חדשות המונדיאל

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏19/11/22.

1. alexshw Member

טומש ליסטקייביץ' יהיה קוון בגמר. אביו מיחל היה קוון בגמר מונדיאל 1990. שימון מרצ'יניאק השופט האירופי הראשון מאז 1994 שישפוט בגמר מונדיאל לפני ששפט את גמר גביע אלופות/צ'מפיונס. אז זה היה שנדור פול. הוא קיבל את גמר הצ'מפיונס 3 שנים אחר כך.

2. DRORIKO Member

''למה הוא על הדשא?'': השף שהסעיר את העולם - ספורט 5

בטיקטוק קופצים לי כל מיני סרטונים של הטמבל הזה עם כדורגלנים בקטאר. עם רונאלדו, עם רונאלדיניו, ולא הבנתי למה הוא צריך לעניין אותי. מסתבר שזה חבר של אינפנטינו שהוא דחף שם. עכשיו בכלל זה הגיע לשיא האבסורד. אינפנטינו פשוט הפך את המונדיאל הזה לקרקס.

עומר אוהב/ת את זה.
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

"Como uno de los símbolos deportivos más reconocidos del mundo y un icono invaluable, el trofeo original solo puede ser tocado y sostenido por un grupo selecto de personas, que incluye ex ganadores de la Copa del Mundo y jefes de estado"
    הנה, מותר לשפים לגעת בגביע.

4. DRORIKO Member

5. Raulito Madridista

אני לא יכול ממש לבוא לטענות לליאו מסי על כך ש"לא עצר בעדו" שהוא משפיל מישהו שמשחק איתו בקבוצה. אבל אמיליאנו מארטינס מראה את הצד הכי מגעיל שיש בשחקן מנצח ועל כן לא אאחל לו שהקריירה שלו תמריא מעבר לאסטון וילה שם הוא שוכן כרגע. מילא עוד בלהט הרגע, בחגיגות אחרי המשחק עם הרעיון המטומטם הזה של "דקת דומיה לקיליאן אמבפה" שבעידן הטוויטר והרשתות החברתיות הכל מתועד ויוצא החוצה ואני עדיין לא שמעתי על דרך כזו לחגוג או לסגור חשבון - אז יממה לאחר מכן או יומיים כשכולם כבר בארגנטינה ועבר קצת זמן להתפכח בשביל מה צריך את 'הבובה' המטומטמת הזו עם הפרצוף של אמבפה. בכל אירוע חגיגות אגב יש כמה שעוברים את הגבול מבחינת אוהדים ותמיד יש פצועים לדעתי, נקווה שבארגנטינה זה לא חרג מזה.

6. DRORIKO Member

מרטינס הוא טיפוס לא שגרתי, כמו זלאטן רק בהרבה פחות מוכשר(אבל לפחות עם תואר גדול יותר מאליפות מקומית....) אפשר לאהוב אותו ואפשר לא, אבל אי אפשר להגיד שמשעמם איתו. אני חושב שכל חדר הלבשה צריך אחד כזה שמכניס צבע וצחוקים. לא סתם כל שחקני הנבחרת כל כך אוהבים אותו וגם נגררים אחרי השטויות שלו(כמו עם ה"דקת דומיה") מה הטורניר הזה יעשה לקריירה שלו אני לא יודע. רוי פטריסיו למשל נתן טורניר אלוהי ב-2016, טוב עוד יותר מזה משל מרטינס, וזה לא קידם אותו למועדונים הגדולים של היבשת.