חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר שכשאתה מביא איזו הודעה הזויה מהאתר הרשמי של יונייטד (חבורת זייני שכל) על שריאל רוצה להשאיל את ראול ליונייטד לשנה או ששבצ'נקו בדרך לאולד טראפורד, ומוצא זמן ללעוג למישהו שמפרסם ידיעה הזויה אחרת...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/04
  2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומדאל? בכיף. הוא יכול לשחק גם באמצע, לא? תחליף אדיר למה שאנדרטון היה אמור לעשות.

הבעייה היא איך זה משתלב עם סיימון דייויס, שיושב על המשבצת לא פעם...

3. ArsenalFan Member

רומדאל כבר אמר שהוא מעוניין לעבור לאנגליה...

המעבר של קאנו לצ'רלטון עליו דווח בימים הקודמים בעיתונות כנראה לא יתקיים, לפי אלן קרבישלי שאמר לאתר הרשמי של האדיקס שלמרות שקאנו כבר שוחרר מארסנל והוא שחקן חופשי, צ'רלטון לא פנתה אליו.

4. ג'רמיין דפו Member

רומדאהל הוא שחקן אגף שיתחרה עם דייויס אם יחתום,לאוהדי הספארס וארסנל מומלץ להיכנס לפורום אוף טופיק להומור השארתי שם בדיחה נחמדה לדעתי.... :aaarofl:

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומנדהאל שחקן מצויין..איזה מהירות יש לו....

ומשה,אני יודע שאין סיכוי לזה...אבל אני לא מבין איך זה שכבר ראיתי את זה ב 2 אתרים את זה..

6. ג'רמיין דפו Member

עוד כמה שחקנים על הכוונת:לילאן טוראם,דיומנסי קאמארה חלוץ ממודנה,סאברי לאמושי מאינטר,והשם החם מארק יאנקולובסקי מאודינזה שגם יובה רוצה אותו ויהיה שווה לעקוב אחריו היום בנבחרת צכיה

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני, בוא נעשה ככה:
    אני דיווחתי הקיץ על החתמתו של מילר, היינצה, וגם אני הראשון שטענתי שהיינצה לא יבוא ליוניטד כי מקסס מעדיף את רומא.
    בינתיים, צדקתי בעניין מילר והיינצה, ונשאר רק החתימה הרשמית של מקסס ברומא.
    כמה ידיעות אתה הבאת הקיץ?

נ.ב
    הוא בעצמו טען שההעברה של רונאלדו לא נשמעה לו הגיונית.
    זה בסדר, אני עדיין מחכה לבואו של טרזגה לארסנל...

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול לחכות, לא אמרתי שום דבר כזה, אמרתי שאני הייתי רוצה שהוא יבוא.

תעשה טובה ואל תיקח את הקרדיט על מילר, כבר באמצע השנה הוא חתם ביונייטד אבל לאחר מכן יונייטד ביטלה את ההסכם כדי לקחת אותו בהעברה חופשית במקום בעד כמה מליוני פאונדים. זה ממש, אבל ממש לא סקופ שלך.

היינצה? גם תרנגול עיוור תופס גרגיר לפעמים. העיקר שקישרת את ראול, שבצ'נקו, ואן-דה-ואארט, חואקין, אריין רובן וכל שחקן ברמה עולמית ליונייטד... ואנחנו יודעים כמה באמת הגיעו...

אני לא מביא הרבה ידיעות כי :

1) ההעברות שממש מעניינות אותי הן של ארסנל, ומה לעשות שמדובר בקבוצה מאד לא פעילה בשוק ההעברות.
    2) אני, שלא כמוך, לא מצוטט כל ידיעה מוזרה בטירוף מערוץ הספורט\וואן\הסאן\האתר של scum united על השאלה עתידית של ראול ליונייטד לשנה. אם אני רואה ידיעה כזו, ואני מבין שהסיכוי שזה יקרה הוא אפסי, אז למה שאני אפרסם את זה?

9. toon-UPON-tyne Member

חחח אפשר לחשוב שאתה הכתב.... ואני גם זוכר המון שטויות שכתבת ואתה כותב....
    סבבה תכתוב חופשי אבל אל תציג את זה כאילו אתה מביא איזהשהם סקופים מטורפים.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות זדוניות טוענות שסאנטיני מעוניין בסאות'גייט לטוטנהאם בעונה הבאה. נשמע מופרך, אחרי הכל סאנטיני עסוק בפורטוגל עם צרפת.

11. toon-UPON-tyne Member

חחח נושא מצחיק, במיוחד השורה האחרונה....
    http://www.teamtalk.com/teamtalk/News/Stor...,845441,00.html
    מרסליניו ממליץ לליברפול את בניטז ואומר שהוא יהיה מצוין בשבילם ויביא להם גישה חדשה שהייתה מפתיעה כל מועדון אחר באנגליה אבל לא את ליברפול כי הוא טוען שכשהוא שיחק נגדם הם היו מאוד מסודרים טקטית, עם קוד התנהגות ודברים כאלה.... רק חבל שהוא שכח שהוא לא שיחק אף פעם נגד ליברפול....

12. ArsenalFan Member

כמה ידיעות ושמועות:

* נוריץ' מכחישה כי שוערה רוברט גרין בדרך לעזוב את הקבוצה. בימים האחרונים פורסם בעיתונות האנגלית שגרין מועמד לארסנל תמורת 4 מיליון פאונד, אך המנג'ר נייג'ל וורת'ינגטון אמר כי לא נתקבלה שום הצעה מהאלופה לגבי השוער.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40274000/Xxx/_40274211_green203.Xxx

* דומיניק מתיאו מלידס יונייטד, שהיה מועמד לפולהאם בתקופה האחרונה, עשוי לעבור לאברטון לאחר שהמנג'ר דיוויד מויס אמר כי הקבוצה מעוניינת בשירותיו.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40276000/Xxx/_40276099_matteo203.Xxx

* לפי ה"אינדיפנדנט" ניוקאסל שוב מעוניינת בקפטן טוטנהאם, המגן האירי סטיבן קאר, אבל מוכנה לשלם רק 3.5 מיליון פאונד. המגפייז מעוניינים גם בג'יימס מילנר מלידס, שעוד לא חתם על חוזה חדש שדובר עליו לפני מספר ימים, אך הם צפויים לתחרות על שירותיו של הנער גם מבירמינגהאם ואסטון וילה.

* סילבן וילטורד שעזב את ארסנל ומועמד להצטרף לז'אק סאנטיני ביריבה טוטנהאם, מועמד גם לקבוצות אחרות ביבשת, ביניהן הדאבליסטית הגרמנית ורדר ברמן וסגנית אלופת אירופה מונאקו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/04
  13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי בכלל מקשיב לאדיוט הזה? מה בכלל נשאר ממנו חוץ מהצל של עצמו?
    ועד שרוצים להביא מגן שלפחות יביאו מגן נורמלי. קאר הוא לא נורמלי, הוא לא יותר טוב מגריפין ולכן ניוקאסל נשארת במקום. לעומת זאת מילנר זה יהיה לא רע בכלל.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שארסנל תקנה את גרין כי הם קנו כבר את אלמוניה.

לפני איזה שבועיים וילטורד כמעט סגר בברמן,מישהו יודע מה קרה מאז?

15. ArsenalFan Member

ארסנל לא קנתה אף אחד, פרט לרובין ואן פרסי. הסיפורים על אלמוניה הם לפחות בינתיים שמועות שפורסמו בעיתונות הספרדית... לא נראה בכלל שאנחנו הולכים להיות פעילים יותר מדי בשוק ההעברות בכלל, ככה שלכל ספקולציה אני מיד מתייחס בביטול.

הדאגה היחידה שלי כרגע היא פרדי ליונגברג, שלא אמר אם הוא יחתום על חוזה חדש בקבוצה. אני עדיין חושש שלונגר יש תוכניות למכור אותו תמורת סכום נאה, וכבר יש ביקוש לפרדי. אם הוא ימשיך בכושר טוב גם ביורו, אני חושש שונגר ישתכנע למכור אותו עם העלייה במחירו.