חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. Gass12 Member

Sir Alex נו אז מה אתה מחדש כאן? זה בדיוק מה שכתבתי. הבעיה איתך שאתה כ"כ מלא בעצמך שאין לך כנראה מקום להכיל אחרים רק לקרוא היית צריך .ולא לדחוף את שלדון בכל משפט שני. ( אני לא כועס עליך המזל שלך כפול. 1.אתה אוהד יונייטד 2. המחשוף שלה נדיב )
    להלן מתוך הודעתי :
    "הנח לי להסביר לך ואז אני מצפה ממך שתתנצל ותאמר שטעית.
    כשמטילים מאסר עולם על מורשע כלשהו ( גם בישראל ). בחלוף פרק זמן יחסית ארוך . האסיר מבקש דרך וועדת השחרורים/ או החנינות ואז הם קוצבים את העונש/ או לא . במקרה של פולארד עונשו נקצב על 30 שנה ולכן מן הסתם הוא ריצה את העונש עד תום."

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/16
  2. Mellow29 Kopite

תשמע, אני לא רוצה להכנס פה לדיונים אישיים יותר מדי, אבל כשאתה כותב לי ש"בכל המקרים האלה הרוויח רפובליקני" אני מבין שאין כאן מקום לדיון. מלבד השם (שגם הוא עבר כל מיני גלגולים) אין שום קשר בין המפלגה הרפובליקנית במאה ה-19 למפלגה הרפובליקנית בימנו. סביר להניח שאם היית חי באותה תקופה, היית רפובליקני מושבע שמתנגד לדמוקרטים של אז.

אין לי מושג מה אתה מנסה להוכיח עם הציטוט הזה של מדיסון. ברור שהחוקה נכתבה בתקופה שונה לחלוטין ודברים כמו three-fifths compromise הם בלתי נתפסים כשמסתכלים עליהם ב-2016, ועדיין זה החוק העליון במדינה הזו. אם הנציגים לקונגרס מאמינים שיש סעיף שדורש תיקון, הם יכולים להעביר תיקון לחוקה.

Lebron אוהב/ת את זה.
  3. Gass12 Member

"אמריקה של אובמה הפכה למדינה החלשה בעולם"
    פרופ' רות וייס, שספרה "בגידת הליברלים" קומם עליה בשנות ה-90 את השמאל העולמי, מביטה בעצב על צעירים יהודים שמשתפים פעולה עם תנועת החרם. נקודת האור, מבחינתה: הניצחון של טראמפ, שמוכיח שהאמריקאים הבינו שעליהם לצאת מהמסלול המסוכן.

Sir Alexכדאי לך לקרוא היא פרופסרית מאוד מוערכת גם בחוגי השמאל. למרות שהכתבה מופיעה באתר ששייך לשלדון
    çãùåú - äáçéøåú áàøöåú äáøéú nrg - ..."àîøé÷ä ùì àåáîä

4. Sir Alex Las' Killa

מנסה להסביר בנימוס כבר כמה עמודים.... אתה רשמת בתחילת הדיון; ''פולארד שוחרר כי סיים לרצות את עונשו עד תום ודווקא בניגוד לרצונו של אובאמה''. וזה פשוט לא נכון. כשפולארד הגיע לועדת שחרור ממשל אובמה הוא זה שהחליט ש30 שנה זה מספיק, הם היו יכולים לסרב כמו ממשל קלינטון ובוש.

לגבי הכתבה, אישה חביבה אבל כמו שאמרתי, אדלסון עושה אחלה שטיפת מוח בישראל ב8 שנים האחרונות.

5. Gass12 Member

בדיוק כך.
    פולארד ריצה את עונשו עד תום.
    משנקצב העונש על 30 שנים בהחלטה של וועדת
    השחרורים ואין לה שום קשר לאובמה .
    אובמה לא ויתר על שעה. למרות שהיו לו מספיק הזדמנויות לו חפץ בכך.

6. StevenGerrard Member

אני יודע את זה, ובסוגיות מסויימות אני "רפובלקני" היום. למשל, פעם משמעותה של שמרנות פוליטית הייתה שמירה על הטבע במקום על תעשייה כזו או אחרת. כיום משמעותה של שמרנות פוליטית היא שמירה מפני כל שינוי שקצת מפחיד אותך.

אתה גורם לזה להישמע פשוט אבל....

Over the past 200 years, over 700 proposals have been introduced in Congress to reform or eliminate the Electoral College. There have been more proposals for Constitutional amendments on changing the Electoral College than on any other subject

U. S. Electoral College: Frequently Asked Questions

7. StevenGerrard Member

מעביר את התחושות באופן מאוד מדויק...

8. Gass12 Member

Sir Alex גם את זה תפתור במילה נו שלדון?

תשלום כופר: אובמה העביר 400 מיליון דולר לאיראנים
    ממשל אובמה העביר בחשאי 400 מיליון דולר לטהראן, בעקבות שחרור בני ערובה אמריקאים. גורמים בממשל אומרים כי מדובר בכלל בהעברת תשלום במסגרת הסדר על סך 1.7 מיליארד דולר שנחתם כדי לפתור סכסוך בן עשרות שנים על עסקת נשק שכשלה

דיווח: "ארה"ב העבירה לאיראן בחשאי 400 מיליון דולר" - וואלה! חדשות

9. סיונרה Member

זה כמו להגיד שקבוצה שסיימה מקום שני והיה לה הפרש שערים טוב יותר מלמקום ראשון "הפסידה את האליפות בגלל השיטה" או ש2 ניצחונות בגמר הNBA בהפרש גבוה צריכים להיות שווים יותר מ3 נצחונות בהפרש נמוך. זה לא עובד ככה.
    אם חוקי המשחק היו שונים, הצדדים היו משחקים בצורה אחרת.

יש לשיטה יתרונות וחסרונות, היתרון שלה היא שהיא לא מבטלת את המדינות הקטנות באיחוד. במקום לכתת רגליהם בכל מני מקומות נידחים בארה"ב, המועמדים בסך הכל יתמקדו בערים הגדולות ובמקומות שבהם הצפיפות הכי גדולה והיכולת שלהם להגיע לקולות היא היעילה ביותר.

oFiRzZz ו-Dennis Bergkamp אוהבים את זה.
  10. ManUnd Member

שמאלני שמדבר על צביעות? זה מצחיק.

נכפה על ידי השיטה? כבר אמרו לך/אתה אמרת שזה קרה בעבר. אם זה היה כה מפריע למישהו יכלו מזמן לטפל בזה.

אבל העיקר לבכות ולהאשים את כולם.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

11. alexshw Member

יש לי גם הסבר אפשרי למה מועמד רפובליקני לעיתים לוקח את הבחירות למרות שמפסיד ב - POPULAR VOTE, פשוט לא פעם בגלל השיטה יש בכיס הדמוקרטי יותר אלקטורים מבין המדינות שנוטות בבירור ובאופן מסורתי לאחד המועמדים ואילו המועמד הרפובליקני זוכה בבחירות בגלל שזכה במדינות מתנדנדות.
    במדינות "הבטוחות" כמו ניו יורק או קליפורניה הרבה תומכים של המועמד הרפובליקני יכולים פשוט לחשוב שההליכה שלהם לקלפי מיותרת לחלוטין כי ממילא המדינה בכיס של הדמוקרטים.
    כך המועמד הרפובליקני מפסיד אותם ב - POPULAR VOTE אך אין השפעה על התוצאה הסופית כי זה לא משפיע על מפת האלקטורים.

oFiRzZz, abcd, ManUnd ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  12. סיונרה Member

יכול להיות, וזה יכול להיות גם לגביי דמוקרטים באלבאמה או שהיו הולכים עוד דמוקרטים להצביע בבחירות בקליפורניה וניו יורק. בכל מקרה, זה לא משנה. יש שיטה, כולם פועלים לפיה. בליגה שמוכרעת על הפרש שערים במקום על נקודות קבוצות היו הולכות לתקוף גם כשמובילות 1-0 במקום לשמור כוחות למשחק הבא, בלתי אפשרי להסיק ממצב עולם אחד למצב עולם אחר.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  13. Gass12 Member

לפחות במקרה של אחי זה נכון !! מתגורר בקליפורניה מתעב את הילארי אבל אמר לי שההצבעה שלו מיותרת, כי בקליפורניה אין סיכוי למועמד רפובליקני.

14. alexshw Member

כן רק שבניו יורק וקליפורניה יש הרבה יותר בעלי זכות הצבעה מאשר באלבמה וכך גם תומכים של המפלגות.
    אני שוב מדגיש שמבחינת האלקטורים ממדינות שבכיס המועמדים, אז להילארי היו הרבה יותר כאלה כאן, לכן הגיוני שהיו פחות דמוקרטים שלא באו בגלל אותה סיבה.

15. optimus Member

היו הרבה דיבורים על כך שביבי היה יכול להוציא יותר מיליארדים מהאמריקאים אם הוא היה מחכה שיתחלף נשיא . מלבד זאת, אז היו נשיאים גרועים יותר זה עדיין לא הופך את אובמה לנשיא הכי פרו ישראלי כמו שאתה מציג אותו.

במחשבה שנייה מירוץ חימוש גרעיני בין המדינות במזרח התיכון ומדיניות האין פיקוח על הגרעין האיראני באמת נשמעים כמו דברים מעולים.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 22)

1. Bitcoin
  2. VAR