חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נותני חסות זה דבר מובן, אבל כשהם מתחלפים כל שנה זה קצת גורע מהעסק. שאל את אוהדי טוטנהאם שקנו את החולצות עם הספונסר של Hewlett Packard והיום החולצה הזו קבורה אצלם בארון.
    לגבי השגתכרטיסים להייבורי - מאוד קשה. הקרובים שלי בלונדון ניסו נואשות לקנות כרטיסים ל-2-1 בעונה שעברה, לשווא. זו אכן משימה קשה ויקרה.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איסטלנד, יש לפחות 10 קבוצות באנגליה שבכיף היו ממלאות 100,000 מקומות באצטדיון.

3. ArsenalFan Member

כשאני מתכוון לנותני חסויות, אני לא בהכרח מתכוון לפרסומות על החולצה או שמות של איצטדיונים. חוזי חסות נחתמו בין גורמים עסקיים לקבוצות כדורגל היו ועוד איך, כל נושא המסחור בכדורגל האנגלי נכנס בתקופה של שנות ה-60. בכל אופן, אין לי כבר מה לומר לך, חוץ מזה שהגישה שלך מאוד שלילית, והרומנטיות הזו קצת אנכרוניסטית. מצטער- מועדון כדורגל בשנת 2005 מתפקד בתנאים כלכליים, אלו החיים. אני חושב שכבר ענו לך כאן שזו לא דרך "להרוויח כסף", אלא יותר דרך לכסות הוצאות. אני לא מבין- מה בדיוק רצית? גייסנו כאן 100 מיליון פאונד, תכל'ס- על לא הרבה. זה בסך הכל השם של האיצטדיון, פרט לא משמעותי כפי שהדיון מתארך כאן בכל הפרוייקט הענק הזה, שגם ככה כולם ייקראו לו אשברטון גרוב. 100 מיליון פאונד- לא משהו שאתה מסרב לו כל כך מהר.

האיצטדיון עוד לא קיים אפילו, ואנחנו לא יודעים מה יהיה בדיוק בעוד כמעט שנתיים, כך שאל תפסול שום דבר. עושה רושם שבכלל פסלת את כל הנושא הזה של האיצטדיון בטענות ("לא יוקרתי מבחינה רגשית"...?!) שאין להן אפילו עדיין בסיס רך שברכים, משום שהאיצטדיון הזה עוד בכלל בבנייה. זה נראה כאילו ישר אתה פוסל ומחפש רק את מה שרע (כביכול), במקום להסתכל בצורה קצת יותר רחבה על הדברים. חבל.

מה זה נותני החסויות עברו את הגבול...? אולי בכלל כדאי להפסיק את הכדורגל המקצועני, ונעבור רק לליגות המחוזיות, השכונתיות והגביע למקומות עבודה. תהיו רציניים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/04
  4. KirkH Member

החולצה של צ'לסי סתמית, אבל של טוטנהאם זה פאר היצירה - תפתח את העיינים!!! יש לכם טי-שירט לבנה עם כיתובית שבלונית לרוחב החזה - וואוו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ואם זה לא מספיק אז עקב בעיות לוגיסטיות נראה שהשחקנים קיבלו חולצות שקטנות אליהם בשלוש מידות לפחות. מה נאמר ומה נגיד, אטובה, זה האיש שצריך ללכת עם חולצה צמודה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

מי אלו הקבוצות? לא חושב שיש יותר מחמש קבוצות שבאופן קבוע יכולות להביא כזו כמות של קהל. קבוצות שרצות בצמרת מסוגלות למלא איצטדיונים גדולים במשחקים איכותיים אבל ספק אם במשחקים נגד קבוצות שמדורגות נמוך יבואו לראות את אברטון או בולטון 100 אלף איש. ספק גדול אפילו...

5. eastlands Member

הכעס הגדול שלי כאוהד שהקבוצות רומסות את קהל האוהדים וחולבים עוד ועוד,מחירי הכרטיסים בלונדון ממשיכים לטפס צ'לסי מיתקרבת ל50 פאוד וארסנל וספרס בעיקבותה ,החוזים עם המיפלצות מחיבות את הקבוצות לפתוח עוד מקדונלד ועוד מגה ועוד בדוויזר ,ואת אוירת הפאבים והפיש אנד צ'יפס יתפסו עוד רשתות מגעילות , במיוחד בלונדון
    התחושה היא שאנגליה תעלם

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייר בעיקרון צודק אבל למשחק של ארסנל יש ביקוש יותר גדול לכרטיסים גם מאוהדים בחו"ל וגם באנגליה + האצטדיון שקטן בהרבה מסט. ג'יימס פארק - אפשר אפילו להגיד שלהשיג כרטיס למשחק ביתי של ארסנל זו כנראה המשימה הכי קשה באירופה.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, לתומסון יש לוגו.

וזה לא קשור בשיט למידות. ידוע שקאפה ודיאדורה עושים חולצות צמודות. לפני זה היינו עם אדידס, אבל בשנתיים האחרונות מצאו לנכון באפסנאות לעבור חברת הלבשה. זכותם.

8. KirkH Member

וואלה, הייתי בטוח שנגמר לכם הכסף אז פיטרתם את איש המשק שמכיר את מידות השחקנים

לוגו??? :) לסמל עלוב שכזה אתה קורא לוגו? ובגלל סמיילי הפוך בגודל מיניטורי על החולצה זה הופך פחות משעמם מהחולצות של צ'לסי??? המושג חוסר אובייקטיביות מעולם לא היה מתבקש יותר.

אבל מצדי תמשיכו לשאת בתואר הקבוצה הכי אופנתית בליגה. לנו יש תארים אחרים על הראש...

9. ScottishGunner Member

זה כדי שכאשר מישהו תופס שחקן שלכם בחולצה יהיה קל לראות את זה... נו טוב, מדובר בספרס אחרי הכל.

אם היה משהו חיובי בכל העניין הייתי רואה אותו. האיצטדיון עצמו נראה מעולה, באמת אין פלא, מהבחינה הזו לא יהיה קשה להתרגל אליו. ארסנלפאן, אולי יש משהו בטענות של כיסוי הוצאות וכל זה. אבל אתה תמיד אומר שמנצ'סר יונייטד זה תאגיד, אז שאולד טראפורד יישאר אולד טראפורד ואשברטון גרוב יהפוך לאני לא יודע מה? לא מסתדר לי.

בכל אופן, אני מנסה למצוא דברים חיוביים ומתקשה למצוא. סבבה, עוד 100 מיליון, עכשיו יש כסף לטוטי.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בדיוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ?

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, רוב מכריע של אוהדי הקבוצות האנגליות לא מעניין אותם מול מי המשחק. אפילו המשחק עצמו לא מעניין אותם. איך אחד שאל את השני במשחק בר"ג: "כמה נגמר בסוף?". הם לא באים לראות את בולטון וגם לא את ריאל מדריד, הם באים לראות (וגם זה בקושי) את הקבוצה שלהם.

12. Mokesh Member

עם כל ההמולה על האיצטדיון החדש, בארסנל יש עוד חדשות. המנג'ר ארסן וונגר קרוב לסיכום על חידוש החוזה, שלדברי הBBC ימשך לפחות עד 2008.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא לא ניקח בכזו רצינות משחק מול בני סכנין כדוגמה... אני בטוח שבמשחקי הליגה מעניין אותם מאוד כמה נגמר.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה חוסר אובייקטיביות? אמרתי שהחולצה של טוטנהאם היא הכי יפה בליגה? לא! אמרתי שלדעתי היא יפה יותר משל צ'לסי ואני מחזיק בדעתי. כן, חולצה צמודה זה יפה מבחינתי , גם המדים השלישיים (הצהובים) והרזרבות (כחול כהה) נראים ממש טוב לטעמי, וכן - עדיף לי סמיילי קטן על כתובת חסרת פשר.

חלאס קירק, נמאס שאתה קופץ מכל דבר. אני התכוונתי לעשות איזשהי תחרות בין המדים היפים בליגה? לא - צא מזה כבר.

15. KirkH Member

מה התכוונת לעשות בטח שאין לי מושג - שורה תחתונה אמרת שהחולצה של צ'לסי סתמית. ועל זה הערתי... ביג דיל.

אז אני שואל בן אדם אובייקטיבי (ואין כאן שום קשר לאופנה ויופי) איך החולצה של צ'לסי שעליה מודפס השם של הספונסר (סך הכל תומסון חברה לגיטימית בדיוק כמו אמרטס...) הופכת לסתמית בזמן שהחולצה של הספרס היא לא סתמית - זה הכל...

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/04