חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. robson Member

ראיתי את הרוביניו הזה משחק בכמה משחקים ומה אומר לכם..אל תבנו עליו כרונלדיניו החדש..
    הוא קטן ורזה מבחינה פיזית, כל הגנה אירופית ממוצעת תאכיל אותו חצץ. הוא דריבליסט טוב לא יותר מזה.
    אם כבר על ברזילאי צעיר אחר שאני מהמר שיעשה את זה באירופה הוא דייגו של פורטו, למרות ההתחלה הצולעת
    שלו עד עכשיו...

2. Yeste Member

וואה,תשמע,הפתעת אותי.
    למוריניו אין שום מושג בכדרוגל ,הרי מוריניו,בניגוד אליך סתם רצה אותו,וניסה לשכנע את הצר בחדרי חדרים להוציא 14 מיליון פואנד מדמי הכיס של הבן שלו,אלוף אירופה לא יודע שרוביניו קטן ורזה,וכל הגנה אירופית ממוצעת תאכיל אותו חצץ,מה אני יגיד לך... מוריניו לא יודע כדורגל! לך ,לעומת זאת,יש מושג בכדרוגל,והרבה! מרשים!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    לא אמרתי שהוא רונלדיניו הבא,אבלדווקא כן מדובר באחד הכשרונות הגדולים בתבל
    רוביניו,ברוך הבא לליגה הספרדית. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/04
  3. robson Member

הכי חשוב שלך יש ידע בכדורגל, עכשיו אני רגוע. מוקיון.
    רוביניו לא יצליח בכדורגל האירופי, אתה תוכל לצטט אותי בכל הזדמנות מכיוון שזה מה שיקרה.
    שיילך לריאל וייקבר שם בתוך בית הקברות הזה, שנקרא סנטיאגו ברנבאו. מעניין לי את התחת השעיר שלי.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוווו, האידיוט הזה עושה פשוט חשק לעזוב את הפורום.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו רוב הברזילאים הוא צפוי ללכת לכדורגל הספרדי. כיוון שהוא לא מספיק חזק ומהיר לכדורגל האיטלקי וכיוון שהוא לא יעמוד בקצב האנגלי הוא יילך לכדורגל הספרדי.

שמע, אני לא סובל את מוריניו, אבל בן אדם שלקח קבוצה בתקציב של בטיס סביליה והביא לה אליפות אירופה, בכל זאת, תן קצת כבוד.

6. KirkH Member

הכי חשוב שאתה מציג שליטה מצויינת במה שמתרחש בתוך מועדון כדורגל זניח בליגה מסריחה כמו הליגה האנגלית. מוזר, בלשון המעטה.

על קצה המזלג - הצאר הוא זה שמנסה לשכנע את מוריניו להוציא כסף ולא להיפך.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, למה אתה מתייחס אליו? הוא עוד מעט מתגייס, יהיה לכולנו שקט מהאימבציל הספרדי הזה.

בינתיים, נסבול בשקט.

8. Yeste Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אתה מסוגל להגיד לי שמוכר הנפט,בימי ראשון בערב,אחרי שהוא חוזר מהגשר,הולך לסלון,מדליק את הטלויזיה על ESPN ורואה את רוביניו?
    במציאות,מוריניו הוא זה שמחליט איזה שחקנים להביא(או לפחות לנסות).

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/04
  9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי, אתה בטוח במיליון אחוז שלאברמוביץ' פשוט אין מושג במה הוא מתעסק נכון?

רומאן יודע בדיוק מה חם עכשיו, בדיוק במי להשקיע את הכסף ובמיוחד שמי שמנהל לו
    את העיניינים הוא אולי אחד האנשים הכי משפעים באנגליה בתחום ההעברות-קניון.

מוריניו יודע שאת מי שהוא רוצה הוא ייקבל, אבל הוא גם מציב לעצמו גבולות. בניגוד לרומאן.
    מוריניו רצה את פריירה, קראבליו וטיאגו? קיבל אותם, אבל על כל אחד הוא שילם לפחות
    8 מיליון ליש"ט יותר.

בכל אופן, מה שאני מנסה להגיד לך, שמבחינת ג'וזה הסגל סגור, מבחינת רומאן-פחח, הצחקת אותו.

10. KirkH Member

לא, לאיילי הון יש אלפי עוזרים שאומרים לו איזה שחקנים הכי נחשבים היום בעולם, למרות שהצאר הוא אוהד כדורגל ככה שמן הסתם את השם רוביניו הוא אמור להכיר.

מוריניו הוא המחליט הבלעדי על רכש בגשר, ביום שיביאו על הראש שלו שחקן הוא קם והולך, ככה זה, אחרי שאתה לוקח עם פורטו את הצ'מפיונס אתה מכניס לחוזה איזה סעיף שאתה רוצה - אפילו שזה לוחץ לבוס על הביצים.

במצב הנוכחי של הקבוצה - אפילו אברמוביץ' לא מעיז להתעסק עם מוריניו. זה מה שאני אומר לך.

11. Dja Ettien Member

עזבו את מוריניו אני אוהב ת'בנאדם..
    מאמן עם ביטחון עצמי גבוה, ושחצנות, כמו שמאמן צריך להיות, ושמעו זה לא שאין לו הישגים יש לו, ומגיע לו, אפילו אם לפעמים הוא רשע או מגזים, יש לו קור רוח וזה מאוד חשוב במישרת האימון, הוא גם יסודי מאוד, לדעתי הוא האיש המתאים לצ'לסי, אם לא צ'לסי הוא היחיד שאני רואה במוחי שיכול להוציא משו טוב מריאל המגעילה.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, תיקון אחד - במידה ורוביניו יגיע לצ'לסי הוא כנראה יושאל לבנפיקה כדי שבסופו של דבר יקבל רשיון עבודה.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם אני די בטוח שאברמוביץ' אינו מומחה גדול לענייני כדורגל, אבל דווקא כאיש עסקים אני מאמין שיש לו עין חדה למדי לשחקנים.

14. Stuck In The Pen Member

אלאק רוביניו רונאלדיניו החדש פחחח
    בדיחה טובה
    רוביניו תקוע באותו מקום שהוא היה לפני 3 שנים{בברזיל!}
    הוא לא עשה שום התקדמות בנבחרת לא סופרים אותו
    ושום קבוצה לא מוכנה לקחת סיכון
    זה שצ'לסי רוצה אותו לא אומר הרבה

15. yakirmaimon Member

קודם כל לגבי מוריניו- מאמן מצוין לפי דעתי, עשה עבודת פלאים בפורטו ועושה גם כעת בצ'לסי עבודה מצויינת, ללא ספק מאמן נהדר..
    לגבי רוביניו, מה אתם רוצים מהנער התמים? הילד הזה פשוט שחקן מדהים והוא באמת כישרון אדיר כישרון שידבר המון ובעוד שנתיים שלוש יהיה כבר לאחד השחקנים הטובים בעולם אין ספק בכלל, הוא כישרון יוצא מהכלל, שחקן שהוא לא חלוץ אך בכל זאת לא מפסיק לכבוש, ומי שקנתה או תקנה (אני לא יודע על זה דבר בנושא) תעשה רכש פנטסטי לעתיד, יחי רוביניו...