חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

להרחיק את סטרוטמן על ספלש מבקבוק מים? קטאלדי צעק שם משהו עם יד מונפת. סטרוטמן הגיב בצורה רגועה (סטרוטמן הישן כבר היה לועס לו את הפנים) וקיבל על זה צהוב.

אם התכוונת ללהרחיק את קטאלדי. גם זה לא יקרה מאחר והשופט היה שם להדוף אותו אחורה וכבר הוציא לו אדום. לא מוסיפים עונשים לפי תקצירי טלויזיה לשחקנים שכבר נענשו על ידי השופט.

אין דרבי בו שחקני לאציו לא יוצרים איזו תגרה אחרי הפסד או שער שספגו. העליבות של המועדון המגוחך הזה זה חלק מהfun.

אם הייתי רודיגר, הייתי פותח עוד היום בוטיק חגורות וגרביים ברומא.

2. SerieA Il Capitano

המשפט הזה כנראה מסכם את הכל - להבנתי סטרומן קיבל צהוב על המהלך ולכן בכל מקרה לא יהיה עונש נוסף?

אכן התכוונתי לסטרומן. זה שהלאציאלה אמר משהו לא אומר שהוא היה צריך להגיב. העניין עם בקבוק המים היה מיותר גם בלהט של דרבי.

מה יהיה עם האולטראס? הם לא יבואו לעולם?

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן הם נענשו כבר (צהוב ואדום). היחיד שעוד יכול לחטוף הוא לוליץ'.

"מיותר בלהט הדרבי" זה לא להבין את הדרבי.

בעיניי אין להם מקום ברומא. הסוגיה עצמה זקוקה לפתרון.

4. SerieA Il Capitano

אני מבין היטב את הדרבי, זה לא קשור. אני מצפה משחקן מקצוען שיהיה מאופק ולא יסכן את הקבוצה שלו בהרחקה מסדרת המשחקים החשובה ביותר בשנים האחרונות (זה אתה הגדרת).

לגבי אין להם מקום ברומא - אני מבין זאת. הבאסה היחידה היא שהחלק המגניב באיצטדיון ריק לגמרי.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חושב שאתה מבין כי מה שהסברת תקף לדרבים אחרים באירופה - משחק מאוד חשוב, אמוציונלי ביציעים וכבוד הדדי על המגרש. ברומא זה הרבה יותר מזה. המלחמה הפסיכולוגית והטירוף מסביב מתחילים חודש מראש וזה נמשך חודשים אחרי המשחק. לשחקנים לא מספיק להיות טובים יותר. הם חייבים להיות עם ראש צלול ולא להיגרר לפרובוקציות שצצות ברגעים הלהוטים ביותר. אתה מתאר מצב בו סטרוטמן איבד את הראש והוריד לו איזה אגרוף. בפועל, הוא לא סיכן שום דבר בהתזת מים מבקבוק, השתיק את הערס שצעק לעברם את הבולשיט הקבוע שלהם מהספסל בצורה לא אלימה וגרם להרחקתו. בקיצור מלך.

אף אחד לא מדבר על סטרוטמן. אף אחד לא מאשים אפילו את קטאלדי כי הסיטואציה ברורה לכולם. הכל במסגרת התמונות שרואים בכל דרבי רומאי. היחיד שירד אתמול מהפסים הוא לוליץ' והוא הולך לחטוף על זה לא מעט.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי סקיי, החל קרב משולש בין יובה-רומא-מילאן על מטיה קלדארה. שלושתן ינסו לרכוש את הבלם בחלון הקרוב ולהשאירו באטאלנטה עד סוף העונה.

מבחינה מקצועית יהיה לו מקום בכל ה3. מאמין שזה יוכרע לפי ההעדפה האישית שלו לצבע החולצה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/16
  7. Alta Tensione Member

קצת מוזר שהקבוצה שהכי צריכה אותו מבין הגדולות לא מעוניינת.

EO11 אוהב/ת את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר נכנסים לזה, מיהם האיטלקים שיכולים לעבור לקבוצה גדולה באיטליה?

אני לא מדבר דווקא על ילדודס, אלא על חבר׳ה שנמצאים בנקודת זמן בקריירה שלהם כמו בלוטי למשל.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצאת לך עונה לשאול את השאלה הזאת.

https://pbs.twimg.com/media/Cy6xOYdVIAAuO-Z.Xxx

מאיפה מתחילים...

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לחדד את השאלה ל"מי יכול למצוא מקום חשוב (לאו דווקא הרכב) באחת מהקבוצות הגדולות באיטליה?" אני יכול לחשוב על 20 כאלה לפחות.

עריכה: החמאר מעליי הקדים אותי, וצדק.

11. SerieA Il Capitano

לא בטוח שאינטר לא מעוניינת, בטוח שהוא לא יגיע, הוא איטלקי צעיר ואיכותי הרי.

@קווווווון
    @zitto strunz

אז מדוע לעצור? בואו נתחיל לכתוב, המחזור נפתח רק במוצ"ש והחבר @אלעד התעניין.

נתחיל עם ברארדי, ברננדסקי ופרין?

עריכה: רק בשביל קובי, גם קטאלדי */aaarse

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לחדד את השאלה: דווקא הרכב.
    אם לחדד את השאלה2: הכוונה היא פחות למיינסטרים שאסף ציין.

נ.ב - קובי, אתה כמו האמא הפולניה שלי: לפני רגע אמרת שאין כאן דיונים. עכשיו מנסים לפתח אחד ויש לך יותר מדי מה להגיד אז אין מה להגיד?

רק תלונות כל הזמן.

:sm_XXsmoker:

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראשונה שתחפש שוער ראשון (נראה לי נאפולי) יכולה לצרף את פרין.

קלדארה יכול לעשות חפיפה עם ברצאלי בעונה הבאה, לקבל הרכב מיידי במילאנזיות או להחליף את קוליבאלי\רודיגר\מנולאס במקרה שלא תהיה אפשרות לשמור על אחד מהם. כל האופציות טובות בשבילו.

ל'fozza inda' יש פירצה בעמדת המגנים אז אפשר למנות כאן את כל הדור החדש שפרץ לאחרונה. קונטי, זמפאנו, בארקה, מאסינה, ואולי אף את ספינאצולה וזפאקוסטה + סיכוי מצויין ששכחתי מישהו.

מבין שחקני הקישור, בכל קבוצה פרט לנאפולי ורומא אפשר לדעתי למצוא מקום לפלגריני, גליארדיני, בנאסי ובאזלי כבר היום.

בהתקפה, הראשונים שקופצים לי לראש הם ברארדי ופוליטאנו של סאסואלו. כל קבוצה שתשחק עם 3 בהתקפה תהנה מהם. בלוטי כבר יצא מהרדאר המקומי ויכול למצוא מקום בכל קבוצה שאין לה חלוץ אורוגוואיי בחוד.
    *צריך לראות מה קורה עם ורדי וסאפונרה אבל כרגע אין יותר מדי בגזרה הזו חוץ מפאבולטי (לייט בלומרים נחשבים כן?) שכבר עושה רושם שבדרך לנאפולי.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי די סיכם את השמות ה"גדולים" אז אני אוסיף שני שחקנים שאולי לא מוכנים להרכב בקבוצה גדולה, אבל שווה לשים עליהם עין: קאפצי מקרוטונה - קשר מהסוג הטכני המגניב (בניגוד לגליארדיני למשל שהוא יותר קשר "הורס"). יש גם את מורוזיני מברשה שעניין של זמן עד שיגמור באחד הגדולות (שחקן שנוטף SWAGGER). האחרון מקושר לא מעט לאינטר ואני מקווה שלא ילך לשם. יש בו משהו מיוחד ומאוד קסאנו-י. אני מת לראות אותו בקבוצת תחתית-מרכז טבלה.

Die Werkself, אלעד ו-Gianzola אוהבים את זה.
  15. SerieA Il Capitano

לפני שארחיב, אגיד שהערב פיאמונטי של אינטר יקבל צ'אנס להוכיח שהוא פחות גרוע מאדר. יהיה מעניין!

ועוד אחד, רוברטו אינסינייה.