חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. NewcastleFan Member

רוני? מה הקשר עכשיו. לא משנה בכל מקרה שפרד לעיתונים באנגליה:"אוהדי ניוקאסל יהיו מופתעים מאוד מהשחקן שאנחנו הולכים להביא במקום ווגדייט. וישכחו ממנו מהר מאוד"............................טוני אדאמס חוזר מפרישה?לפי המשפט הזה אנחנו נראה את אלסנדרו נסטה בסנט ג'יימס פארק. יש האומרים שניוקאסל תרכוש 2 בלמים.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהיה מופתעים? מה הוא מתכנן? פאבון? טל בן חיים? אולי אפילו את גולן חרמון? נראה לי הוא ישתלב מצויין עם בראמבל...

ובאמת ניוקאסל חיפשה בלם לפני שוודי הלך. עכשיו ההגיון אומר שנחפש 2, במיוחד אחרי שהגיע הרבה כסף על וודי.

3. NewcastleFan Member

יונתן.שפרד לא ייאכזב...........סביר להניח שגולן חרמון ייקר מדיי בשבילנו.על בן חיים.....אפשר רק לחלום.בא נתפשר על מוראד מגמאמדוב ואבי סטרול

4. Gooner Member

אני אישית אוהב את הליגה האנגלית בגלל הגיוון של הזרים,מדינה עם שחקני כדורגל כל כך מוגבלים חייבת להביא שחקנים\מאמנים וכו' מארצות אחרות,והשילוב של המשחק הטכני והאלגנטי ביחד עם המהירות והמשחק האנגלי החזק,יוצר משהו מעניין.

תגידו מה שתגידו,תאהבו את זה או לא,המגמה של הכדורגל האנגלי היא לכיוון ה"לטיני".
    אני אישית בעד.

ועוד דבר ...לגבי רונלדיניו,השחקן הזה הוא פשוט גאון,וצריך להיות ממש ממש אטום כדי לא להעריך אותו. (או נאצי..)

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאון? רונאלדיניו גאון? אז ישלו כמה טריקים ברגלים. so frekin' what?! גם לאהוב הפורום,
    כריסטיאנו רונאלדו, יש כמה טריקים ברגליים, והוא צעיר מרונאלדיניו ב6 שנים. כך שעוד 6 שנים,
    גם העארס הפורטוגזי יהפוך לגאון כדורגל?

ואני אישית מתנגד לכדורגל לטיני בליגה האנגלית. זה נוגד את כל מה שקשור בליגה האנגלית. כל מה שאיי פעם אהבת, את החבר'ה בלי השיניים, את הכושים השוורים, את המטורפים שביניהם. זה גיוון מספק
    למדי בשבילי.

תסע לפורטוגל, תראה עוד 10 כמו רונאלדיניו. תחפש בכל אנגליה, לא תמצא גאון כדורגל
    כמו פול גאסקוין.

6. NewcastleFan Member

שלחתי אי מייל לג'ימי אוליבר מה"ניוקאסל איבנינג ניוז" בקשר למועמדים לניוקאסל - הוא טען ש2 השמות החזקים הם לדלי קינג וגוזף יובו. צריך לציין שהם דיי אמינים שם בעיתון הזה.
    מה אתם אומרים?

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קטע, פעם הבאתי עם ניוקאסל את יובו במנג'ר....

נראה לי שהוא דיי בנסיגה בשנה האחרונה, לא יודע כמה זה בטוח. לעומת זאת קינג נראה לי הרבה יותר טוב...

8. ג'רמיין דפו Member

שמועות באנגליה פאלאס רוצה את אייל ברקוביץ.

9. Gooner Member

רונאלדיניו הוא לא רק טריקים,יש לו ראיית משחק מעולה,בעיטה טובה,ויש לו אחלה Work Rate (אין מילה טובה לזה בעברית,אני לא מעתיק מהמנג'ר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx )
    קיצר,מה אני צריך לסנגר עליו בכלל,טריק אחד קטן שלו העיף את אנגליה מהמונדיאל,ת'יודע מה,גם זולה די נוגד את כל מה קשור בפרמייר-ליג,שחקן טכני,קטן,עם חיוך על הפרצוף,ועם הרבה טריקים...
    הכדורגל חייב להתפתח,אי אפשר להישאר במקום כל הזמן,אי אפשר לתת את הכדור לקשר האחורי שייתן מסירת עומק לאיזה ג'ינג'י מטונף שינגח את זה לשער...

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל המתווכחים על נושא הלטיניות בכודרגל האנגלי - נפתח על כך נושא חדש, ואני ארצה שתחלקו איתנו את דיעותיכם בדיון ההוא. תודה על שיתוף הפעולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. ScottishGunner Member

אבל מאיפה הזרים שהופכים את הליגה האנגלית למה שאתה מתאר? מאירופה, סקנדינביה וצרפת בעיקר. לא מארצות דרום אמריקה, שמייצאות לליגה האנגלית שחקנים כדוגמת דייגו פורלאן, גי'לברטו וורון. עד עכשיו אף שחקן לטיני בקבוצה אנגלית לא עשה משהו גדול. וזולה יוצא דופן, כי איטלקים הם גם לא אידיאלים לליגה האנגלית.

כשתראה מה ילך בליגה האנגלית אם מס' הברזילאים יהיה כמו מס' הצרפתים אתה תשנה את דעתך. שחקנים כמו רונאלדו (מריאל) ורונאלדיניו ישתלבו מבחינת הכדורגל נטו בכל מקום בעולם, אבל הם יוצאי דופן באיכות המשחק שלהם, אבל כמו שאתה יודע באנגליה זה לא רק כדורגל נטו. יש המון מסביב, והם פשוט לא מתאימים לתפאורה. הם לא חיים את הכדורגל האנגלי. ואם אתה רוצה שהליגה האנגלית הזאת שאתה אוהב תישאר כמו שהיא השחקנים שמשחקים בה צריכים לחיות את הכדורגל במדינה. בגלל זה המגמה הלטינית הזאת לא טובה לאף אחד, ועדיף שהיא תיעצר.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

Gooner, מה שאמרת הוא מוסר עבודה (Work Rate), ואני לא חושב שכל ראינו את זה ממנו בפ.ס.ז'.
    ורונאלדיניו הוא גאון אמיתי. רוב הבלמים בעולם ישתגעו לחלוטין מלשמור עליו.

13. Rudess Member

אוקיי, אז אתם בטח יודעים כבר שהמגן הצרפתי פמרוס עבר לטוטנהם תמורת 1.7 מיליון פאונד.

בארי פרגוסון שקיבל שני צהובים בשבת מהשופט הגרוע אנדי ד'רסו ולא הורחק, קיבל הרחקה ממשחק אחד.

רובי סוויג' מבירמינגהם הורשע ע"י ההתאחדות האנגלית ב- VIOLENT CONDUCT במשחק נגד צ'לסי, והוא קיבל הרחקה מ-3 משחקים.

14. NewcastleFan Member

15. Julian Joachim Member

אם זה התכנון ה"מבריק" של שפרד אז אני לא אתפלא אם נראה את ניוקאסל יורדת ליגה.