חדשות המונדיאל

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏19/11/22.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Captain Canada - יש משהו אחד מבחינת ארגון/תכנון במונדיאל הזה שאתה יכול לציין לטובה?

זה הרי מקרה זריקת הזין הגדול בהיסטוריית הספורט. לטובת המעטפות עשו ועדיין עושים הכל, לספורט או הבידור אין באמת ערך.

@DRORIKO - בקשר למה שנכתב למעלה אגב, שתדע, שפחד הוא הבסיס לשנאה. זה לא רק משפט ׳יפה נפש׳ אלא תהליך פסיכולוגי שאפשר למצוא לו תיעודים אקדמיים רבים.

אם תיצור פחד, ותסית את מקור הפחד לכיוון אחד - תיצור שנאה. ככל שהפחד וההסתה יותר מכוונים, ככה תגדל גם השנאה.
    כל משטר דיקטטורי מבסס את שלטונו על העקרון הזה, שכמובן הדיקטטור הוא היחיד שיכול להושיע את העם המסכן מאותו דבר מפחיד ומאיים.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין ש-4 משחקים ביום - חד משמעית - גרם לי באיזשהו שלב לא להתעניין במונדיאל במשחקים מסוימים, לעיתים גם של קבוצות גדולות - בשילוב היכולת הירודה של כמעט כל הנבחרות ללא יוצא מן הכלל במונדיאל הזה.

Raulito ו-Captain Canada אוהבים את זה.
  3. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bianconeri
    אבל גם עם המצב הנתון של מעטפות וכו׳ זה אירוע מטומטם. 1300 בצהריים ביום חול שעון קטר זו שעה בלתי אפשרית לאירופה, המדינות הערביות, אפריקה ואפילו יבשת אמריקה (בערך 3-5 בבוקר אצלם). זו פגיעה אנושה ברייטינג. מה ההיגיון בלשים משחקים שהם לא דרבי מזרח-אסיאתי בזמן כזה?

ואם כבר יש לחץ לסיים את הטורניר עד ה18 בדצמבר - באמת היה כזה מסובך לשים את משחק הפתיחה ביום שישי (כמו במלא מונדיאלים) / שבת ולא ראשון, וככה להרוויח עוד יום-יומיים שאפשר לשבץ בהם משחקים? באמת לא היו מצליחים לעמוד בלוז אם היו משבצים 3 משחקים ביום ונניח רק בימי חופש של רוב העולם (שבת / ראשון) היו משבצים משחק נוסף מוקדם בצהריים?

השקיעו כל כך הרבה בתכנון הלוז של העונה ההזויה הזאת, במערכת קירור משוגעת באצטדיונים ועוד טריליון דברים כדי להתאים את הטורניר למדינה שלא באמת יכולה לארח אותו בתנאים נורמליים. לא יכלו לחשוב עוד טיפה בשביל שאנשים אשכרה יוכלו להדליק טלוויזיה ולצפות במשחקים עם יותר חשק?

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

אני חושב שארבעה משחקים ביום זה בהחלט מוגזם, כבד עלינו, זה היה ככה איזה שבוע עד עשרה ימים, לא? מעבר לכך היה קצת מוזר שמשחק הפתיחה של ליאו מסי וארגנטינה היה זה שנבחר ל-12:00 בצהריים. הפסידו את הטראפיק של כל הילדודס שעדיין בבית ספר (בחוג כדורגל שאני מאמן בו - אני זה שבישר להם בחיוך שמסי פתח עם הפסד). אגב אני מניח שאני ואתה בדעת מיעוט שהמונדיאל הזה הוא לא באמת חגיגה גדולה. נבחרת צרפת שיחקה טוב באמת שני משחקים, נבחרת גרמניה גם כן על אף שהפסידה, אנגליה עם משחק וחצי ואולי ספרד. אבל אנשים רוצים להרגיש חלק מ"מדורת השבט" אז מחמיאים למונדיאל. ולדעתי יש גם הרבה כאלה שתשמע ברחובות וכו', לא כאן - שזה חדש להם. או שכדורגל קבוצות פחות מעניין אותם והם לא ראו שמינית גמר ליגת האלופות.

5. DRORIKO Member

אחלה חימנס

6. Raulito Madridista

סתם סיקרן אותי עניין "המשחק השלישי" של הנבחרות בהשוואה לעבר. ב-2022 המאמנים שהגיעו עם שש נקודות עשו על המשחק האחרון בבית איקס, יחסית. ברזיל ב-2002: רונאלדו, ריבאלדו, קאפו ולוסיו בהרכב - ארבעה תותחים וגם אדמילסון| ספרד פתחה את מונדיאל 2002 עם שני ניצחונות וזה לא דבר שגרתי עבורה, גם במשחק השלישי נגד דרום אפריקה היא שיחקה עם השחקנים הבכירים - צמד לראול, שער לג'זיקה מנדייטה. איקר קסיאס השוער הבכיר אז גם שיחק, איבן הלגרה, פרננדו מוריינטס, חואקין| כעבור ארבע שנים, ברזיל שוב עם שני ניצחונות, ב-1:4 על יפן במחזור הסיום שיחקו רונאלדו-רונאלדיניו-קאקה, לוסיו, דידה וג'ילברטו סילבה| נבחרת הולנד במונדיאל 2014 - אריאן רובן, דירק קאוט ו-ווסלי סניידר עלו בהרכב יחד עם יאספר סיליסין, גם סטפן דה פריי שיחק| נבחרת ארגנטינה באותו המונדיאל גם כן ניצחה את שני המשחקים הראשונים - ליאו מסי, גונסאלו היגואין, סרחיו אגוארו, אנחל די מאריה, חאבייר מסצ'ראנו, סבאלטה, השוער רומרו - וכלם פתחו ב-2:3 על ניגריה

הדוגמאות של הנבחרות שפחות הלכו בדרך הזו. נבחרת גרמניה במונדיאל הביתי אחרי שהיו לה שש נקודות, במחזור השלישי נגד יפן פתחה עם מירוסלב קלוסה, לוקאס פודולסקי שהיה חשוב בנבחרת, מיכאל באלאק - שלושה שחקנים קריטיים מאוד| נבחרת בלגיה למשל ב-2018 עלתה בהרכב משני למשחק נגד אנגליה (מחזור שלישי). וינסנט קומפאני רק עלה מהספסל, אדן הזאר וקווין דה ברייני סופסלו וגם רומלו לוקאקו.

7. DRORIKO Member

אתם צוחקים עלי שזה גארת סאותגייט

https://thumbs.coleka.com/media/item/201806/27/france-98-gareth-southgate-eng-466.Xxx

cheddar אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

תגידו בסוכנויות ההימורים לפני המונדיאל באיזה מקום היתה מרוקו?

9. DRORIKO Member

מה הסיבה שצ׳אקיר וקויפרס לא שופטים במונדיאל? פרשו משיפוט?

10. alexshw Member

כן. צ'אקיר פרש ממש בחודש שעבר. קיבל הוקרה במשחק נבחרת תורכיה. עלה לשפוט למספר דקות ראשונות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שמרצ'יניאק יקבל את הגמר, אחד השופטים הטובים באירופה בשנים האחרונות.

12. alexshw Member

מריח לי כמו אנתוני טיילור

13. cheddar Member

כל סוכנות קצת בוחרת מספרים שונים אבל משהו כזה בערך https://uploads.tapatalk-cdn.com/20221215/8f4f137ab53bf6c20b7b084d5631b6b7.Xxx

Sent from my SM-G9900 using Tapatalk

14. Clichy COYG

למה לא אוליבר בעצם?

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבל.

alexshw אוהב/ת את זה.