חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. NewcastleFan Member

ווין רוני אם יבוא.לא יבוא על חשבון בלם אלא בנוסף.
    לא יודע.נראה מוזר ביותר.אולי הוא יירכוש אותו אבל ישאיל אותו השנה לאברטון. יותר מידי חלוצים יש לנו..
    אלא אם כן שירר יעזוב עוד הקיץ

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/04
  2. toon-UPON-tyne Member

אני מעדיף שידאגו קודם לבלמים ואם איכשהוא זה נכון ורוצים את רוני אז שישאילו אותו לאברטון לעונה עד ששירר פורש.

3. NewcastleFan Member

פשוט לא ייאמן פרדי שפרד הקמצן הזה מניח הצעה של 20 מיליון. אם אני לא טועה אברטון הדביקה לו תג מחיר של 30 מיליון

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר אחד אומרים 20, שני 30, אין לדעת. ירון בכל מקרה אני מבין את שפרד, 10 מליון זה לא סכום שהולך ברגל ואני מניח שהוא רוצה להתמקח. גם מארסיי אמרו שדרוגבה יימכר ב40 מליון ובסוף זה נגמר ב24.

5. NewcastleFan Member

יש גם הטוענים שתהיה עסקת חבילה של יותר מ 20 מיליון ליש"ט כאשר גו'זף יובו גם יעבור לטיינסייד ושחקן של ניוקאסל יעבור לטופיס.(דאייר???)

6. Rudess Member

כל אחה"צ אומרים פה בטלויזיה בערוץ SKY SPORTS NEWS על העסקה המתבשלת של ה-20 מיליון ליש"ט של רוני.
    השאלה בשביל מה ניוקאסל צריכים אותו עכשיו?
    יש את שירר,אמאובי,בלאמי,קלויברט. בשביל מה הם צריכים אותו? לא נראה שרובסון הולך לזרוק את אחד מ-4 החלוצים האלה.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמממ למען האמת זה נשמע דיי הגיוני שניוקאסל תקנה את רוני ותשאיל אותו לאברטון עד לסיום העונה.

כמו בנבחרת אז גם בניוקאסל - רוני הוא היורש של שירר. יכול להיות שבאמת דייר יינתן ואז בעונה הבאה נראה משהו מעניין: קלייברט ורוני בחוד, בלאמי בתפקיד שדייר מילא לעתים קרובות: קשר, אבל שמשחק מאוד למעלה, בעצם בין החלוצים לקישור. במקרה כזה ג'נאס יורד לספסל, וחוץ מזה באט יהיה שמה לעשות סדר, ובאגפים יהיו רובר ומילנר.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון מתה להיפטר כבר מרוני בעקבות כל הסיפור עם החוזה שלו. הם הציעו אותו ליונייטד וצ'לסקי שלא התעניינו בו ואני בטוח ש-20 מליון פאונד יספקו אותם.

ולא נראה לי שזה סיפור מצוץ מהאצבע. כאמור אברטון נואשת להשיג כסף עליו, ניוקאסל מחפשת מחליף לשירר שפורש העונה וגם ככה לא חביב על רובסון... אפשרי בהחלט. זו תהיה עסקה טובה מאד לשני הצדדים אם כי הסכום מוגזם.

9. NewcastleFan Member

ברקאמפ.אם אברטון מתה להיפטר ממנו אז למה הם סירבו להצעה של ניוקאסל?.נכון שהם רוצים עוד כסף עליו.אבל במצב הכלכלי שלהם אין להם ברירה אלה להסכים.
    בכל מקרה העסק בכלל לא סגור. המליונר הרוסי הכחיש שהוא רוצה לרכוש את אברטון ובכלל לא מעוניין.ניוקאסל מצידה מוכנה להעלות את המחיר.ל 24 מיליון עבור רוני +7 מיליון עבור ג'וזף יובו
    אם אוהדי ניוקאסל חששו שרוני יבוא ע"ח בלם.אז לפי דיווחים ניוקאסל תבצע 2 רכישות של בלמים עד המשחק מול אסטון וילה בשבת (ניוקאסל איבנינג ניוז)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/8/04
  10. toon-UPON-tyne Member

מבחינתי כל ההמולה הזאת היא יותר מדי ובכלל 7 מיליון על יובו זה מגוחך בכושרו הנוכחי. לפי איך שאני רואה את זה יובו יהיה ברמבל מספר 2. אני מעדיף שייקחו בלם טוב מדיוויזן 1 - אולי לא ברמה טכנית גבוהה במיוחד אבל אחד יציב וחזק שמחזיק הגנה ברמה טובה - בקיצור הייתי רוצה את דוסון.
    בקשר לרוני - לא מתאים לדעתי, יש לי הרבה סיבות לכך ואין לי כח לנמק. אני מרוצה עם סגל החלוצים הנוכחי ובמקרה של רוני אני חושש שהוא יביא יותר נזק מתועלת גם אם הוא היה בא בחינם.

11. NewcastleFan Member

אתה רוצה שניוקאסל תמשיך להיות קבוצה בינונית?. שחקנים כמו רוני עושים את ההבדל בין קבוצה בינונית לקבוצה שנלחמת על תארים.

12. Oshea22 Member

13. NewcastleFan Member

תקרא ותבין. אוש'ה הוא חלק מה"קונספירציה" שטען היום הטיימס כאשר ניוקאסל לא באמת רוצה לרכשו את רוני אלה הגישה הצעה נמוכה כביכול כדי שהיונייטד יהנו מהמחיר הזול וירכשו את רוני.ואז אוש'ה היה עובר לניוקאסל בעקבות הקונספירציה שלנו עם היונייטד. לא יודע מי האדיוט בטיימס שפירסם את זה.בכל מקרה ניוקאסל הולכת לתבוע את העיתון. והיא עדיין רוצה לרכוש את רוני.

14. Oshea22 Member

Jermaine Jenas
    לא קראתי הכל, יש דברים שאני פשוט מסרב להאמין להם ולהמשיך לקרוא

15. Rudess Member

נראה לך שבאמת פרגוסון ישחרר את ג'ון אוש'ה? אין מצב. אם כבר, אז כדאי לו לשחרר את ווס בראון העגלה.

רובסון יודע שזאת השנה האחרונה שלו בניוקאסל, והוא כנראה יצליח להביא בסופו של דבר את רוני כמו שזה נראה, זה רק עניין של זמן עד שאברטון תסכים להצעה הכספית. אברטון צריכה את הכסף הזה כמו אוויר לנשימה נכון להיום.