ולנסיה, סביליה, בילבאו, ויאריאל וריאל סוסיאדד:: סביליה מחזיקת הליגה האירופית, סמפאולי מתמנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏24/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/09/14680878030351.Xxx

- במארקה מדווחים כצפוי על קשיים כלכליים של ולנסיה בבניית הקבוצה בגלל הוצאות כספיות כבדות בשנתיים שעברו ושוב צוין שמו של אלברו נגרדו שהגיע בתמורה ל-30 מיליון יורו ותרם מעט מאוד. בקבוצה מקווים לחדש את חוזהו של השוער דייגו אלבס וסקפטיים לגבי פיאטי.
    - מילאן מגלה עניין בבלמה של ויאריאל, מטאו מוסקיו, שהחמיץ חלקים גדולים מהעונה שעברה בשל פציעה(רשם 21 משחקים בלבד ולפני שנתיים גם סבל מפציעות ושיחק 24 משחקים). ויאריאל כבר איבדה את ביליי שנמכר למנצ'סטר יונייטד והיא תהיה מוכנה למכור עוד שחקן מפתח רק בתמורה לסכום גבוה. מילאן מציעה 25 מיליון יורו עבור הבלם הארגנטינאי בן ה-25 בעוד סעיף השחרור של הבלם הוא כפול. מצד שני נראה שויאריאל מוכנה להתפשר גם על 30 מיליון יורו.
    - ג'ונתנס היה בדרך החוצה מריאל סוסיאדד כאשר החלוץ ששיחק בקבוצה בעונה החולפת כבר טס לרוסיה עם סוכנו במטרה לנהל מו"מ עם רובין קאזאן אלא שדרישותיו הכספיות היו גבוהות מידי כנראה.
    - סביליה מעוניינת בלוסיאנו וייטו חלוצה של אתלטיקו מדריד שלא התאקלם בקבוצה. בספרד מתחילים לדבר על עיסקה מעניינת כאשר קווין גמיירו עשויה לעשות את הדרך ההפוכה. סביליה כבר השאילה מאתלטיקו מדריד את החלוץ הצעיר מתיאס קארנוויתר.

* נערך - גאמיירו, כמובן

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/16
  2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הכוונה לגאמיירו ולא לבאקה, אני מניח?

3. AS R Member

סביליה קרובה לרכוש את פרנקו ואסקז מפלארמו תמורת 15 מיליון אירו. שחקן מאוד אטרקטיבי לצפייה שרשם 8 שערים ו-7 בישולים בעונה שעברה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי הכוונה שאתלטיקו תנסה להביא את באקה בלי קשר לסבייה :)

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

סאמפאולי מעוניין להחתים את קשרה האחורי של נאסיונל ונבחרת קולומביה, סבאסטיאן פרס.

6. nanana Member

הנשיא של סאו פאולו מאשר שגאנסו בדרך לסביליה. 9.5 מיליון יורו עלות העסקה.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סבייה עושים רכש חכם בד"כ, אבל נראה לי פה הם הולכים ליפול. כמובן שעם שינוי המאמן הקבוצה תשנה סגנון סביר להניח, ואולי סאמפאולי ימצא לו מקום, אבל לשחקנים שלא רצים כיום קשה למצוא מקום על הדשא מלבד מקרים נדירים שהכישרון באמת כל כך גדול. אצל גאנסו? לא בטוח.

8. AS R Member

אם אני מנסה לעשות סדר במה שקורה בסביליה בינתיים:
    עזבו קרישוביאק, באנגה, רייס. אנדראולי ופאציו סיימו את ההשאלות שלהם בקבוצה. בטו סיים את חוזהו.

הגיעו פאבלו סאראביה (מיליון יורו), הירושי קיוטאקה (6.5) חואקין קוריאה (8) מתיאס קראנוויטר (השאלה) + גאנסו (9.5) ופראנקו ואסקז (15) קרובים לחתימה. כולם קשרים דרך אגב, מוזר.

חשבתי שאחרי העונה הקודמת ובעיות הפציעות ימהרו להביא חיזוק להגנה, אני מניח שבקרוב זה יקרה. גם בגזרת החלוצים חייבים למצוא פתרון, כי כרגע יש רק חלוץ אחד שאפשר לבנות עליו.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

http://e04-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/15/14685699246596.Xxx

נאני הוצג במדי ולנסיה! בתחילת השבוע הוא היה על גג העולם כשרשם היסטוריה עם פורטוגל וזכה איתה לראשונה בתולדותיה ביורו אחרי ניצחון על צרפת, ואחרי טורניר מצוין שלו במהלכו נרכש ע"י ולנסיה - הגיע הזמן ללבוש את המדים של קבוצתו החדשה. נאני הוצג במאסטייה לעיני לא פחות מ-12 אלף אוהדים ובמארקה דיברו על הטירוף שהפגינו האוהדים כלפיו והשוו את מס' האוהדים שקיבלו אותו לעומת מקרי העבר. גם את אלברו נגרדו הגיעו לראות 12 אלף, את חואקין קיבלו בזרועות פתוחות 1000 אוהדים בקיץ 2006 כשהיה הרכש היקר בתולדותיה, ואת אנזו פרס ראו 8000 איש.

הקשר בן ה-29 אמר לאחר הצגתו - "בחרתי בולנסיה כי היא המקום הטוב ביותר עבורי, אני נרגש לשחק בליגה הספרדית המצוינת. ולנסיה מועדון גדול עם פוטנציאל ענק ואנחנו מקווים לחזור יחד לקדמת הבמה. יש לי כאן את כל התנאים להצליח. ההסתגלות היא לא מסובכת, הסגנון שלי לטיני וילהיב את הקהל. אני מאמין שבמהירות אצליח להציג את הכדורגל הטוב שלי. הכדורגל מלא הפתעות ואמוציות, באתי לעבוד קשה". נאני קיבל את חולצה מס' 17 והוסיף - "אני נרגש לקבל את כל האהבה הזו, זה תמיד מחמם את הלב ואני רוצה להחזיר לקהל וכמובן למועדון שהשקיע בי והאמין בי".

10. Raulito Madridista

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/15/14686167524496.Xxx

ויאריאל רוצה את מרקוס רוחו. בשלב מוקדם יותר הקיץ שחקן הגנה של ויאריאל עשה את הדרך ההפוכה למנצ'סטר יונייטד ואולי הגיע תורה של ויאריאל לחזק את ההגנה? מרסליניו חושק במרקוס רוחו הארגנטינאי(26) שלא הצליח להשתלב במנצ'סטר יונייטד אליה הגיע לפני שנתיים בתמורה ל-20 מיליון יורו, אחרי המונדיאל הטוב יחסית במדי ארגנטינה. רוחו רשם 58 הופעות בשנתיים בשדים האדומים ואתמול פורסם בתקשורת האנגלית שמוריניו מעוניין לשחרר אותו יחד עם שחקנים נוספים. ויאריאל מצפה שתג המחיר יהיה נמוך יותר והמאמן רוצה שרוחו ישחק הן כבלם והן כמגן שמאלי המתחרה בחואנמה קוסטה במידת הצורך.
    - צריך לקחת בחשבון שמילאן מחזרת נמרצות אחרי הבלם מוסקיו כך שויאריאל בהחלט תצטרך להתארגן מחדש. העיסקה ממש סגורה לסיום בתמורה ל-30 מיליון יורו וזה נראה רק עניין של זמן.

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/15/14686101850232.Xxx

- ובולנסיה: במארקה כותבים שבמועדון יעשו הכל כדי להשאיר את אנדרה גומס. הקשר הפורטוגלי הוא 'בלתי-נגיע' ו-'לא נתין להעברה' ובקבוצה מוכנים למכור את הבלם מוסטאפי ושחקנים נוספים כדי להשאיר אותו. מוסטאפי היה מעוז ההגנה אשתקד ורשם 42 הופעות. ולנסיה כבר הציעה את הבלם למילאן אבל האיטלקים בדרך לרכוש שחקן הגנה אחר כמו שכתבתי למעלה.

11. Ever Banega Member

דווקא את מוסטאפי לא הייתי מוכר ואת גומס כן אם באמת הגיעה הצעה של 52 מליון יורו, לא מבין איך אפשר לסרב לסכום כזה.

12. golding מנהלים

זה נשמע כמו ניסיון של ולנסיה, דרך התקשורת כמובן, לחלוב עוד קצת כסף עליו. אני מניח שבסוף תימצא איזו פראיירית.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כמה דיברו עליו בעבר, חשבו שהוא הולך להיות אחד הגדולים בעולם...יהיה מעניין בסביליה.

14. AS R Member

חתיכת קבוצה אטרקטיבית בונים בסביליה העונה, יהיה מאוד מעניין לראות אותם משחקים.
    גאנסו נשמע כמו הימור די גדול, ואסקז נראה לי כמו רכש מעולה.
    אני מקווה מאוד שבסביליה לא חושבים שאחרי כל הקשרים שהם הביאו עכשיו אין צורך בחיזוק בהגנה ובחוד.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי גאנסו שחקן חכם ונהדר אבל אחד שיהיה לו קשה מאוד להצליח בצמרת הספרדית אם לא ישנה את הסגנון שלו. מאז ריקלמה לא זכור לי שחקן בסגנון הזה שהצליח, וגאנסו הוא לא ריקלמה. אל מודו ואסקס גם היה שחקן דומה בתחילת דרכו, רק בלי ההייפ ואבק הכוכבים, אבל הוא עשה התקדמות יפה בפאלרמו והיום אם אני צריך לבחור אחד מהשניים להרכב (ולא צריך, כי ואסקס יכול לשחק קדמי יותר ובכלל הפך שחקן מגוון) אני הולך עם הארגנטינאי.

מצב נושא:
הנושא נעול.