חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. Gass12 Member

בדיוק כפי שכתבתי לא שזה משנה משהו.
    מה שחשוב יותר מדוע אתה והליצן השני חופרים על שיטת הבחירות ?

2. Mellow29 Kopite

פגרת נבחרות.

benos אוהב/ת את זה.
  3. Gass12 Member

Mellow29 לו היית הוגן וישר עם עצמך, יודע מה הייתי מצפה ממך? שתדבר!! עקבתי קצת אחריך ואתה עושה רושם של בחור כלל לא טיפש.
    ההתגייסות הכוללת בצו 8 של כל אסופת העיתונאים חסרת היושרה. לדווח את מה שמכתיב לך העורך ואתה יודע שהוא שקר מוחלט
    כי הוא נועד לשרת אג'נדה. להשתמש בסקרים מונפצים מוזמנים ומוטים מראש. לעשות קולות כאיש אחד יו אנחנו המומים, אנחנו בהלם אנחנו בשוק!
    צפיתי בשידור בערוץ 11 ביום שישי ( זה הערוץ היחיד שלא איבדתי בו אמון מוחלט . בכל השאר לא נותר גרם של אמינות ) רבים שם הודו שבשיחות פנימיות בינהם. הם צפו את נצחונו של טראמפ.
    אתה ואני יודעים היטב שהמקצוע הזה עיתונאי פשט את הרגל. העיתונאי העכשווי זנח מזמן את תפקידו המסורתי , דיווח אמין. במקום זאת הוא בחר לנסות לייצר מציאות ואני מסרב להאמין שפעל בתום לב. ( ע"ע תיבת התהודה של בן רודס )
    שבע השנים הרעות: תעשיית השקרים של הבית הלבן | לי סמית'
    עמוס שוקן מודה: 'הארץ' תמך בעמדת ממשל אובמה, נגד נתניהו
    בפעם הבאה שתתלונן על ידיעה ממקור שלא נבדק עד תום?
    אבקש ממך לקרוא היטב היטב את מה שכתבתי לך כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/16
  4. Lebron Member

כל פעם שאני חושב שאתה לא יכול להיות הזוי יותר אתה מצליח להפתיע אותי מחדש. איך הגעת מזה שנתפסת ע"י mellow על חם עם מקור לא אמין לזה שהוא לא מדבר על עיתונאים חסרי יושרה וסקרים מונפצים רק אלוהים יודע.

אתה מפרסם פה על אוטומט מקורות מחורטטים בלי בדיקה מינימלית על אמינותם כל עוד הם מתאימים לאנג'נדה שלך ועוד יש לך את החוצפה לדבר על יושרה והגינות של אחרים. הפוסל במומו פוסל.

Sir Alex אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Las' Killa

6. Gass12 Member

אלכס אם איני טועה קיצון חייב להיות בקצה, רוצה לומר לא הרוב.
    מבחינתך לקטלג כל ימני כקיצון ( ובתנאי שאינו אוהד יונייטד ) :sm_1luvu: באותה המידה שאני יכול לקטלג אותך כשמאל קיצוני

7. Sir Alex Las' Killa

חח אני שמאלני? אולי מבחינת קיצוניים. אתה יודע מי זה בן שפירו בכלל ומה העמדות שלו? הוא נחשב לאחד המבקרים החריפים של השמאל, עיתונאי, סופר ומרצה בחסד. לא בהכרח מסכים איתו על הכל אבל הוא ימני שפוי ואובייקטיבי.
    סטיב בנון הוא קיצוני מובהק. מבחינתי לאומנות לבנה, KKK וכל הבולשיט הזה שמשתולל באתר שהוא מנהל זאת קיצוניות.
    בנתיים הוא הקיצוני היחיד שטראמפ בחר. ממש לא רוב.

8. Gass12 Member

אגב
    Mellow29
    המקור אינו רוטר . זה המקור
    FINAL ELECTION 2016 NUMBERS: TRUMP WON BOTH POPULAR ( 62.9 M -62.2 M ) AND ELECTORAL COLLEGE VOTES ( 306-232)…HEY CHANGE.ORG, SCRAP YOUR LOONY PETITION NOW! « 70news

המסר שאני מבקש שתעביר להוא שמתקשה בהבנה
    באופן סיסטמתי.
    התקשורת הממסדית איבדה את הזכות לדיווח הוגן
    היא שקרנית ומגמתית.
    ההבדל היחיד ביני לבינם הוא שאני הוגן ואם טועה
    שזה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, אזי בתום לב
    ולא בכוונת זדון.

לעומתי הטינופות פשוט אוכלים לנו את הראש באופן שיטתי עם שקרים וסילופים ביודעין ובכוונת מכוון.
    בכדי להנדס תודעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    תסביר להוא שמתקשט בשמו של שחקן הכדורסל
    תשתדל במילים פשוטות בכדי שיצליח להבין.

9. Mellow29 Kopite

תגיד לי, אתה רציני? אני חיפשתי את ההודעה שלך בגוגל והגעתי לרוטר, שנתנו לינק לבלוג הזה, בלוג של תומך טראמפ שנשאל מאיפה הוא הביא את המספרים והוא כתב "מהטוויטר". הוא מביא שם ציטוט של תומך טראמפ בן 17 בשם מייקל שפרסם את המספרים האלה וביקשו ממנו להביא מקור, הוא כתב ש"הוא ראה את זה בחדשות". אתה לא מבין שאתה עושה צחוק מעצמך ומהטיעונים הלגיטימיים בחלקם כשאתה בונה את התיאוריות שלך על פרסומים של ילדים בני 17 שמעבירים את זמנם בין הטינדר לטוויטר?

כן, יש הטייה עיתונאית והיא מכוונת בעיקר לצד אחד. אני לא חושב שצריך להיות ימני קיצוני כדי להודות בזה. מאידך, טראמפ הוא ליצן מוחלט וזו תעודת עניות עצומה לאומה שלמה שלא הצליחה להעמיד שני מועמדים ראויים יותר, אני לא חושב שצריך להיות שמאלן הזוי כדי להודות גם בזה.
    במקום לצבוע את העולם בצבעים של שחור ולבן ולהעדיף קשקושי טוויטר ע"פ תוצאות רשמיות רק בגלל הזיהוי הפוליטי של שני המקורות, תנסה להפעיל את הראש והטיעונים שלך יקבלו יותר תוקף.

10. Gass12 Member

מה הקשר?
    כשערוץ לגיטימי כמו cnn תופס צד ומטה כל חדשה שמוציא מפיו. כשעיתון הארץ בשפה האנגלית מפיץ שקרים במכוון בכדי להבאיש את ריחה של ישראל.
    כל ידיעה איזוטרית לא ממסדית ,יכולה להיות טובה יותר בעיקר בגלל חפותה מאינטרס נכלולי. מי שעושה צחוק מעצמו זה המקצוע הזה שהבאיש ריחו וזנה!!!
    לא נותרה שום לגיטימיות לעיתונות ועיתונאים
    שמשקרים במכוון. זו הנקודה החשובה!!! מה עדיף לך באופן אישי שטר של 200 שקל ביד או צק על עשרת אלפים מחברה בעמ שפשטה את הרגל ?

*
    אל תזלזל בבני 17 שמספרים אמת .אני בגיל הזה הרווחתי עשרות אלפי שקלים במו ידי. בן 17 עומד בפני החוק ולפעמים .מתגלה כמוכשר יותר ממני וממך.
    גם אם במקרה הזה הידיעה הזו שאינה מעלה/ מורידה
    מאום תתגלה כלא נכונה? עדיין הנזק שלה הוא שולי
    בהשוואה להנדוס התודעה

11. StevenGerrard Member

12. Gass12 Member

קבל קול מפוכח ושפוי. לא איני אוהד כמוהו את טראמפ, כפי שטענתי לאורך כל הדרך די מההתחלה. אני פשוט מתעב את הילארי החמדנית הנכלולית והשקרנית. אני מקווה שמוחמד חוסיין יעזוב בשקט ובלי בלגאנים. שלא יזמזמו לו בטעות על חוק מרשל.

13. DRORIKO Member

14. Lebron Member

ממש לא אהבתי את התעמולה שהוא עשה לכל הארגונים האלה, אבל לזכותו ייאמר שהוא לא מסתיר את דעותיו הפוליטיות והוא מצליח פעם אחר פעם לחשוף את פרצופו האמיתי של טראמפ עם עובדות וקטעי וידאו שטראמפ בכבודו ובעצמו חושף בהם את פרצופו.

15. מזגן Member

מישהו מוכן להגיב על זה בבקשה?

סיונרה אוהב/ת את זה.