חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. DRORIKO Member

אחלה, בן אדם טוב,דואג לחלשים,עוזר לזקנות לחצות את הכביש, מכניס יהודים לקרמטוריום, הכל בסדר. אבל מה פשר הגלוריפיקציה הזאת? כולה מדובר בחלוץ סביר מלאציו.

2. SerieA Il Capitano

תהייה

האם העובדה שרק יובנטוס מעוניינת בברנרדסקי אומרת משהו?

אמנם לנאפולי שחקן יותר טוב ממנו בעמדה הזו, אינסינייה, אבל עדיין.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד עכשיו לא קראתי שום גורם רשמי,גם ביובנטוס שמתעניין בו, לפי השמועות גם אתם ויונייטד/פסז/בארסה לוטשות עניים.
    אגב - זה מתקשר לדיון שלנו על כל הדור הזה,אבל אף אחד מהם(לא הוא ולא ברארדי) לא נראה כמו כשרון ברמה עולמית.
    איפה הוא בהשוואה לדמבלה,אמבפה,פוגבה,אסנסיו,דרקסלר או אפילו דיבאלה שהם כולם בני אותו גיל או קטנים ממנו(מלבד פוגבה שמבוגר בשנה)?
    דל-פיירו בגיל 23 כבר הספיק להיות שחקן ההתקפה המוביל ביובנטוס,לרשת את פאקינג באג'יו ,לזכות בליגת האלופות ולסיים רביעי במירוץ לכדור הזהב.
    טוטי בגיל 23 הספיק להיות הקפטן ומס 10 ברומא ולכבוש בערך פי 3 ממה שברנרדסקי כבש עד הגיל הזה.
    אני אפילו לא מזכיר מה עשו ניימאר/מסי/רונאלדו בגילאים האלו.

הגיע הזמן שנעכל את זה - הם לא יהיו סופרסטארים, לא ברמה עולמית. לא גדלים בדור הזה באג'יוים,טוטים או דלפיירויים.

אלעד, DRORIKO ו-Dayatso אוהבים את זה.
  4. Dayatso #BlackAndWhite#

אני חושב שאי אפשר לדעת אם בוצעו פניות מטעם מועדונים נוספים
    אני אפילו חושב שהיו ידיעות שפיורה אמרו שהוא דחה הצעות ממועדונים אחרים (אולי אני מבלבל עם קייטה עכשיו)
    והאני חושב האחרון שלי בעניין הוא שכששחקן מצהיר לאן הוא רוצה ללכת, מועדונים אחרים לא יבזבזו זמן עליו כשהחלון ההעברות גם ככה קצר.

5. SerieA Il Capitano

קשה להאשים את ברנרדסקי וברארדי שהם לא מלכי שערי הליגה בגיל 23 כשדל פיירו וטוטי שיחקו עם אגדות באותן שנים, בעוד שברארדי היה בקבוצה עם ארבעה אוהדים שרק עלתה מהסרייה B ואילו ברנרדסקי שיחק עם חלוץ שלא היה מגרד את הספסל בפיורנטינה של באטיסטוטה.

אלו תקופות שונות. אי אפשר לדעת איך דל פיירו היה מתפקד אם היה במקום ברארדי, הוא התפתח למה שהיה גם בזכות זה שהוא שיחק עם שחקנים אגדיים.

איטליה מאידך ממשיכה לייצר שחקני הגנה מצוינים, כי זה משהו שיותר קל לעשות ולפתח גם כאשר הקבוצות פחות טובות.

לגבי אסנסיו, הוא משחק בקבוצה הכי טובה בעולם, אולי אם תשים במקומו את ברנרדסקי והוא גם כובש בגמר ליגת האלופות. אמבאפה הוא כישרון ברמה שמוציאים פעם ב-10 שנים.

Don Joan Roman, Dayatso ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדה שדל-פיירו שיחק עם באג'יו ובכל זאת פרץ להרכב רק מחזקת את הטיעון שלי. כשרונות כמו אלכס וטוטי גדלים פעם בהרבה זמן, למען האמת שניהם פרשו ולא זכור לי אף כשרון איטלקי התקפי ברמה שלהם מאז, זה המון זמן של ריקנות בחוד האיטלקי.

אסנסיו משחק בקבוצה הטובה בעולם? כמה כשרונות כאלו לא מצליחים להשתחל שם? כמה ג'יובאני דוסנטוסים,רוביניואים וכו' שגדלו/נקנו ולא הצליחו לתפוס את המקום בקבוצות טופ?

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברארדי ב4 שנותיו בסאסואלו (הכוללות שתי פציעות קשות) כבש יותר מדל פיירו וטוטי ב4 שנותיהם הראשונות ביובה ורומא.
    ברנארדסקי כמחצית מהקריירה הקצרה שלו שיחק בתור ווינג בק, כלומר כלל לא נמדד על כמות שערים.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמות השערים היא רק מדד אחד, ג'ילארדינו כבש כמות דומה וגם נחשב בזמנו לאחד המבטיחים בעולם ועדיין לא קיים את זה.
    טוטי היא קפטן רומא בגיל הזה, דל-פיירו היה הסיבה שיובנטוס נתנה לבאג'יו ללכת בגיל הזה.
    הכדורגל של היום מתמקד בצעירים אפילו יותר מבעבר.
    שוב, רוצה להסתכל על העבר? שחקני עבר בגילאים שלהם עשו יותר(אלא אם לכבוש במדי סאסואלו זה המדד היחיד)
    רוצה להסתכל על מקביליהם הגרמנים/ספרדים בדור הנוכחי?

אני לא אומר שהם לא מוכשרים - אבל הם לא כשרונות ברמה עולמית.

9. SerieA Il Capitano

אי אפשר לדעת אם הם כשרונות ברמה עולמית או לא מכיוון שהם לא שיחקו במועדון שמאפשר להם להראות את זה.

ברנרדסקי מראה כישרון רב מאד, אני לא יודע אם הוא שחקן שיהיה סופרסטאר או לא, אבל גם בתקופה של דל פיירו וטוטי היו הרבה שחקנים שהם סתם "טובים מאד". אם היית שם את דל פיירו בבולוניה של שנות התשעים יכול להיות שהוא היה נראה כמו ברנרדסקי של עכשיו. שזה מצוין, כן?

דרך אגב, לדעתי שחקן ההתקפה האיטלקי הטוב ביותר כרגע הוא בכלל אינסינייה. העונה הקודמת שלו הייתה פשוט נהדרת והוא עוד לא בשיא הקריירה.

בלוטי יכול פוטנציאלית להיות טוב כמו ויירי למשל.

@Bianconeri
    אסנסיו משחק לא רק כי הוא שחקן נפלא, אלא כי יש לו מאמן שמאפשר את זה. הוא לא היה רואה דקות כנראה אצל מוריניו או בקרקס שהייתה ריאל מדריד בין 2004 ל-2010. הוא בוודאי לא היה רואה דקות בריאל מדריד של זידאן ופיגו. לא כי הוא לא טוב - אלא כי ריאל לא הייתה מאפשרת את זה.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA , אני רואה את הדברים אחרת, עילוי מתגלה בכל מקום בו הוא משחק. דלפיירו הראה בפדובה משהו שגרם ליובנטוס להביא אותו.
    מסי לא היה מתפספס,אילו זו לא הייתה בארסה זו הייתה ריאל/באיירן/יונייטד. אולי זו הייתה יכולה להיות יובה ואז הוא היה נמכר כמו פוגבה. בכל מקרה - מי שטוב(אבל באמת טוב,עילוי) עולה למעלה, כי אי אפשר להתעלם מהכשרון והיכולות.
    הנרי לא מצא את מקומו ביובנטוס והוא הסתדר יופי יופי.
    אסנסיו לא היה מדיח את פיגו? אז כנראה שהוא לא היה מספיק טוב, ואולי היה פורח בבארסה במקום

Dayatso אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

אבל גם ברנרדסקי הראה בפיורנטינה משהו שגרם ליובה לרצות להביא אותו(וכאמור היא לא היחידה)

Dayatso אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

@SerieA רק עכשיו ראיתי שדיברת על זה בצהריים

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/17
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. Alta Tensione Member

הלוואי שנשאר מהם משהו :sm_eusa_pray:

Carlo Ancelotti ו-SerieA אוהבים את זה.
  15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם הולכים לשחק ביחד בוורונה? לוקה טוני עוד שם? מהזמנים האלה אני זוכר רק יריקות של טוטי על סקנדינבים.
    איזה חלום!

Sent from my iPhone using Tapatalk