חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. Gass12 Member

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

"עובדות".

לא אכפת לי מה עשה סבא של אף גרמני, כל עוד הוא עצמו בסדר.

3. Gass12 Member

את מי אתה מנסה להוליך שולל?
    גם לי לא מעניין כלל מי השותפים של שוקן. מה שמפריע לי שהוא מעליל על המדינה שלי שקרים אינסופיים בכל העולם. ואתה שהצטרפת למקום העבודה המושתן הזה אימצת את אותן דעות ארורות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/16
  4. optimus Member

כל אחד יותר גרוע מהשני, אני לא חושב שטראמפ עדיף על ג'ונסון או ההפך, אבל צריך להתפשר על אחד מהם (יש שם אפשרות לפתק לבן כאות מחאה?).

5. StevenGerrard Member

6. alexshw Member

למי אכפת מהמדיניות. יש חשד שהיא פגעה בביטחון המדינה.

7. StevenGerrard Member

די. באמת לא נמאס? http://www.wiredjc.com/Smileys/default/yawn-new.Xxx

8. StevenGerrard Member

כאשר ג'יימס קומי שיחרר את המכתב המעורפל בנוגע ל"אימיילים חדשים" ל-FBI לא היה בכלל צו בכדי להסתכל עליהם.

Exclusive: FBI still does not have warrant to review new Abedin emails linked to Clinton probe

אז איך בדיוק קומי (שפעל לבד ונגד המדיניות) יכול היה לדעת אם יש להם חשיבות או אפילו קשר לקלינטון? הוא לא. הוא קפץ למסקנה חפוזה במקרה הטוב או ניסה להטות את הבחירות במרמה במקרה הרע.

כך או כך, הוגשה נגדו תלונה על הפרת אתיקה על ידי עמית שלו לשעבר שעבד איתו במינהל של בוש.

Top Bush Admin. Official Just Filed Ethics Complaint Against FBI Director For Partisan Meddling

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/16
  9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הו, הגיע "רודף האמת" להיכנס בראש ה-FBI ולפגוע באמינות שלו בגלל שפתח בחקירה נגד הילארי, אחרי ממצאים חדשים...

דווח כי וינר אישר ל-FBI להשתמש במחשב שלו, ולכן לא צריך צו...

אני מאד מופתע ש"רודף אמת" אינו שמח על כך שהFBI מתייחס ברצינות לראיות שמצא וחוקר את שורש העניין, בפרשה מאד מטרידה. למען האמת אתה כבר יודע, מבלי לראות את האימיילים, כי הוא "קפץ למסקנה חפוזה" או אפילו "ניסה להטות את הבחירות". "רדיפת אמת".
    תזכיר לי, הוא גם ניסה להטות את הבחירות כשסגר את החקירה נגד קלינטון, או רק כשפתח אותה שוב?

מזגן ו-FelaKaT אוהבים את זה.
  10. Gass12 Member

במסגרת פינתנו להרחבת הידע, מוגש למי שרוצה לקרוא. מי שאינו מעונין מוזמן לדפדף ק
    מי את הומה אבדין?

היועצת הכל יכולה של הילארי שסיבכה אותה בפרשה הנוכחית. קשורה בקשר משפחתי לאחים המוסלמים ולאל קאעידה.
    הומה מחמוד אבדין העוזרת הפוליטית ויועצת אסטרטגית אמריקאית. (יש שטוענים אך לא מוכח כלל שהיא המאהבת של הילרי ) קשורה בקשר משפחתי לאל קאעידה ולאחים המוסלמים.
    כל בני המשפחה שלה היו פעילים בארגון בתפקידים רבים. אמא של אומה ,סלאחה אבדין הייתה אחת מ-63 הנשים החשובות בארגון "האחיות המוסלמיות", גרסה נשית לאחים המוסלמים, ושירתה בארגון לצד אשתו של מוחמד מורסי - נאג'לה עלי מחמוד.
    בשנת 2010 נאמה הילרי קלינטון במכללת אבדין, אותה הקימה פרופסור סלאחה אבדין אמה של אומה ושיבחה את הפרופסור, בעלת הקשרים לטרור, על תרומתה לחיבור ומערכת היחסים המיוחדת בין מכללת אבדין לאוניברסיטאות ברחבי ארה"ב. אני מצטט חלק מנאומה:

"... אני צריכה להודות שיש לי קשרים כמעט משפחתיים עם פרופסור אבדין, מכיוון שאחת משלוש בנותיה, אומה אבדין, שמכהנת כסגנית שלי התחילה לעבוד עבורי כאשר הייתה סטודנטית באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון.... "
    לפי הלרי שיתוף הפעולה החל מזמן, עוד לפני כניסתו של בעלה לבית הלבן - לא שולפים סטודנטית סתם ומקדמים אותה במוסדות שונים של הממשל. קיימים כל מיני סיפורים פיקנטיים על הסיבות, לדעתי ריח הכסף היה חזק מתמיד.
    בני משפחת אבדין ב"פעולה" . גם בעלה של הילארי קיבל תמיכה כספית מסיבית מ"ידידים" במזרח התיכון - נכתב רבות אודות התרומות הבלתי חוקיות שקיבל מחו"ל.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14906974_10154752159265559_2260731138257709109_n.Xxx?oh=1634486270cfe3bb415213b35b6a548b&oe=58954E02

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/16
  11. StevenGerrard Member

אם לא היה צורך בצו, אז מדוע ה-FBI בכל זאת ביקש וקיבל אותו רק אתמול? :rolleyes:

The FBI already had a warrant to search Weiner's laptop, but that only applied to evidence of his allegedly illicit communications with an underage girl. FBI Obtains Warrant for Newly Discovered Emails — as Reid Accuses Comey of Hatch Act Violation

אגב, יפה מצידך לאמץ את עקרונות הימין המודרני, כשאחד מהם הוא: תחזור על שקר מספיק פעמים ובסוף יאמינו לך.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/16
  12. StevenGerrard Member

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהנחה והדיווח שציטטתי נכון, מה זה משנה אם ה-FBI ביקש צו? ברגע שהוא מאשר להם לחפש בלפטופ שלו, החיפוש חוקי.
    אני ממשיך להתרשם מכך שרודף אמת מתנהג כאילו הוא מעדיף שלא יחקרו את הראיות החדשות שנתגלו כנגד הילארי, בטענה שלא היה צו... אתה "רודף אמת" כמו שאבו בכר אל בגדדי הוא פעיל זכויות אדם.

14. FelaKaT Member

מתוך הכתבה עצמה:
    The FBI already had a warrant to search Weiner's laptop, but that only applied to evidence of his allegedly illicit communications with an underage girl

אז אם אני מבין נכון, היה להם צו לחפש לו במחשב וברגע שמצאו מידע שנוגע לנושא אחר שאותו קראו מתוקף הצו הקיים, היה צורך בצו אחר כדי להמשיך ולחקור, לא?

בכל מקרה, מסתבר שהדליפו להילרי שאלות לפני הדיבייט. מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/16
  15. StevenGerrard Member

למיטב הבנתי התיקון הרביעי לחוקה תקף גם על אימיילים המאוכסנים ע"י צד ג'.
    ווינר לא אישר ל-FBI לחפש לו בלפטופ אלא היה להם צו. זה חוקי עבורם באמצעות הצו הזה to obtain/seize אבל לא לעיין ולכן היה צורך בצו נוסף, שאני מזכיר כי התקבל לאחר שיחרור המכתב (ולא היו מבקשים לקבל את הצו לולא היה צורך בו).

התרשמותך מוטעית. מה שמפריע זה לא ששוב "רודפים" אחריה. אם המידע החדש יתברר כחיוני אברך על חקירה נאותה ומעמיקה.
    העניין הוא שלשחרר מכתב שאומר שהתגלה מידע חדש שאולי כן ואולי לא קשור וחשוב לחקירה זה חסר אחריות at best ומסריח מפוליטיקה (פעילות שאינה חוקית לפי hatch act).

--------------
    FBI's Comey opposed naming Russians, citing election timing: Source

Comey may be under investigation for Clinton letter | TheHill

A Congressman Just Exposed The Republican Plot To Force Comey's Attack On Hillary

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/16

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 28)

1. Bitcoin
  2. VAR