חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. ScottishGunner Member

תמיד חלמתי לאהוד קבוצה קטנה ומסורתית, איכשהו הגעתי לארסנל לפני כמה שנים ועכשיו אני צריך לקבל את ההיפך למשך כל חיי?

למה למה למה למה אי אפשר לקרוא לאיצטדיון דה ניו הייבורי או משהו, ולמה בכלל אי אפשר להישאר בהייבורי כמו שהוא וזהו?! לא חבל על המבנה המפואר, לא חבל על תחנת הרכבת שעכשיו השם שלה הוא בעל פחות משמעות, לא חבל על האוטנטיות של המגרש הנפלא הזה... עלאק לשנות את שם האיצטדיון לאיזה מותג, ואני חשבתי שהתמסחרות בסדר גודל כזה לא תגיע אלינו. נראה לי שהכי טוב פשוט לנצל את השנה וחצי האחרונות באבנל רוד בצורה הטובה ביותר. אני קונה אופניים ונוסע ללונדון, לא אכפת לי לישון בחוץ על יד האיצטדיון.

:aaaprot: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

2. Rudess Member

לפי מה ששמעתי, ההכרזה על שם האצטדיון החדש כנראה תהיה היום.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה... על בחירות גרועות משלמים...

4. ArsenalFan Member

אתם קולטים את המשמעות של 100 מיליון פאונד? 100 מיליון פאונד?

לא צריך לעשות מזה כזה סיפור גדול. היום כל איצטדיון חדש מאמץ לעצמו חברה מסחרית כדי לכסות עלויות (ואלו חתיכת עלויות), אם לזה אתם קוראים "התמסחרות" אז לא ממש אכפת לי שכך יהיה הדבר. הייתי משוכנע שבסופו של דבר נייקי תאמץ את האיצטדיון, אבל זה ה-Emirates Airlines. ביג דיל, אז הם ערבים (מסתבר שהנפט הערבי משתלם בסופו של דבר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), הרבה יותר מפריע לי שמדובר במותג שזוהה עם צ'לסי בשנים האחרונות מאשר העובדה שהם ערבים.

לא שאני אוהב את העובדה שהחברת תעופה הזו עומדת לאמץ את האיצטדיון, אבל כמה אנשים בעולם קוראים לאיצטדיון הריברסייד במידלסברו "The BT Cellnet Riverside Stadium'" או לסנט מרי'ז בסאות'המפטון "The Friends Provident St Marys Stadium"? בסופו של דבר כל אוהדי ארסנל יקראו לאיצטדיון אשברטון גרוב כי שם הוא נמצא, וככה הרגילו אותנו לקרוא לו בשנים האחרונות. אפילו להייבורי השם הרשמי הוא "Arsenal Stadium", וכולם קוראים לו הייבורי.

כי הוא נמצא באשברטון גרוב.

1. כי אנחנו רוצים להיות קבוצה מצליחה.
    2. כי אנחנו רוצים להגדיל משמעותית את ההכנסות.
    3. כדי שאוהדים יוכלו לקנות כרטיסים, ולא לשלם מחירים כפולים ומשולשים לספסרים בגלל שלהשיג כרטיסים לארסנל זו המשימה הכי קשה בפרמייר ליג.

המבנה המפואר הוא בן 85 שנה, והוא כבר עבר שיפוצים. כמה שאני אוהב את הייבורי, אנחנו צריכים יותר מזה, והלוואי שהיה אפשר להגדיל אותו- אבל אי אפשר.

איפה אתה מוצא פחות משמעות בשם "ארסנל"?! זו עדיין תישאר אותה תחנה...

לא צריך להיכנס להיסטריה בגלל השם, ובטח שלא צריך לפקפק בפרויקט האיצטדיון בגלל עניין יחסית מינורי (שמכניס לנו 100 מיליון פאונד).

באמת חבל. סליחה, אבל אתה ממש בכיין. ארסנל מספקת בשנים האחרונות לאוהדים שלה את כל מה שאוהדים רוצים מהקבוצה שלהם, אבל יש כאלו שממשיכים להתבכיין. רצית לאהוד את לייטון אוריינט, את שמשון תל אביב? לא היית צריך לאהוד את אחד המועדונים הגדולים באנגליה.

אמר מי שהמועדון שהוא אוהד עושה הכל בכדי לחקות את ה"בחירות הגרועות" שאנחנו "משלמים" עליהן. אין מה לומר- זכייה באליפויות ובתארים, הצלחה על המגרש ומחוצה לו ושאיפות לעתיד- תשלום כבד מאוד שלמזלנו טוטנהאם לא צריכה לשלם.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/04
  5. robson Member

arsenal fan , הכל טוב ויפה והבאת נימוקים משכנעים מאוד....
    אבל באמת בינך לבין עצמך לא מפריע לך שהאיצטדיון החדש ייקרא על שם חברת תעופה ערבית?....

6. ArsenalFan Member

אמרתי במפורש- אני לא מת על זה. אבל לא ממש מפריע לי שהם ערבים (היה מפריע לי יותר אם איזה יאנקי או רוסי או ישראלי היה משתלט על הקבוצה. זה לא שהעסקה הזו פוגעת בעצמאות של המועדון...), יותר מפריע לי שהם היו הספונסרים של צ'לסי בשנים האחרונות.

7. ArsenalFan Member

אגב, הבדיחות כבר מתחילות לרוץ על העניין: עם החתימה על ההסכם עם חברת תעופה הערבית, וביחד עם העובדה (שמעולם לא אומתה, אגב) שבין לאדן אוהד את ארסנל, החליטו בהנהלת הקבוצה שאין טעם להחזיק הוצאות אבטחה גדולות באיצטדיון החדש... אנחנו מהבחינה הזו כבר מכוסים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

8. Mokesh Member

עכשיו זה סופי: החל מעונת 2006/07 Emirates היא הספונסר הרשמי של ארסנל. העסקה גם כוללת את שם האיצטדיון, שמעתה יקרא "The Emirates Stadium" למשך 15 שנה. החסות על החולצה תהיה למשך 8 שנים. העסקה כולה תכניס לארסנל 100 מיליון פאונד. עד עזיבת הייבורי, תמשיך ארסנל עם הספונסר הנוכחי שלה, חברת הסלולר O2. כידוע, החוזה של אמירטס עם צ'לסקי מסתיים בסוף העונה, כך שבעונה הבאה לא נראה את הלוגו שלהם על שום חולצה של קבוצה בפרמיירשיפ, אלא רק על חולצות השופטים.

9. ScottishGunner Member

אשברטון גרוב, דה ניו הייבורי... הבנת למה הכוונה. לא משנה מה, רק שם שישאר לנצח. מה הקטע ששם האיצטדיון התחלף בעוד 15 שנה? וממש לא מעניין אותי שהחברה היא ערבית, לא מפתיע שפתאום מתאים לאוהדי ספרס ויונייטד להציג דעות קיצוניות. לא הייתי מתלהב מהסיפור באותה מידה גם אם לאיצטדיון החדש היו קוראים פיש & צ'יפס.

מילא המעבר לשם, אפילו אני שהתנגדתי אליו מהרגע שהרעיון הועלה התחלתי לחכות למעבר וכן הייתי נרגש, עכשיו זה לא אותו דבר.

וזה לא להיות אוהד של לייטון אוריינט. עוד 20,000 מושבים, שיוכלו לאחלס עוד כמה יפניות שמתלהבות מפרדי ליונברג. באמת כל הכבוד למועדון על ההישג, תודה על הכל, אבל אני לפחות קיוויתי שההצלחה לא תהפוך אותנו למנצ'סטר יונייטד- הנה היא עושה את זה. במקרה הזה, אני מעדיף לרדת ליגה.

10. Sol Campbell Member

אני חושב שהגזמתם קצת,
    חברת תעופה ערבית ביג דיל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx
    אני חושב שמה שנחנו צריכים לחשוב עליו זאת חצי הכוס המלאה
    1.כל כך הרבה כסף יזרום לקופתנו
    2.נוכל לקנות כרטיסים יותר בזול ויותר בקלות
    3.המועדון ייתן לנו הרבה יותר נחת מבחינה כלכלית

לסיכום:
    לא נורא
    אז מה אם הם ערבים הכסף שלהם טוב

נ.ב
    החולצות של ארסנל גם השתנו?

11. ArsenalFan Member

גם כדי שהיפניות יתלהבו מליונגברג, וגם כדי שכשאני אסע ללונדון אני לא אצטרך לשלם 95 פאונד בכדי לראות את ארסנל-מידלסברו, כשהמחיר הנקוב על הכרטיס הוא פחות מחצי ממה ששילמתי. המעבר לאיצטדיון החדש הוא כבר עניין של הכרח. חבל שאתה מסתכל על זה ככה, לדעתי זו סתם התבכיינות מיותרת, אבל יש עוד דרך ארוכה שכל הקבוצות (וביניהן ארסנל) צריכות לעשות עד שהן יהיו תאגידים כלכליים כמו מכונת המרצ'נדייז המשומנת שקוראים לה מנצ'סטר יונייטד.

בשנה הבאה מוציאים תלבושת מיוחדת נוסטלגית שתציין את השנה האחרונה שלנו בהייבורי, ודי מסקרן לראות מה מתכננים להוציא. בשנה שעברה בסה"כ די אהבתי את הרטרו לצהוב-כחול. ב-2006 אמרייטס ייכנסו כספונסרים, וספונסר חדש מן הסתם מצריך חולצות חדשות.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז באמת יהיה מגעיל להסתובב עם מדים של ארסנל. הלוגו של של Emirates ממש פשטני ומכוער, ולא מתאים בכלל לצבא האדום (או צהוב-כחול) של הגאנרז.

להגדיל את הייבורי?? אם היו מגדילים את תכולת הצופים השחקנים היו מוציאים חוץ מהיציע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. robson Member

"לא מפתיע שפתאום מתאים לאוהדי ספרס ויונייטד להציג דעות קיצוניות."

הלו!!!
    אין לי בעיה עם הערבים, רק מה לעשות שהם ואנחנו לא בדיוק סיפור אהבה....
    חוץ מזה כיף לראות איך כל אוהדי הקבוצות שצחקו על ה"התמסחרות" של היוניטד מנסות לחקות אותה בכל דרך...
    קודם הסקאוזרס ועכשיו גם הצרפתים. על זה נאמר מלאכתם של צדיקים נעשית ע"י אחרים.....

14. ScottishGunner Member

דווקא לדעתי החולצה של צ'לסי, במיוחד חולצת החוץ, הייתה אחת מהיפות שראיתי בעונה שעברה. אתה משווה את זה ל-O2 (חולצה מאוד מקורית שלנו), או לחולצות הצמודות של טוטנהאם??

ניסיון עלוב להצחיק.

מזה עכשיו גם הצרפתים? ת'ה בטח מניח לעצמך שעסק המרצ'נדייז מתפתח כתוצאה מהצלחה, מנצ'סטר וארסנל חייבות להיות דומות בקטע הזה כשרמת ההצלחה של שתיהן כמעט ודומה. (ואל תיכנס למס' קטנים, הכוונה היא לתודעה שנוצרה אצל אנשים כתוצאה מהצלחה).

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

החולצה של צ'לסי היא סתמית. החולצת בית של טוטנהאם דווקא מאוד יפה לדעתי, והחולצה של ארסנל אפילו יותר יפה, בטח יותר מזו של צ'לסי.
    עזוב, פשוט נסה בראשך להכניס את הלוגו של Emirates למדים של ארסנל, תגיד לי איך זה נראה.