חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. robson Member

לא הבנתי כלום.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx
    על מה הוויכוח...של מי החולצה יפה יותר?....נו באמת... אין לכם דברים טובים יותר לעשות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. ASROMA Member

חלוץ צ'לסי הרומני אדריאן מוטו יוצא בהתקפה נגד מאמנו הפורטוגזי ז'וזה מוריניו :

בראיון ל"סאן" האשים מוטו את מאמנו הפורטוגלי: "אני נמצא בעימות עם מוריניו, שאסר עליי לצאת ולייצג את הנבחרת שלי ואמר שאני פצוע. זה לא נכון - אני כשיר כבר 5 ימים והוא ידע את זה".

מוטו בן ה-25, שהמריא למשחק נבחרתו מול צ'כיה בניגוד לדעת מוריניו, יודע שהסיפור לא יעבור בשקט, אבל הוא לא מתרגש ומבהיר: "לא אכפת לי אם יקנסו אותי. אני רוצה שכולם יידעו שהנבחרת הלאומית היא הדבר החשוב ביותר עבורי".

הרומני רשם העונה שתי הופעות פרמייר-ליג בלבד כמחליף, כאשר במשחק הליגה האחרון מול ליברפול הוא כלל לא נכלל בסגל - צ'לסי טענה שהוא סובל מפציעה. "אמרתי למוריניו שאני כשיר", סיפר מוטו את גרסתו. "הוא לא הסכים והראה לי נייר מהצוות הרפואי שטוען שאני לא כשיר. אבל אני יודע שאני כשיר".

מוטו נראה כמשלים עם כך שהוא וצ'לסי ייאלצו להיפרד: "מוריניו הבטיח לי שאני אשחק בהרכב במספר משחקים. ואז בכלל לא הייתי בכלל בהרכב ואני לא מבין למה. הפיתרון היחיד כנראה, גם אם אינני רוצה בכך, זה למצוא קבוצה חדשה".

מעניין איך מוריניו יגיב לזה...?

נראה לי שמוטו יעזוב את צ'לסי בינואר ויתייבש על הספסל\מחוץ לסגל בכל מקרה אין לו מקום שם עם קזמן דרוגבה וגודיונסון.

האמת לדעתי זו הבחירה הנכונה שחקן כזה מוכשר לא צריך לבזבז את הזמן שלו בקבוצה שהוא לא ישחק ולא מתאימה לסגנון משחק שלו... מעניין איזה קבוצה תרכוש אותו..

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני חושב שמוטו יעשה נכון אם יעזוב את הגשר.
    ככה זה עובד בגשר - מביאים שחקנים חדשים וחמים, וכל שחקן ברגע שהוא טיפה יורד בכושר אז הוא עוזב. אני לא יודע איזו יכולת מוטו מפגין באימונים אבל אני מנחש שגם אם הוא מחורר רשתות בקצב זה לא יעזור לו, ולטובתו האישית באמת עדיף לו לעזוב לקבוצה נורמלית אחרת בה הוא יוכל להיות בטוח שהוא יהיה החלוץ הפותח, ואם הוא ייכנס למשבר קטן אז הקבוצה לא תמהר ותקנה עוד חלוצים במקומו.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוטו סיים את דרכו בצ'לסי, זה בטוח. הסתבך עם המאמן הלא נכון (וזה דווקא מוזר, אני זוכר שמוריניו דווקא ציפה ממנו להתמודד ברצינות על מקום בהרכב). מה שבטוח, הוא ישאר בפריימרליג, הוא כבר התבטא שהוא אוהב את הליגה הזאת (ושהרבה יותר כיף לשחק בה מאשר בליגה האיטלקית, ושהקהל הרבה יותר טוב - לא שלא ידענו את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

תחושה שלי - הוא יחתום בליברפול.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא לדעתי למוטו כדאי לחזור לאיטליה, שם הוא כבר רגיל לסגנון החיים ולשפה, והכי חשוב - כל גורמי הכדורגל באיטליה מכירים אותו היטב ויודעים איזה שחקן מצוין הוא, והוא לא צריך להוכיח את עצמו בכל פעם מחדש כפי שהוא צריך בצ'לסי וכפי שהוא יצטרך בכל קבוצה אחרת באנגליה.

בקשר למעשה של מוריניו - אני בטוח שמרבית המנג'רים משתמשים בתכסיסים מלוכלכים שכאלה כדי לשמור על רגלי השחקנים שלהם, אבל זוהי לדעתי הפעם הראשונה ששחקן בא ומודה על-כך בפני התקשורת. מה שמוריניו עשה (אם הוא אכן עשה את זה) זה חמור ומרתיח, ואם לא שנאתי אותו מספיק עד כה אני כעת בכלל מתעב אותו בגלל שהוא ניסה לפגוע באינטרסים של הנבחרת הרומנית! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

6. robson Member

ויירה, לא צריך להתמם....כל מאמן עושה את זה, בטח ובטח כשזו לא הנבחרת שלך....
    ומי שלא עושה אידיוט. גם אותי מענינת קודם כל הקבוצה ואחרי זה הנבחרת, אז תאר לך את מאמני הקבוצות
    שהקריירה שלהם תלויה בזה.

7. ArsenalFan Member

תשמע, סקוטיש, גם אני הייתי רוצה שהאיצטדיון ייקרא "Champan Arena" או "The Gunners Hall", אבל יש מציאות וידענו היטב עוד בשלב שבו הבטחנו את הכסף לאיצטדיון שנצטרך למכור את הזכויות על השם לחברה מסחרית. השאלה היא אם זה היה מפריע לך אם לא היה מדובר באמירייטס אלא בנייקי, חברת טלפונים סלולרית. לי מה שמפריע זה שהם היו מזוהים עם צ'לסי בשנים האחרונות (טוב שלא חתמנו עם HP... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), אבל אולי הם דווקא ידעו לאן לעבור בזמן הנכון... תסתכל על התמונה הגדולה! אנחנו עוברים לאחד האיצטדיונים החדישים באירופה ואנחנו הולכים קדימה! ובאמת שנמאס לי לדון בנושא, שהחשיבות שלו הופרזה...

בכל מקרה, החדשות היותר מעניינות מהייבורי (אתה מתאר לעצמך שמישהו יגיד בעוד חמש שנים- החדשות המעניינות מהאמירייטס? לא, מאשברטון גרוב...) בימים הקרובים צפויות להיות בנוגע לארסן ונגר והחוזה שלו. הוא הבטיח שזה ייסגר באוקטובר, הוא אמר שזה אמור להיסגר תוך כמה ימים- עד אסטון וילה אני מצפה שהנושא ייסגר. בכלל יש צ'אנס שבתקופה הזו ייסגרו נושאי חוזים עם עוד כמה דמויות (אדו, אולי סול קמפבל).

למוטו בטוח יהיה ביקוש גדול מאוד באיטליה אם באמת כל הסיפור יתגלגל לכדי עזיבה של צ'לסי (אני לא בטוח), להזכירכם הוא כמעט חתם ביובנטוס בהשאלה.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני רואה יותר את מוטו באיטליה מאשר באנגליה. קשה לי לחשוב על קבוצות שמוטו היה רוצה לשחק אצליהן (מלבד ליברפול) שהיו מחתימות אותו. אני חושב שראפה בניטז עדיין היה רוצה לראות את אואן חוזר ללבוש את המדים האדומים. הוא לא יחתים את מוטו בינואר כשהוא יודע שיש סיכוי שבקיץ אואן יחזור הביתה.
    באיטליה לעומת זאת כן תופסים ממוטו ואני מאמין שקבוצות יקפצו עליו בערך כמו שאינטר קפצה על ורון שמאז שעזב את לאציו לא הראה הרבה כדורגל.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עיסקה טובה עשתה ארסנל עם האיצטדיון.

מה אכפת לכם מי הספונסר??? ארסנל זקוקה לכסף ובשורה התחתונה ארסנל מרוויחה הרבה כסף מהחברה הזאת אז מה אכפת לכם...?

10. THE STRETFORD END Member

בגדול עד עתה מוטו נכשל בצ'לסי,להוציא את החודשים הראשונים שלו באנגליה שכולם היו בהלם מהחלוץ הרומני(ובצדק)לאחר מכן היה צל של עצמו,לא חד,לא כובש,ההגנות למדו אותו וסגרו אותו די בקלות.
    הוא כבר היה בדרך לאיטליה בקיץ אבל ברגע האחרון משהו מנע זאת,עם פתיחת חלון העברות הוא יחזור לשם לצמיתות,שם הוא הצליח,שם מחזיקים ממנו יותר,הליגה האנגלית גדולה עליו.

11. Hammers Fan Member

הפטישים נשארים באפטון פארק

ראש עיריית לונדון הודיע שהאצטדיון האוליפי שמתוכנן לארח את אולימפיאדת 2012 (שבכלל לא בטוח שתתקיים באנגליה) באיזור מזרח לונדון לא יוכל להפוך לביתה של ווסט האם לאחר סיום המשחקים.

טוב מאוד, בית יש רק אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/04
  12. Rudess Member

האצטדיון שמתוכנן להיות מוקם לאולימפיאדה, יוקם בכלל בסטרטפורד במזרח לונדון (אין כל קשר כמובן לידידנו מהפורום).

13. Hammers Fan Member

מה הנקודה שלך בדיוק?

14. גלילי Member

הוצא מהקשרו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

15. Reyes Member