חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. FelaKaT Member

איך זה בדיוק מוכיח שהוא רוע טהור?

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין דבר אחד ש"מוכיח" שהוא רוע טהור. זו רק דוגמה קטנה לחלאת האדם שהוא. הצטברות האירועים והדברים שעשה בשנים האחרונות מראים בדיוק מי הוא.

3. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

Orange Man Bad

VAR אוהב/ת את זה.
  4. FelaKaT Member

אוקיי אז איך הסרטון שהבאת מוכיח משהו על הרוע שבו?

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נעשה סדר. הבאתי את הלינק הזה בתגובה לדברי דרוריקו שטראמפ "יודע לזהות מי הטובים ומי הרעים". הקשר הישיר הוא לטענה המופרכת הזו. זה לא נועד ספציפית להוכיח שהוא אדם רע. עם זאת, כשהוא מוצא "אנשים טובים מאוד" בקרב תומכי העליונות הלבנה, זה מדגים מי הוא. ורק תזכורת: אותו אירוע הסתיים במותו של מפגין או מפגינה מהצד האחר.

6. FelaKaT Member

אבל שמעת מה הוא אמר בקטע שהבאת? אם כן, אין לי מושג איפה שמעת שהוא מצא אנשים טובים בקרב תומכי העליונות העליונה מבלי לעוות את הדברים שלו ברמה של עיתון הארץ. הוא לגמרי אמר את ההפך.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה שום עיוות של הדברים. כולם יודעים בדיוק מי היה באחד הצדדים.

8. FelaKaT Member

יאללה, תצטט אותו אומר שיש אנשים נפלאים בקרב תומכי העליונות הלבנה.

מזגן אוהב/ת את זה.
  9. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

הוא אמר שבצד של ההפגנת הימין היו נאצים אבל היו גם אנשים טובים ורגילים שבאו להפגין בהפגנה לגיטימית שאגב אושרה והוא צודק וזה נכון גם לצד השני שהביא איתו גם אנשים טובים וגם אנשים אלימים (הפגנת הנגד אגב לא אושרה ולא הייתה חוקית).

בסך הכל אם לסכם את כל מה שקורה בחודש האחרון בארה"ב זה שגם המתונים בכל צד מפגינים וגם הקיצוניים וכל אחד מהצדדים משתמש בעיקר בקיצוניים האלימים של הצד השני כדי להוכיח נקודה בזמן שבכל צד גם מפגינים הרבה אנשים נורמטיבים לחלוטין.

Lebron אוהב/ת את זה.
  10. מזגן Member

הוא אמר בקרב האנשים שהגיעו להפגין נגד הורדת הפסל. בין האנשים האלו היו ארגוני וטרנים כמו ה-3percenters ושאר אנשים שאין בינם לבין עליונות לבנה דבר.

מתוך האתר הרשמי של הארגון

כרגיל אתה ומחבלים תקשורתיים שכמותך בתקשורת שהם רק אקטיביסטים שמאליים במסווה של עיתונאי מנסים להאכיל את כולם בשקרים כדי לקדם איזה מהפכה מרקסיסטית מחורבנת. לא יעבור חביבי המונופול שלכם נגמר. ואנחנו נמשיך לחשוף אותכם בין אם בטיפשותכם או בשקרים שלכם.

11. VAR Member

@מזגן השתנה משהו ביחסך לטראמפ מאז הבחירות ב2016? אני זוכר שהוא לא היה כוס התה שלך.

12. מזגן Member

@VAR
    הוא לא היה כוס התה בהתחלה. אבל אז הבנתי ככל שקראתי יותר שהמיינסטרים דמוקרטים והמיינסטרים רפובליקנים אחד הם. אין שום הבדל כמעט. רוביו, קרוז, רומני ובוש (פחחחחח) ושאר המזוייפים דן קרנשו ולינדסי גראהם הנחש. טראמפ היה היחיד שרץ על פלטפורמה של העם להבדיל מפלטפורמה של עסקים גדולים, מלחמות (שזה עסקים ענקיים), להיות כלבה של יהודים מניו-יורק ובכלליות להיות ילד כאפות זונה של סרסורים תקשורתיים ועסקיים. הבנאדם אשכרה רץ על יבוש הביצה של וושינגטון והחזרת הכוחות הביתה. ובגלל זה תשמע הרבה פעמים מפרשנים ימניים את המושג "campaign Trump" אל מול "president Trump״

בתום 4 שנים מה שטראמפ השיג מכל זה היה - לא להתחיל מלחמה חדשה. טראמפ להבדיל מכל השקרים של כל מיני @אמיר ע'ים מהניו-יורק טיימס וושינגטון פוסט ושאר הארגונים הנאלחים הדפיסו. הוא הנשיא האנטי מלחמה היחיד בערך בחצי המאה האחרונה.

לגביי טרמפ חשוב להבין שהוא לא באמת חשוב. כל מה שהוא יכול לעשות זה לעקב את הבלתי נמנע ב-4 שנים.

הוא היה שינוי מרענן ומשעשע. אבל ככל שעבר הזמן ראיתי שאפילו עצם בלתי ניתן לעצירה נעצר בביצה. ובמיוחד נעצר על ידי מסתנן (יהודי) מבית בבית הלבן (2 למעשה) - מילר (שאותו אני דווקא יחסית מכבד, אבל הוא חסם מינויים כמו של קריס קובאק) והחלאה הנאלחת קושנר איבן פושע הזה שאחראי על הגישה של טרמפ כרגע להתפרעויות ובזמנו להוראה לשחרר כל מיני פושעים מבתי הכלא כי הוא מאמין שטרמפ יכול לזכות בקולות של שחורים-אמריקאים (וא ככה לפחות סבורים שזו הסיבה שהוא מייעץ לו בצורה שהוא מייעץ לו).

יש שמועות עכשיו, אגב, מחדרי חדרים בבית הלבן שטראמפ אומר שהוא לעולם לא היה צריך להקשיב לעצות של קושנר אלא לאינסטינקט של עצמו. והוא צודק.

ארה״ב לדעתי די אבודה כי אני מאמין שהם בדרך להפוך לסיוט ליברלי-פרוגרסיבי על סטרואידים ורואים את זה כבר עכשיו (חקירה של אנשים שתולים פוסטרים שכתוב עליהם ״זה בסדר להיות לבן״ או חקירה של זוג שהגן על ביתו מול פולשים עם נשקים שלופים אבל אפס מעשה נגד מיליציות של שחורים כאשר הם אומרים שהם ארגון שרוצה לבצע הפיכה, סיפור ניק סאנדמן ועוד ועוד ועוד). ככל שמדיניות ההגירה תישאר על כנה ככה הסיכוי של נשיא רפובליקני להבחר פוחתת. ואפילו אם יצליח להבחר הוא יהיה יותר ליברל-פרוגרסיבי ממה שביידן היה לפני שני עשורים. חלון האברטון זז שמאלה עם כל גל עליה לארה״ב. טראמפ יכול רק לעקב את זה. אם ביידן יבחר המפלגה הדמוקרטית תשליט משטר פרוגרסיבי ליברלי פרופר. שכולל שכתוב ההיסטוריה מחדש, פיצוץ הר ראשמור, גבולות פתוחים, הצבעה בדואר, חוקי נשק וחופש ביטוי חדשים ובסופו של דבר כליאה של פוליטיקאים רפובליקנים.

הסיכוי היחיד לדעתי של ארה״ב לשרוד זה להגביל את ההגירה לאפס. קליטה והיתוך כל המהגרים לאמריקאים פרופר שקונים נשקים מבינים מה היא חירות, משפחה ומצדיעים לדגל במשך כמה עשורים ואז אחרי הבדק בית הזה להמשיך הלאה. אבל לדעתי הם אבודים כבר.

אם להשאיל מהפוליטיקה הקנדית האמריקאים (והקנדים כאחד) זקוקים לכמה קנדציות של שילוב של https://twitter.com/LeslynLewis ו-https://twitter.com/MaximeBernier אבל אני חושב שכבר מאוחר מדי עבור שתי המדינות.

טראמפ רק יאט את התהליך ויעשה אותו לצבעוני ומשעשע. ברגע שטקסס נופלת לכחולים הסיפור גמור. אל תשכח שב- 2018 הבחירות בטקסס נראו ככה:
    קוד:
    Nominee         Ted Cruz      Beto O'Rourke 
    Party                Republican      Democratic
    Popular vote     4,260,553          4,045,632
    Percentage           50.9%.                48.3%

הם ממש, אבל ממש קרובים להפיכה מוחלטת. כן, קרוז יוכל לנצח שוב אבל אתה תראה אותו כורע ברך מול מפגינים מרקסיסטיים של ב.ל.מ ותחת לחץ של אנטיפה. הוא יזוז עם החלון שמאלה.

אני מזמין אותך לבדוק את הססטיסטיקה של פילוח האוכלוסיה בטקסס ושיעורי ההצבעה לפי דמוגרפיה במשך הכמה עשורים האחרונים מאז 1965 כדי להבין טוב יותר על מה אני מדבר.

13. סיונרה Member

מה החשש של ישראלי-קנדי מפיצוץ של הר ראשמור?
    ארה"ב היא מה שהיא בזכות המהגרים. כל דור רצה לסגור את השער לאלו שבאו אחריו, ולמזלם לא הצליחו. זה שהגענו לשנת 2020 והמצב של השחורים כל כך גרוע, מראה לך שמשהו כנראה לא בסדר שם.
    יש במדינה הזאת כל כך הרבה דברים שנראים דפוקים לכל אחד שלא משם, שאולי זה לא הדבר הכי נורא בעולם שכמה מהם יתוקנו.

14. מזגן Member

חשש ספציפית מזה אין לי. עזוב שאני הייתי קרבון לגזענות של שחורים נגד לבנים בארץ כי ״סיבות״. פיצוץ הר ראשמור זה סך הכל סימפטום. אפילו כאן בקנדה מתחילים תזוזות אנטי לבנים. מסתבר שאחד עם ההיסטוריה שלי הוא פרבילג וכל מה שהשגתי בחיים שלי זה בזכות זה. שם זה מתחיל לך תדע לאן תגיע.

ובנתיים בקנדה חוקרים מישהו שעשה חאראקות על מעבר חצייה צבעוני (Pride crosswalk defaced by tire tracks in West Vancouver, police say | CTV News). קנדה מקדימה את ארה״ב בנתיים אבל ארה״ב ידועה בדליקות שלה הם יעקפו ועוד יובילו בטירוף.

מהגרים זה לא הבעיה. הבעיה זה האחידות באיך שהם מצביעים וזה לחלוטין ביחס של 1-2 לשמאל בשנים כי טובות לרפובליקנים.

המצב של השחורים באמת רחוק מלהיות מזהיר. אולי באמת במקום אלף ואחד תכניות ממשלתיות הגיע הזמן לבדק בית? אולי כדאי שיסתכלו על קלרנס תומאס ויקשיבו ללארי אלדר במקום להביט בביידר גינזבורג ולהאזין לפלוסי, ביידן וקורטז?

אולי במקום לזיין ולברוח מהילדים הגברים השחורים צריכים להינשא ולגדל אותם? אולי במקום להזריק CNN ו-MSNBC לוריד השחורים צריכים לבדוק את טבלה 43 במסדר הנתונים של ה-FBI. אולי הם צריכים להפסיק לתקוף לבנים ביחס של 9 ל-1 בפשעי אלימים?

סתם מחשבות. אולי גברים שחורים (דגש על גברים כי הנשים מבצעות את אותה רמת הפשיעה) צריכים לפשוע במצב הסוציואקונומי כמו שגברים לבנים פושעים באותו המצב?

15. alexshw Member

המצב של שחורים יותר גרוע בגלל התרבות שלהם.
    ומי הפסיק את הסחר בעבדים ימי נלחם על החירות של השחורים? לבנים.

מי מכר באפריקה שחורים לעבדות? הרבה פעמים השחורים עצמם.
    מי עסק בקניבליזם? השחורים. מי הפסיק אותו? הלבנים. מי בנה תשתית באפריקה? הלבנים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk