חדשות, שמועות והעברות 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Marcelinho, ‏1/1/06.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב אתה מאוד מאכזב אותי בדבריך. קודם כל משווה בין ריברי לקארימי, בין הליגה הצרפתית לזו של האמירויות ובלי לעקוב אחרי הליגה הצרפתית גם טוען שריברי משחק בקבוצת מרכז טבלה... לא מתאים.

גם בעניין קובאץ' אני לא מסכים איתך, והאמת יש לי תחושה שגם אתה מעריך אותו יותר ורק לשם "לצאת צודק" בדריך לגבי ריברי נחפזת בדבריך על קובאץ'. שלטעמי בלם טוב וסולידי והוכיח את זה גם ביובנטוס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/9/06
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

(מכיוון שאני לא יודע לעשות כמה ציטוטים בהודעה אחת אז תצטרכו לסבול את זה ככה והציטוט יהיה שלך אוריטוטי - שום דבר לא אישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).

לא יודע מה אתם רוצים ממני. רדו לי מהגב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx (זה לא לגילי - כולכם על הגב שלי).

אני לא הישוותי בין הליגה הצרפתית לבין הליגה הסעודית או האמירויות וגם לא בין קארימי לבין ריבירי (למרות שיש כאלה שיגידו שקארימי יותר טוב). אני נתתי את קארימי כהקצנה ונתתי דוגמאות יותר קרובות ומציאותיות (ראו (אני לא יודע אם אתה או אתם יודעים איזה כישרון ענק הוא נחשב לפני שהביאו אותו לבאיירן), האשימיאן, פבלו תיאם ניקו קובץ' ואם תתעקשו אני אביא עוד).

אני לא מבין מה אמרתי לא נכון בזה שמארסיי היא קבוצת אמצע טבלה בצרפת בזמן האחרון (אולי לא הבהרתי את עצמי, התכוונתי מרכז עליון של הטבלה - הרטה וכדו' אצלנו אלו שמשחקים באופ"א או באינטרטוטו ולא אלו שמשחקים קבוע בליגת האלופות). פעם מארסיי לקחו את ליגת האלופות אבל מאז עברו הרבה מים בסיין.

אני גם לא טענתי שריבירי לא שחקן טוב (אני מכיר אותו רק מהמונדיאל, ומהתפקיד שלו שם אי אפשר לדעת אם הוא מתאים לבאיירן או לא). אני רק לא חושב שבנסיבות האלה צריך להביא אותו. לא במצב השחקנים שיש כיום (ועוד יהיו עד ינואר) ולא במחיר הזה. אני גם לא אומר שהוא לא יצליח. את זה אי אפשר לדעת.

ולירן זה אליך. זה שקובץ' יותר טוב מהליצן הברזילאי זה אני בכלל לא מתווכח. לזה תוסיף את העובדה שאת קובץ' אף אחד לא התבייש להוריד לספסל ולעומת זאת לוסיו נראה יותר בטוח בהרכב מאוליבר קאן והנה עוד נקודה לרעת לוסיו. מישהו כאן אמר שלוסיו עדיף על פאסנן. אז התשובה היא לא. פאסנן ברגע שיהיה אפשר ירד לספסל. לוסיו כל עוד יהיה בריא ולא מורחק לא. ולכן עדיף פאסנן הגרוע על לוסיו הגרוע.
    ועוד דבר לגבי קובץ' (שוב אליך אוריטוטי - מצטער זה המוגבלות שלי). הוא היה בלם סביר לא יותר ולא פחות אבל מה שהוא עשה מול צ'לסי זה לא נסלח) הפסיד בשני משחקים את כל כדורי הגובה לדרוגבה (שמצטער אבל אני לא מחזיק ממנו יותר מידי). אם הוא היה עושה את זה בקבוצה האהודה עליך היית רוצה להרוג אותו. אם כי, יכול להיות שאם לצידו היה משחק שחקן קצת יותר נורמלי מלוסיו הוא היה נראה אחרת (אבל את זה לעולם לא נדע).

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/06
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה אומר שאתה לא משווה בין קארימי או האשמיין לריברי אבל אתה כן עושה זאת. אתה משווה בין שני שחקנים שלא עשו הרבה לפני שהגיעו לבאיירן והגיעו רק כבעלי פוטנציאל לבין אחד שכבר כמה שנים אחד הטובים בליגה הצרפתית וכרגע מוביל את מארסיי (קבוצת אמצע טבלה) למקום השני בליגה. אתה משווה בין שני בתולים ברמה העולמית לבין אחד שהיה אחד הבולטים ביותר של נבחרת צרפת במונדיאל והגיע איתה לגמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/9/06
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב את קארימי זרקתי כדי להקצין. גם עליו אמרו איזה כוכב ובסוף כנראה שלא דובים ולא יער. האשימיאן בא לבאיירן אחרי שהוביל את בוכום (קבוצה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר צנועה ממארסיי) לגביע אופ"א (בפעם השניה שלהם) כאחד מהמצטיינים של הליגה בכלל באותה השנה ואחרי כמה וכמה עונות מוצלחות בליגה הגרמנית ובבאיירן הוא לא מצא מקום אפילו בתור מחליף. אני לא משווה מי יותר טוב ומי לא, אני רק אומר שמי שמככב בקבוצות של השוליים של החלק העליון של הליגה שלו (המיקום של מארסיי בסדר יורד בשנים האחרונות 5, 5, 7, 3, 9, 15 זה שהם מקום שני בנתיים זה עוד לא כלום אל תשכח שנירנברג הובילה את הטבלה בגרמניה שני מחזורים) לא בהרכח יצליח בקבוצה שמתמודדת כל שנה על האליפות ושואפת להניף את גביע האלופות (ולא משנה מה סגן הנשיא שלה מקשקש בראיונות). ולשים על אחד כזה 30 מליון במיוחד כשלא בטוח שצריך שחקן בתפקיד שלו כרגע, נראה לי מטופש (ראה את דעתי על הקניות של המבורג כמובן בהבדלים שמתחייבים). מנגד כמובן שיש גם מקרים הפוכים וזה הולך (סניול, ליזראזו, ברצו) אבל על אלה לא שילמו סכומים כמו שמדברים על ריברי ובאותו הזמן היה חסר שחקן בעמדה שלהם.

ושוב לגבי מה שריברי הראה במנודיאל. הוא היה המצטיין בצרפת (עם זידאן). אבל צרפת שיחקה בסגנון של בונקר עם יציאה למתפרצות איתו עם זידאן ועם הנרי, היה לו הרבה מקום היו לו איפה לנצל את המהירות. זה ממש לא הסגנון שבאיירן משחקים בו ולכן לא בטוח שהוא יתאים לסגנון הזה. בדיוק כמו עם ואן בומל אבל להיפך. לא מתאים לברצלונה מתאים (כנראה) מאוד לבאיירן. גם זה שהוא היה טוב במונדיאל לא אומר כלום. היה שחקן אחד שנתן 5 שערים במשחק אחד במונדיאל הוא לא הצליח בשום מקום מאז (סלנקו). אתה זוכר את פובורסקי? איזה יורו הוא נתן עד הגמר ואז מנצ'סטר שילמו עליו הון והוא נמוג כלא היה. ויש עוד הרבה דוגמאות. אם ריברי היה מוכיח את עצמו כמה שנים בטופ העולמי, אז אולי. אבל הוא לא עשה את זה (עדיין). אני בכל מקרה לא כל כך אשמח להוציא 30 מליון יורו על שחקן אחד.

ושוב. אני לא מתווכח על היכולת שלו בכלל. לא מכיר אותו מספיק בטח לא אם הוא מתאים לסגנון שלנו.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פודולסקי לא מרוצה מכמות דקות המשחק שהוא מקבל.
    בראיון שהוא העניק ל"קיקר" הוא אמר: אני ממש לא מרוצה מכמות דקות המשחק שלי,זה לא הולך בכיוון שדימיינתי."

עוד ליפני המעבר הייתה לט היתלבטות עם לעבור לבאייירן,שהוא ידע שהולכת להיות תחרות קשה על מקום בהרכב,או לעבור להמבורג ששם הוא היה מקבל מקום בטוח בהרכב של תומאס דול.
    ועכשיו הוא משלם על ההחלטה הלא חכמה שלו במיוחד.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש דיונים על קארימי, ונדב מגונן עליו? אז בשביל מה אני כאן?! קודם כל עלי קארימי מלא בכישרון לא מנוצל (גם בגלל שגילו אותו באירופה בגיל מאוד מאוחר, וגם כי יש לבאיירן מינכן מאמן מוגבל שעדיין מאמין בלוסיו וכל מיני שטויות מהסוג הזה). ריברי לא הוכיח מספיק את עצמו כדי שישלמו עליו 30 מיליון, וגם לא 15. ריברי שחקן של 12 מיליון יורו קלאסי, וגם אז יש לבאיירן הרבה שחקנים בעמדה שלו. דחוף? בטח שלא. קארימי, גם כאשר קיבל הזדמנויות עונה שעברה, בישל, והבקיע שערים, אז בניגוד לפיזארו שעולה מהספסל ועובר להרכב אחרי כושר טוב, קארימי עדיין ממשיך לשבת לא משנה מה הוא עושה. הבעיה בקארימי היא לא קארימי, היא מגאת'.
    הפיספוס של מגאת' לקבל שחקן גדול שיצור כל משחק 2-3 מצבים בטוחים לחברים שלו ברורה כשמש, גם כשקארימי עולה ל 10 דקות, ויוצר מהלך מסוכן. מה היה קורה לו היה סוף סוף מקבל משחק שלם?

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וועלק נראה לי צריך לחסום לדר קייסר את המילים עלי קארימי בפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    הוא והשמייאן יכולים לשחק גוגואים ביחד על הרי האלפים.

אם שחקן כמו מחלב שווה 15 מיליון אז ריברי שווה לפחות 20 ... וזה אומר אוהד של שטוטגארט ואוהד של חלב.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

פודולסקי אידיוט !
    הוא היה חייב ללכת להמבורג.
    על טעויות משלמים ועכשיו הוא צריך לסתום את הפה שלו ולדעת להילחם על המקום כי מדיבורים אף אחד לא הצליח עדין לפתוח בהרכב של אלופת גרמניה.

או שיבקש העברה מבאיירן שבטוח לא ייתנו לו אבל שינסה.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איך אתם מסיקים מסקנות כל כך מהר.. מאחל לכם בריאות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

פודולסקי עוד בשלבי התאקלמות. מגאת' לא ממהר להכניס אותו למצב של באנקר בהרכב. זה תהליך, ובסופו של דבר זה ישתלם לפודוסקי במועדון הגדול בגרמניה. באיירן בונים עליו שיהיה הכוכב הגדול הבא, וגם אהוב הקהל. הקבוצה והמאמן לא מנסים לשים לו רגל, אלא להכניס אותו לשיטה של הקבוצה בהדרגה. בסופו של דבר אין ספק שהוא יקבל את ההרכב, ואתם כל כך חסרי סבלנות בשלב כה מוקדם של העונה, וזה דבר כל כך חובבני לעשות. אם לשפוט אז אחרי מחצית עונה מינימום, ואני אומר שרק בעונה השניה שלו במועדון הגדול נראה אותו פורח ככוכב.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

זה לא ייתכן ששחקן ברמתו של פודולסקי ישב על ספסל ויתבזבז.
    פודולסקי הראה מה הוא שווה לא פעם אחת ולא פעמיים !
    כמובן שבאיירן מועדון גדול אבל היא לא יכולה לגרום לשחקנים הכי טובים בגרמניה להגיע אליה ולתת להם את המקום הקבוע על הספסל,צריכים גם להסתכל על הצד של הנבחרת שחייבת שחקנים כמו פודולסקי בכושר הבקעה אדיר.
    פודולסקי עשה טעות ענקית לדעתי,אולי אני טועה ואני מסתכל כרגע רק אל ההווה אבל אולי בעתיד זה ישתלם לו.
    בכל זאת פולדי חייב לעזוב את באיירן מבחינתי כמה שיותר מהר.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יונתן, למרות שגם אני לא אוהד באיירן,אבל תאמין לי אם יש דבר אחד שמגאת יודע לעשות זה להבשיל שחקנים למצוינות. גם לאם לא פתח בהתחלה בשטוטגארט, גם לקוראני היה זמן התסגלות, ולהזכיר ללך היום הם שחקני נבחרת. שחקנים שהחלו מהמילואים.
    אז פולדי הגיע על תקן שחקן נבחרת, סוו וואט? אחרי התהליך של הגיבוש אצל מגאת הוא יהיה הרבה יותר טוב ממה שהוא היה.
    רק סבלנות.

וד"א מלכתחילה היה ברור שפולדי ישחק בבאיירן, התיקשורת רצתה לעשות אשקן אז שייכה אותו להמבורג ולברמו, אבל לא היה דברים בגו.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

טוב,נכנעתי !

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שחקן לא מגיע לבאיירן בגיל 20 ומזיז שחקנים של שנים לספסל, ועל הדרך מקבל שטיח אדום. אוי ואבוי למועדון הגדול שיתנהל כך. פודולסקי ילחם על מקומו, וזה יעשה לו רק טוב. שחקנים עם קבלות של שנים כמו וואל בומל או מקאיי מקבלים תהליך קצר יותר להרכב, אבל גם לא על היום הראשון.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

למה מי זה פייזארו שהוא יפתח במקום פודולסקי ?
    למה מי זה סנטה קלאוס שהוא יפתח במקום פודולסקי ?
    וגם בכושר הנוכחי מי זה בכלל מאקאי שיפתח במקומו של פודולסקי ?

אם תיתן לי קצת אינפורמציה אולי אני אבין ! כי זה לא נראה לי ריאלי שעל פי שם הם ישחקו לפניו או שבגלל שיש להם רזומה ארוך יותר בבאיירן יש להם עדיפות על שחקן סקורר שכמוהו.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אסור לחנך ילד חצוף ושחצן שמגיע לו הכל על פני אחרים. הוא צריך להוכיח. סנטה קרוז אחד הוותיקים בבאיירן, ולא זורקים מישהו בעל שם לספסל על פני כל שחקן חדש שמגיע. פיזארו כבר הוכיח שהוא סוקרר בליגת האלופות גם בשערים מול ריאל מדריד, וגם הסיבה העיקרית לעליה של באיירן לפני שנתיים לרבע הגמר אחרי צמד מול ארסנל. פיזארו חלוץ עם קבלות, והמון שערים!