חופשת הקיץ 2005 בגרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י rami87, ‏29/5/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על הזמן בשטוטגארט: חלב עם הכדור בקישור, מגביה לקקאו ברחבה שכובש ורץ לחבק את "שוקו" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Joel Gion Member

זה אמור להיות גל?ב...מה איתו דרך אגב,נשאר בקבוצה?אחד מהדריבליסטים הטובים שראיתי,מדהים פשוט.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם ח' בהתחלה. אל תהרוס לי את המתכון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש הטוענים שהוא כבר סגור בארסנל, אבל יש גם הסוברים שהוא יישאר בשטוטגארט

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תקראו לזה הימור פראי, אבל וולטר שאכנר יהיה מאמן שטוטגארט, וכן בטוח שקקאו שמח על מינויו של שוקו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. shachtiur Member

האמת ממש חבל לכול אוהדיי הליגה הגרמנית שהיצפלד לא חוזר כי עם הוא כן היה חותם בשטוטגארט הוא היה מעלה רמה ואפילו לדעתי לוקח את גבי אופא
    אחד המאמנים הטובים בעולם ההפסד הוא כולו של חובביי הבונדסליג .

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה לעשות שהוא לא רוצה, או שהוא לא רוצה לאמן או ששטוטגארט לא מאתגרת אותו.
    לי נראה שאין לו חשק לחזור לקריירת האימון, ואם בסופו של דבר הוא יחזור, הוא יעשה זאת באנגליה או ספרד.

8. Javier Zanetti Member

רק היום שמעתי את היצפלד אומר שהוא לא יאמן בעונה הבאה ,כרגע הוא פרשן בפרמיירה והוא אומר שהוא נהנה מזה כי הוא יכול ללכת לאיצטדיונים ולהנות מהמשחקים בלי לחץ.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דרך אגב שמו הוא HLEB אז איך הגענו לגלב, למרות שזה לא פעם ראשונה שאני שומע את זה רק בארץ, שמו הוא בכל אופן בתרגום לעברית חלב , בדיוק כמו בHAIFA אנחנו לא אומרים גיפה (אהה ג'יפה) הלא כן

10. Joel Gion Member

דווקא ממה שהבנתי זה אכן עם ג'.אצל הבלרוסים הח' נשמעת כמו ג'(ככה סיפרו לי לפחות),בדיוק כמו שאצל ההולנדים הו' נשמעת פ'.אבל זה סתם משהו אמרו לי,לא בטוח בכלל.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יודע בגרמניה מכנים אותו אליקסנדר חלב, זה מזכיר לי את הדיון על שמו של האצטדיון של ברצלונה, בזמנו בא רמי וויץ וטען ששמו של האיצטדיון הוא קאמפ נואו ולא נואו קאמפ(או ההפך ,מאז אני בסרטים) כמו שאנחנו ידענו, סתם דיון סתמי זה היה ואף אחד לא ידע באמת איך קוראים לאיצט" כי הקטלונים אומרים ככה והאירופאים אומרים אחרת .
    דרך אגב את השם גלב שמעתי רק בארץ.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חדשות יום ראשון:

שטוטגארט קווין קוראני מתקרב לשאלקה, סכום ההעברה כ- 4.5 מיל יורו(סעיף שחרור).

מיינץ מיינץ תשחק בגביע אופ"א כאחת ממרוויחות ה- FAIR PLAY, שמשחקים הוגן זה משתלם כל הכבוד וברכות לקבוצה הסימפטית הזה על העפלה היסטורית ראשונה למפעל אירופאי בעונתה הראשונה בכלל בבולי(בונדסליגה).
    עכשיו הם צריכים להזהר גם בוכום העפילה בשנה שעברה לראשונה בתולדותיה לאופ"א ואיפה הם היום? נכון בליגה השניה!

הנובר הקבוצה ממשיכה להתחזק לקראת פתיחת הבולי, היום השאילה הנובר את קשר נבחרת בולגריה צאוודר ינקוב (21, לבסקי סופיה) לעונה אחת.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי אתר האינטרנט של ערוץ הטלביזיה SAT1 מונה וולפגנג וולף ( מאמנה הנוכחי) של נירנברג למאמנה של שטוטגארט, הוא מביא איתו לשטוטגארט את מלך השערים של הבונדסליגה מארק מינטל.
    אני מאוד מקווה שהידיעה שגוייה, לא מרזיק בכלל מוולף, למרות שלא הייתי מתנגד בכלל למינטל כתחליף לקוראני.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הולגר פאך(לשעבר מאמן מונשנגלדבך) מונה למאמן וולפסבורג

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ולטיסלב לוקבנץ עוזב את היורדת בוכום באופן מפתיע משהו לזלצבורג, שם הוא מצטרף אלקסנר קנאבס(סלובניה, שיחק גם בעונה שעברה בבוכום) ו למאמנו בזמנו בקייזרסלאוטרן קורט יארה.
    לוקבנץ העדיף את ההצעה האוסטרית על פניה של הרטה ברלין,מוזר משהו לא?