן אפס מגעיל שלא מוכן לתת לעובדות לבלבל אותו (גם אם טיפה מאוחר) להעלות ילד בן 21 למשחק כל כך מכריע כמו היום. הוא הולך להיות אגב לשבור את השיא של בייב רות' האגדי ולהיות השחקן הצעיר ביותר בהיסטוריה של הרד סוקס שפותח במשחק פלייאוף.

בטח אחרי ההשפרצת ניטים הזאת אני אקבל ממנו איזה 0/5 עם 4 GDP אבל וואטאבר.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו צריך לבדוק אם אבא של מריאנו לא ביקר בטוקיו לפני 40 שנה וביצע את זממו באיזה נערה בת 16 שהביאה לעולם את הקוג'י הזה...

הבן אדם מציג EPIC, EPIC STUFF. קומבו של פאסטבול וספליטר מהמפחידים שראיתי. בניגוד לכל מיני אפסים כמו ג'ו נייתן וחוסה ואלוורדה שהיו מצטיינים בעונה הרגילה ונחנקים בפלייאוף הוא גם אשכרה מגבה את זה במאני טיים. היו לפרל הרבה ביצים להכניס אותו ל-5 OUTS אבל הוא סיפק את הסחורה כמו גדול והביא ככל הנראה את הכרטיס לוורלד סירייס.

נאפולי ממשיך להיות ה-MVP והיום לא רק עם החבטות המוקדמות ששוב העלו את הרד סוקס ליתרון מוקדם אלא גם במס' מהלכים הגנתיים מדהימים (בכלל לבוסטון יש כנראה את האינפילד ההגנתי הטוב בליגה) שהוציאו לטייגרס פעם אחר פעם את הרוח מהמפרשים. חוץ ממנו למען האמת כולם די מסריחים את השועלים; ויקטורינו לא פוגע ממילימטר, פדרויה משאיר מיליון רצים על הבסיסים וביג מאמי המסומם היה יכול להיות ה-סיפור של הסדרה אם לא הגראנד סלאם במשחק השני. חוץ ממנו יש לו חבטה אחת כל הסדרה, וממוצע מחפיר של.105.

בשבת שרצר שוב עולה לגבעה והאמת היא שאחרי מה שהבולפן המגעיל שלו עשה לו במשחק השני גם אם הוא יסריח אני לא חושב שיהיו מקום לטענות אבל כך או כך מובטחים זיקוקים.

נ.ב - פרינס פילדר הוא אפס מגעיל. אמן שיקבל שיתוק בלוע. אולי יוריד איזה 4 גרם. איזה חתיכת סמרטוט רצפה. אין SPOT קריטי במהלך הסדרה הזאת שהוא לא הביא K, GIDP או סתם השתנק והוציא איזה סירחון מהמחבט. יש לא לספק את הסחורה ויש לא לספק את הסחורה. הבן אדם נותן AB'S מביכים. על גבול האיירודים של השנתיים האחרונות. פאקינג מביך. כל פעם שאני רואה אפס כזה מזיין לקבוצה שלו את הפלייאוף וחושב כמה כסף הוא מרוויח בא לי להקיא את הנשמה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/13
  12. shlomydavid מנהלים

13. The_Arsenal Member

אליאור, בוגארטס פותח במקום מידלברוקס, דרו זה השורטסטופ היחיד בערך שיכול לשחק באז הטרייד על איגלסיאס.
    היום משחק גורלי. מקווה שלא ניגרר למשחק מס? 7 כי לא אעמוד בזה. מצד שני, קארשו. וואקה יצטרך להיות מדהים שוב.

14. The_Arsenal Member

אנחנו מזיינים לקארשו את התחת כמו שלא זיינו אותו בחיים. משהו דפוק. הגיש 4+ אינינגים והשאיר את הקבוצה שלו ב5-0 עם רצים ב2 וב-3. הופעת מאני טיים מפלצתית שלנו. גם וואקה שוב נראה אנטאצ?אבל בדרך לMVP של הסדרה.

עריכה: נגמר האינינג החמישי. 9-0 לקרדינלס. בלטראן בדרך לWS ראשון בקריירה וכ?כ מגיע לו. הוא גם עם ערב מדהים של 3 מ-4, דאבל, שני ריביז והגנה מדהימה. אולי ילכו עם בחירה רומנטית ויתנו לו את ה-MVP בסוף.
    קארשו על הספסל עם פרצוף תשעה באב עוצר את עצמו לא לבכות.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/13
  15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בוגארטס מסוגל לשחק שורט וישחק שם החל מהעונה הבאה (אם לא הוא בוסטון לא היו מוותרים על איגלסיאס) אבל בינתיים דרו ממשיך לקבל את הקרדיט למרות הסירחון בהתקפה בגלל שהוא ?נכס? הגנתי ( גם אחיו היה מגעיל כמוהו וזכה לקרדיט הזה באליפות האחרונה של הרד סוקס אבל אז המצב של ההתקפה יותר איפשר את זה). מה שכן, חייבים להודות שהצעד באמת מוכיח את עצמו עד עכשיו כי האינפילד יחד איתו, פדרויה ונאפולי מוציא אותם מהרבה מאוד סיטואציות בעייתיות אבל כך או כך אני לא רואה אותו ממשיך עוד עונה אלא אם פרל והצוות שלו מתכוונים להמשיך להחזיק את בוגארטס בחוץ. מאוד אנלייקלי לדעתי.

אגב מברוק לקארדס שלך למרות שאני כבר רואה איך אני מחבר פה שירי נאצה לווקי טוקי ובלטראן שימצאו דרך להיחנק כשיגיעו מולם כל הרדנקים המגעילים מבוסטון.