ולנסיה, סביליה, בילבאו, ויאריאל וריאל סוסיאדד:: סביליה מחזיקת הליגה האירופית, סמפאולי מתמנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏24/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/06/15/14660010862963.Xxx

כצפוי: דניס צ'רישב עובר לויאריאל. הצוללת סיכמה עם ריאל מדריד את כל הפרטים והפעם תרכוש את הקשר בן ה-25 בתמורה לשבעה מיליון יורו. הרוסי יחתום לחמש עונות בויאריאל. לפני שחזר בקיץ 2015 לריאל מדריד - צ'רישב רשם עונה יפה בויאריאל עם שבעה שערים ועשרה בישולים ב-40 הופעות. בינואר השנה עזב את ריאל מדריד אחרי שמיעט לקבל הזדמנויות וגם פרשת הפקס העיבה על תקופתו הקצרה בקבוצה אך לא הצליח להטביע חותם במדי ולנסיה וגם סבל מפציעה. במארקה דווח שהיחסים בין הצדדים היו מעט מתוחים וצ'רישב התאכזב מהתגובה של ויאריאל בפרשת גביע המלך. הקפטן ברונו סוריאנו בירך על ההחתמה - "צ'רישב חוזר הביתה. הוא שחקן מצוין שהשאיר זכרונות טובים בקבוצה. ויאריאל תשחק בעונה הבאה בליגת האלופות והיא רוצה לחזק את הסגל".

2. Raulito Madridista

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/06/20/14664131519580.Xxx

סביליה חושבת בכיוון חאתם בן-ארפה. הצרפתי שמסיים חוזה אחרי עונה נהדרת בניס מרתק מאוד את הקבוצה מאנדלוסיה. 18 שערים כבש בן-ארפה ב-35 משחקים, ללא ספק העונה הטובה בקריירה שלו ובסביליה מנסים לפתות אותו עם מעמד בכיר בקבוצה. מצד שני, בסביליה מודעים לכך שהביקוש לשחקן גבוה, על אחת כמה וכמה בצרפת, ומדובר בשחקן חופשי אמנם אך חוששים שבן-ארפה ידרוש מענק חתימה שמן במיוחד. ב-'לאקיפ' הצרפתי דווח שמונצ'י והשחקן כבר נפגשו פעם אחת בפגישה שהוגדרה כחיובית ובמהלכה הוצע לשחקן(29) חוזה לשלוש עונות.

בינתיים המאמן סאמפאולי אומר שקירשוביאק יהיה שחקן חשוב מאוד בפרויקט שלו בסביליה ושהוא יישאר בקבוצה בעונה הבאה באופן וודאי. המאמן סיפק ציטוט יפה לא מזמן - "לאמן קבוצה כמו סביליה זה לא פחות מחלום".

3. Raulito Madridista

http://e01-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/06/27/14670632168148.Xxx

הפיטורים של לוראן בלאן מ-פ.ס.ז וכן ההצהרה הרשמית של סביליה על מינויו של סמפאולי לא הותירו מקום לספק. אוני אמארי שהוליך את הקבוצה לשלוש זכיות רצופות בליגה האירופית - נפרד מסביליה עם הודעה באתר הרישמי שלו וכתב - "אני מודה לאלוהים בכל יום על שלוש וחצי השנים הנהדרות שלי בסביליה". המאמן פירט - "הגעתי לקבוצה אחרי שנתיים בלי הצלחות באירופה והיינו במצב לא פשוט, בשנה הראשונה היו קשיים אך התגברנו על הכל. הגעתי בינואר 2013 והבטחתי לנשיא שאחזיר את סביליה לליגת האלופות. והנה,ף סביליה תשתתף עונה שנייה ברציפות בליגת האלופות, הקהל ימלא את הפיחואן והאווירה יחד עם ההמנון המצמרר תהיה נהדרת. כמובן שגם זכינו בתארים וידענו ימים בלתי-נשכחים באירופה שבאו לעתים על הצלחות בליגה כמו בשנה שעברה. סביליה והאוהדים שלה מרגישים כמו המלכים בליגה האירופית, זה המפעל שלנו, אנחנו השליטים". אמרי דיבר על דברים נוספים חוץ מההצלחות - "התרגשתי מיחסי העבודה והקשר החם ביני לבין כל השחקנים ועובדי המועדון והיה משמח מאוד לראות שחקנים מממשים את הפוטנציאל שלהם ומתקדמים הלאה. אני רוצה להיפרד בצורה הכי יפה שיש ולהודות לכל המועדון הענק הזה, אני תמיד אהיה חלק מסביליה. שולח לכם חיבוק גדול ובטוח שתצליחו בהמשך".

- כמוכן בסביליה סקפטיים לגבי האפשרות להשאיר את הקשר האחורי קירשוביאק בקבוצה לאור ההתעניינות הרבה לה הוא זוכה. תג המחיר יהיה 25 מיליון יורו?

4. Raulito Madridista

http://e01-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/06/28/14671102767127.Xxx

נאני ישחק בולנסיה בעונה הקרובה? כנראה שכן אם שאלתם את נשיא פנרבחצ'ה אזיז יילדירים שהתראיין לעיתון התורכי הגדול AMK Sport. הנשיא סיפר זאת בראיון לפני יומיים בעוד השחקן עצמו לא מגיב ואמר ממחנה נבחרת פורטוגל שכל-כולו מרוכז אך ורק ביורו. לפי סעיף מיוחד בחוזה של נאני, סכום העברתו עומד על 8.5 מיליון יורו(כפול מהסכום בו נקנה) - במידה והעיסקה מתבצעת עד ה-30 ביוני שזה היום. נאני יהיה בנובמבר הקרוב הן 30 אך בקבוצה משוכנעים שיש לו מה לתרום ומרוצים מאוד מהיכולת שהוא מפגין ביורו(שני שערים ובישול). בעונה האחרונה כבש 12 שערים בכל המסגרות זו עונה שנייה ברציפות, הרקורד הטוב בקריירה שלו. עוד נאמר שולנסיה מנסה להיפטר מאלברו נגרדו שמכביד מאוד על התקציב שלה!

5. Ever Banega Member

מזכיר את הסיפור של בן ארפה וסביליה, שני שחקנים שלא הצליחו כל כך ברמות הגבוהות אבל הכישרון שלהם עצום ובהחלט שווה להמר עליהם לפי דעתי.

6. Raulito Madridista

- חאתם בן-ארפה חתם רשמית בפריס סן-ז'רמן כך שסביליה תצטרך לחפש אופציות אחרות. מעבר לכך סביליה מקווה לא לאבד שחקן נוסף לפריס והפעם מדובר בקשר האחורי המצויין - קירשוביאק. לאחר הדחתה של פולין אמש ברבע גמר היורו ע"י פורטוגל - נראה שדברים יחלו לזוז בגיזרה הזו. "בימים הקרובים נדע מה יהיה", אמר השחקן במשפט לקוני לעיתונות. נאמר שפריס הגישה הצעה יפה לסביליה אך עדיין לא סביב סעיף השחרור שעומד על 45 מיליון יורו. קירשוביאק ישמח מעבר לקידום הענק כלכלית ומקצועית להמשיך לשחק תחת אוני אמארי. גם גאמיירו נמצא על הכוונת של בארסה אם מאמינים.

- נאני:"לשחק בליגה הספרדית? זו בהחלט אפשרות". הקשר הפורטוגלי שפך מעט אור על עתידו אבל העדיף להתעסק אך ורק בנבחרת.

- אתלטיק בילבאו מחזרת נמרצות אחרי ססאר אזפיליקווטה מגנה של צ'לסי אך מבינה שתהיה תחרות קשה על שירותיו ולכן בקבוצה לא אופטימיים.

אני מאוד מאוכזב לגבי בן-ארפה, אני מניח שהיה לוקח את עצמו בידיים בגיל כזה, זה היה יכול להיות מאוד מעניין והליגה צמאה לשחקנים צבעוניים כאלה. חבל מאוד

7. Raulito Madridista

http://e02-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/02/14674473261078.Xxx

קירשוביאק יעזוב את סביליה רשמית בשבוע הבא לפריס סן-ז'רמן. באופן תמוה יש לציין בסביליה סיפרו שלא יפעילו את סעיף השחרור של הקשר הפולני שהרשים מאוד ביורו, והוא צפוי לעזוב וללכת בעקבות המאמן אוני אמארי כשסביליה תקבל תמורתו 26 מיליון יורו. בסביליה מאמינים שהגידול בהכנסות הטלוויזיה כתוצאה מהשתתפות בליגת האלופות יאפשר להם לחיות בשלום עם המצב. מעבר לכך נאמר שהמאמן סאמפאולי נתן אור ירוק למהלך עוד קודם לכן והוא מחפש אלטרנטיבות זולות יותר יחד עם מונצ'י. אשתקד סביליה מכרה את קרלוס באקה ב-30 מיליון יורו לטובת מילאן והנה המכירה הגדולה שלה הקיץ. לאחר-מכן סביליה תסגור את הדלת ואף שחקן לא יעזוב, בטח לא קונופלינקה. מצד שני, אוהדי סביליה קצת זעמו בפורומים השונים. הם לא מבינים איך סביליה מוותרת בקלות על אחד משחקניה המרכזיים ועוד במחיר זול ביחס לכיס הכלכלי העמוק של הצרפתים והתחושה בקרב האוהדים היא קשה. זה ממש לא מעניין אותם שקירשוביאק נקנה בזמנו רק בחמישה מיליון יורו..

8. Raulito Madridista

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/05/14677264143722.Xxx

רשמית: נאני מצטרף לולנסיה. הקשר הפורטוגלי(29) שפורח מחדש ביורו במדי הנבחרת(שני שערים ובישול) יהיה הרכש הראשון של ולנסיה לקראת העונה החדשה. ולנסיה תשלם עבורו 8.5 מיליון יורו וכבר פורסמה הודעה רשמית. בשנתיים האחרונות במדי ספורטינג ליסבון ופנרבחצ'ה בהתאמה כבש נאני 12 שערים בכל עונה וזאת לאחר שנתיים חלשות מאוד במדי מנצ'סטר יונייטד. במארקה הציגו לנו את חמשת השערים הגדולים של נאני בקריירה שהראו כמה הכישרון הגדול הזה לא הצליח לפרוח במנצ'סטר יונייטד ותוהים האם בולנסיה זה יקרה. דעתכם?

9. golding מנהלים

עוד החתמה שמעידה על כך שהמועדון הזה איבד את הראש.

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

דווקא אני לא בטוח שזו לא החתמה טובה עבורם, גם הסכום לא כזה גדול, וסה"כ נאני נותן טורניר טוב, אולי אפשר מפה למנף אותו למעלה.
    יש לו כישרון ועל זה אין עוררין, הבעיה היא בעיקר בשכל. אולי הוא התבגר, אולי ימצא מקום בולנסיה שיצליח להתחבר אליו, החתמה מאוד מעניינת.

11. Ever Banega Member

אנשים גם שוכחים שהוא לא היה כזה גרוע במנצ'סטר, למעשה הוא אפילו היה אחד הכוכבים שלה בתקופות מסוימות.

12. golding מנהלים

הוא לא היה כזה גרוע במנצ'סטר, בתקופות מסוימות ובמשחקים ספציפיים. הוא פשוט לא יציב, זה מי שהוא וקשה לי לראות את זה משתנה בגילו, גם אחרי עונה טובה מאוד (ועם כל הכבוד לליגה הטורקית, הרי ברור שהיא לא ברמה של הליגה הספרדית).

היו דברים מעולם, אבל אני סקפטי, ובעיקר מקווה שאני טועה.

13. Raulito Madridista

אני דווקא אוהב את הרכש הזה, תמיד אהבתי את סגנון המשחק והכישרון של נאני. אני מודע לכך שאם גם אלכס פרגוסון הגדול לא הצליח לעזור לו לפרוץ ועדיין מדברים בערגה על אותו צמד נגד באיירן בשמינית הגמר ועוד משחקים נקודתיים וזהו - אבל צריך לזכור שולנסיה לא יכולה לפזר כספים, היא עשתה טעויות קשות וקשה לה גם ככה לבנות קבוצה שתתחרה על ליגת האלופות, אני לא חושב שהיא שם. לא חושבים שם על הטווח הרחוק וסכום ההעברה הוא לא נוראי. גם נאני יודע שזה צ'אנס אחרון בקריירה כדי להצליח.

14. Ever Banega Member

בסדר הוא לא יציב, (אם היה יציב היה יכול לפתוח עכשיו בריאל במקום בייל או משהו בסגנון) אבל עדיין הוא היה שחקן מצוין יותר טוב מכל מה שיש לולנסיה. אם הוא ישחק כמו שהוא שיחק במנצ'סטר יונייטד זה חד משמעית רכש טוב.

15. Raulito Madridista

זה הימור לא רע שולנסיה לקחה, זו דעתי. ולגבי היכולת במנצ'סטר - תלוי מתי. בשנתיים האחרונות הוא היה די בלתי-נסבל ושיחק רע, גם בגלל פציעה. 34 משחקים בלבד בין 2012-2014. אני מודה שסגנון המשחק שלו גורם לי להיות לא אובייקטיבי, הוא מזכיר לי מהבחינה הזו(ורק זו) את פיגו. שליטה אדירה בכדור בשתי רגליים, תמיד יעשה עוד הטעייה ולא ירים ישר. הוא בועט מצוין וגם שחקן מהיר. ההבדל בינו לבין כריסטיאנו הוא כולה שנתיים אבל היום כריסטיאנו לא יכול לעבור שחקן בדריבל בעוד נאני בהחלט כן. כמובן שאסור שהרכש של ולנסיה ייעצר כאן. אני לא אופטימי לגבי נגרדו ומאמין שהיו רוצים להיפטר ממנו, וגם אם סאנטי מינה ישתדרג אחרי עונת בכורה בינונית - פאקו אלקסר זה לא מספיק.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.