חופשת הקיץ 2005 בגרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י rami87, ‏29/5/05.

1. rami87 Member

היצפלד שיחק בשטוטגארט ב 97-8? בלתי אפשרי, הוא כבר היה בסוף גיל ה-40 שלו. וחוץ מזה היצפלד אף פעם לא שיחק כדורגל ברמה הגבוהה, רק בשוויץ וגם זה בקבוצות קטנות

2. barakrom Member

רמי, יזה גאון אתה. איך הולך עם הנהיגה לבד בלי מבוגר מלווה? מה קורה ביוקנעם עילית? תמשיך לעדכן, אולי אשתמש בך העונה לגביע הקונדיטוריות

3. shachtiur Member

באותם זמנים הוא לקח עם דורטמונד את ליגת האלופות .

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תיקון טעות, היצפלד שיחק בשטוטגארט ב1978/79

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל לרמי: עובדה היא שאוטמאר היצפלד כן שיחק בשטוטגארט , לא היה כוכב גדול אבל שותף ב-20 משחקים.

לפי הפורומים של אוהדי שטוטגארט ניכר לראות שיש שני מועמדים מאד רצינים:

הריאליסטי- שאכנר(כינו "שוקו") מאמן גאק גראץ האוסטרית, כבר בעונה שעברה קושר עם המועדון, ידוע כידיד קרוב של הבוס שטאודט, עובדה היא שיש לו סעיף שחרור לחו"ל(וגרמניה זה חו"ל בשביל האוסטרים).
    עובדה נוספת היא- שבאוסטריה בכל מקום בו הוא דרך, הוא סיפק את הסחורה, אם זה היה באוסטריה וינה או בקבוצתו הנוכחית.

המבוקש- כמובן אוטמאר היצפלד, יש הטוענים בפורום שהוא תמיד אמר שהוא ירצה מתישהוא לאמן בשטוטגארט, אולי מתישהוא זה עכשיו, רב האוהדים רוצים את היצפלד, אבל עוד פעם לי זה נראה לא ריאלסטי בעיקר בגלל המשכורת האסטרונומית שלו.
    מה עוד שמדבר נגדו זה שעוזרו בבאיירן מיכאל האנקה התמנה למאמן קייזסלאוטרן, וזה מראה שהיצפלד לא מתכנן חזרה בקרוב, בגלל שהאנקה רצה עוד עונה או שתיים תחתו לעבוד, ואולי שהבין שזה לא יקרה, חתם בקייזרסלאוטרן.

למעשה כמעט כל שם של מאמן(פרט ל-שומי ,חחח) עלה בפורום, בין השמות: רוד חוליט, מרטין אוניל, פול לה גואן, חוס הידניק, כריסטוף דאום, מורטן אולסן(מאמן נבחרת דנמק(גם בעבר עלה שמו), סיגורדסון(מאמן נבחרת איסלנד, שיחק בעבר בשטוטגארט), קרסימיר בלאקוב(עוזר המאמן), טופמולר, יוכן לאו(עוזר מאמן נבחרת גרמניה, יורגן קלינסמן שיעבוד גם בנבחרת וגם בקבוצת נעוריו, יורגן קלופ(מאמן מיינץ), וולפגנג וולפ(מאמן נירנברג) וכו וכו, לי כל השמות האלו זה מעין "עיתונות זולה" פרט אולי לאולסן, וולף ובלאקוב, הגיוני ביותר שמתוך הרשימה הזה ייצא מאמן שטוטגארט הבא!!!

6. rami87 Member

כן, בין העונות שלו בשוויץ הייתה לו גם עונה בשטוטגארט שהוא לקח בה מקום רביעי
    אפילו הבקיע חמישה שערים
    אבל זה לא משהו שאפשר להשוות לדוגמא עם הרקורד של מאמנים שהיו בעבר שחקנים כמו מאגאת, זאמר, ברמה ואאוגנטאלר

7. rami87 Member

http://www.fussballdaten.de/bilder/vereine/vfbstuttgart/1977-1978/hitzfeldottmar.Xxx

http://www.spiegel.de/img/0,1020,403722,00.Xxx

8. shachtiur Member

אני יכול להתערב איתכם שעם היצפלד מגיע לשטוטגארט ועושה שם עונה טובה לא עוברת שנה והוא בבאיירן .

9. rami87 Member

אין סיבה שבבאיירן ירצו להחליף את מאגאת כל כך מהר
    דאבל ורבע גמר גביע אירופה - עונה פנטסטית

10. אורפוליצר11 Member

ולא שבאיירן היו כל כך רעים נגד צ'לסי. עם איזה אי ספיגת גול טפשי נגד צ'לסי במינכן היית מגיע גם להרבה יותר.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק אתמול תהיתי איך היצפלד, שלקח שני גביעים אירופיים עם שתי קבוצות גרמניות שונות, נמצא כל כך הרבה זמן בלי קבוצה.
    אני גם לא מבין איך לא לקחו אותו לאמן את גרמניה אחרי ההתפטרות של פלר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/05
  12. shachtiur Member

אמנם אתה צודק אבל אני חושב שזה לא מספיק לבאיירן רבע גמר ליגת האלופות
    הדאבל זה מצוין וכול הכבוד למגאת ולקבוצה אבל רבע גמר זה בשביל באיירן לא טוב ( כך אני לפחות חושב )
    מה גם שהיצפלד הביא לבאיירן את ליגת האלופות ובזמנים שלו היא הייתה אחת משתיי הקבוצות הטובות ביבשת ( היא וריאל )

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בגלל שהוא לא רצה, הוא היה צריך מנוחה

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בונדסליגה משתגעת, מתיאס זאמר עוד לא פוטר משטוטגארט הוא כבר בדרך להתמנות למאמן וולפסבורג!!!
    ודאום אולי יגיע לשטוטגארט,לחובבי הליגה הטורקית, משהו יכול להגיד לי איך יכול להיות שכריסטוף דאום(אחרי שהאריך את החוזה שלו בפנר) מקושר חזק מאד עם שטוטגארט?

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כצפוי הודיע אוטמאר היצפלד שהוא מוותר על ההצעה לאמן את שטוטגארט, ובכך יורד המועמד הראשי מהרשימה!!!!
    ואם זה חדשות רעות לשטוטגארט, מה דעתכם על זה, קווין קוראני בדרך החוצה מהמועדון, אבל לאו דווקא לשאלקה, החלוץ טוען שהוא מבוקש בחו"ל(איטליה, אנגליה, ספרד), וזה מאד קוסם לו, עד 12.06 הוא רוצה להחליט על עתידו