חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. toon-UPON-tyne Member

אני לא הייתי חושש וסומך על ונגר בעיניים עצומות. לא משנה מה הוא עושה אני הייתי סומך על זה שרוב הסיכויים שזה הדבר הטוב ביותר לעשות. הוא כבר הוכיח את עצמו מספיק ברכש שלו, אז גם אם הוא יחליט למכור את ליונברג הייתי סומך עליו שזה לטובתה של ארסנל. (לא שנראה לי שהוא יעשה זאת)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/04
  2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להיות ממש מטומטמים למכור שחקן כמו סטיבן קאר, לדעתי אחד המגינים הימניים הטובים בבליגה, במחיר כזה. נמאס לי שניוקאסל מוזכרים כל כמה חודשים בהקשר שלו.
    Dyer, אין לך מושג מה האיכויות שלו. חולה על השחן הזה.

3. KirkH Member

יש!!! סוף סוף אחרי חודש, מחשב ראשון בארגנטינה שמסוגל לכתוב פונטים בעברית - ימות המשיח...

לדעתי, זאת דעה כל כך מטופשת. באמת בלי שום כוונה להעליב. אבל זה הדבר הכי מצחיק להאמין במישהו או משהו רק בגלל שהוא הצליח פעם אחת או אפילו שתיים או 100 פעם. אז מה אם ונגר בנה את ארסנל? אז מה אם הוא הביא תארים? זה הופך אותו לחסין טעויות? זה הופך כל צעד שהוא עושה אוטומטית לנכון ומוצדק?

אז סר לוזר וסר בובי עשו קריירות אימון גדולות, את זה כבר לא יקחו להם גם אם יתהפך העולם - זה לא גורם לשטויות שהם עושים בשנתיים האחרונות להריח טוב יותר. להיפך, זה מביא לסלחנות מוגזמת כלפיהם, סלחנות שאף אחד לא היה מרשה לעצמו אם היה מדובר בסתם עוד מנג'ר חסר חשיבות.

4. toon-UPON-tyne Member

דבר ראשון רובסון עדיין מנגר מצוין ומקווה שהוא יוכיח לך את זה שוב בעונה הבאה. דבר שני מצידי שפרגסון *******. בקשר לונגר לדעתי השיקולים שלו צודקים, ברור שהוא לא חסין טעויות אבל הוא הוכיח את עצמו ולכן לדעתי גם אם הוא ימכור את ליונברג זאת לא בהכרח תהיה טעות. אין שום סיבה לחשוב שההחלטות של וונגר הם לא ההחלטות הנכונות. הוא עשה מספיק כדי לקבל את האמון המלא של כל אוהד ארסנל. מהה שאני אומר הוא שלמרות שונגר לא חסין טעויות, היחס של החלטות נכונות-שגויות שלו הוא כזה גדול שאף אחד מאיתנו לא יכול להגיד שהוא יכול לקבל החלטות יותר טובות ככה שמבחינת ארסנל הדבר הכי חכם הוא לתת לונגר יד חופשית ולסמוך על מה שהוא עושה - הוא כבר הוכיח את עצמו מספיק בשביל זה.

בקשר אליך דרך אגב, אתה נודד בעולם? אני זוכר שתמיד חשבתי שאתה במזרח..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/04
  5. ArsenalFan Member

סליחה, אבל כל מהלך אפשר לתרץ ב"אני אסמוך על ונגר". אם ונגר ימכור את פרדי ליונגברג, אני אתעצבן עליו מאוד ואבקר אותו כי יהיה מדובר במהלך די מטומטם, והאמן לי שאני לא אהיה היחיד שאחשוב ככה.

6. ScottishGunner Member

בדיוק.

ליונברג שחקן מצויין, כולם אוהבים אותו והוא אוהב את כולם. אני לא מצליח לדמיין משהו טוב שיצא ממכירה שלו. יש לו עוד הרבה מה לתרום לארסנל, ולא רק מבחינה מקצועית, אני אישית אשמח לראות אותו במועדון עוד שנים רבות.

7. Cesar Member

-חדשות טובות לאוהדי בלקבורן ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx
    חאבי דה פדרו חתם לשנתיים בקבוצה. סוף סוף משכילים למצוא שם שחקן שיחליף את החור העצום שהשאיר דאף.
    אם סטיד,דאן,אמרטון ושאר חבריהם יישארו באיווד פארק-אני לא רואה סיבה שבלקבורן לא תתברג בחלק העליון בעונה הבאה.

-לצ'ה מעוניינת בפאולו וואנצ'ופה של מנצ'סטר סיטי.

-סאות'המפטון מודיעה שהיא לא תמכור את קווין פיליפס לריינג'רס בשום פנים ואופן!

-מילדסבורו מתעניינת ברייזיחר (ששוחרר כידוע מבארסה).
    בהחלט ייתכן שמארק וידוקה יחתום בקבוצה עוד השבוע.

-משהו קטן לקדושים המודאגים: ג'ו טסם יחזור לסאות'המפטון לאימוני פתיחת העונה, אחרי שהוא חוזר מהשאלה בקבוצה נורבגית עם שם מוזר.

- בקשר לליונברג: לי נראה שהוא יישאר. אם הוא יעזוב, לארסנל אסור לבנות על פארלור (הוא עזב כבר?).

8. KirkH Member

אתה מתעקש, אז גם אני. סתם דוגמא קטנה. או אפילו שתיים .
    ונגר מנג'ר ענק, יחס ההצלחות - כשלונות שלו מדהים, הוא בנה את ארסנל, הוא הציל להנרי את הקריירה ועוד אלף ואחד דברים. אבל, השיחרור של מאתיו אפסון לברמינגהאם תמורת מיליון וחצי פאונד היה אחת מהטעויות היותר מפגרות שאפשר לעשות. מילא היה לו על הספסל איזה בלם מוכח, אבל בשביל לפנות דקות לסיגן / קיאון להעיף ילד אנגלי עם כל כך הרבה כישרון? זו טעות של ונגר ולא יעזור לו גם אם הוא יביא עכשיו עוד שבעה דאבלים רצוף, זו עדיין תהיה טעות. למזלו היה לו את טורה שההימור עליו הצליח.

מצד שני, סר לוזר שיחק באש, גרם לבקהאם לעזוב את יונייטד ואת התוצאות אנחנו רואים היום. יונייטד ירדה בשתי דרגות לפחות, איבדה סמל, איבדה מותג, איבדה מומנטום, איבדה שחקן ענק ואם זה קשור במאה אחוז או לא - היא גם איבדה את האליפות. שוב, גם אם סר לוזר יצא שוב פעם ענק בשנה הבאה עם טראבל מזהיר, הוא תמיד ישאר האיש שבעט את בקהאם מאולד טראפורד (תרתי משמע) ואני מבטיח לך שיש אנשים שגם לא יסלחו לו על זה בחיים.

:aaaoffto:
    ואם זה ממש מעניין מישהו אז כן אני נודד בעולם... הייתי במזרח ואחר כך גם בניו זילנד. עכשיו אני כבר סוגר חודש בדרום אמריקה (ארגנטינה).
    אבל הכי הכי חשוב - אני בעליו החוקיים של מטיל זהב אמיתי. כרטיס כניסה למונומנטל למחר בערב כדי לראות איזה משחק זניח בין ריבר לבוקה בחצי גמר הליברטדורס. :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/04
  9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי לפעמים שריבר ובוקה נפגשות כמו שני וחמישי.. סתם, תיהנה.

אגב, מאיפה הכסף לנדידות הללו?

10. KirkH Member

מה זאת אומרת מאיפה? אתה לא יודע שרומאן אברמוביץ' תומך כלכלית באוהדי צ'לסי??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

סתם, כמו תמיד, כסף בא מעבודה קשה. לא ראיתי יותר מדי את אור היום בשנה שאחרי זו שהשתחררתי. בעצם כן ראיתי, הבעיה הייתה שהייתי רואה גם את האור של הירח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

11. צ'לסית שרופה Member

צ'לסי האימפריהההההההההההההההההההההההההה
    אתם עוד תראו שהיא תכבוש את כל העולם
    זה רק עניין של זמן!!

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואללה.

חוץ מהשם של הקבוצה, את יודעת עוד משהו עליה?

13. zizou Member

יא אללה! איזה כיף, אתמול היה משחק פשוט מצוין, מותח עד השנייה האחרונה. בוקה עם ידה על העליונה. קירק מה לא הייתי נותן בשביל להכנס לנעליך? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. NewcastleFan Member

From all the papers here i can understand that Leeds want to bring back Gary Speed.
    And Bobby robson is keen on signing James Milner so an Exchange Deal+cash will land wonderboy Milner in St James Park

15. toon-UPON-tyne Member

כן, אומרים שלידס רוצה את ספיד כחלק מאיזהשהיא עסקה אם תהיה על מילנר. אבל רובסון עדיין מעריץ של יכולותיו של ספיד ונראה שהסיכוי שהוא ירצה למכור אותו קטן מאוד.
    עוד ידיעה בקשר לספיד היא שפולהאם מתכוונת להציע לו הצעה ש"אי אפשר לסרב לה". נחיה ונראה מה רובסון יחליט בקשר לספיד.