חדשות, שמועות והעברות 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Marcelinho, ‏1/1/06.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

Alexander walke. the only one who can replace crazy ivan.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: כמו שהיה נראה לי וחששתי הפציעה של פר מרטסקר מברמן קשה והוא ייאלץ לעבור ניתוח בברך. זה כנראה אומר שפסנן יחזור לשחק כבלם עם נאלדו - מה שעלול מאוד לדעתי לפגוע בסיכויים של ברמן לאליפות ולגביע אופ"א.

:aa1: עוד באותו משחק נפצע גם רוברט ויטק מנירנברג וגם פציעה זו כנראה תשבית את השחקן לתקופה לא קצרה. דרך אגב, מאוד אהבתי את מי שהחליף אותו.

:aa1: ע"פ הבילד פלקו גוץ מהרטה ברלין הוא המאמן העשירי העונה שפוטר. http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bund...r-rauswurf.html

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו גם הקיקר מאשר את זה. פלקו גוץ ועוזרו אנדראס תום הולכים הביתה.

4. XabiAlonso Member

מה הבעיה עם פסאנן?
    דווקא בלם מצוין...

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פאסנן עלה מגן שמאלי במשחק האחרון של ברמן נגד נירנברג, וגם בעמדה הזו היה לא רע בכלל.

6. נעם Member

מזה?????????????????פסאנן לא שחקן! לא הבנתם את זה עדיין.
    גם בשבת כמגן ראינו איך הוא פשוט לא יודע לתמוך בכלל בהתקפה וכמה וואמה היה חסר למשחק של ברמן.
    איך נסתדר בלעדי הענק הנחמד? גם ככה אנחנו קבוצה פצועה מאוד.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי פירסומים בספרד,מירוסלב קלוזה,קרוב מאוד למעבר לבארסה.
    החלוץ שמסיים את חוזהו ביוני הבא,עשוי לעבור לבארסה כבר בקייץ כדי שברמן לא יאבדו אותו בחינם,לפי הערכות הוא יוכל לעבור תמורת סכום מצחיק של 5-7 מיליון יורו. גם יובה מאוד מעוניינת בו.

עוד שחקן שבארסה שמה עליו עין,הוא קלאודיו פיזארו,החלוץ הפרואני של באיירן.

8. C-J Member

אנחנו (ביירן) ניתן להם אותו חינם אם ישאירו לנו את קלוזה.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניתן אותו חינם גם אם לא ישאירו את קלוזה. (האמת שממילא אם הוא רוצה הוא עוזב אותנו חינם, כי החוזה שלו מסתיים בקיץ).

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה יש לי הרגשה שאנחנו נצא קרחים מכאן ומכאן? והחלוצים שלנו לעונה הבאה ישארו בעינהם, אנמיים ככל שיהיו?

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממש יודע מה התוכניות של ברצלונה לסגל לשנה הבאה. אבל אני חושב שקלוזה יעשה טעות אם יעבור לשם אם אטו נשאר שם.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תיהיה כ"כ בטוח..
    מבחינתו הוא מיצא את עצמו בכדורגל הגרמני,והוא כבר בן 28 אוטטו 29,והוא מחפש לעבור לאתגר הבא.
    אבל השאלה הגדולה היא אם הוא ביכלל ימצא מקום בהרכב עמוס הכוכבים של בארסה (בהנחה שאף אחד עדיין לא עוזב..)

13. Brian the Lion Member

חבר'ה, קלוזה לברצלונה זה עסק מצוין, כרגע חוץ מאטו אין להם חלוץ ברמה של קלוזה, במידה וקלוזה ישחק לצד אטו כשרונלדיניו ישחק מתחתיהם ויספק להם כדורים ובישולים, נראה לי נשמע לי ומרגיש שזה חוד ברמת סופר וורלד קלאס.

בכל מקרה אם קלוזה ישאר פה, יש סיכוי מסוים ששנה הבאה היכולת שלו תרד מכיוון שהוא הגיע למיצוי הפוטנציאל שלו בליגה והוא מכוון לליגה יותר חזקה ולליגת האלופות (ראינו את הבצורת שהייתה לו השנה שכנראה נובעת מההיטל הפסיכולוגי שאומר שקלוזה כבר לא צעיר ועם ברמן הוא לא יגיע למה שהוא רוצה)

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוסף לכל הבעיות בקבוצה והכנראה ירידה לבונדסליגה השנייה, עוד מכה נוחתת על גלאדבך כאשר שוער הקבוצה קייסי קלר נפצע במשחק מול המבורג שלשום וגמר את העונה.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אני חושב שלפי האופי שלהם והסגנון שלהם, אטו וקלוזה לא יכולים לשחק ביחד. שניהם סקוררים וזה בד"כ לא הולך. אחד צריך להיות יותר סקורר, השני יותר מבשל. הם רק יפריעו אחד לשני.

ב. גם אם אני טועה במה שאמרתי למעלה, גם אז אני לא רואה איך קבוצה יכולה לשחק בהרכב אחד עם רונלדיניו, מסי, אטו, וקלוזה. מי יעשה הגנה? מי יחזיק את הקישור?

לכן, מישהו יהיה חייב לוותר ואפילו אם זה יהיה על בסיס רוטציה אז הוא ישחק רק בחלק מהמשחקים ואני לא בטוח שזה מה שהוא מחפש. להיות שחקן ספסל.