חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. סיונרה Member

מנקודת מבטם הדמוקרטים דואגים לשחורים ולמהגרים שמגיעים, פחות לרוב הלבן שגר בקרוואנים ובעיירות קטנות שכוחות אל.
    הם בסך הכל רוצים שיעזבו אותם בשקט, שלא יקחו מהם את הכסף שאין להם על ידי מיסים, שלא יתנו אותו לעניים אחרים שפושעים ואז מאשימים את הלבנים בכל הבעיות שלהם ושכל מני פקידים בוושינגטון לא יגידו להם איך צריך לחיות את החיים שלהם. אני לא יכול להגיד שאני מסכים איתם, אבל אני לא בנעליהם.
    אני לא טוען שסתיו שפיר בהכרח עוזרת לחלשים, אבל היא מראה הרבה יותר דאגה אליהם מאשר חברי כנסת מזרחים מסויימים. העובדה שמישהו מזרחי/שחור/היספני ממש לא אומרת שהאינטרס המזרחי/שחור/היספני יהיה בראש מעינייו ולהיפך. להניח ככה זאת גזענות. לא מצליח להבין את העניין שבלרטון שאנשים לבנים מייצגים מחוזות בחירה של לבנים ואינטרסים של הלבנים שבחרו אותם, שלא בהכרח סותרים את אלו של השחורים.

אני לא חי באמריקה ורק מלצפות בסדרות ודיווחי חדשות כבר נמאס לי לראות אנשים שכל הזמן מתייחסים לבנאדם לפי המוצא שלו. אם אדם לבן היה אומר את הדברים האלו בצורה הפוכה הוא היה גזען שאין כדוגמתו, משום מה לשחורים יש פריבילגיות שללבנים אין.

מזגן ו-Dennis Bergkamp אוהבים את זה.
  2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שההודעה הזו מראה בצורה נהדרת כמה מעוות ולא הוגן העולם שאתה חי בו.
    חבורה של רפובליקנים לבנים עושים סלפי ואתה אומר שזה מהווה ביטוי לפילוג קיצוני.
    כמובן שאם חבורה של פוליטיקאים שחורים היו עושים סלפי (ויש כאלו - למשל ה-Black Caucus), לא היית בחיים טוען דבר שכזה.
    האמת היא שהגזענות הכי חמורה שיש כיום באמריקה היא כלפי אמריקאים לבנים (בעיקר גברים). לאף אחד לא אכפת מכינויי גנאי גזענים כלפיהם (Cracker וכו'), פוסלים את הדיעות שלהם בגלל שיש להם White Privilege, יש אפליה כנגדם בחוק (אפליה מתקנת), דורשים מהם כל הזמן להתנצל על הקיפוח והדיכוי של אחרים, אסור להם להעביר ביקורת על מיעוטים אחרים ופוגעים להם בחופש הביטוי. התקשורת מתמקדת בכל כתובת גרפיטי מגוחכת ובארגון לא רלוונטי ולא אלים (בימינו) כמו הKKK אבל מפחדים פחד מוות לכתוב על ארגון כמו Black Lives Matter שפעיליו יוצאים לרחוב ומחפשים לבנים לכסח במכות.

זה גזעני להחריד ומחליא, איך כברירת מחדל, האמריקאי הלבן הממוצע מקושר לגזענות, וחייב להתנצל על כך ללא הפסקה, ובעצם להודות בגזענותו על מנת להוכיח שהוא לא גזען (ובכך, למעשה, להיות גזען לנצח - זה מעגל בלתי נגמר). והגזענות הזו גם נמצאת בך, סטיבי.

ManUnd, Gass12, orimor2212 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. StevenGerrard Member

אני צריך להשלים קריאה מאז ההודעה האחרונה שלי אבל צריך (בעדיפות עליונה) לשבת וללמוד.

בינתיים רציתי לשתף ראיון מטריד שנחשפתי אליו הבוקר בנוגע לאפשרות של 'רישום מוסלמים'.

4. Gass12 Member

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/16
  5. StevenGerrard Member

6. מזגן Member

וביקצור
    Liberal smug

נ.ב
    תגיד, אין לך איזה סרטון של תכניות לייט נייט או נאום חוצב עאק להבות במקום להציג את הדעות שלה כמו שהן?

7. VAR Member

כל וידאו כזה גורם לי עוד יותר לשמוח שטראמפ ניצח. תמשיכו ככה.

8. Gass12 Member

קצת פיקנטריה בנושא הבחירות שהיו . הגיעה לידי דרך חבר פייסבוק.
    1. גארי ג'ונסון היה מועמד המפלגה הליברטיאנית לנשיאות, במקורו הוא מהמפלגה הרפובליקנית. ללא שמץ של ספק קרוב לעמדות של טראמפ בהרבה בחינות, עקץ 4 ורבע מיליון קולות. שימו לב שהוא מנע מטראמפ ניצחון בלא פחות מ 6 מדינות השוות 38 אלקטורים.
    *בניו מקסיקו המועמדת הירוקה לקחה 1.2% אז זה מקרה גבולי).
    2. הדיון שהחל והודחק בנושא מה היה קורה אם.. לא שזה משנה משהו אבל אם...
    קליפורניה שבה הילרי ניצחה בענק בהפרש של כמעט 3.5 מיליון קולות יותר מטראמפ. בטוטאל היא ניצחה בכ 1.3 מיליון. יוצא איפה שבלי קליפורניה טראמפ ניצח בכל יתר המדינות יחד בהפרש של 2.2. רוצה לומר שללא שיטת האלקטורים ..
    קליפורניה הייתה קובעת לכל ארה"ב, שזה מטורף.

https://fb-s-b-a.akamaihd.net/h-ak-xfp1/t31.0-8/15156745_1537307539629789_6154993475670927458_o.Xxx

9. סיונרה Member

ברכותיי שמצאת את מכונת ה"מה אם", בטוח שתעשה בה שימוש מהנה.

Mellow29 ו-Lebron אוהבים את זה.
  10. Gass12 Member

אני מרוצה מאוד מהשיטה הנוכחית , בעובדה היא הצליחה למנוע את זכייתה של ממשיכת דרכו של פרעה. אתה זקוק יותר ממני למכונה הזו

11. סיונרה Member

מה אנחנו קומוניסטים? מצאת זה שלך.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Las' Killa

טראמפ ליצן ונוכל, אבל זה בדיוק מסוג הדברים שמוכיחים שהוא פחות טיפש מהאמריקאי הממוצע. מי שמספיק טיפש להירשם ולשלם אלפי דולרים ל''אוניברסיטת טראמפ'', כנראה אין לו שום דבר מועיל לעשות עם הכסף ועדיף שילקח ממנו בשביל שילמד להבא.
    לגבי התמונה של הGOP - מסכים לגמרי, רמת ההכחשה פה משעשעת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/16
  13. מזגן Member

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכנסת ליוטיוב, בחרת בסרטון רנדומלי ובחרת לשתף אותנו בו?
    מה תוכן הסרטון הזה קשור לתמונה של הGOP?

15. Sir Alex Las' Killa

רנדומלי? אולי מבחינתך. בעיני הסרטון מנמק בקצרה מזה White Privilege ולכן תוייג בחלקו השני של המשפט כתגובה ל''דיון המעמיק'' שהתפתח, אחרי שהתמונה עלתה. זה משהו שחסר לדעתי בכל הדיונים האלו בין הימין לשמאל האמריקאי - עובדות, וזה משהו שלשם שינוי מייגן קלי הציגה. אפשר לשלול עדויות אישיות ולטעון שבנאדם כזה או אחר משקר, אבל כשמציגים נתונים על מליוני אנשים, בלי להתייחס אפילו להיסטוריה, ועדיין נתקלים בהכחשה לדעתי כל הדיון על גזענות כלפי מיעוטים הוא חסר משמעות כי זה להתווכח עם עובדות.